» »

Slak is back!

Slak is back!

ZaphodBB ::

Minister Gregor pa nič.

Okapi ::

Ce bi slo za privatno podjetje.
Aja, ker gre za javno podjetje, pa lahko zaposleni počnejo, kar hočejo. Dobro da vemo, kako si to predstavljaš (ko boš naslednjič pljuval po zaposlenih v javnem sektorju).;((

Slak in Traven bosta nasla nov kanal, kot sta ga vedno do zdaj, samo 2× bolj raz*izdnjega bosta snemala nove dele.
Kaj se potem sekiraš. Po tvoje (svobodni trg in te reči) bi itak morala sama iti tja, ne pa da zdaj dramo delata.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

PaX_MaN ::

Tudi dr. Jernej Letnar Černič meni, da so Pogledi Slovenije najbolj pluralna oddaja na vsej nacionalki. Odgovorna urednica informativnega programa Ksenija Horvat vrže na mizo številke, ki zelo nazorno kažejo, da so bili zunanji sodelavci, ki jih je v hišo pripeljalo prejšnje vodstvo, za RTV Slovenija kratko malo predragi - njihova oddaja je stala dvakrat toliko kot dve sorodni, enako gledani oddaji skupaj.

P-p-p-p-araziti.

Okapi ::

Aja, ker gre za javno podjetje, pa lahko zaposleni počnejo, kar hočejo.
Se popravljam - ne samo zaposleni, celo zunanji sodelavci in pogodbeniki lahko delajo, kar jim paše.;((

O.

A. Smith ::

PaX_MaN je izjavil:

Tudi dr. Jernej Letnar Černič meni, da so Pogledi Slovenije najbolj pluralna oddaja na vsej nacionalki. Odgovorna urednica informativnega programa Ksenija Horvat vrže na mizo številke, ki zelo nazorno kažejo, da so bili zunanji sodelavci, ki jih je v hišo pripeljalo prejšnje vodstvo, za RTV Slovenija kratko malo predragi - njihova oddaja je stala dvakrat toliko kot dve sorodni, enako gledani oddaji skupaj.

P-p-p-p-araziti.

ČE se je strošek produkcije z reklamami povrnil (in ne vem, zakaj se ne bi), potem ne vidim nobenih parazitov, še manj pa razloga za ukinjanje.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zagor_tenay ::

Odgovorna urednica informativnega programa Ksenija Horvat vrže na mizo številke, ki zelo nazorno kažejo, da so bili zunanji sodelavci, ki jih je v hišo pripeljalo prejšnje vodstvo, za RTV Slovenija kratko malo predragi


Dokler je Slak zadnje leto plaval z rdečim tokom, ki so ga narekovali v 571 društvu in je tako kot cela nacionalka pomagal razpihiovati "vstajo" in rušiti prejšnjo vlado, takrat za Ksenijo Horvat ni bil problem denar, zunanji sodelavci, draga oddaja. Denar je postal problem šele sedaj, ko je Slak naredil tisto zadnjo oddajo o Mercatorju, kjer je vsa Slovenija videla osramočeno predsednico vlade bežati s tiskovne konference, ker je bilo razkrito, da je po ukazu svojega šefa Jankoviča pod mizo prodala Mercator hrvaškemu veletajkunu.

Ksenija Horvat Petrovčič, žena novinarja Mladine, pa korak za korakom informativni program rtv ideološko spreminja v televizijsko kopijo Mladine in nacionalna televizija, ki bi morala biti nepristranaka v bistvu postaja nekakšni levi foxnews, podaljašana roka politike, kjer se samo hvalijo "uspehi" neposobne vlade, novinarje kot je recimo Matej Korošec pa sankcionirajo, ker samo povedo čisto resnco, da predsednica vlada v Mariboru ni nič povedala.

imagodei ::

Hvala bogu, da Slak gre.

Oddajo, kjer se na podoben način soočijo mnenja, bi gotovo potrebovali. Je pa bistven pogoj to, da oddajo vodi neka novinarska avtoriteta, ki se ji ne zapleta jezik, ki ne tvori neskončnih in nerazumljivih povedi in je zmožna neko misel izdaviti brez 3x ponavljanja že povedanega. Znaten del Slakovih oddaj tvorijo njegovi monologi, ki so blazno nerazločni. In seveda, tip skače nevljudno v besedo.

