» »

kako najhitreje ubiti psa..

kako najhitreje ubiti psa..

1
2
3 4

lexios ::

kar pa se tiče obračanja hrbta psu - večina psov ne napada v hrbet, majo ponos, kot bi se temu reklo


Lovska! :))

T0RN4D0 ::

Ni šans da boš psu kar tako zaprl gobec z rokami.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Keyser Soze ::

T0RN4D0 je izjavil:

Ni šans da boš psu kar tako zaprl gobec z rokami.

Zaprl že. Problem je to, ker ga je razpret težko.:)
OM, F, G!

Netrunner ::

pravijo da je napad najboljši obramba, vsi tečejo proč od psa kateri jih napada, vsi se bojijo zob... kar je sicer normalno, samo če te pes napade, baje da je protinapad še najboljša obramba .. ok teorija je eno praksa je drugo, vendar če vidiš da se pes zažene vate raje kot zbežati proč je da ga zagrabiš če se le da za gobec .. pa ne da bi mu ga držal zaprtega ampak z eno roko primit zgornjo čeljust z drugo spodnjo ... načeloma ko te napade ima odprta usta tako da mu zagatit roke v usta "ne bi smel biti problem" :) ... sliši se neumno, vendar če ti ga uspe zagrabit in da imaš kolikor toliko moči je z psom konec .. vsekakor se boš porezal na zobovih in bo bolelo, vedar lahko psa hitro vržeš iz ravnotežja in se z vso težo se zvrneš na njega .. če si dovolj hiter na začetku mu lahko dokaj enostavno zlomiš čeljust .. samo kot sem rekel teorija je eno praksa je drugo :) ... dejstvo pa je, da je strah problem, ker če bi trezno razmišljali bi se ob napadih drugače končalo, saj pes ni vsemogočna zver, pa naj bo pitbull ali doberman ali čivava :)

to ne govorim iz lastnih izkušenj .. malo preveč TV sem gledal ko sem bil majhen :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Mah to za čeljust prijet in zlomit je garant efektivno, ampak kako boš psa prijel sploh pa ko te hoče ugriznt da o pitbulih ne govorim, jest imam 2 pitbull-a, ma še v igri ga komaj lahko zagrabim in probam odpret gobec, gre ampak z muko ker on se proba izmigoljit na vse možne načine. Zdej si pa predstavlji da to ni tvoj pitbull in da te hoče ugriznit ti ga pa probaš prijet pol zgleda tko kot na posnetku, ampak ta ženska vsak dan dela s psi in ga je nagonsko prijela za gobec in si vidu kaj je blo, s tem da je pes dokaj hitro odnehal, na drugem posnetku pa poglej da so ga tepl, strelal povozil pa je še vedno šibal in iskal koga bo čopnil.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

WarpedGone ::

Problem vseh telih "roko v gobec", "zagrabi ga" ipd je, da izhajajo iz minimizacije totalne škode. Stvar se sliš pametno potem, ko že imaš raztrgan fris in mišice, ker tega nisi naredu. Potem bi takoj žrtvoval en ugriz na roki, samo da bi ostalo ostalo celo. Dokler si pa še cel pa ne razmišljaš na način "naj me samo v roko ugrizne, da ne bo hujšga" ampak "študiraš", kako ostati čisto cel. Beg je prvi refleks, ko ni več mogoč, pa sam še zakrivanje vitalnih delov telesa. Ko te trga pri živem telesu so možgani na Off (šok), obrambo pa prevzame hrbtenjača - refleksi. Karkoli drugega zahteva resen praktičen trening, kako reagirat ko te napade pes - da pride odziv v refleks.

Pips je tako res najbolši - če ga le maš pri sebi in si ga sposoben prijet v roko dost hitro.

Še bolš je pa nagobčnik ampak tle so problem lastniki, ne pa več psi.
Zbogom in hvala za vse ribe

mihec87 ::

Misliš da bo ponorel pes zadovoljen samo z roko?

