» »

tušmobil neomejeni mingl

tušmobil neomejeni mingl

1
2
3

trnvpeti ::

vsi mecejo pakete okoli 15eur
z veliko minutami, ki jih nihce ne rabi
in zelo malo interneta ali celo nic(simobil)

hojnikb ::

Naj nekdo naredi internet paket, z resnično neomejenim prenosom podatkov (magar omejeno na HSDPA) za nek normaln dnar :)

Ne pa da ti ponujajo "neomejene" pakete z 2GB podatkov. Kaj, a smo še vedno v 90' ?!
#brezpodpisa

hojnikb ::

In kaj je s tem tušmobilom in goro paketov ?

Nerazumem recimo, zakaj tržijo FREE 15 in najbližji M, oba staneta 15€, čeprav sta v vseh pogledih inferiorna od Najbližji Premium, ki tut stane 15€ ?!
#brezpodpisa

Egidij88 ::

Ne štekam, zakaj rabite nek blazen prenos podatkov... če ne vlečete torrentov. Jaz več kot 200MB v mesecu še nisem skuril. Saj poleg wifija še polovico dneva večina visi za compom, kaj češ še po telefonu toliko šlatati...?

hojnikb ::

Updejti, streaming, sync podatkov sem in tja, browanje po netu (in to brez stiskanja podatkov)... etc...
In če mam paket z podatkovnim prenosom, bi potemtakem tudi koristil ta prenos za prenosnik, ko wifi ni mogoč. In hitro porabiš tek par GB, kolikor ti jih dajo.

Ker so pa paketi tako neumno zastavljeni, pač raje nimam nič oz. vzamem preplačniški net od tuša in koristim tist, ko je sila.

Če ti porabiš 200MB, še ne pomeni, da jih tudi ostali.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

jusv ::

Akcija za Mingl uporabnike...

Prvih 70 uporabnikov, ki sklene naročniški paket za mlade - MINGL, prejme tudi iPod shuffle:

 Mingl

Mingl

Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

rajc123 ::

mene pa zanima po kolikem času jaz lahko odstopim od pogodbe pri tušu in če je potrebno kaj plačati?

techfreak :) ::

rajc123 je izjavil:

mene pa zanima po kolikem času jaz lahko odstopim od pogodbe pri tušu in če je potrebno kaj plačati?

Kadar koli zelis, mislim da ni potrebno nic doplacati, razen 5 EUR ce bos prenesel stevilko.

Razen v primeru, ko si se:
a) vezal za 24 mesecev za cenejso mesecno narocnino
b) vezal za 12/24 mesecev ter vzel "subvencionirani" telefon

V teh primerih je potrebno odplacati razliko med subvencionirano ceno ter kolikor si ze dejansko odplacal, ter mogoce se kaksno "kazen" za predcasno prekinitev.

Sami ::

Lahko delim še mojo izkušnjo s Tušmobilom, ki je bila katastrofalna.

Od leta 1998 sem bil pri mobitelu, okoli 5-6 let nazaj sem pri Tušmobilu sklenil naročniško razmerje za 30EUR, če se spomnim si imel 500min pogovorov, 300sms sporočil...ali nekaj podobnega. Ponudba se mi je zdela mamljiva, ker so bili med prvimi, ki so ponujali pakete z zakupljenimi količinami.

Problemi so se začeli pojavljati že v začetku, med vožno po AC je veza prekinjala in odmevala, v mestih sem imel dober signal, že takoj na obrobju mest pa je signal zginjal, v tem primeru naj bi se telefon povezal na mobitelovo omrežja, a v večini primerov to ni bilo možno, telefon mobitelovega omrežja enostavno ni našel (s telefonskim aparatom je bilo vse ok). Službeno sem šel dostikrat v MB in blizu meje z Avstrijo (Šentilj), seveda sem normalno opravljal klice na računu pa so bili zaračunani klici iz tujine, naslednjič sem opazil da se telefon povezuje na Avstrijsko omrežje, potem sem ročno nastavil na tuš omrežje, kar pa ni bili funkcionalno, čeprav sem bil 6-7km od Avstrijske meje.

