» »

Telekineza ali sranje :)?

Telekineza ali sranje :)?

«
1
2

dusanr ::

Lep Pozdrav

Zanima me, ali se kdo od vas ukvarja s telekinezo, premikanjem predmetov s pomočjo misli.. Zanima me tudi, če verjamete v to, ste že videli na lastne oči, sprobali?

No da čujem vaša mnenja :).

Link

  • spremenil: dusanr ()

BigWhale ::

IMO bull.

whatever ::

IMO 2.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Sergio ::

IMO 3.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

iggy ::

IMO 4

A gremo do 1000?>:D
Hey, you're fat!

veteran ::

No, če je na ST kakšen expert, ki zadevo obvlada, naj lepo prosim premakne tele deževne oblake nad kakšno drugo državo. Hvala. :D

sinko999 ::

IMO 5

jap >:D
Ni? ni ve?no !

siegmund ::

IMO 6

(pustite deževne oblake pri miru!! nočem se scvret)
And now for something completely different...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: siegmund ()

Mati ::

IMO 7

||_^_|| ::

IMO 8

Moonman ::

IMO 9

Še malo pa bodo sloncki pwned:D :D :D


Slo-One ::

IMO 10


>:D >:D >:D
>:D :)) >:D
>:D >:D >:D

gzibret ::

IMO 11
Vse je za neki dobr!

OZZY ::

Če človek lahko hodi po žerjavci zakaj ne bi bilo tudi to možno. Hoja je tudi neko stanje duha v glavi.
Go with the flow.

Slo-One ::

ozzy si že hodo? :D :D >:D

ganzi ::

IMO 12

Kolega je hodu po žerjavici8-O
LP

Slo-One ::

ne morem se vzdržat več

vsak lahko hodi po žrjavici samo se speče >:D

EDIT:Al pa lahko greš tak ko scooby doo ko sta hodla prek žerjavice z onimi hopduljami

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

die_hart ::

IMO 13

tx-z ::

Telekineza ali sranje?
..Sm šu na wc pa posrau telekinezo:D

Nevem kaj si milsm o tem, doklr ne bom na svoje oči vidu..
tx-z

Bramac ^^ ::

Moje vsakdanje opravilo.. Samo vsedem se v kuhinjo na stol in si naredim južno. Res, ne pretiravam >:D

Matri[X] ::

So stvari katerih clovek ne razume. "Telekineza" je ena izmed njih. Zato bo vsak rekel da je to bawbaw. Tako kot so govorili da je Zemlja ploscata.

Nejc Pintar ::

Jaz pa lahko hodim po vodi...



Če je le dovolj mrzla:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Microsoft ::

Takle kretenskih odgovorov, za izjemo nekaterih, pa se ne. Zanimivo, da noben ne pocisti, ker je prakticno vse sama solata.

Ker te stvari o stanju duha so dokaj neraziskane in zelo zanimive, samo je vecina ljudi prevec nezaupljivih in podcenjujejo to stvar, kar morejo potem pokazat s taksno solato, kot je tule ger. Ce o teh stvareh ne veste nic ali niste se nic slisali, pustite tiste, ki to kaj zanima, da razglablajo za sebe. Se ni treba neki ven metat z neumnostmi.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

blue ::

Nekateri imajo te sposobnosti. Sam ne vem če je možno, da se naučiš. Pomoje moraš veliko vaditi.

Probaj in poročaj :D

SleepLess ::

IMO bull :)
Jao, hoja po zerjavici pa sploh nic ni takega. Sploh ni tako "vroce" kot bi si nekateri mislili. Tudi bull IMO. Ste vidli ze koga ki stoji v zejravici 10min ? No ko bo nesce to naredo brez opeklin, bom rekel to pa je nekaj.

Matev ::

telekineza je ko jaz pristisnem na daljinca in TV zamenja program
waw 8-O

tx-z ::

To je pa res, ponavad morš na gumb na dalincu prtisnt:\
tx-z

DOOM_er ::

IMO 14

sploh nevem kaj naj bi to u bistvu pomenil sam se kul sliš
Robots will steal your job. But that's OK

ganzi ::

lol:)

Nejc Pintar ::

^^neznalec:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

DOOM_er ::

IMO — "In my opinion"

pwn you all>:D
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

dusanr ::

Moji dragi Slo-Techovci, to vprašanje o telekinezi sem postavil iz čiste radovednosti, ker se mi zdi zanimivo, če bi bilo kaj takega mogoče in ne zato, da se sedaj vi prepirate in štejete IMOje.

Če verjamete v to in veste,da je mogoče, prosim posredujte kakšno dokumentacijo, dokaze da je možno in pa za vse, kateri ne verjamete, prosim za vašo razlago, dokaze, dokumentacijo. Dajte no, malo se potrudite, IMO lahko sebi v notepad pišete, če vam je tako všeč, pa jih štejete.

PS: Kdo ti ven prinese, je glasno zavpil.


Lp, Dusan

Matev ::

dusan so tebi kakšno knjigo prodali o tem
da sedaj verjames
ali si pa suho preko interneta dobil razsvetljenje?

Paramedic ::

Na tistem linku na začetku še imate navodila za nevidnost in pa teleportacijo, tako da priporočam, da sprobate in povete kako je >:D:D.
End transmission.

