» »

naključen črn ekran-no input

naključen črn ekran-no input

69charger ::

Imam problem. En dan nazaj se je računalnik začel naključno sesuvat,dobil sem samo črn ekran in No Input sporočilo,zvok sem slišal še nekih 5 sekund nato pa sem dobil temo. To se zgodi čisto naključno,kdaj takoj ko pride v Windowse,kdaj ko zaženem program ali pa kar naenkrat. Problem ni v Windowsih ker sem zagnal memtest in se je sredi testa sesul. Sumim da je napajalnik. Mogoče kdo ve kaj je narobe?

69charger ::

Anyone? Rabim računalnik za delo z 3dsmax in je nemogoče ker se sesuje.

#000000 ::

Glas za napajalnik. Ti je kej treskalo in si imel PC uštekan na omrežje ?

69charger ::

Ja je malo grmelo samo je bil vedno prižgan in to se je pojavilo kar na enkrat. Sem siguren da grmenje ni vzrok ker imamo 4 računalnike doma priklopljene na isto omrežje in pri drugih nič. Je pa nekaj čudnega,danes se mi še ni sesul. Včeraj sem se še malo igral z overclockingom procesorja in sem iz čudnih 233mhz RAMA zvišal na 800mhz ker sem kupil tak RAM. Sedaj pa zgleda deluje.

#000000 ::

No ja, lahko pa se tudi kej pregreva, ker danes ni neke vročine, se ti morda ravno zaradi tega ni vsul.

69charger ::

Verjemi,pri enem 22cm ventilatorju,3x 12cm ventilatorju in aftermarket CPU coolerju se 500% ne pregreva. Temperature ne presežejo 40 stopinj.

69charger ::

OK do sedaj je deloval brez problema,kar naenkrat spet dobim crash in ne dobim več slike skozi grafično kartico :S A je možno da se sesuva zaradi slabe grafične?

MIHAc27 ::

Drugi glas za napajalnik (grafična je takoj na drugem mestu, ja)

69charger ::

Grafično sem probal že 2x flashat na original bios ker sem enega zašuštral(ASUS Top Bios) ampak je delovalo normalno nekaj časa. Vglavnem,gonim komp na integrirani trenutno in deluje brez problema. Torej je še vedno lahko napajalnik ali grafična. Mogoče je problem v preobremenjeni liniji ker napajalnik nima 6 pinskega PCI priključka ki ga grafična rabi zato imam razdelilec 2x4 pin molex na 6 pin PCI.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utripajoča lučka na monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
292602 (2148) black soul
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39128488 (12368) erzy
»

Kateri kos opreme povzroča zmrzovanje v igrah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505425 (4473) lordgreg
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421935 (1298) Mirč
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432451 (1395) LeQuack

Več podobnih tem