» »

Računalnik zamrzne po nekaj nalaganjih

Računalnik zamrzne po nekaj nalaganjih

Ted ::

Problem je sledeč - ko igram procesorsko in grafično zahtevne špile, ki se precej nalagajo mi po enih 5 nalaganjih(loadanjih) špil zašteka. Ponavadi se stvar ustavi med nalaganjem.
Pri nekaterih špilih pa se zadeva upočasni. Nekaj časa mi je po par dvobojih celo mortal kombat4 postajal vedno počasnejši, nalagal se je celo par minut. Teh težav pri mk4 ni več, zato pa sem mel podobne probleme pred casom ze z system shock2, z alienvspredator2, z mohaa itd. Zanimivo ni nobenih težav z q3arena ali z unrealtournamentom.

Najbolj moreča stvar in razlog, da to pišem pa so podobni problemi pri warcraftu3. Stvar dela normalno in tekoče, nakar spet po nekaj sejvih , loadih itd. stvar zablokira. Shranim recimo 3x, končam misijo, stvar pa zašteka med nalaganjem naslednje misije.

Konfiguracija je taka:
- duron 800
-plošča msi, mislim da kt133, stara nekaj čez leto z AC97`
- 128mb rama
- grafična msi geforce mx 200,
- disk IBM 40GB 5400
- pa še šara (modem, mrežna itd.)
- win98 osr2 in fat32
Kupil sem stvar pri Megahitu lani.

Pregreva se mi kišta ne, temp. je vedno pod 60 proc in pod 25 plošča. Morda je kaj narobe z ramom, mogoce nimam dobrih gonilnikov za geforce, kaj jaz vem kateri so ql:). Vem samo, da bom popizdo ko bom danes zvečer že osmič danes resetiral racunalnik, ki bo zaštekal nekje na sredi warc3, ko bom poskušal shranit pozicijo.

Hvala za pomoč
  • spremenil: Tomi ()

Tomi ::

Upam, da si prebral navodila pred prijavo.
Tako da bi lahko vedel, kaj naj se uporablja v naslovu teme. Moja naloga tu je končana, tvoja pa je jasna (namig: [napisana je takole] ).
metrodusa.blogspot.com

Tomi ::

Ted je med mojima postoma napisal še en ciničen post, da ne boste mislili, da se pogovarjam sam s sabo.
Ted: stick to the point, prosim. In ne izzivaj, ampak daj en normalen naziv. Sem ravno prave volje, da se kaj zgodi, in tega si ne ti, in ne jaz, ne želiva.

Sedaj pa res pusti naslov teme, takšen, kot je. Če ne bom pa res tečen>:D
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Ted ::

Očitno ne poznate milosti, kadar se kdo pošali z administratorjem. Saj ste hujši kot Tomi:) - šala, ne spet posta popravljat.:)
Očitno mi pač ne znate pomagat...

borinho ::

1. lohk je problem v disku 2. lohk se driverji tepejo 3. lohk so samo nestabilni driverji 3. nasvet: menjaj win98 za 2k-zadeva je veliko bolj stabilna 4. lohk pa poisces ksn nov flash za mat.plato, u glavnem varian je ogromn.
if you miss your ex reload and try again

Spajky ::

Lahko te pa tudi 3,3Vio Mosfet regulator na plati zeza in hodi k vragu počasi! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Ted ::

In ta regulator počne kaj?

Spajky ::

Napaja slote, chipset, rame in grafiko! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519243 (4229) Nyana
»

Računalnik mi zmrzne (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
668085 (6150) burek17
»

Radeon 4870 - problemi z driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
385418 (2481) dziht
»

Igre ne delajo v Win Xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
141285 (1029) Soncek
»

Konec OC-janja!!! (za mene)

Oddelek: Navijanje
192496 (2206) alien-w

Več podobnih tem