WarpedGone ::

Misliš, da boš mislil, ko te bo pes trgal ali dirjal proti tebi s sijoče belimi zobmi v široko razprtem gobcu?
Zbogom in hvala za vse ribe

Tear_DR0P ::

Problem vseh telih "roko v gobec"

je v tem, da ljudje verjamejo zgodbicam o razpiranju čeljusti - čeljust, ki je zgrajena za drobljenje kosti, ki ima mišice z močjo za drobljenje kosti? tega e moreš vlečt narazen z golimi rokami - lako pa stisneš skupaj, če se ti bo pes pustil
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Keyser Soze ::

Načeloma, če res ni druge opcije, ko gledam tele posnetke, bi morda šlo s tem, da mu povezneš bundo oz. kakšno ogrinjalo čez glavo in se nato še sam zložiš gor. Če ti rata ovit zadevo okoli glave pa še toliko boljše.

Če hoče kdo stestirat tole, kako se obnese v teoriji?:D

P.S.: Še vedno podpiram pips. Pri roki, natreniran poteg, ma da reši 99% potencialno krvoločnih situacij.
OM, F, G!

Netrunner ::

Tear_DR0P je izjavil:


je v tem, da ljudje verjamejo zgodbicam o razpiranju čeljusti - čeljust, ki je zgrajena za drobljenje kosti, ki ima mišice z močjo za drobljenje kosti? tega e moreš vlečt narazen z golimi rokami - lako pa stisneš skupaj, če se ti bo pes pustil


pes ni aligator da ima nevem koliko kg pritiska ..

ja kot sem rekel .. strah je tisti problem .. ker v situaciji ko te pes se ne spomneš najbolj optimalne rešitve :) ... dejstvo pa je da človek ni mala malica za pse .. poglej velikost in težo povprečnega človeka proti psu .. problem je presenečeneje ki ga človek doživi ob napadu, če bi se ljudje prostovoljno namensko spopadali z psi bi bili rezultati drugačni.

če te pes ne ravno direkt napade, da imaš vsaj par sekund časa na razpolago, je vsekakor pametno poiskat bilokakšen predmed v svoji bližini (če ni ravno poletje ti že kakšna jakna pride prav proti psu...) .. v kolikor si ga pa že "najebal" in da imaš še kolikor toliko moči in zavedanja pa je treba udarit po občutljivih organih kot so oči .. jajca .. nima samo pes zobov ... z palcem na roki psu "komot" prebodeš oko..

teoretično povprečen človek ima veliko možnosti odbit napad oz. pokončat psa .. samo kot sem že omenil .. teorija je eno praksa je drugo ...

V kolikor pa pes napade nekoga drugega, da imaš "čas razmisleka" potem pa je druga zgodba .. pa spet je tukaj odvisno kje si in kaj ne na razpolago v bližini...

zdaj se lahko delam pameten :) vendar če bi prišel v tako situacijo se mi ne sanja kaj bi bilo ..

Nevarne pse bi bilo potrebno prepovedat, saj 3/4 lastnikov jih ne zna obvladat .. pa če jih že imajo bi jaz zahteval orožni list :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

imagodei ::

Jao... Kolk smo vsi pametni... Mal glejte, kako pes opleta z glavo, ko poskuša nagonsko trgati in zadati čimvečjo škodo. Na zgornjih posnetkih se vidi, da bi napadeni imeli možnost psa udarjat s prosto roko direkt v gobec, pa tega nihče ne poskuša - seveda, ker bi pes spustil in skočil na kak drug del telesa. Z glavo opleta toliko, da bi mu težko s prsti izkopal oči, čeprav bi bilo to verjetno hudo efektivno.

Kaj pa vem... Mogoče, če te dobi takole nepripravljenega, če bi se z vso težo prevrnil nanj? Vseeno ima pes manj kil, kot običajen odrasel moški? Potem pa ga zagrabiš za goltanec in počasi dušiš? To seveda spet vse ob predpostavki, da ohraniš mirno kri in da se tega sploh spomniš. Potem pa še vprašanje, če se boš uspel zavaliti nanj in če ga boš lahko ukleščil pod sabo.

Mogoče še najboljše, če te napada, da se poskusiš branit z brco.
- Hoc est qui sumus -

M-XXXX ::

Mogoče še najboljše, če te napada, da se poskusiš branit z brco.