Po poteku aneksa sem ponovno sklenil naročniško razmerje pri mobitelu in seveda zahteval prenos številke iz tuša, prenos je bil zavrnjen, ker naj bi bil podpis napačen. Odšel sem na Tušmobil z osebno izkaznico, podpis je bil identičen, ker številka ni bila takoj prenešena so mi seveda zaračunali še 30EUR za novi mesec, takoj sem podal pritožbo ki je bila z njihove strani zavrnjena, operater mi je po telefonu DOBESEDNO rekel to počnejo vsi mobilni operaterji (da bi kao potegnili še eno mesečno naročnino), kar je seveda velika laž.

Lahko povem še izkušnjo kolega, pravtako je za dve leti sklenil aneks, sredi LJubljane (LJ-Polje) v bloku ni imel signala (mislim da samo v določeni sobi), podal je pritožbo na tušmobil, njihov odgovor pa je bil "da imajo tam pač slab indoor signal", niti potrudili se niso za rešitev problema. Ni mi pa jasno kako, da ima lahko mobilni operater sredi LJ slab indoor signal.

Kratko in jedernato....so smradi :-) in mi je žal da sem posloval z njimi.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Hayabusa ::

Smrad si kvečjemu ti, ker nisi prej vzel predplačnike kartice in malo stestiral kako dela njihovo omrežje na tvojih lokacijah...

Po poteku aneksa sem ponovno sklenil naročniško razmerje pri mobitelu in seveda zahteval prenos številke iz tuša, prenos je bil zavrnjen, ker naj bi bil podpis napačen. Odšel sem na Tušmobil z osebno izkaznico, podpis je bil identičen, ker številka ni bila takoj prenešena so mi seveda zaračunali še 30EUR za novi mesec, takoj sem podal pritožbo ki je bila z njihove strani zavrnjena, operater mi je po telefonu DOBESEDNO rekel to počnejo vsi mobilni operaterji (da bi kao potegnili še eno mesečno naročnino), kar je seveda velika laž.

Seem legit :)).
Prenos v tvojem imenu opravi tvoj nov operater, potrebujejo 3 stare račune in sklenjeno pogodbo za nek njihov paket.
Šel iz M predplačnike na Tuš predplačnike in nazaj & oboje naročnina (itak džabestt, brezmejni), potem na izi, nikoli ni prejšnji operater kompliciral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Sami ::

Hayabusa je izjavil:

Smrad si kvečjemu ti, ker nisi prej vzel predplačnike kartice in malo stestiral kako dela njihovo omrežje na tvojih lokacijah...

Po poteku aneksa sem ponovno sklenil naročniško razmerje pri mobitelu in seveda zahteval prenos številke iz tuša, prenos je bil zavrnjen, ker naj bi bil podpis napačen. Odšel sem na Tušmobil z osebno izkaznico, podpis je bil identičen, ker številka ni bila takoj prenešena so mi seveda zaračunali še 30EUR za novi mesec, takoj sem podal pritožbo ki je bila z njihove strani zavrnjena, operater mi je po telefonu DOBESEDNO rekel to počnejo vsi mobilni operaterji (da bi kao potegnili še eno mesečno naročnino), kar je seveda velika laž.

Seem legit :)).
Prenos v tvojem imenu opravi tvoj nov operater, potrebujejo 3 stare račune in sklenjeno pogodbo za nek njihov paket.
Šel iz M predplačnike na Tuš predplačnike in nazaj & oboje naročnina (itak džabestt, brezmejni), potem na izi, nikoli ni prejšnji operater kompliciral.


Delam za mobilnega operaterja =), ko prestopiš k drugemu mobilnemu operaterju ta pošlje poizvedbo za prenos telefonske številke k tvojemu sedanjemu mobilnemu operaterju, od tvojega sedanjega mobilnega operaterja pa je odvisno v kolikor prenos ugodi ali ga zavrne iz določenih razlogov (napačni osebni podatki, davčna številka, številka računa, podpis), v tem primeru je tušmobil zavrnil mobitelovo zahtevo oz. poizvedbo po prenosu telefonske številke.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Sami ::

@Hayabusa: Mobilni operater za prenos telefonske številke potrebuje le telefonsko številko, osebne podatke naročnika, davčno številko, številko računa ki ni starejša od 90ih dni ter lastnoročni podpis naročnika telefonske številke, ki je predmet prenosa.

