» »

Kako do prve redne zaposlitve?

Kako do prve redne zaposlitve?

jcb ::

Čas se izteka, potrebno si bo najdit eno delo, imam narejeno poklicno šolo, delam lahko karkoli, tudi vožnja v drugo mesto ni problem. Letos se bom še nekam vpisal, da imam status za zavarovanje, delo preko servisa, ampak se bom bolje posvetil iskanju dela.

Rad bi, da napišete sem izkušnje, kako ste prišli do prve zaposlitve, težave take in drugačne, razpišite se !!!

sidd ::

Glede na to da boš k sreči imel še status eno leto, praktično nimaš boljše priložnosti. Delaš preko študentksega servisa, ter lahko na ta način spoznaš xy firm. Če se ti katera izredno dopade, se še dodatno potrudiš ter namigneš v smeri kasnejše zaposlitve.
Za kak drug način pa bo kdo drug kaj več napisal.

lp
no idea for signature
signed
I

jcb ::

Ja namen sem se imel prijavit na zavod, ampak sem spoznal, da ni vredno in da je bolje si zrihtat status in delat preko servisa in iskat redno delo.

projektor ::

Jah, kaj pa je tvoj poklic? Verjetno iščeš redno službo v svojem "fohu"?
Če si, naprimer, po poklicu ključavničar ali električar, ti študentsko delo v pekarni ali trgovskem skladišču ne prinaša nobenih prednostnih poklicnih izkušenj.
Hočem reči, če si se že odločil delati na napotnico, išči delo, ki bo čim bliže tvoji željeni službi.

Isotropic ::

to je ok varianta, sam pazi, da te ne bodo izkoriscali. pa firma mora biti dobro stojeca, da ne bos na koncu statusa dobil brce. pa po moznosti ne podaljsevat statusa... edit aja saj ga itak ne bos mogel.

kaj pa si po poklicu in iz kje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198150 (36967) Filip8
»

Magisterij: DA / NE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6515772 (11844) Invictus
»

Kako obdržat status študenta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7516039 (9101) Jerry000
»

Nujno - predčasna zaposlitev

Oddelek: Šola
72713 (2231) St235
»

Student, prijavljen na borzi oz. zavodu. Imate izkusnje?

Oddelek: Loža
203165 (2802) Tomi

Več podobnih tem