Trenj oz. Pogledov Slovenije s takšnim senzacionalističnim in "sense-of-imminent-disaster" stilom vodenja osebno ne gledam in jih tudi ne bom pogrešal. Moti tudi vseprisoten občutek, da se vse mudi, cel kup je nekega prekopicevanje, sekanja, zaletavanja.

Bi pa v oddajo podobnega formata takoj postavil Bobovnika. Tip je umirjen, avtoriteta, neomajen, gostje pri njem kar švicajo. Bi bilo pa smiselno povabiti kakšno osebo manj, ker so določeni ljudje pri Slaku zgolj statisti, ki v tisti uri (ali koliko časa že sploh traja oddaja), uspejo povedati dobesedno samo 3 povedi.
- Hoc est qui sumus -

Utk ::

Nekateri res ne razumete zakaj se gre. Prav eni zabiti levičarji ste. Jaz tudi ne gledam Na zdravje in Studia City, ker so mi zoprne oddaje, ampak če bi jih hotela Grims in Janša ukinit samo zato, ker jih v teh oddajah ne božajo po pleši, bi bil pa absolutno proti. Je to tako težko razumet? Ljudje to gledajo, tudi če jaz ne.

imagodei ::

Tudi z besedico nisem omenil belih in rdečih.

Omenil sem naješnega "voditelja", ki se mu zapleta jezik, ki nevljudno prekinja goste in ki pred reklamami v eni sami povedi 3x pove eno in isto.

Me ne zanima, a je rdeč, zelen ali vesoljec. Če bi bila oddaja gledljiva, bi jo gledal. Gledljiva pa ni izključno zaradi Slaka.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

thramos ::

Sam ... če bi se Marcelu ali Jasni in Boštjanu malo zapletal jezik, bi pa vsekakor bil za ukinitev. Ni druge. Ni važna vsebina, važna je forma. In ta je nesprejemljiva, tako kažejo raziskave gledanosti.

Utk ::

Pa sej imaš razne Tarče, Žarišča in ne vem kaj vse na rtvju, pa kdo tisto gleda? So prebili kdaj magično mejo enega procenta? Slak bi imel večjo gledanost tudi če ne bi imel niti enega gosta v oddaji.

bolkonsky ::

Slak ma fanbase, je pač v prednosti zaradi tega...

TESKAn ::

Hehe, kako taka tema polepša dan. RTV položnica 12€, gledat desničarje, kako spremenijo mnenje za 180°, neprecenljivo:)).
V vsaki temi jih poslušaš o "prevelikem javnem sektorju", "zapravljivi državi", "zapravljivem RTVju", ko pa (kot kaže še po befelu _njihovega_ liderja) država niža stroške tako, da ne podaljša pogodbe oddaji, katere edini plus (v očeh desničarja) je, da pljuva čez levico (očitno je danes dovolj, da rečeš par stavkov čez Alenko Bratušek, pa te desničarji na rokah nosijo okrog), pa naenkrat spremenijo retoriko in tulijo o "političnih odločitvah" ter so zaskrbljeni zaradi vtikanja politike v medije. Kje ste bili, ko je Grims pisal zakon, ki je dal več moči politiki v RTVju? Aja, takrat so harali "vaši", je bilo vse košer. "uravnotežanje medijev" in to. Dvoličnost, da ji ni para.
Uh, kaj bi dal, da bi stanovnik rekel kakšno čez trenutno vlado. Takrat bi pa res imeli neprecenljive komentarje:)).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kmetek ::

Zakaj narod ne neha plačevat 12€? Preprosto vseh 700.000 gospodinjstev udari nepokoroščino in je to to.

Utk ::

No, sej če je oddaja delala izgubo, je prav da se ukine, čeprav ne vem kako, sej je imela kar nekaj reklam vmes. Sem pa prepričan da bo na Planetu ali kje drugje delala profit.
Je pa tudi lepo videt, da levičarji niste čisto nič proti vmešavanju politike, če ukinja oddajo v kateri se sme rečt tudi kaj preko Jankovića.

TESKAn ::

P.S.:
Nekateri res ne razumete zakaj se gre.