Tiste tri zadnje izpiske iz banke pa potrebuješ za sklenitev novega naročniškega razmerja, da operater vidi da imaš redne prilive.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Hayabusa ::

Tiste tri zadnje izpiske iz banke pa potrebuješ za sklenitev novega naročniškega razmerja, da operater vidi da imaš redne prilive.

Pri meni je hotel izi zadnje 3 račune od Tuša, pa izi nima naročniškega paketa.

Sami ::

Hayabusa je izjavil:

Tiste tri zadnje izpiske iz banke pa potrebuješ za sklenitev novega naročniškega razmerja, da operater vidi da imaš redne prilive.

Pri meni je hotel izi zadnje 3 račune od Tuša, pa izi nima naročniškega paketa.


Potem pa se izi malo zajebava, ker za prenos naročniške telefonske številke potrebuje samo eno številko računa, ki ni starejša od 90dni.

Tudi, če si šel na predplačniško razmerje si imel prej naročniško razmerje, ravno zato je potrebno podati zahtevo za prenos naročniške telefonske številke.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Master_Yoda ::

Malo unrelated in dvigne pritisk: Prejsnji mesec sem na zacetku meseca sel na bob in prekinil nar. razmerje pri Tusmobilu. Danes dobim racun z:
- 5 EUR prenos stevilke (OK)
- 5 EUR prekinitev pogodbe oz. zapiranje racuna (V ceniku je - pricakovano)
- 0,3 meseca opcije (potekel aneks na zacetku meseca)
- narocnina za cel mesec, ceprav se mi je prenesla stevilka in prenehala delati tusmobil SIM kartica 10.4

Gre na reklamacije, ker za cel mesec pa res ne mislim placevati ce sem imel samo 1/3 meseca.

Se vprasanje: poloznica ima rok za placilo cez 5 dni (kot vse od tusmobila do sedaj). Kaj se zgodi ce ne dobim odgovora v 5 dneh na reklamacijo in je ne placam dokler ga ne dobim ? Me lahko zafrkavajo z zamudnimi stroski ?

Lonsarg ::

Tako počnejo vsi operaterji brez izjeme(da zaracunajo celotno naročnino), tak da je splošno znano dejstvo, da je treba preklapljat na novega operaterja proti koncu meseca.

Ne vem pa kako je z pritožbami, če se kaj uspešne, malo dvomim.

Utk ::

Če prekineš do 20., ne plačaš naslednjega meseca, drugače pa ja. Tudi če ti številko potem prenesejo v resnici že 30.
Z 10.4 nimaš pa nobenih šans, da ne bi plačal celega meseca, ker po njihovi bi ti lahko do 10. porabil vse vključene enote.

Master_Yoda ::

To pa nisem vedel da vsi tako pocnejo. Bom videl kaj bodo rekli na reklamacijah.
Samo to kar je Utk napisal da ce preneses stevilko npr. 30.4 moras placati tudi za cel Maj pa se mi ne zdi prav (oz. celo legalno). Kako lahko racunajo naslednji mesec ce nisi mogel porabiti niti ene enote, ter telefon z staro SIM ni imel ene sekunde njihovega signala ?

