» »

tušmobil neomejeni mingl

tušmobil neomejeni mingl

«
1
2 3

rajc123 ::

torej kaj pravite na ta paket vsekakot se slisi zelo mamljivo samo da niso potem kakšne pasti skrite zadaja kaj pravite bi bilo pametno vzeti ta paket http://www.mingl.si/mingl-totalno-neome...

trnvpeti ::

Ponudba akcijskega paketa Totalno neomejen MINGL velja za vse obstoječe in nove naročnike paketa Totalno neomejen MINGL, ki v času od 10. 11. 2013 do 30. 11. 2013 sklenejo aneks za razširjeni paket/razširjeni paket z Opcijo za 12 ali 24 mesecev ali aneks za popust za 24 mesecev

Pinzl ::

Pa če prav vem, se enote koristijo SAMO iz TUŠ omrežja. Če si v mobitelovem plačaš za vse dodatno.
Edino Free paketi majo pa enote "prenosljive" razen podatkov.

Maxl ::

V temu paketu se enote lahko koristijo tudi v nacionalnem roamingu, razen podatkov se ne da. Tako kot v FREE paketih.

francek1 ::

Na TUŠ-eve neomejene finte padajo le omejeni....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

dottor ::

Pa pozanimaj se do kolko je omejeno, da na bo pol še ena tema kako tušmobil krade... Recimo pri MINGL 17, katerega imam sam, imam neomejen prenosn podatkov. Ko sme šou vprašat kaj to pomeni so mi rekli da prvih 5GB je polne hitrosti, ko presežeš teh 5GB ti znižajo hitrost prenosa.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Maxl ::

Treba je brat pogoje ponudbe, kjer piše med drugim:
Hitrost prenosa podatkov paketa Totalno neomejen MINGL se v radijskem omrežju Tušmobila po porabljenih 2 GB omeji na največ 128 kbit/s.

Pri Mingl12 in 17 je isto omejitev 2GB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxl ()

dottor ::

Meni so na tušmobilu rekli 5GB... Sej nema veze, že 2GB ne porabim :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Pyromanic ::

Po 2gb se omeji, če so ti rekl 5gb, je možno, da si uzel telefon z opcijo 23 kar pomen še dodatnih 3gb. Al so pa ti narobe povedal.
Pač z opcijam s katerimi dobiš cenej telefon, si tud višaš ta limit omejitve 2gb.

dottor ::

Ja sem pozabu na to. Dali so mi na voljo 3GB dadatnih podatkov ali 2000 dodatnih SMSov (na že neomejeno).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Izaso ::

Paket je odličen. Je sicer namenjen mladim, ampak sej če ne drugega lohk kako mlajšo sestrično al pa kakega žlahtovca mlajšega nahecaš in imaš paket. Zanimiva pa je recimo primerjava med temile paketi za mlade s konkurenco. In že razlika med Tušmobilom in Telekomom pove veliko. Edina stvar pri paketu je ta da NRja ni pri prenosu podatkov (niti ni moteče) in pa pri pošiljanju smsov v tujino. Kar se pa podatkov tiče je do 2BG normalno po tej količini pa v skladu z normami (hitrost prenosa), to pa predvsem zaradi drugih uporabnikov, da bi imeli vsi enake pogoje, kar se mi zdi prav.

dottor ::

Sam uporabljam Tušmobil že ene 3 leta (prej Vesolje zdej Mingl17). Sicer se zelo zadovoljen z njimi, edino kar je, je to da bi lahko ponekod malo internet pojačali. Recimo ko hodiš po obrobju Izole (jagodje, Livade, ...) si srečen če sploh poveže. Kar se signala tiče do sedaj razen v Bovcu nisem imel problema (še to samo v mestu, 3 leta nazaj).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

matejm1994 ::

No, ko si ravno omenil Bovec... Jaz živim blizu in sem vzel poskusni paket, da vidim v tem tednu, kako kaj pa letos lovi tam okoli. In če bo zadovoljivo, ga vzamem. :)

dottor ::

Jaz sem bil nazadnje tam an dopustu ene 3 leta nazaj če se ne motim pa v samem mestu ni lovilo, čim si šou malo vn pa si mel super signal (mobitel in simobil pa lih obratno).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

micka15 ::

vzemi najprej na test njihovo sim kartico, da vidiš kak signal maš tam kjer se pogosto nahajaš

DonRan ::

Tušmobil ponudil iPhona 5c v ponudbo za mlade:

http://www.mingl.si/mingl-totalno-neome...

 iPhone 5c_totalno neomejen

iPhone 5c_totalno neomejen

hojnikb ::