#000000 ::

A ni tele kineza Jackie Chan na TV-ju :LOL:

itaq Bull

Nejc Pintar ::

lol, tele kineza :D
mam jz tut eno knigo o temu pa se mi zdi BS
Lahko je biti prvi, če si edini!

tx-z ::

a ni to telepatija, ne telekineza?:\
tx-z

Matek ::

Moji dragi Slo-Techovci, to vprašanje o telekinezi sem postavil iz čiste radovednosti, ker se mi zdi zanimivo, če bi bilo kaj takega mogoče in ne zato, da se sedaj vi prepirate in štejete IMOje.

Ti si vprašal, če se nam zdi res al sranje - vsi z IMO so samo izbrali drugo opcijo in z dodano številko, ki je hitro narasla, samo okrepili svoje prepričanje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

dusanr ::

Matev: ne vem kako si prišel na idejo, da verjamem v to.

MadManMato: En z IMO si je zbral to opcijo, drugi so samo slepo kopirali, sicer pa to ni bistvo, bistvo je to, da bi lahko kaj več povedali, ne pa da vprašanje zabijate dol.
Človek sploh nima veselja pol pisat na forum, ker ve da se noben ne trudi in bojo ali:

1. nametali smeti v post, preko katerega se mora pol folk prebijat, da lahko prebere kaj izvirnega.

2. ali čakajo na priložnost, da koga zaključijo (ti in ala 000000) in so s tem frajerji.

Lp.

#000000 ::

Čak mal dušan, res je uprašu si kaj si mislmo al je '$$$$$ al je BS in vsak lahko pove svoje mnenje, sej to te je zanimal ane. In zame je pač BS če sm se pa mal pohecu z kitajčkom pa ni pomojem nič hudga, itak pa ni blo mišljeno kot kaka žalitev, zasmehovanje itd. Če je pa kdo narobe razumu pa se mu oproščam. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

_marko ::

V naravi deluje 5(oz 4) sile:
- elektromeagnetna
- jedrska šibka
- jedrska močna
- gravitacijska, privlačna
- antigravitacijska, repulzivna

Sila na telo se lahko prenese le na teh 5 načinov. In nikakor drugače.
Torej zato je telekineza nemogoča.
Ja?


P.S. Bull for sure!
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _marko ()

Roadkill ::

If you believe in telekinesis, raise my hand. :)

Drugače me je pa par ljudi prav fanatično probalo prepričat v to, da zadeva obstaja. Priznam, da sem zelo "konzervativen", ko se govori o raznih "nadnaravnih" temah. Sploh, ko me kdo želi prepričat, da osnovni zakoni fizke niso tolk zlo pomembni itd.
Tako me je doselavec prepričeval z zdravilstvom na daljavo, polaganjem rok in raznim podobnim stvarem.

Če te zanima prevej o teh temah klikni na: http://www.psipog.net/welcome.php

Ne se preveč ozirat na bizarnost uvoda: "...I discovered the existence of an underground in the United States. "
Raje začni s tutorialom, kako nabuildat psy powers. Pa poročaj o rezultatih.


--
Bull IMO.
Ü

dusanr ::

000000, nisem se sedaj obračal samo na ta post, ampak vse prejšne, ki sem jih do zdaj napisal, ali jih je kdo napisal.

Brilko ::

Zej enkrat je v LJ David Coperfield, konc septembra (sam so karte po 8-14k). Lahka grete gledat, pa vidte kaj je res... :P >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

_marko ::

Ti vsaj moj post pojasni kako je s tem?
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

SaXsIm ::

pa ka ste kreteni z IMOx...
No, jst mislim da je možna, enkrat sm v TIM-u zasledil načrt kako narediti napravo, ki prižiga lučke v določenem zaporedju. Potem so pa testirali, kdo je lahko s pomočjo uma spremenu in kakorkoli spremenu delovanje naprave. bom poskeniru enkrt pa dal na net. Avtor članka je bil Jernej Bohm. Dost zanimiva zadeva
SaXsIm

nevone ::

Kaj pa ko bomo z mislimi krmilili programe, ki bodo krmilili stroje, ki bodo premikali stvari - a bo to telekineza? :\

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Matev ::

mene je stisnilo v črevesju ko sem bral kaj piše na linku ki ga je "rudi" (aka dusan) ali kdorkoli že dal kot argument
nevidnost, lebdenje, telekineza????

me je stisnilo v črevesju da sem vso vsebino jadrno spustil v odtok straniščne školjke - je to telekineza?

Brilko ::

Še vedno bo to na neki energiji, ki se prenaša med možgani, med nevroni. Čeprav sam delno verjamem, ampak težko...

Nejc Pintar ::

Telekineza != Telepatija

Telekineza pomeni premikanje predmetov ter spreminjanje njihovih lastnosti, usmerjanje energije brez kontakta:\
Telepatija pa pomeni komunikacijo med ljudmi kjer se ne uporablja čutil.
Lahko je biti prvi, če si edini!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekineza & telepatija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810708 (6056) miska_hiska

Telekineza

Oddelek: Loža
368575 (7938) Gandalfar
»

Psionika

Oddelek: Loža
172061 (1637) BorisT
»

psihokineza

Oddelek: Loža
385874 (5134) n2lisjak
»

premikanje stvari na daljavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
808114 (7042) Thomas

Več podobnih tem