» »

XBOX LIVE GOLD problem

XBOX LIVE GOLD problem

Novinar86 ::

Zdravo

Mene zanima, če se je kdo že srečal s podobno težavo. Kupil sem XBOX 360 - ne pri nas, ampak v Avstriji, ker je bil lar precej cenejši. No, zraven sem dobil 1 mesec free GOLD MEMBERSHIP. Zdaj mi je ta zadeva potekla in ko sem kupil novo kartico za podaljšanje, me zdaj sprašuje za billing addres, ki pa ga ne morem nastaviti na SLO. V bistvu lahko izbiram samo med (Wales, Northern Ireland, Scotland in England. Zdaj je pa to malo problem, ker ne morem podaljšat. A imate kak predlog idejo za rešitev? Se je kdo že srečal s takim problemom?

lp

Mavrik ::

Vpišeš en britanski naslov pa je.
The truth is rarely pure and never simple.

Novinar86 ::

Hm...lahko hiter kakšen ban fašem, če bo kdo domov dobil račun... Da ne omenjam še kakšne policije na domu...

LuGi ::

Ne. Za live kupis prepadi kartico oz. preko mastercard na live,.. njih ne zanima ulica itd.. samo informacije na kartici ;)

Mavrik ::

Eh? Saj nič ne pošiljajo po pošti silly. Pa ne vpišeš pravega računa.
The truth is rarely pure and never simple.

Novinar86 ::

LuGi - to je ravno fora - kupil sem PREPAID kartico, pa me se vedno sprasuje za ulico ...

Gandalfar ::

Ja .. napisi kr en naslov ali pa ocitno narobe

St235 ::

Zmisliš si naslov in je to to. Pazi edino, da je poštna pravilna. Zaenkrat še niso komplicirali okrog tega. Tudi če bi konzolo kupil v Slo ne bi bilo nič drugače. MS pač misli, da je slovenija otok pri Madagaskarju in razen pingvinov nihče ne rabi xbox.

Novinar86 ::

Hm...Lakotnik, a ti imaš tudi XBOX? Si se že srečal s tem?

nejcpirc ::

Naredi kot ti pravijo(vpiši en UK naslov)...vsi smo tako naredili, ker ni druge.

St235 ::

Nimam xbox, mam pa PS3 in zadeva je načeloma enaka.

Pri registraciji se preverja veljavnost naslova tako, da sistem preveri če poštna številka dejansko obstaja. Drugo preverjanje se zgodi pri plačevanju s kartico, takrat se preverja celoten naslov in ime. Če plačuješ z vrednostno kartico se drugo preverjanje seveda ne zgodi. Pazit moraš edino, da imaš vrednostno kartico ustrezno državi. Na ps3 recimo z britanskimi karticami ne moreš operirat na nemškem računu.

Ban zaradi tega zagotovo ne boš dobil, ker denar pač ne smrdi. Slovenija pa zaenkrat skupaj z indijo koromandijo še ni na seznamu uradno podprtih držav, zato se moramo posluževat takih prijemov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200044 (77217) radovednik
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558151 (5096) scipascapa
»

Naslednji Xbox prihodnje leto, bržkone brez optične enote (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5516118 (13534) St235
»

Xbox // Redeem download

Oddelek: Konzole
202456 (2081) JOKER
»

Paypal in slovenska davkarija

Oddelek: Loža
195901 (5132) turkx90

Več podobnih tem