Ujej, ovce bojo znorele.. :))
#brezpodpisa

Aston_11 ::

40 na mesec je kot kredit za manjši avto.

trnvpeti ::

apple ni mogel prodati 5c, sedaj jih je pa uturil vidim :)

Lonsarg ::

40EUR za menjavo iz mingl 17 na ming neomejeno in vse kar za to dobim je iz 1000 sms in 400minut na neomejeno. Že tiste številke iz mingl17 so za 99% populacije neomejene, se pa lepš sliš ja, najbrž bodo še zaslužili z temi 40EUR po osebi:) No, res pa je da novi naročniki ne rabijo dat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

hojnikb ::

itk pa ni zares neomejeno..
#brezpodpisa

Mikasa ::

ja kaj pa ni neomejeno? imaš neomejene minute, smse, net (zmanjša se ti pač hitrost) in nacionalni roaming za klice in smse. meni se zdi kul. sicer so pa ta paket totalno neomejeni podaljšali do konca leta, pa ful enih nagradnih iger imajo zadnje čase, se splača malo njihov fb čekirat.

Onlyx ::

Se strinjam s predhodnikom. Nekaj časa sem okleval ali naj podaljšam naročniško razmerje še za dve leti pri Tušmobilu, saj pri trenutnem paketu FREE 20 nisem bil najbolj zadovoljen s količino klicev v druga omrežja, poleg tega pa me že od začetka jezi malo slabši signal v našem okraju. Glede na to, da v paketu neomejeni MINGL še vedno lahko gostuješ v nacionalnem Telekomovem omrežju, sem se vseeno odločil podaljšati naročniško razmerje, poleg tega pa sem dobil tudi 30 eur popusta v absoultnem znesku + 10 % popusta na naročnino, ker nisem vzel telefona, kar mi na koncu zmanjša znesek mesečne naročnine na dobrih 15 eur. To pa je načeloma za vse "neomejene" minute, smse ter prenose podatkov, ki jih dobim na voljo, pravzaprav super cena.

Malo tako mimogrede, danes sem zasledil članek na financah, da je velik interes s strani Telemacha, da bi kupili Tušmobil v obliki dokapitalizacije podjetja. Nov sveženj denarja bi še kako prav prišel Tušmobilu, ki se spogleduje tudi s 4G tehnologijo, konec koncev pa bi izboljšano infrastrukturo čutili tudi sami uporabniki njihovih storitev, saj so roko na srce, na nekaterih področjih daleč zadaj za Mobitelom in tudi Simobilom. Glede na to, da je nedolgo nazaj padel posel v vodo s Kitajci, upam, da bodo imeli tokrat kaj več sreče.

Pa še link do članka: http://www.finance.si/8353514/Ameri%C4%...

Novodobni ::

Kot je že odgovoril francek1. V tušmobilu so sami lopovi in cigani. Jaz sem bil pri njem več kot 5 let in ko sem sklenil paket free40 je bilo vse neomejeno - ja 2 meseca potem pa so se začele omejitve. Prav tako, ko sem hotel prekiniti naročnino sem jim moral plačati 200,00 evrov za prekinitev in ko so mi številki odklopili zdaj zahtevajo še enkrat 220,00 evrov.

bluefish ::

Hudir je, če človek ne prebere pogodbe.

Hayabusa ::

200e si plačal za telefon aneks (predčasna prekinitev) ? Ker če operater predčasno spremeni pogoje imaš možnost oditi drugam brez stroškov (prekinitev naroč. razmerja), aneks na telefon pa seveda ostane.
Si šel potem drugam ?
Kdo sedaj in zaradi česa sedaj zahteva od tebe 220e ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

matejm1994 ::

Novodobni je izjavil:

Kot je že odgovoril francek1. V tušmobilu so sami lopovi in cigani. Jaz sem bil pri njem več kot 5 let in ko sem sklenil paket free40 je bilo vse neomejeno - ja 2 meseca potem pa so se začele omejitve. Prav tako, ko sem hotel prekiniti naročnino sem jim moral plačati 200,00 evrov za prekinitev in ko so mi številki odklopili zdaj zahtevajo še enkrat 220,00 evrov.


No no, tudi takratni Mobitel ni bil nekaj. Sa spomniš, za 15€ je bil Džabest, pa so ga povečali na 19 in sprmemenili iz 1GB prenosa podatkov na SAMO 100MB...

mtjz33 ::

Lonsarg ::

mtjz33 je izjavil:

http://www.slovenskenovice.si/novice/sl...

Človek ima očitno žal predpotopni mobitel, ki v roamingu ne izklopi data povezave.

