» »

Vstopnice za Unijon Olimpijo

Vstopnice za Unijon Olimpijo

rezator ::

Živjo.

"Pričeli smo s prodajo vstopnic za KK Union Olimpija. V prodaji je samo paket vstopnic za tri tekme:
KK UNION OLIMPIJA: POWER ELECTRONICS VALENCIA- 17.11.2010
KK UNION OLIMPIJA:ARMANI JEANS MILANO- 01.12.2010
KK UNION OLIMPIJA:CSKA MOSCOW- 15.12.2010

Vstopnice za posamezne tekme bodo v prodaji od 14.11. dalje"

Eventim.si

Mene pa zanima kaj je z tem, da se bi danes mogle začeti prodajati vstopnice za posamično tekmo, vendar sem bil danes na Petrolu in so mi rekli, da lahko kupim samo v paketu 3 vstopnice. Cimer je bil tudi in rekli so mu enako. A ve kdo kaj je z tem?

Oziroma če ima kdo paket bi kupil 4 vstopnice za sredino tekmo.

LP Peter.
Some people feel the rain. Others just get wet.

rezator ::

Edina razlaga, ki mi pade na pamet je ta, da je vse razprodano že s temi paketi po 3 vstopnice skupaj. Lahko kdo potrdi?
Some people feel the rain. Others just get wet.

V-i-p ::

Vse tri naslednje tekme v Stožicah so razprodane, edino kakšnih 30 deluxe kart je še na voljo, po ceni 600EUR za vse tri tekme :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

djordjevic ::

Pametna poteza. Železo se kuje, dokler je vroče. Nekoliko nepošteno sicer do tistih, ki nismo iz LJ, in bi šli le na kakšno od teh tekem, po drugi strani pa povsem razumljiva poteza.
No grave is deep enough to keep us in chains.

rezator ::

Da, se mi je zdelo da bo to. Vstopnice imajo že trikratno ceno na bolhi.

Hvala, za info.:)
Some people feel the rain. Others just get wet.

kmetek ::

Vsi ste wrong:

Paketi so razprodani, za vsako tekmo so že vnaprej rezervirali po 1000 kart, in torej jutri bo od 15:00 na EVENTIMU borba :D

rezator ::

zakaj ob 15:00?
Some people feel the rain. Others just get wet.

Gladi ::

Zakaj ob 15? Pač tako je odločeno. Kje bo prodaja?Samo preko strani www.eventim.si. To ni petrol ali kaj drugega...

Glede števila kart na voljo se ne ve, 1000 kart je bolj kot ne pač na pamet rečeno in so ljudje začeli jemat kot splošno resnico. Nekje v rangu 1000, 2000, 3000 bo najbrš res...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

JercSI ::

Na mojekarte.si že prodajajo vstopnice za naslednje tekme. Za valencio, se pa lahko kupi samo še na prodajnih mestih.

kmetek ::

tudi petrol bo, saj imajo tudi oni spletno in ti sprintajo karto....vsaj logika mi pravi tako?

rezator ::

Ima kdo za prodati 4 karte?
Some people feel the rain. Others just get wet.

PacificBlue ::

mal si pozen..na rtvslo v novici o tekmi olimpije med komentarji nekateri prodajajo karte..če je se sploh kaj ostalo:)

Drugace pa na bolhi..sam so cene to much.

Zgodovina sprememb…

rezator ::

Ma smo se zaje****, smo mogli kupit takoj v paketu in bi zdej meli karte. Smo pa hoteli samo na eno it. Na bolhi sem videl ja, in upam da tisti, ki prodajajo po 5x ceni, nebodo spoh prodali in bodo lahko dali karte v okvir in na steno. Lahek zaslužek ni kaj...
Some people feel the rain. Others just get wet.

kmetek ::

S cenami pretiravajo, niso zadovoljni s 20-30% zaslužkom...ne morajo 50-100% in več, pa naj si rit obrišejo.

LeXani ::

Fantje povejte mi kako je z tem sedaj. Jutri gredo v prodajo karte v paketih (3 tekme). Imam namen kupiti pri petrolu, šel bi samo na dve tekmi. Slišal sem da za posamezno tekmo kart ni mogoče preprodati naprej ali kako je ta sistem s kartami narejen?
Čas prve prijave 04.11.2005

Scorpia ::

Ne vem kako je pri eventim&petrol, ampak karte v paketih se prodajata od danes do jutri. Kupijo pa lahko samo tisti, ki so v rednem delu kupovali pakete mini do maksi.... V sredo od 12 ure (se mi zdi) pa steče prodaja ostalih vstopnic, ki so ostale.
Tole sem dobil po mailu:
Spoštovani ljubitelji košarke!



Danes ste vsi kupci paketov rednega dela sezone prejeli ponudbo, za podaljšanje po elektronski pošti. Kot je navedeno v dopisu, ponudba velja do 12.01.2011. V kolikor stroški ponudbe do omenjenega datuma ne bodo poravnani, bodo sedeži sproščeni v redno prodajo, ki se začne na isti dan! Sklicujte se na referenčno številko in TRR naveden na plačilnem nalogu v ponudbi. Vsi interesenti za dodatne vstopnice boste prišli na vrsto 12.01.2011, ko se prične redna prodaja za TOP 16, po sledečem ceniku:
////

LeXani ::

To vem ja..sem se tudi zmotil, mislil sem za te karte ki gredo v sredo v prodajo ki se prodajajo v paketih (3 tekme). Kakor sem prav razumel sistem, se ena karta "prenaša" iz tekme na tekmo. Torej jih ni mogoče že vnaprej preprodati? Ali se motim?
Čas prve prijave 04.11.2005

rezator ::

Ma kere pederske majo to.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zeberdee ::

Te paketi so afaik ena izmed prvih zadev, ki gredo v korak s športnim marketingom v svetu. Jebat ga, v tujini se dvorane filajo tudi do 80-90% iz sezonskih kart. Pri nas pa pač nismo navijači Olimpije ampak smo lovilci na spektakle. Za vsak slučaj, da se ob porazih zaščiti interes kluba, se pač prodajo karte v kosu.

Te karte se lahko za eno tekmo podarijo naprej (s tem, da moraš zaupati človeku), pa tudi preprodaja je skorajda onemogočena.

kmetek ::

JercSI ::

Za vse tiste, ki smo ostali brez vstopnic, na mojekarte.si FB strani podarjajo dve vstopnici za ogled tekme proti Lottomatici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna prodaja vstopnic

Oddelek: Loža
123658 (2125) fireX88
»

EuroBasket 2013 - četrtfinale (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313627 (11222) FlyingBee
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921461 (18142) jrtjtejtt
»

Karte za Union Olimpijo-evroliga

Oddelek: Loža
72099 (1949) matmel

Več podobnih tem