O ja, razumem, za kaj se gre. Za bes desničarjev, ko levica počne, kar so sami počeli. Nič drugega, pa če še tako zavijate v "zaskrbljenost za demokracijo". Ste pokazali, koliko vam gre za "demokracijo" nekaj let nazaj, ko niste videli problemov v haranju JJ in BG po medijih. Kje je bila takrat vaša "zaskrbljenost"? Aja, so delali "vaši", je bilo vse ok...

P.P.S:
Je pa tudi lepo videt, da levičarji niste čisto nič proti vmešavanju politike, če ukinja oddajo v kateri se sme rečt tudi kaj preko Jankovića.

Jaz se tu nisem opredeljeval glede vmešavanja politike v delo RTVja, samo nastavljam ogledalo našim "desničarjem". Če se pa že moram, bi raje videl samostojno RTV, kjer ne bi trenutna politika diktirala, kdo bo in koga ne bo. Ampak nisem jaz ploskal zakonu, ki je ta diktat še bolj zakoreninil.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

Utk ::

Jaz bi bil proti, če bi nekdo ukinjal Studio City samo zato, ker mu ni všeč.

drvo ::

thramos je izjavil:

Sam ... če bi se Marcelu ali Jasni in Boštjanu malo zapletal jezik, bi pa vsekakor bil za ukinitev. Ni druge. Ni važna vsebina, važna je forma. In ta je nesprejemljiva, tako kažejo raziskave gledanosti.


Marcel naprimer prehitro in nerazločno govori, ter včasih postavlja vprašanja na nivoju desetletnega otroka, poleg tega je za njega Slak na svoj najslabši dan pojem nepristranskosti, saj dela oddaje, ki so neprijetne levim in desnim. Štefančič pa gostu vedno, ampak čisto vedno poskuša vsiliti svoje prepričanje in večinoma v oddajo vabil, leve in ultraleve komentatorje. Če pa že povabi kakšega iz drugega vrednostnega brega, pa je kratkomalo groteskno neprofesionalen in ima kljub temu že desetletje svojo oddajo, ki tudi ni ravno nek presežek in ima v primerjavi s pogledi slovenije mizerno gledanost.

imagodei ::

Samo, tle ne govorimo o Štefančiču, ne? Govorimo o Slaku.
- Hoc est qui sumus -

Šimpanz ::

Kolikor mi je znano sta bila modela bajno plačana, ne vem pa če sta tudi prinesla toliko večjo gledanost. RTV mora pač šparati in najlažje je začeti pri takih.

Zagor_tenay ::

Oddajo, kjer se na podoben način soočijo mnenja, bi gotovo potrebovali. Je pa bistven pogoj to, da oddajo vodi neka novinarska avtoriteta, ki se ji ne zapleta jezik, ki ne tvori neskončnih in nerazumljivih povedi in je zmožna neko misel izdaviti brez 3x ponavljanja že povedanega. Znaten del Slakovih oddaj tvorijo njegovi monologi, ki so blazno nerazločni. In seveda, tip skače nevljudno v besedo.


vsaj toliko bodite pošteni, pa ti in podobobni priznajte, da je zadnja stvar, ki vas pri Slakovi oddaji moti to, da se mu včasih zaplete jezik. Moti vas to, da Slak občasno naredi tudi kakšna Trenja, kjer javnost ne izve samo o nečednosti janšisotv, ampak tudi o tistih, ki v Stožicah in Dražgošah stojijo v prvi vrsti.

Če bi recimo novinarje ocenjevali po zapletanju jezika, potem bi prva morala dobiti knjižico Mojca Pašek Šetinc, ki ne zmore niti enega stavka v eter povedati, brez da bi vsaj trikrat vmes zajamrala "uh, oh, ah", pa čeprav vse bere kar si je prej napisala na papir.

bolkonsky ::

Šimpanz je izjavil:

Kolikor mi je znano sta bila modela bajno plačana, ne vem pa če sta tudi prinesla toliko večjo gledanost. RTV mora pač šparati in najlažje je začeti pri takih.


Slak je sam v oddaji, če se ne motim Šuštaršiču zaupal da dobi mesečno 4500 EUR .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bolkonsky ()

drvo ::

imagodei je izjavil:

Samo, tle ne govorimo o Štefančiču, ne? Govorimo o Slaku.