Utk ::

Ja se strinjam, da je to neumnost, ampak tako imajo zapisano v splošnih pogojih. Sicer ne vem, če so v resnici že komu prenesli številko do konca meseca, če je preknil npr. 21., verjetno potem to stvar zavlečejo, da mu prenesejo vsaj 1. ali pa 2.
Ti moraš njih samo obvestit da prekinjaš do 20. v mesecu. Kdaj bo številka v resnici prenesena je pa potem odvisno, sigurno pa bo do konca meseca. Če jih pa obvestiš 21., boš pa plačal še naslednji mesec, tudi če se številka prenese 30. isti mesec, ali pa 30. naslednji mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Izaso ::

Nova dva paketa Mingl, ki jih predstavlja Mingl faca Alya in sicer Odbit Mingl in Drzen Mingl, več tukaj:

http://mingl.tusmobil.si/paketi

hojnikb ::

ta za 10€ zgleda kr zanimiv (minus mizernih 300MB prenosa), sam kaj ko tuš tako rad nateguje :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

ta za 10€ zgleda kr zanimiv (minus mizernih 300MB prenosa), sam kaj ko tuš tako rad nateguje :)

zakaj je nateg?

hojnikb ::

sj paket kot tak ni nateg, sam odnos tušmobila je včasih nategunski.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

sj paket kot tak ni nateg, sam odnos tušmobila je včasih nategunski.

v bistvu je tus najmanj nategunski

hojnikb ::

veliko ljudi se nebi strinjal s tabo :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

veliko ljudi se nebi strinjal s tabo :)

veliko bi se pa

Utk ::

Dokler tušmobil ne disabla gostovanja v mobitelu, so vsi paketi bolj ali manj brezvezni. Kako boš pa vedel stalno v katerem omrežju si, pa tudi če veš, ne boš klical takrat, iskal signal po bajti, cesti? Ali pa naj veljajo vključene enote tudi v mobitelovem omrežju.

hojnikb ::

Ma sej maš neke opcije, da imaš gostovanje zram vkjučeno

+nacionalno gostovanje -- 2.90€
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

trnvpeti ::

Utk je izjavil:

Dokler tušmobil ne disabla gostovanja v mobitelu, so vsi paketi bolj ali manj brezvezni. Kako boš pa vedel stalno v katerem omrežju si, pa tudi če veš, ne boš klical takrat, iskal signal po bajti, cesti? Ali pa naj veljajo vključene enote tudi v mobitelovem omrežju.

free paketi veljajo

Utk ::

Veljalo je tudi že za kakšne prejšne pakete, pa so vmes to spremenili. Še zmeraj pa ne velja za prenos podatkov, pomeni, da ga praktično ne moreš imet stalno vklopljenega, če nočeš končat v tedniku.

Izaso ::

Utk je izjavil:

Dokler tušmobil ne disabla gostovanja v mobitelu, so vsi paketi bolj ali manj brezvezni. Kako boš pa vedel stalno v katerem omrežju si, pa tudi če veš, ne boš klical takrat, iskal signal po bajti, cesti? Ali pa naj veljajo vključene enote tudi v mobitelovem omrežju.


Daš na ročno in imaš zadevo urejeno. Pa tudi na telefonu ti mora pisati na katerem omrežju si, čeprav je tega gostovanja saj pri meni zelo malo oz. samo v kakšnih zakotnih krajih. Paketi pa niso brezvezni, ker plačuješ veliko manj kot kje drugje :)

trnvpeti ::

Utk je izjavil:

Veljalo je tudi že za kakšne prejšne pakete, pa so vmes to spremenili. Še zmeraj pa ne velja za prenos podatkov, pomeni, da ga praktično ne moreš imet stalno vklopljenega, če nočeš končat v tedniku.

to je res
in je navedeno od tusa

hojnikb ::

Če bi dal vsaj 1GB prenosa za ta 10€ paket (pa magari samo 100 minut v druga omrežja), potem bi bil zanimiv tut za mene :)

recimo mobitelovi net paketi so mi hudi (mal minut, veliko sms in podatkov) a kaj ko so dragi.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

Če bi dal vsaj 1GB prenosa za ta 10€ paket (pa magari samo 100 minut v druga omrežja), potem bi bil zanimiv tut za mene :)

recimo mobitelovi net paketi so mi hudi (mal minut, veliko sms in podatkov) a kaj ko so dragi.

torej niso nategnili
ampak niso dali prave pakete (to se strinjam, da ne znajo dati pravih, oz da nocejo dati pravih)

hojnikb ::

Evo ideja za tuš...