To bi najbrž zelo verjetno pomagalo, če ne drugega ga vsaj spravi iz ravnotežja kar pomeni, da v primeru ponovnega juriša nate nima tako velike hitrosti in s tem je manjša šansa da te prebrne...

imagodei ::

Je pa res, da pri visokih hitrostih, s katero se bliža pes (prvič), morda nimaš niti časa reagirat, morda zamudiš, da bi z brco razvil ustrezno hitrost in moč, morda prehitiš in spet ni pravega efekta... Težko je ocenjevat.

Se pa strinjam z nekom pred mano, ki v bistvu trdi, da bi se napada enega psa večina odraslih (moških) lahko ubranila oz. žival obvladala, če jih ne bi pograbila panika. Recimo, da je povprečen moški težak 80kg, povprečen pes pa 40kg... Nekateri psi dosegajo 50kg in več, ampak to je še vedno 30kg razlike. Pes, po drugi strani, lahko zelo hitro povzroči velike bolečine - ugriz v roko je skrajno boleč, če začnejo pokati kosti, če rano začne trgati, je še toliko huje. Ampak, če bi takrat uspel ohranit približno mirno kri in se nekako zvalit na psa, potem pa z vso težo pritisnit na njegov vrat... Ni vrag, da bi po dveh minutah davljenja spustil.

Povsem druga zgodba je, če bi te napadla dva psa. Proti dvem psom, mislim da brez ogromne sreče, nimaš več nobene možnosti.
- Hoc est qui sumus -

Netrunner ::

imagodei je izjavil:

Na zgornjih posnetkih se vidi, da bi napadeni imeli možnost psa udarjat s prosto roko direkt v gobec, pa tega nihče ne poskuša - seveda, ker bi pes spustil in skočil na kak drug del telesa.


nihče ne poskuša ker so vsi prestrašeni .. dvomim pa tudi da bi pes spustil in ugriznil drugam če bi ga tolkel po glavi .. ponavadi zagrabijo in se držijo ko klopi gor ..(odvisno od pasme) ..

je pa odvisno od primera do primera .. od psa do psa in seveda od človeka do človeka .. sem videl posnetke ko je ruski specialc lastoročno pobil tri dobrmane brez orožja ... samo nismo vsi rusi :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

M-XXXX ::

je pa odvisno od primera do primera .. od psa do psa in seveda od človeka do človeka .. sem videl posnetke ko je ruski specialc lastoročno pobil tri dobrmane brez orožja ... samo nismo vsi rusi :)

Hehe, pomoje je tukaj podatek o rusu dokaj nepomemben>:D

imagodei ::

> "dvomim pa tudi da bi pes spustil in ugriznil drugam če bi ga tolkel po glavi"

Ravno na zgornjem posnetku je to vidno - sicer ga sosed, ki je pritekel na pomoč tisti uslužbenki, užge s palico, ampak - pes spusti.
- Hoc est qui sumus -

Pyr0Beast ::

Psu boš mnogo lažje zaprl gobec kot pa ga odprl. Samo ga moraš res dobro stisniti, ker se bo pes s tacami in gibanjem glave probal izmuznit. Sploh pri kakih bojnih psih je to jeba ker imajo kratek gobec.
Zadušiš ga pa IMO lahko tako da mu zapreš gobec in smrček. Afaik imajo sapnik kar dobro zaščiten, tako da to ne bo šlo. Mogoče bi že s smrčkom šlo, saj mora potem dihati čez usta, kar mu pa ne omogoča najboljšega ugriza.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Nagi Bator ::

Ce se dva cucka stepeta med sabo, je ponavadi najboljsa varijanta, da jih spravis narazen,
to da jih polijes z mrzlo vodo. Ce tolces po njih, se jim se bolj zmesa.
Morda bi to delovalo tudi v primeru napada na cloveka?

Netrunner ::

Nagi Bator je izjavil:

Ce se dva cucka stepeta med sabo, je ponavadi najboljsa varijanta, da jih spravis narazen,
to da jih polijes z mrzlo vodo. Ce tolces po njih, se jim se bolj zmesa.
Morda bi to delovalo tudi v primeru napada na cloveka?


to je dobra rešitev ki pa pride v poštev samo na domačem dvorišču
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

mihec87 ::

http://dogbitesinformationandstatistics...
Mislim da ob teh podatkih bolj malo verjetno da boš kar tako razklenil čeljust oz jo celo zlomil,saj pes tudi ne bo čakal da se boš napihoval ter flek naredu da bi mu razklenu oz zlomu čeljust.Ni pa vse v teži veliko je v moči ter spretnosti..
Edino res da ga nekako spraviš pod sebe,čeprav je jeba če se situacija obrne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

darkolord ::

Torej je ugriz psa nekako tako močan kot človeški.