Na nek način govorimo, ker vas večino moti njegovo "slabo vodenje" oddaje in se pač najde kak primer slabšega od njega, ki svojo slabšo in slabše gledano oddajo veselo vodi že zelo dolgo, ker je pač vedno "na liniji" in "the untouchables" garnituri na levi nikoli ne stopi na žulj.

thramos ::

imagodei je izjavil:

Samo, tle ne govorimo o Štefančiču, ne? Govorimo o Slaku.


Seveda ... a ker nikjer ne najdemo vaših kritik čez Marcelovo momljanje, se pač sprašujemo ...

Sej, verjetno gre za povsem podzavestne dejavnike. Marsikoga pri nekomu, ki govori zanj neprijetne resnice moti barva las, ...

imagodei ::

Zagor_tenay je izjavil:

vsaj toliko bodite pošteni, pa ti in podobobni priznajte, da je zadnja stvar, ki vas pri Slakovi oddaji moti to, da se mu včasih zaplete jezik. Moti vas to, da Slak občasno naredi tudi kakšna Trenja, kjer javnost ne izve samo o nečednosti janšisotv, ampak tudi o tistih, ki v Stožicah in Dražgošah stojijo v prvi vrsti.

A imaš kristalno kroglo, da bolje od mene veš, kaj me moti na Slaku? Ne ga srat, Polde, ne ti men govorit, zakaj ne maram Slaka.

Zagor_tenay je izjavil:

Če bi recimo novinarje ocenjevali po zapletanju jezika, potem bi prva morala dobiti knjižico Mojca Pašek Šetinc, ki ne zmore niti enega stavka v eter povedati, brez da bi vsaj trikrat vmes zajamrala "uh, oh, ah", pa čeprav vse bere kar si je prej napisala na papir.

Kdo je ta gospa? Pojma nimam, je ne spremljam.

Tako kot ne spremljam Slaka, razen izjemoma. In kadar se to zgodi, še me moja partnerka prosi, če lahko prestavim, ker ne prenese mojega zgražanja in oponašanja Slakovih zapletanj.

Mene načeloma Slak ne moti, ker ga ne gledam. Tako zlahka je prestaviti kanal ali početi kaj bolj koristnega. Pravim samo, da bi podobno oddajo verjetno z veseljem gledal, če bi jo vodil Bobovnik.
- Hoc est qui sumus -

drvo ::

Neverjetno sprenevedanje, če bi se to dogajalo v obdobju "viteza teme" ali Jajčevca ali Ivana(izberite katero vam najbolj sede) bi tisti, ki sedaj zadevo relativizirate z kvaliteto oddaje in slakovim vodenjem ter njuno plačo v zrak skakli od nepravice, totalitarizma, fašizma, homofobije, farškosti itd., ki se je naselila v našo deželo, zdaj pa....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

PaX_MaN ::

MilanP ::

vsi k se tlele vsajajo nad ukinitvijo so cist isto sranje podperal k ga je delal jansa tko da res ne vem od ke jim zdej nenadoma ideja da je karkol narobe s tem

pa ne da mate dvojna merila

Utk ::

Ni res.

MilanP ::

kva da ne najbl glasni ste bli kko so sami komunisti iz enih novinarskih peticij podpisujejo neki prot jansi

uresnic se je pa takrat zrihtal tocno tole kar mate zdej

boste mogl kr dol pozret kar ste pomagal skuhat

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Okapi ::

Oddajo, kjer se na podoben način soočijo mnenja, bi gotovo potrebovali. Je pa bistven pogoj to, da oddajo vodi neka novinarska avtoriteta, ki se ji ne zapleta jezik, ki ne tvori neskončnih in nerazumljivih povedi in je zmožna neko misel izdaviti brez 3x ponavljanja že povedanega.
Ikzektli. Škoda, ker na tv ni od šefov nihče imel toliko jajc, da bi povedal, da so oddajo ukinili, ker Slak preprosto ne zna govoriti, če ravno ne bere vnaprej napisanega besedila.

O.

alexa-lol ::

Vsi, ki vas tako moti njegov način vodenja... me zanima kako bi vi vodili oddajo..
Vedno preden kaj blekneš se splača vprašati ali bi jaz bil sposoben izvajati, delati isto stvar na enakem nivoju.

