» »

Kk olimpija - se reŠuje

Kk olimpija - se reŠuje

«
1
2

face11 ::

Ali mislite da bo kk olimpija zdržala še vsaj tri sezone? To me zanima ker sem začel trenirat v tem klubu in zaradi finančnih težav. Se bo rešila?

zee ::

Ne bo se. Grehov iz preteklosti še vedno niso rešili.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Bananovec ::

Forum mora biti še boljši >:D
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

LapD ::

propadel klub ne bo nikol ker je vseeno preveliko ime za moje pojme ... v najslabšem primeru se lahko verjetno sedanji klub zapre ter na istem mestu ustanovi nov (kakor se je zgodilo pri fuzbalu). Bi pa v tem primeru bla kriza, ker bi se igralo samo državno prvenstvo. Zdej so z euroligo čisto na meji in če od tam enkrat ven padejo ni povratka. Mogoče bo nova dvorana kaj pomagala, bi blo koristno letos zmagat par tekem doma v evroligi ter napolnit stožice, sicer bo postalo vseeno al treniraš pri olimpiji ali slovanu :)
web&motion designer

PacificBlue ::

Zdej so z euroligo čisto na meji in če od tam enkrat ven padejo ni povratka. Mogoče bo nova dvorana kaj pomagala, bi blo koristno letos zmagat par tekem doma v evroligi ter napolnit stožice, sicer bo postalo vseeno al treniraš pri olimpiji ali slovanu :)


Olimpija je danes premagala Milano, zadnjič Elen Pilsen, tako da trenutno zaseda 2. mesto na lestvici (zaostaja samo za Panathinaikosom-zarad kos razlike). In če se ne motim, tud če sedaj izgubijo vse tekme, imajo zagotovljeno Euroligo za naslednje leto, ker ne bodo zadnji v skupini. Se vidimo na tekmi z Panathinaikosom;)

djordjevic ::

PacificBlue je izjavil:

Se vidimo na tekmi z Panathinaikosom;)

Indeed. 8-)
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

Se vidimo v četrtek, jaz imam karto :)

A napišemo slo-tech nickname lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Ciklamen ::

Indeed, če še kakšno tekmo zmagajo v gosteh, pa doma še Milano, bodo zelo blizu uvrstitvi med 16 najboljših.

Vsekakor se pa vidimo v Stožicah na Panatinajkosu, vzdušje bo, verjamem, enkratno, dvorana polna. Upam da ne bo preveč samo takšnih šminkerjev, ker teh ne maram.

Sicer pa resno razmišljam da bi (za študentsko karto 7EUR) obiskal vse domače tekme, 35EUR zagotovo se mi izplača dat za njih. Če bo pa še kakšna dodatna tekma, toliko boljše (recimo kakšna Barcelona :D)
- End of the Post ->

Zheegec ::

Se vidimo v četrtek !!
In your face vsem, ki ste pizdili čez Stožice... upam, da vas ne bo :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kmetek ::

Omfg: SLO-TECH transparent pa gasa :))

djordjevic ::

Še ena infarktna. Nemogoče, no. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

ZMAGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Alexius Heristalski ::

Študentske karte za ligo NLB so 3 evre, lepo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

kmetek ::

kupi normalno, ne bit voluhar.

Kurzweil ::

Kmetek pa ne da se tolažiš, da če si 1000 študentov kupi navadno karto bo za prvi polog Ožbolta in Ilievskega... ? čeprav gre še ta denar za upravitelja dvorane....

Sicer pa čestitke za zmago, sam več nisem verjel da je možen preobrat...

EDIT: Pa da odgovorim na sam naslov teme... mislim da Olimpija nima niti kartuše da sprinta 6 miljonov evrov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

djordjevic ::

Ne, Mervič in sponzorji pa imajo. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

itaq naročijo kompatibilne kartuše :))

kurzweil: 3000EUR razlike pa 3000EUR....pa se v sezoni nabere....;)

Kurzweil ::

Sem se samo norce delal, nevem niti koliko je karta običajno, za študentsko pa sem izvedel danes, nevem kako je v Stožicah vendar je praksa ponavadi da denar itak pobaše skrbnik dvorane in ne klub, saj Olimpija polega vsega niti najema ne plačuje, tko da klub od tega nima nič.

je pa res, da če predpostavljam Olimpijo v TOOP16 je to cca 10 domačih tekem, potem je NLB to 13 domačih tekem in še za konec Telemach lige (recimo da je ista cena) nekje cca 10 tekem je to 33 tekem x 3000 EUR in pridemo do 100.000EUR, kar pomeni da če bi toliko letno namenili za pokrivanje minusa bi to trajalo 60 sezon... šalim se...