MIGL NETEK -- 9.90EUR --- neomejeno sms, neomejeno min tuš, 100 minut tuja in recimo 1/2GB podatkov

Kej takega bi blo top za marsikoga.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

Evo ideja za tuš...

MIGL NETEK -- 9.90EUR --- neomejeno sms, neomejeno min tuš, 100 minut tuja in recimo 1/2GB podatkov

Kej takega bi blo top za marsikoga.

seveda to tus noce

Utk ::

Izaso je izjavil:

Utk je izjavil:

Dokler tušmobil ne disabla gostovanja v mobitelu, so vsi paketi bolj ali manj brezvezni. Kako boš pa vedel stalno v katerem omrežju si, pa tudi če veš, ne boš klical takrat, iskal signal po bajti, cesti? Ali pa naj veljajo vključene enote tudi v mobitelovem omrežju.


Daš na ročno in imaš zadevo urejeno. Pa tudi na telefonu ti mora pisati na katerem omrežju si, čeprav je tega gostovanja saj pri meni zelo malo oz. samo v kakšnih zakotnih krajih. Paketi pa niso brezvezni, ker plačuješ veliko manj kot kje drugje :)

Ne fantaziraj. Sem imel to sranje, tudi tam kjer je na njihovem zemljevidu zelo temna zelena barva, sem imel 3/4 časa Mobitelovo omrežje, če sem dal na ročno, nisem imel pa nobenega omrežja.
Za 16 evrov dobiš pri bobu 400 enot, pri tušmobilu pa 300 plus neomejeno v tušmobil. S tem da pri bobu boš naslednje enote plačeval še zmeraj po 4 cente, pri tušmobilu pa po 16. Poleg tega boš pri bobu kakšen mesec morda plačal tudi manj, če boš manj porabil, pri tušmobilu pa zmeraj najmanj 16.

hojnikb ::

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Evo ideja za tuš...

MIGL NETEK -- 9.90EUR --- neomejeno sms, neomejeno min tuš, 100 minut tuja in recimo 1/2GB podatkov

Kej takega bi blo top za marsikoga.

seveda to tus noce

Hočejo ali nočejo, trg bi bil takega paketa imo zelo vesel :)
In bli bi brez konkurence :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

Utk je izjavil:

Izaso je izjavil:

Utk je izjavil:

Dokler tušmobil ne disabla gostovanja v mobitelu, so vsi paketi bolj ali manj brezvezni. Kako boš pa vedel stalno v katerem omrežju si, pa tudi če veš, ne boš klical takrat, iskal signal po bajti, cesti? Ali pa naj veljajo vključene enote tudi v mobitelovem omrežju.


Daš na ročno in imaš zadevo urejeno. Pa tudi na telefonu ti mora pisati na katerem omrežju si, čeprav je tega gostovanja saj pri meni zelo malo oz. samo v kakšnih zakotnih krajih. Paketi pa niso brezvezni, ker plačuješ veliko manj kot kje drugje :)

Ne fantaziraj. Sem imel to sranje, tudi tam kjer je na njihovem zemljevidu zelo temna zelena barva, sem imel 3/4 časa Mobitelovo omrežje, če sem dal na ročno, nisem imel pa nobenega omrežja.
Za 16 evrov dobiš pri bobu 400 enot, pri tušmobilu pa 300 plus neomejeno v tušmobil. S tem da pri bobu boš naslednje enote plačeval še zmeraj po 4 cente, pri tušmobilu pa po 16. Poleg tega boš pri bobu kakšen mesec morda plačal tudi manj, če boš manj porabil, pri tušmobilu pa zmeraj najmanj 16.

bob dela kot simobil
enkrat dela, enkrat ne
s tem, da pri bobu imas vse crtice , pa ne dela
tus pa nimas signala, in ves da ne dela

Izaso ::

Utk je izjavil:

Izaso je izjavil:

Utk je izjavil:

Dokler tušmobil ne disabla gostovanja v mobitelu, so vsi paketi bolj ali manj brezvezni. Kako boš pa vedel stalno v katerem omrežju si, pa tudi če veš, ne boš klical takrat, iskal signal po bajti, cesti? Ali pa naj veljajo vključene enote tudi v mobitelovem omrežju.


