» »

Telekineza

Telekineza

krawl ::

Nekaj dni nazaj sem na internetu zasledil PSI WHEEL ki naj bi ga zavrtel s pomočjo uma (torej je to telekineza). Po nekaj poskusih mi ga je uspelo zavrteti, danes ga lahko za zelo majhno razdaljo zavrtim brez pomoči rok (ljudje položijo ob psi wheel roke da se lažje skoncentrirajo).

Moje vprašanje je ali vrjamete v telekinezo???
Moj odgovor - Da

Kako narediti psi wheel: http://www.wikihow.com/Make-a-Psi-Wheel

genesiss ::

Poskusi dati kozarce z vročo vodo okoli tega wheela. Ko boš to naredil, bom jaz to začutil in začel vrteti tvojo igračko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Fave ::

A tole s telekinezo ti resno?8-O
My mind's a hyper tool that fixes everything.

BALAST ::

Ne verjamem!

krawl ::

Si nobenmu ni treba vrjet, tud jst na začetku nism zej pa vrjamem ker mi je ratalo parkrat zadevo zavrtet BREZ ROK tko da ni blo toplote od mojih rok. Predlagam da nardite svo psi wheel in probate.:D

genesiss ::

Prosim posnami video. Najprej ga zavrti v deno (prej na glas povej da ga bos vrtel v desno), potem pa še v levo (na glas povej da bos vrtel v levo) :)

Fave ::

@axedras555: Od nekje ti prihaja nekaj toplote, lahko tudi od tvojega dihanja. Čez igračo povezni veliko stekleno posodo in videl boš, da se pairček ne bo zavtel.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

krawl ::

genesiss je izjavil:

Prosim posnami video. Najprej ga zavrti v deno (prej na glas povej da ga bos vrtel v desno), potem pa še v levo (na glas povej da bos vrtel v levo) :)


to je bilo posneto včeraj

overlord_tm ::

Nocem bit partybrejker, ampak nekdo je sprical fizko. klik

PS: kak se te youtube videote includa?

krawl ::

bom probu tud pokrit čez neki časa sm za enkrat bom tko vrtu :D

bluefish ::

[st.youtube cifra] oz. [st.youtube 7Ej97geNCsk] v tvojem primeru.

Kurzweil ::

Na kratko to sem probaval in prišel temu do dna. Vrtenje je le in zgolj poslediza statike, gibanja zraka, dvigovanja temparature in še marsičesa. Kaj bo šele ko boš našel posnetke, ko folk pisala in očala na mizi premika, tam boš verjetno postal manj prepričan v telekinezo.

Brez dvoma pa človeška energija in možgani premorejo marsikaj.

overlord_tm ::

Ma tale moj psiwheel se vrti ko nor, pa sam na sonce sm ga dal. Veste kako moc telekineze ma sele sonce. Skos premika oblake gor pa dol :)

krawl ::

glede na to da naj bi človek uporablju manj kot 10% možganov je prov mogoče da obstaja tudi telekineza
kar se tiče fizike in znanosti nimamo pojma ker čez 100 let ko bodo do potankosti poznal kvantno fiziko in vse druge znanosti bodo ljudje morda ugotovili da se da tudi z mislimi stvari premikat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krawl ()

bluefish ::

In kaj ima kvantna fizika veze s tem? Svašta.

dbevfat ::

krawl je izjavil:

glede na to da naj bi človek uporablju manj kot 10% možganov je prov mogoče da obstaja tudi telekineza

10% of brain myth
nvr2fat

krawl ::

ni nujno da kvantna fizika lahko kšna druga še neodkrita znanost

genesiss ::

Nisi rekel da brez rok premikas?

krawl ::

genesiss je izjavil:

Nisi rekel da brez rok premikas?

danes mi je uspel majhen obrat brez rok
video je bil posnet včeraj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krawl ()

overlord_tm ::

krawl je izjavil:

genesiss je izjavil:

Nisi rekel da brez rok premikas?

danes mi je uspez majhen obrat brez rok
video je bil posnet včeraj


Za znanost bos zanimiv ko ti bo uspelo 100x zaporedoma, na razlicnih lokacijah ob razlicnih casih. Prej je vse samo nakljucje.

Matako ::

dbevfat je izjavil:

krawl je izjavil:

glede na to da naj bi človek uporablju manj kot 10% možganov je prov mogoče da obstaja tudi telekineza

10% of brain myth


Jaz sem vedno posumil v verodostojnost tega mita, na kakem težkem matematičnem izpitu - po mojem sem še mali mozak vključil v reševanje problema in je bilo še premalo :D
/\/\.K.

OnFire ::

krawl je izjavil:

Nekaj dni nazaj sem na internetu zasledil PSI WHEEL ki naj bi ga zavrtel s pomočjo uma (torej je to telekineza). Po nekaj poskusih mi ga je uspelo zavrteti, danes ga lahko za zelo majhno razdaljo zavrtim brez pomoči rok (ljudje položijo ob psi wheel roke da se lažje skoncentrirajo).

Moje vprašanje je ali vrjamete v telekinezo???
Moj odgovor - Da

Kako narediti psi wheel: http://www.wikihow.com/Make-a-Psi-Wheel


Ti si mal preveč Protosse v Starcraftu špilal, a?

