» »

Kateri DVD predvajalnik, ki predvaja filme iz zunjanjega HDD-ja?

Kateri DVD predvajalnik, ki predvaja filme iz zunjanjega HDD-ja?

Mitja358 ::

Pozdravljeni, odločam se za nakup DVD predvajalnika, ki ima USB vhod (po možnosti tudi HDMI izhod) in iz zunanjega trdega diska predvaja DivX, HD filme ter podnapise. Pa ne kak Evertone ... Nižja cena, tem bolje.

Dr_M ::

Ce hoces gledat HD, potem rabis predvajalnik z NTFS podporo, kolikor vem, tega nima noben DVD predvajalnik, ima pa ga pa en LG BR predvajalnik, LG BD390.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mitja358 ::

Torej z navadnim DVD-jem ne morem brat HD vsebin iz Ext. HDD? Potem pa vsaj DivX + podnapisi, HD pa bom predvajal potem preko HDMI povezave s PC-jem.

Dr_M ::

Obicajni predvajalniki podpirajo samo FAT32, torej datoteke manjse od 4GB. Nekateri tudi podpirajo particije samo do 32GB, tako da moras bit tudi na to pozoren.

Kaj pa kaksen WD TV http://www.wdc.com/en/products/index.as...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Mitja358 ::

Trdi disk je Medion drive-n-go 500 GB. Bom pač formatiral disk na FAT32, če pa bo treba pa naredim še particijo 32 GB. DivX vsebine pa itak ne dosežejo 4 GB.

Mitja358 ::

A imaš kakšen primer DVD-ja? Sem zaslednil enega Philipsa v zadnjem ComShop letaku in piše, da predvaja DviX-e iz USB-ja.

Mitja358 ::

Zdaj sem gledal tega Philipsa in tega LG-ja. Nakar sem opazil tudi Xtreamerja. Zdaj se nagibam tudi v tole smer.

Mitja358 ::

Dr_M šele sedaj sem videl WD Live TV. Zdaj me zanima kaj je bolje Xtreamer ali WD Live TV?

ToniT ::

Xtreamer je boljši!

bukev ::

No, pa smo prišli do NMT, kar po moje potrebuješ za predvajanje vseh vrst video datotek.
in da ne boš gledal samo Xtreamer, obstajajo še Popcorni, eGreati, Playon .....
in ker vsak berač svojo malho hvali: egreat je najboljši - ga pač imam:)

odloči se sam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bukev ()

TOP ::

Pozdravljen Mitja vidim da kupuješ NMT jaz mam Egrejta že 1,5 leta in sem znjim ful zadovoljen.Imam pa v njem še 500gb disk.Če te še kaj zanima lahko se oglasiš na MSN.

Zvezdica27 ::

lp,

jaz ti lahko samo priporočim LG 390. Ne moreš verjet, kako dobro dela. Za tistih 200e ali koliko je, je fantastičen. Ima nek algoritem za filanje framov ter pikslov ali ne vem kaj, divx so lepši kot preko računala (preverjeno !) Ko gledaš Divx (pač, kodek mora biti ok pa bitrate) se zdi slika kot da bi bila iz DVD.

Zunanji disk dela, NTFS seveda.

Glede na to ni potrebe po NMT.

čao,

zz

Mitja358 ::

Samo a se splača dodati skoraj + 50EUR za Xtreamerja, napram WD-ju (Comshop bon pri WD-ju - 20EUR)? Potrebujem 90% za predvajanje XviD ter Hd (mkv) filmov.

jerriho ::

Sam imam dvd predvajalnik Philips_DVP_5980

http://www.p4c.philips.com/files/d/dvp5...

ko dam v usb corsairov usb ključek 2gb mi filme predvaja brez problemov.

zdej me zanima sledeče: nameravam kupiti 8gb usb ključek. a bom imel kakšne težave oz. moram kaj obvezno narediti, ker gre za 8gb velikost? a pride do težav le, če imam na njem datoteko večjo od 4gb?

prosim, dajte me podučite, da ne bom brez veze kupoval.

hvala vnaprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954395223 (51719) NejcSSD
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330256674 (70766) dope1337
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724688 (9302) bizi72
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198281 (7785) ta_ki_tke
»

DVD predvajalniki in upscale efekt

Oddelek: Zvok in slika
51032 (955) Tomson

Več podobnih tem