Je pa res da za data roaming v tujini je EU zakon da je omejeno na 50EUR, roaming pri Mobitelu pa se Tušmobil ni lotil omejite, kar je kar precej fail z njihove strani. Računat na to, da folk ve, kateri mobiteli v roamingu ne izklapljajo data namreč res ne moreš. V tem primeru data roaming na Mobitelu sicer izklopiš preko moj.tusmobil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

de199 ::

mtjz33 je izjavil:

http://www.slovenskenovice.si/novice/sl...


Potrebno je prabrati in razumeti pogodbo!!!
Vse piše!
In ugotoviti kaj se zgodi če prekoračim omejitve za 10%...
Kakšne so cene v tujini..........

Drugače pa ta zgodba ni nič posebnega. Prijatelj dela na manjši banki in je rekel, da imajo vsak teden kako iztejavo za okoli 1000 EUR zaradi neplačanega mobitela....

hojnikb ::

Še sreča, da obstajajo predplačniški paketi, da te nemorejo takle na suh odred..
#brezpodpisa

Utk ::

Od leta 2010 naprej ti morajo blokirati prenos podatkov ko v tujem omrežju presežeš 50 evrov. Tu je Tušmobil zajebal, zdaj se pa ven vlečejo. Da ne govorimo o tem, da bi moral Tušmobil poslati cenik v SMS-u s cenami v mobitelovem omrežju vsakič ko ti preklopi nanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Lonsarg ::

Utk je izjavil:

Od leta 2010 naprej ti morajo blokirati prenos podatkov ko v tujem omrežju presežeš 50 evrov. Tu je Tušmobil zajebal, zdaj se pa ven vlečejo. Da ne govorimo o tem, da bi moral Tušmobil poslati cenik s cenami v mobitelovem omrežju vsakič ko ti preklopi nanj.

Ta zakon velja zgolj za roaming v EU in ne za roaming v častni državi. Tak da zakona niso nič kršili, je pa žalostno, da mora zakon prisilit te omejitve, ker jih nobena firma sama od sebe ne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Utk ::

Roaming je roaming. Razen če veljajo isti pogoji kot v domačem. Ni logično da je ceneje gostovat v Britaniji kot v slovenskem omrežju na katerega ti po defaultu preklaplja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Lonsarg ::

Utk je izjavil:

Roaming je roaming. Razen če veljajo isti pogoji kot v domačem.

EU zakon govori zgolj o roamingu v tujih državah...

Zato pa lahko pride do absurda, ko je znotraj države SMS lahko dražji kot v roamingu v tujini.

Utk ::

No, če tega ne zahteva EU, bi pa lahko Slovenija dodala en stavek, da velja to tudi za domače gostovanje, ampak verjetno določenemu operaterju, edinemu, ki ima sploh kaj takega, to ni bilo v interesu, kako je močan se pa vidi iz načina kako je dobil frekvence.

Lonsarg ::

V bistvu je še Mobitel poleg Tuša tudi tisti, ki veliko kasira, ko si nekdo naredi tak strošek z podatki v Mobitel roamingu.

hojnikb ::

hojnikb je izjavil:

Še sreča, da obstajajo predplačniški paketi, da te nemorejo takle na suh odred..

;)
#brezpodpisa

blue ::

Predplačniški paketi so takoj ko hočeš 1GB podatkov predragi...

hojnikb ::

Sj tudi naročniški paketi niso nič manj omejeni...

Verjemi, da tam ko piše, da maš neomejeno podatkov, v resnici stvar ni neomejena
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb ::

3GB ~>5€...
DO WANT !:D
#brezpodpisa

trnvpeti ::

se pravi imamo 3x prevelike cene glede na sosede

hojnikb ::

jap...

Če bi mel tušmobil recimo free2go, sam da bi, ko filaš 10€ dobu namest neomejenih pogovorov, "neomejen" podatkovni prenos in recimo še neki smsjov, bi bil tak "paket" bomba za mene...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

trnvpeti ::

in kako uspe sosedom znizat cene, oz zakaj pri nas to ne uspe

hojnikb ::

trnvpeti je izjavil:

in kako uspe sosedom znizat cene, oz zakaj pri nas to ne uspe

Zato, ker so neumne ovce in plačujejo take pakete :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

kaj so pa naredili recimo na hrvaskem, da niso vec taksne ovce

hojnikb ::

nimajo evra :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

kaj bos pa za avstrijce rekel:)

hojnikb ::

I give up..
Naši so pač nateguni :)
In raja jih podpira.
#brezpodpisa
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016410 (11507) ...:TOMI:...
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
4910031 (8090) Dzhimen
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10734072 (24513) MKC00
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379634 (8725) EdoK
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527523 (17138) Reycis

Več podobnih tem