Daš na ročno in imaš zadevo urejeno. Pa tudi na telefonu ti mora pisati na katerem omrežju si, čeprav je tega gostovanja saj pri meni zelo malo oz. samo v kakšnih zakotnih krajih. Paketi pa niso brezvezni, ker plačuješ veliko manj kot kje drugje :)

Ne fantaziraj. Sem imel to sranje, tudi tam kjer je na njihovem zemljevidu zelo temna zelena barva, sem imel 3/4 časa Mobitelovo omrežje, če sem dal na ročno, nisem imel pa nobenega omrežja.
Za 16 evrov dobiš pri bobu 400 enot, pri tušmobilu pa 300 plus neomejeno v tušmobil. S tem da pri bobu boš naslednje enote plačeval še zmeraj po 4 cente, pri tušmobilu pa po 16. Poleg tega boš pri bobu kakšen mesec morda plačal tudi manj, če boš manj porabil, pri tušmobilu pa zmeraj najmanj 16.


Hvala ti lepa za Simobilovo omrežje, sem trpel 4 leta in je bilo dovolj!

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Evo ideja za tuš...

MIGL NETEK -- 9.90EUR --- neomejeno sms, neomejeno min tuš, 100 minut tuja in recimo 1/2GB podatkov

Kej takega bi blo top za marsikoga.

seveda to tus noce

Hočejo ali nočejo, trg bi bil takega paketa imo zelo vesel :)
In bli bi brez konkurence :)

sluzijo s tem
da dajo veliko minut, ki jih folk itak ne porabi

hojnikb ::

To je res. Da bi podatke dal (ki se jih danes lahko res izkoristi) to pa ne...điz..
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

To je res. Da bi podatke dal (ki se jih danes lahko res izkoristi) to pa ne...điz..

problem je, da podatke bi vecina vse izkoristila

hojnikb ::

Exactly. To pa seveda ni kul, če nimaš odzdaj spodobnega omrežja.
#brezpodpisa

DonRan ::

hojnikb je izjavil:

Evo ideja za tuš...

MIGL NETEK -- 9.90EUR --- neomejeno sms, neomejeno min tuš, 100 minut tuja in recimo 1/2GB podatkov

Kej takega bi blo top za marsikoga.


Ta bi bil res vrhunski, samo sej tudi ti ki so sedaj zunaj, niso slabi. Pohvalno!

trnvpeti ::

DonRan je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Evo ideja za tuš...

MIGL NETEK -- 9.90EUR --- neomejeno sms, neomejeno min tuš, 100 minut tuja in recimo 1/2GB podatkov

Kej takega bi blo top za marsikoga.


Ta bi bil res vrhunski, samo sej tudi ti ki so sedaj zunaj, niso slabi. Pohvalno!

posebej , ce pogledas konkurenco

hojnikb ::

DonRan je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Evo ideja za tuš...

MIGL NETEK -- 9.90EUR --- neomejeno sms, neomejeno min tuš, 100 minut tuja in recimo 1/2GB podatkov

Kej takega bi blo top za marsikoga.


Ta bi bil res vrhunski, samo sej tudi ti ki so sedaj zunaj, niso slabi. Pohvalno!

ja, niso slabi.recimo daš opcijo za podatke in nacionalno gostovanje, pa je še vedno ceneje kot konkurenca.
#brezpodpisa

Utk ::

In to z razlogom.

hojnikb ::

pa tudi predplačniške pakete imajo daleč najbolše.
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

pa tudi predplačniške pakete imajo daleč najbolše.

po ceni ima boljse bob
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016397 (11494) ...:TOMI:...
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499994 (8053) Dzhimen
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10734000 (24441) MKC00
»

Izbira paketa - najboljša opcija

Oddelek: Mobilne tehnologije
379625 (8716) EdoK
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527495 (17110) Reycis

Več podobnih tem