Netrunner ::


Mislim da ob teh podatkih bolj malo verjetno da boš kar tako razklenil čeljust oz jo celo zlomil


enostavno ne .. samo če ti uspe primit za čeljust potem postane čeljust kot balanca pri kolesu, tako da malo zaviješ levo malo desno in se pes znajde potleh :)

upam da se mi kaj takega ne bo nikoli pripetilo, če pa že, potem bom skušal vso to teorijo spravit v prakso (če ne bom prej postavil hitrostnega rekorda v teku), samo mislim da me po tem ne bo več na slo techu da bi poročal o rezultatih :)

..pri takih zadevah je po moje največji faktor sreča in dosti ČE-jev .. Če ti uspe ulovit čeljust, če ti uspe psa vrečt na tla in če ti uspe z kolenom pristati v njegovem gobcu .. potem bo šla čeljust pa pa... če pa ne .. potem potrebuješ še več sreče :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

kaj pa če človek, ki ga pes spravi na tla ugrizne psa?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jest10 ::

T-h-o-r je izjavil:

kaj pa če človek, ki ga pes spravi na tla ugrizne psa?

Večina tega itak ne bi naredila, ker se jim to gnusi. Pa itak kdo bi se spomnil na to? Smo navajeni uporabljati roke, ne zobe, tako da ne vem, če bi takrat mislil na kaj takega

T-h-o-r ::

ja že, samo nisem mislil tega


ali bi pes sploh reagiral na to, če bi ga ugriznil?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Wasted ::

Verjetno odvisno od tega kako močno si ga sploh sposoben ugrizniti.
When I'm done there will be nothing left of you...

McMallar ::

Ce pride do tega, da bi ga ugriznil verjetno zelo mocno. Kolikor gre...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

poweroff ::

Samo je pa dost kruto gledat kako ubijajo žival, ki je napadla samo zato, ker se je čutila ogroženo...
sudo poweroff

jest10 ::

...ali pa se je samo malo špilala lovca, ker je nekdo v njenem vidnem polju tekel/vozil kolo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Tear_DR0P ::

Nevarne pse bi bilo potrebno prepovedat

in kako določiš nevarnega psa? je to čivava, ki besno laja na vse ki gredo mimo, ali pitbul, ki s svojimi otožnimi učkami ljubeče spremlja lastnika?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

T-h-o-r ::

nevarnih psov ne moreš prepovedat


prepoveš pa lahko idiotske lastnike
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Lion29 ::

hja.. mi mamo pitbulla doma... smo bolj na vasi in pesa nikoli ne spustimo okoli... vecinoma je pripet na ketini... tak da se nikoli nobenmu ni storil zalega... tudi na splosno ni bil nikoli nasilen, ker ga od malega tak vzgajamo...

sem pa ze videl in poznam folk, ki so pitbulle skozi naganjali in jih izzivali... trenirali, da so zgizli traktorske gume, veje, etc... skratka debili!

no veckrat sem razmisljal, kako se ubranit napdalnega psa... sem bolj mocne postave, tak da bi ga poskusal objet in se z vso tezo spravit nanj....

ne vem, ze naslov teme je, da bi psa ubil... enostavno nimam takih vzgibov in mi na kraj pameti ne pride, da bi psa ubil... veliko primernejsi naslov bi bil kako onesposobiti psa...

je pa res, da ko se ti gre za zivljenje valda ne razmisljas in se skusas samo resiti... ampak zdaj se mu ni slo za zivljenje.....


to, da bi djal narazen celjust je bedarija... ok, mogoce kaksnemu majhnemu psu... ampak kaksnemu ovcarju, dogi, pitbullu, dobermanu pa lahko sanjas, da bos dal celjust narazen, ko enkrat zagrabi...

ideja da mu razlijes oko, je po mojem ok.... tudi v uho bi po mojem bolelo....

verjetno pa je res najbolje, da v nevarnih obmocjih imate kak sprej pri sebi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Netrunner ::

kako določit nevarnega psa .. mislil sem nevarne pasme .. določeni pasme so bile ustvarjene za vojaške namene .. kot npr. doberman .. in taki psi so nevarni ... ja vsak je lahko nevaren samo določeni so precej bolj kot drugi ...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Pyr0Beast ::

Če ne boš ubil psa bo on tebe. Isti trenutek ko ga spustiš te bo nazaj vgriznil.

