» »

Prihodnost ps3-ja in xbox-a

Prihodnost ps3-ja in xbox-a

KK44444444 ::

Dober dan, mal sem zmeden pa sem prišel tu prašat za pomoč. Imam xbox 360. Razmišljal sem za zamenjavo na ps3 ker bi rad preobrnu igre kot so god of war 3, uncharted, rachet and clank, killzone, little big planet and so on. Oz. Vse exclusive.

Zdej pa, prebral sem veliko forumov polnih fanboyev. Enih od xboxa drugih od sonija. Zato še tu prašam, če kdo ve ali se bolj splača vzet novi xbox 360 slim ali ps3?

Kakšna je prihodnost teh dveh konzol, glede na to da ima ps3 celični procesor npr. Xbox pa je še vedno da 3 jedrnem.. :s.
Kera konzola bo prej propadla in kdaj se obeta prihod ps4 ja?

LuGi ::

Veliko je ze bilo premletega glede tega.. nebi raje uporabil iskanje? ;(

XboX 360 ali PS3 ??? Vprašanje prosim pomoč ? !
Playstation 3 slim ali xbox 360 elite
Playstation 3 ali xbox 360
itd,..

In še nekaj o slim: Xbox 360 @ Wikipedia

Poklici "jasnovidce" na 090 in ti bodo mogoce znali pomagati ;((

hojnikb ::

KK44444444 je izjavil:

Dober dan, mal sem zmeden pa sem prišel tu prašat za pomoč. Imam xbox 360. Razmišljal sem za zamenjavo na ps3 ker bi rad preobrnu igre kot so god of war 3, uncharted, rachet and clank, killzone, little big planet and so on. Oz. Vse exclusive.

Zdej pa, prebral sem veliko forumov polnih fanboyev. Enih od xboxa drugih od sonija. Zato še tu prašam, če kdo ve ali se bolj splača vzet novi xbox 360 slim ali ps3?

Kakšna je prihodnost teh dveh konzol, glede na to da ima ps3 celični procesor npr. Xbox pa je še vedno da 3 jedrnem.. :s.
Kera konzola bo prej propadla in kdaj se obeta prihod ps4 ja?


Hehe celični procesor :)
Preformance procesorja ni pogojen samo z jedri, kar pomen da če ma xbox 3 jedra, ps3 pa 8 (6 za igre, 1 sistem, 1 izklopleno za boljši prozivodni izkorsitek), še ni razlog da bi bil potem ps3 tolkrat hitrejši.Sploh pa je Cell sestavljen iz enega glavnega jedra, pa ostalih pomožnih 7.
Kdaj bo kira konzola propadla in kdaj se nam obeta now PS, vedo samo 090* številke :))
#brezpodpisa

Senitel ::

Ja če hočeš igrat PS3 igre, boš moral kupit PS3. Nevem kaj ima tukaj sedaj XBox slim ali PS3?

KK44444444 ::

Res je, ja. Sam vedet sem hotel, kerga se po papirjih bol splača. Pa nič fanboy mišljenja.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

comgen ::

Po mojem bo Microsoft tudi tukaj pometel s konkurenco. Tako da mislim da bo prej ps propadel ;)

Okapi ::

kerga se po papirjih bol splača.
Nobenega se ne splača. Z nobenim ne boš čisto nič zaslužil.

O.

KK44444444 ::

Prebral sem da so igrice za ps3 vedno mal slabše ker jih developerji ne optimizirajo, oz. Se jih ne potrudijo izdelati. In jim je lažje na xboxu.? A je to res?

In a, je res xbox live tolkoo boljši od psn?

ma jebiga ps3 bom, exclusive so boljši :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

hojnikb ::

Yup, programiranje za Cell je velik dražji.
#brezpodpisa

ABX ::

A ti misliš igrat konzolo ali igre?

Poglej katere igre so ti všeč in na podlagi tega kupi primeren hardware.

Glede na zgodovino, konzole imajo 6 letno življenjsko dobo in naslednjo generacijo se pričakuje za leto 2012.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

KK44444444 ::

Ja ps3 igre so mi trenutno bolj všeč. Upam da se ne bo spremenilo to pa bo xbox kasneje mel boljše exclusive.

techfreak :) ::

Konzole so si podobne in na koncu je odvisno od tega, kateri exclusivi so ti boljši.

Če pa imaš namen igrati varnostne kopije iger pa bi jih naj tako PS3 kot Xbox 360 Slim podpirala (vsaj govorice so takšne). Moraš pa vedeti, da te bodo pri obeh blokirali iz XBL/PSN, če boš uporabljal takšne rešitve.

Berserker ::

Pač napisi si seznam katera konzola še dobi kakšno eksluzivo. Recimo jaz, za xbox nestrpno pričakujem Halo Reach, Gears of war 3, kakšno forza 4,. Za ps3 me mika da bi preigral še demons souls, kilzzone 3, uncharted 3, resistance 3 in gran turismo 5, nekako obe imata dosti iger časa in denarja pa žal vedno manj.

KK44444444 ::

Ma sej bi tkoi vzel ps3 , problem mi je samo da mi je full všeč online na xboxu, saj ipak pravijo da je xbox live dost boljši od PSN. To je edina stvar ki me še meša...

St235 ::

Če imaš xbox360 (staro verzijo) potem se ti niti pod razno ne splača kupovat xbox360 slim, ker ne boš čisto nič pridobil.

Če te mikajo ekskluzive ps3 potem pa tako ali tako rabiš ps3. Kar te tiče neoptimiziranosti iger na ps3 pa je to primer predvsem pri igrah, ki so bile delane primarno za xbox potem pa se leni avtorji niso potrudili zadeve ustrezno prenest na ps3. Ekskluzive kot so Uncharted 2, GOW3 pa tudi igre delane primarno za ps3 (Final fantasy xIII) so v nulo optimizirane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200003 (77176) radovednik
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534179 (23374) Pesimist
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514461 (10980) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32849010 (39278) St235
»

Za občasno igranje Playstation 2 ali Xbox 360

Oddelek: Konzole
493423 (2315) Berserker

Več podobnih tem