Glede na ekipo, novo dvorano in obisk si definitivno zasluži obstoj in še kakšno leto Evrolige več od predvideno letošnje zadnje. Djodjević takšnih kot je Mervič in podobnih je bilo že miljon okoli kluba, kaj se je zgodilo ponavadi:

- klub preprosto ni dobil obljubljenega sponzorskega denarja (vsako leto nekaj sponzorjev)
- prišlo je do raznih afer v upravi
- ni bilo rezultatov na katere ss sponzorji sila občutljivi
- je ekipa in javni pogled na ekipo za ljudi kot sponzorje izgledal kot metanje denarja stran, ko je polovica ekipa zapustila klub preden so se spomnili nakazati prve plače
- nakoncu takšni sponzorji zahtevajo veliko, ko se ljudje/priskledniki v klubu zberejo na kupu in ugotovijo da nimajo nič od tega se dogaja marsikaj.

Sicer pa že lep čas obljubljajo Mervič and Co. ne samo pokritje minusa ampak tudi plačilo redne sezone, govori se o 8 Mio EUR, kar pa je prišlo na dan z dnem, ko se je začelo govoriti o nakupovalnem/komercialnem delu Stožic in je bilo potrebno na takšen način malce zlest v rit gospodu opankarju, kot ga narod rad imenuje - zgolj poslovno.

Jaz mislim, da je Olimpija pokazala toliko nepoštanja do lastnih ljudi in celotnega občinstva, da bom jaz in predlagam da tudi ti tiho dokler se to ne zgodi ;)

kmetek ::

Kdo vse gre na tekmo?

djordjevic ::

Boljša polovica in jaz.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Ciklamen ::

Ehm, pa tekme od Evrolige, kjer so karte 7EUR, + moraš še upoštevati ostalih 10-11 tisoč folka, ki da za karte maaalo več kot 7 EUR ( če mi logika koliko toliko še deluje ). Pa se denar nakrampa skupaj kar hitro, še posebej če bodo v takšnem slogu nadaljevali.
- End of the Post ->

kmetek ::

povprečje je kar 15EUR na osebo x 10.000, ostalo so pomoje sponzorske fore.....

pa tudi niso vsi študentje, upam, da preverjajo.

Ciklamen ::

+ VIP karte, ki so po 200EUR, 200.000EUR se pomoje nabere na tekmo, če je dvorana ajde na 9/10 polna. Ob polni dvorani še nekaj več :)
- End of the Post ->

kmetek ::

To je lepo, da se finančno opomorejo + sponzor, privoščim jim. Moramo imeti močno UO.

djordjevic ::

Itak. Kje so zlati stari časi, ko so osvojili pokal Radivoja Korača. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

Kje boš djorje :) Jaz sem A1 TRIBUNA A...

djordjevic ::

Tribuna D nekje pod zvezdami. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

DuleKrtola ::

Kje se da današnjo tekmo gledat đabe prek neta?

bdoxx ::

DuleKrtola je izjavil:

Kje se da današnjo tekmo gledat đabe prek neta?


poskusi tukaj

bluefish ::

Hudo napet zaključek. Svaka čast za vrnitev.

Tarzan ::

Zasluženo. :)

koyotee ::

najboljši možni rezultat :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zheegec ::

Odlično je bilo, dvorana super, definitivno grem še!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sash69 ::

Ja, res je bilo zasluženo. Sicer mi je ze med tekmo bilo žal da me ni bilo tam, a vendar - tekma za infarkt dobit. :) In resnično je užitek tudi po TV gledat napolnjeno areno Stožice.

Jezen sem pa na RTVSLO saj kot nacionalka ne prenaša svojih športnih klubov v takih tekmah, prenaša pa ves ostali šrot - npr. umetnostno drsanje ipd.(razumem, meni je mogoče to "šrot", drugim ni, ampak...ratingi? gledanost? halo?) Potem moramo pa ostali, ki nimamo ipTV gledati in iskati streame po internetu. Pa tu ni samo evroliga - NLB ligo bi se tudi lahko prenašalo, potem hokejsko EBEL ligo... Moram jih pa pohvaliti, da vsaj odbojkarsko evroligo prenašajo (no, vsaj lansko leto so jo) in pa tudi klubski rokomet (m/ž)...V vsakem primeru se mi zdi zelo premalo športnih prenosov na RTVSLO2, glede na to da naj bi bil to "športni program". Res mi ni jasno kam zapravijo ves tisti denar ki ga poberejo samo iz "RTV prispevkov".