In ga, tudi lasten gobec se splača uporabit.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Spock83 ::

Lol kakšne to fore slišiš. Enkrat me je en mini pes napadel in sem ga hotel brcnit. Ni tako enostavno. Reflekse ima kot ninja. Če pa te velik napade, potem samo bog pomagaj. Najbolje je, da se obrneš proti njemu se razširih in stojiš. Če se ustavi je super, se potem počasi odmakneš. Drugače psi niso krivi ampak lastniki. Jaz osebno bi prej zaril nož lastniku v vrat kot psu. Moj pes je majhen mešanček in tečen do neznancev. Pač vedno laja na njih. Samo sem ga naučil, kaj je prav in kaj narobe.

Baltazar-x ::

Recimo: ps nas preseneti in nas ob prvem napadu že ima na tleh in dži za zapestje, po parih sekundah ko ugotovimo kaj se zgodilo smo že tolk prsebni da ga primemo z drugo roko čez gobec da vblažimo trganje, nato se nekako zavalimo da ga dobimo pod sabo(s tem tudi ustavimo trganje), če ni nobenga na pomoč poiščemo najbližji kamen, in ko vidmo da je urbano naselje in so vsi na dopustih se odločmo da gremo s psom na zapestju do njabližjih vrat na dvorišče in ga tam lepo prpremo z vrati, lahk ga ubijemo s tem da ga precvikamo al pa počakamo da ga nekdo drug konvencionalno frderba.

Sam sem pa imel iskušnjo z nemškim ovčarjem, je blo pa tko: stopim iz avta in grem proti bajti cca 20m, nekje nasredini poti do bajte zagledam na razdalji cca 100m ovčarja ki laufa prot men, takoj sm vedu da gre nadme, otrpnem, prva misel beži, takoj naslednja ni časa, tretja misel spopad, kako, brcat bo treba, no in ko prleti do mene ga res vbrcnem in on odleti v stran jaz pa v isti sekundi skočim na avtomobil na streho, no iz varne pozicije je blo lepo vidit da sva bla oba presrana, sosedje pa v smehu.
Kremenatlc je vse rešu......

WildChild ::

Najprej zakaj je večinoma takih napadov psov. Ugibam, da zaradi lastnikov, ki v življenju verjetno niso slišali za knjigo o vzgoji psa, kaj šele kakšen karakter je itd in pa seveda sam zato, da ma psa. Ukvarjal se bo pa božiček z njim. Sploh v današnjem času, ko komaj najdemo čas zase, pa "imamo" psa doma zato da je.

Ko sem bil še mali sem imel ene par izkušenj z psi vendar več kot ugriza (beri modrice nisem dobil). Vedno, ko je prišel do mene sm zmrznil in se naredil da sem čisto pri miru. Sam k sreči me ni napadel huje. Mogoče kak ugriz majhen... Če bi me sedaj napadel kak pes, nizki napad, da se mi zapodi pod noge bi ga po vsej verjetnosti ciljal v gobček in uporabil nogo namesto kija. Tisti, ki trenirate kako borilno veščino (kick boks, tajski boks) veste o čem govorim. Večji problem bi mi bil, če bi skočil na mene. Še večji problem, ko bi videl, da gre kak nemški ovčar, oz kak bull na mene. Zaradi velikosti. Probal bi z pestjo zadeti gobček. Spet z vso silo. Verjetno bi imel samo eno čisto priložnost za izvedbo le tega :) Ko bi enkrat imel roko, nogo, del kože v svojem gobcu, mi nebi preostalo nič drugega da uporabim, drugo roko, nogo, komolec,... in pa spet gobček. Lahko kdo potrdi, da močan udarec v gobček psa resno poškoduje?
in da mood

detroit ::

baltazar zlomljen vratek bi tud vse rešu;)

Nism ljubitelj živali preveč ker so glasne še bolj kot ženske hehe. Sicer imam doma mačko in psa oba sta nadležna ampak jbg. Sovražim jih pa sigurno ne. Je pa stvar taka noben ps ne bo preživu če me ugrizne v agresiji. Če potem pa še lastnik cvili bo pa še rešilc pršou.

