» »

Kk olimpija - se reŠuje

Kk olimpija - se reŠuje

1
2
»

djordjevic ::

Ne vem za ostale, toda jaz sem kupil karto za 3. sektor po 9EUR in sem bil več kot navdušen nad pozicijo sedeža za tak denar. Pričakoval sem, da bom potreboval daljnogled, vendar je bil razgled več kot OK. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Ciklamen ::

Jap, zgornji ring se nasploh lepo vidi, sem šel na tekmi med polčasom gor pogledat, kako je, in meni se zdi da je fenomenomenalno :)
- End of the Post ->

marvin42 ::

djordjevic je izjavil:

Ma, marš so predragi. Koliko let prej pa je bil denar za prenos - in to v letih, ko se je država šele postavljala na noge.


Ko se je država postavljala na noge, so bile v gospodarstvu čisto drugačne razmere - precej bolj ugodno. Pa še odkup pravic za prenose je bil precej cenejši.
Mostly Harmless

djordjevic ::

Mi dol maha, pošteno povedano. Kot javen servis pobirajo denar od naročnin, zadnje čase pa vrtijo toliko oglasov, da se mirne duše postavijo ob bok komercialnim televizijam, ki živijo samo od oglaševanja. In so kljub temu zmožne kupiti pravice za Ligo prvakov, Svetovno/evropsko prvenstvo v nogometu in formulo ena. Na RTV trenutno pač vlada pišmeuhovski odnos do športa. Kažejo nam rokomet, zimske športe, veslanje in evropsko ligo (za angleško nisem več prepričan) in, vuhu, atletiko. To je to. Nočem jim delati krivice, ampak bera popularnih športov na nacionalki je trenutno poden od podna in ne sprejemam opravičil v smislu spremenjenih gospodarskih razmer. Kdaj, for fuck's sake, pa je nacionalka pri svojem poslovanju gledala na gospodarske razmere? Če bo po sreči in se sprejme nov zakon, bo uprava vsaj odgovarjala za propadle megalomanske projekte ala Brat bratu in Strasti.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

RTV ima vsaj za 50% preveč zaposlenih, vsi sfaliranci s FDVja gredo na RTV.

djordjevic ::

Ma, saj ni samo to problem. Problem je tudi struktura plač. Tisti, ki naredijo največ, šljakajo po avtorskih pogodbah za mizerne zneske, režija dobiva lepe plače, uprava pa se bogati z individualnimi pogodbami, ki si jih za pokazano niti približno ne zasluži, raja pa potem gostilniško vpije, da jih je preveč ... Da bi se pa lotili srži težav, to pa ne. Jasno, ker očitno vsem tako paše, avtorcev in kvazi-spjev pa itak nihče ni nič ne vpraša.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

Naval na tekme je velik, paketi 3 tekem se odlično prodajajo.

PacificBlue ::

Jap, zgornji ring se nasploh lepo vidi, sem šel na tekmi med polčasom gor pogledat, kako je, in meni se zdi da je fenomenomenalno :)


Moram povedat, da je bilo fantasticno vzdusje. Bil sem ze na rokometnih tekmah Gorenja v Rdeci dvorani...samo to je pa cisto neki drugega:)
In ja odzgoraj se lepo vidi vse, sem bil v C sektorju. Sem pa opazil, da je bilo par stolov praznih, kod da bi kdo pozabil prit na tekmo:D

kmetek ::

Ni bilo praznih, drugje so stali...to mi je všeč, da ti nihče ne mori, da moraš sedeti na svojem sedežu, ampak lepo stojiš, ali na stopnicah, ali zadaj ob ograji....enkratno, pač malce več svobode.

Kurba, vse 3 tekme bodo razprodane :D

http://photodohtar.wordpress.com/fotogr...

dragič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

djordjevic ::

kmetek je izjavil:

Kurba, vse 3 tekme bodo razprodane :D


Po mojem tudi, ja. Malo mi je škoda sicer. Na eno sem ziher še nameraval it, vsaj CSKA, na vse tri pa se mi ne ljubi vozit iz MB. Ajde, mogoče pa ostane kaka karta v sektorju C. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116419 (9642) Alexius Heristalski
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597801 (6874) RockyS
»

Vstopnice za Unijon Olimpijo

Oddelek: Loža
201988 (974) JercSI
»

union olimpija:žalgiris prenos tekme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12010850 (8951) primozzzz
»

Krka vs. Olimpija karte?

Oddelek: Loža
101603 (1469) TheHijacker

Več podobnih tem