Moram pa tudi priznati da sem zelo (pozitivno) presenečen nad dosežki UOL v letošnji sezoni. Sam sem bil na skoraj vseh tekmah pretekli dve sezoni (sem preko študenta s sotrpini spreminjal Tivolsko ledeno dvorano v košarkaško :) ) in je resnično bil to podn. Tudi letos nisem verjel v uspeh, ko sem bral o raznih težavah (beri: Tožbe Ilievskega in Ožbolta) ter resnično si nisem mislil da bi kdo lahko sploh prišel prostovoljno v ta klub - sem mislil da je ta ladja že potopljena. Ne morete si misliti kako vesel sem sedaj, da sem imel napak. :D Res hudo in upam da je to nova doba slovenske klubske košarke v evropi. (sicer malo prehitro za govorit - evforija, :) a si ne morem nič pomagat)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

djordjevic ::

Zheegec je izjavil:

Odlično je bilo, dvorana super, definitivno grem še!

+1, itak. Z eno besedo: triler.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

Komaj sem spal, cvililo v ušesih, boli grlo, roke ampak priceless :D

Kenpachi ::

Ima da dajo kazen batistu. Prekleti barbar hudičev. >:|
Zaraki Kenpachi.

Modiano ::

Svaka čast!!!
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

marvin42 ::

sash69 je izjavil:

Jezen sem pa na RTVSLO saj kot nacionalka ne prenaša svojih športnih klubov v takih tekmah


Predragi so taki prenosi. Tudi drugje po svetu se veliki športni dogodki gledajo na privatnih tv postajah in ne na nacionalnih.
Mostly Harmless

djordjevic ::

Ma, marš so predragi. Koliko let prej pa je bil denar za prenos - in to v letih, ko se je država šele postavljala na noge.
No grave is deep enough to keep us in chains.

bluefish ::

Ni kaj, TV prispevek direktorjem, drobiž v program.

shinko ::

Jaz sem slišal, da je licenco za basket že poleti kupil kanal športklub za 2 milijona, ki je tekmo tudi prenašal. Nacionalka pa je kupila licenco za formulo 1, ki se seli leta 2011 iz pop tv na slo2 s starim dobrim komentatorjem Miranom Ališičem.

djordjevic ::

shinko je izjavil:

s starim dobrim komentatorjem Miranom Ališičem.

I sincerely hope you're joking. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

DuleKrtola ::

shinko je danes ob 12:02:55 izjavil:
s starim dobrim komentatorjem Miranom Ališičem.

I sincerely hope you're joking.



IMO je bolš kot ta dva kekca, ki sta sedaj. Js sicer ne spremlam formule preveč resno. Ponavadi v nedeljo po kosilu mal zadremam na kavču, in neki na pol spremljam. Če me zmanjka, me Ališič zbudi, ko se kaj začne dogajat :)

EDIT: da ne bom čisto OT, bil na tekmi in je blo res hudo vzdušje, dobra tekma, zmaga v vseh pogledih torej. Še bomo šli :)

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Jap, resno se razmišlja, da bomo šli na vse domače tekme, 7EUR se mi ne zdi težko dati, še posebej če bodo v tem slogu nadaljevali. Tistih 9 sekund pred koncem sem bil že na robu z živci, ko pa so piskali faul nad Diamantidisom za 3 točke (HALO, vsak ki ima malo pojma bi nekako vedel, da je bila osebna napaka storjena že pred "dvokorakom"...) sem pa že skoraj podlegel hercinfarktu :D Ampak v glavi sem razmišljal le to, da MORA en prosti met zgrešiti. Ko je zadel prva dva sem si mislil: eh kurc, tretjega bo pa ja zadel..In presrečen sem da sem se zmotil :D

Vsekakor pa moram pohvaliti tudi Jureta, ki piše novo klubsko pravljico, ter vse košarkarje, ki so odigrali tekmo življenja :D
- End of the Post ->

kmetek ::

Študenti itaq nimate kaj jamrati nad ceno 7EUR je ja đabaka, ostali davkoplačevalci pa plačujemo 18EUR in več. Narobe svet :D

Krasna atmosfera, ko dvorana zabuči enostavno ne slišiš ničesar, še zdaj ne slišim dobro," je takoj po tekmi dejal strateg ljubljanske zasedbe Zdovc. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

bluefish ::

ostali davkoplačevalci
Ker študentje seveda ne plačujemo davkov.

kmetek ::

Morda bi klub omejil število kart za študente, več kot 1000 nimajo kaj....bolje, da jih prodajo po 18 ;((

Ciklamen ::

kmetek, ne vem od kod tebi informacija, da se kdor koli pritožuje nad ceno študentske karte?
- End of the Post ->

DuleKrtola ::

bluefish je izjavil:

ostali davkoplačevalci
Ker študentje seveda ne plačujemo davkov.


Sj je reku ostali davkoplačevalci, si pa tud trigger happy

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116288 (9511) Alexius Heristalski
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597720 (6793) RockyS
»

Vstopnice za Unijon Olimpijo

Oddelek: Loža
201967 (953) JercSI
»

union olimpija:žalgiris prenos tekme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12010784 (8885) primozzzz
»

Krka vs. Olimpija karte?

Oddelek: Loža
101587 (1453) TheHijacker

Več podobnih tem