Retardirane pasme in retardirani lastniki ne grejo skup. Pa ne spet lastniki zagovarjat da so vaši pitbulinsertrandomretardedpasmo normalni. Ker niso, žival je žival.. in ljudje smo najbolj zabite žvali.
Skero

Baltazar-x ::

detroit je izjavil:

baltazar zlomljen vratek bi tud vse rešu;)


Motiš se, to da je ovčar ostal živ se lahko zahvali moji trenutni inspiraciji pač protinapad, če bi situacija nanesla da bi me šausnu pač vemo da bi ga mogl uspavat.

detroit ::

pa lastnika tud hehe
Skero

Karaya 52 ::

Parkrat sem delal terenske vaje po naših vaseh in skoraj vedno sem imel probleme s psi. Ko zalaja prvi opozori nate vse pse naokoli. Manjši so navadno kar spuščeni in teh se še rešim ob pogledu na večje pa se komaj premagujem da me ne zagrabi panika. Ponavadi priletijo ravno izza vogala ko jih presenetiš, tako da v tem času ni variante da se pripraviš na obrambo in karkoli potegneš iz žepa. Spomladi sredi Tivolija, slišim kričanje ženske. Pogledam v njeno smer in zagledam dobermana ki se je spustil proti meni. Seveda sem okamenel, v tistih sekundah se človek ne spomni ničesar pametnega - če ni natreniran. Na srečo sem končal samo z umazano bundo. Povodci so skoraj edina pametna rešitev.

Pyr0Beast ::

Povodec, nagobčnik in pameten lastnik.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

detroit ::

vsota vsega kar si naštel ne obstaja:P
Skero

Tac20 ::

Nej nekdo potrdi ali pa ovrže če se kaj spozna. Recimo če nosiš s seboj manjši nož, s katerim psa v primeru, da te napade zabodeš tolkokrat dokler te le ta ne spusti, si lahko v tem primeru tožen ali kaj podobnega, bi bilo kaznivo poškodovati psa, oz ubiti z nožem?

Recimo to se mi zdi kar izvedljiva opcija, kako pokončati psa če že govorimo kako bi ga najhitreje ubil, nek manjši nož maš vedno lahko s seboj na sprehodu.

Netrunner ::

če imaš oni kratek nož ki ne spada v kategorijo orožja, potem načeloma bi ga lahko uporabil v samoobrambi ... pa četudi bi imel eno vietnamsko mačeto in bi jo uporabil bi dobil kvečjemu kazen za nedovoljeno nošenje orožja ... so da marsikaj uporabit v samoobrambi ... le dokazat je treba da je bilo res v samoobrambi :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Wasted ::

A obstaja kako društvo ali pa kaj pa greš malo natrenirat kako se obvlada pse? Vlagaj vase ... :D
When I'm done there will be nothing left of you...

PINki ::

Vpiš se v pasjo šolo :D

Isotropic ::

M-XXXX je izjavil:

je pa odvisno od primera do primera .. od psa do psa in seveda od človeka do človeka .. sem videl posnetke ko je ruski specialc lastoročno pobil tri dobrmane brez orožja ... samo nismo vsi rusi :)

Hehe, pomoje je tukaj podatek o rusu dokaj nepomemben>:D

brez kaksnega noza ni sanse, da bi jih fental, sploh pa, ce bi bili razjarjeni (in vsi naenkrat)

mikena ::

Menda da pomaga, če se močno naparfumaš. Ta vonj odbija pse in zagotovo ne bo ugriznil v tisti predel, kjer si pred tem močno špricnil z nekim deodorantom :D
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprej proti psom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
879985 (7368) WizzardOfOZ
»

Kako se braniti pred psi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9614706 (9012) Vice
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955362 (45209) Massacra
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17451660 (47683) BRBR
»

Pasji teror (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1389297 (5326) Utk

Več podobnih tem