Starodavni ::

Tale video ki je nižje od glavnega in pokaže kako deluje princip tega "psi-wheela" vse uniči :)

Seveda bi tudi sam verjel v telekinezo, ampak če bi bil tipson v hermetični komori, brez da bi drugi vplivali. Moral bi dvigniti različne predmete za različno dolgo časa in na različnih točkah.

Od lahkih do težkih avtomobilov.

Seveda bi tudi sam imel rad telekinezo in levitacijo, amapk realnost je prasica. Za take stvari imaš igre in filme pa domišljijo in tu se vse konča.

10% uporabe možganov pa je največji urbani mit kar jih je. Uporabljamo čisto vse funkcije, le da jih različno aktiviramo. Eni počivajo drugi delajo itd.

krawl ::

pravkar mi je uspelo brez rok zavrteti "psi wheel" za pol kroga
vse je v tem da se prepričaš da ti bo uspelo in si med izpeljevanjem le tega to še naprej dopoveduješ

ob prvi priložnosti bom posnel posnetek ki ga bom objavil v tej temi

Starodavni ::

Pa pišuka Axe

Poglej si tole

- že prej so ti dali povezavo. Tu ni nobene telekineze ampak kombinacija toplote in mraza.

To, da si brez rok zavrtel psi wheel pa ničesar ne dokazuje, saj je tvoja bajta vir toplote in hladu - vetrič, sonce ipd.

Prosim nehaj trollat in pozabi na to sranje, ukvarjaj se s čim pametnim. To sranje ni pametno in ni vredno časa.

krawl ::

če te zanima se ukvarjam tudi s parkourom, igranjem kitare, igranjem v bendu, pisanjem besedil za naš bend pa še šola se bo začela zje se bom mou še za to učit...

tadvet ::

Samo vprašam za tale video
tukaj pride tudi do tega da toplota in mraz začneta premikat papirček ?

Avenger ::

Škoda, da je Randi umaknil svojo ponudbo...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

JebatGa ::

Se samo meni zdi ali je ta axedras555 trol?

dbevfat ::

Avenger je izjavil:

Škoda, da je Randi umaknil svojo ponudbo...

Ni, so se odločili nadaljevati. Gremo, axedras555, jaz navijam zate! ;)
nvr2fat

Rippy ::

Kot otrok sem pogosto izdelal nekaj, ki deluje enako, le da uporablja princip telekinetične moči krompirja:D.

Recept je precej enostaven...potrebuješ list papirja, škarje, leseno palčko za ražnič ali kaj podobnega, čim manjši a stabilen podstavek. Izrežeš 10cm premer krog v papirju in s tega režeš enakomerno spiralo (približno 1cm) do sredine (tukaj pustiš približno 1,5cm-2cm), na sami sredni papirnate spirale narediš majhno vdolbinico. Palčko vertikalno zabiješ v krompir, "oblečeš" gor spiralo in vse skupaj postaviš na radiator, peč. Danes verjetno deluje tudi na računalniku! :).

Blazz ::

axedras, predlagam ti googlanje besede convection / konvekcija. Morda pa boš odkril da je Bog reku da je mrzel zrak težji od vročega

telekineza hahahahaha

Starodavni ::

krawl je izjavil:

če te zanima se ukvarjam tudi s parkourom, igranjem kitare, igranjem v bendu, pisanjem besedil za naš bend pa še šola se bo začela zje se bom mou še za to učit...


Boljše parkour in bend in šola kot pa ta telekineza shit (posnetki), ki je v bistvu samo fizika.

bluefish ::

Od tega poskusa bi bila kaka korist, če bi se ga lotil s fizikalnega vidika, tako pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Bananovec ::

krawl je izjavil:

glede na to da naj bi človek uporablju manj kot 10% možganov je prov mogoče da obstaja tudi telekineza
kar se tiče fizike in znanosti nimamo pojma ker čez 100 let ko bodo do potankosti poznal kvantno fiziko in vse druge znanosti bodo ljudje morda ugotovili da se da tudi z mislimi stvari premikat


Spet pomanjkanje izobraženosti. Moja osnovnošolska fizika mi pravi, da energija nikjer ne nastaja in nikjer ne izginja, ampak se samo pretaka iz ene oblike v drugo. Zatorej mora energija prvo nastati v možganih in se nekako premakniti na neko telekinezirano telo.

Edit: Nekdo je celo uspel narediti Gravity gun iz HL2. NEVERJETNO!
In neresnično!
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

subby ::

Telekineza bi bla drgač ful uporabna stvar...
sedim za računalnikom, žejen zelo... pijača je pa 3 metre stran od mene, predaleč
začnem strmet v flašo in jo poskušam premaknit do sebe pa ne gre!
iztegnem še roko, morda bo lažje... tudi ne gre!
obupam po nekaj minutah, ostanem žejen

priporočate trening telekineze ali nakup mini hladilnika, katerega bi imel v dosegu roke?

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

meh, tema brez repa in glave in polno podjebavanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekineza & telepatija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6811016 (6364) miska_hiska
»

Psionika

Oddelek: Loža
172160 (1736) BorisT
»

Telekineza ali sranje :)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
806161 (4931) gzibret
»

premikanje stvari na daljavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
808435 (7363) Thomas
»

Reiki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816481 (5512) Elemen_T

Več podobnih tem