Zgodovina sprememb…

Zagor_tenay ::

Ikzektli. Škoda, ker na tv ni od šefov nihče imel toliko jajc, da bi povedal, da so oddajo ukinili, ker Slak preprosto ne zna govoriti, če ravno ne bere vnaprej napisanega besedila.


oddajo so ukinili, ker ni bila povsem na 571 liniji, to je bil edini problem pri tej oddaji, ne pa govorne sposobnosti slaka.

Priznajte levi fašisti, da Slaka ne prebavljate izključno zato, ker se je včasih lotil tudi levih, ne samo desnih. Vi hočete, da bi bil cel informativni program kot studio city.

Zgodovina sprememb…

bzzero ::

alexa-lol je izjavil:

Vsi, ki vas tako moti njegov način vodenja... me zanima kako bi vi vodili oddajo..
Vedno preden kaj blekneš se splača vprašati ali bi jaz bil sposoben izvajati, delati isto stvar na enakem nivoju.


To pa ni res. Lahko se vprašaš če bi bil drug voditelj bolj primeren in bi bolje vodil debato. Če pa jaz nisem sposoben voditi oddaje tako kot Slak, pa res ne pomeni da moram biti tiho in požreti vse kar mi servira nacionalka. Vsak ima pravico do kritike in jaz se pridružujem tistim, ki jim Slakov način vodenja ni ok. Saj je bilo fino, ko je začel s stem na Popu pred mnogimi leti. Vse od takrat se ni nič spremenilo in tudi on kot voditelj ni nič napredoval. Še vedno je eno in isto in meni osebno vedno bolj moteče. Kot je že nekdo prej dejal... Če bi tja postavili Bobovnika, bi bilo čisto drugače.

JanK ::

alexa-lol je izjavil:

Vsi, ki vas tako moti njegov način vodenja... me zanima kako bi vi vodili oddajo..
Vedno preden kaj blekneš se splača vprašati ali bi jaz bil sposoben izvajati, delati isto stvar na enakem nivoju.


Ni cisto res. Ni treba, da si nevemkaksen pevec, da razumes razliko med Freddiejem Mercuryjem in Fredijem Milerjem in da imas hudo preferenco, da ti komad Barcelona odpoje prvi in ne drugi.

Slak je bil za moje pojme odlicen dokler je bil na RTVSLO v odmevih. Ko je ena na ena z nekom, ko ima omejen cas za dve, tri vprasanja, takrat je lahko tudi malo bolj napadalen, si napise vprasanja,... Ne zna pa pac improvizirati in sprosceno voditi dvourne oddaje.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanK ()

bolkonsky ::

Zagor_tenay je izjavil:

Ikzektli. Škoda, ker na tv ni od šefov nihče imel toliko jajc, da bi povedal, da so oddajo ukinili, ker Slak preprosto ne zna govoriti, če ravno ne bere vnaprej napisanega besedila.


oddajo so ukinili, ker ni bila povsem na 571 liniji, to je bil edini problem pri tej oddaji, ne pa govorne sposobnosti slaka.

Priznajte levi fašisti, da Slaka ne prebavljate izključno zato, ker se je včasih lotil tudi levih, ne samo desnih. Vi hočete, da bi bil cel informativni program kot studio city.


Pa kje ti vidiš fašiste, večina levih ne idolizira voditeljev strank k večjemu se jih sramujemo(ker zastopajo kao levo opcijo v sloveniji). Me osebno nikol ni motilo, da je stopu kakemu levemu na žulj sploh ne, naj se pove resnica če smrdi pač smrdi. Motilo me je pa Slakovo seganje v besedo, ker že nasploh tega ne prenesem. Razloži mi kako naj poteka korektna debata, če skače v besedo ravno tisti, ki je zato tam da je red in da vsak dobi možnost da izrazi svoje mnenje ?

Okapi ::

Vsi, ki vas tako moti njegov način vodenja... me zanima kako bi vi vodili oddajo..
Vedno preden kaj blekneš se splača vprašati ali bi jaz bil sposoben izvajati, delati isto stvar na enakem nivoju.
Ne bi bili sposobni - in zato tega tudi ne počnemo.

Če ti nekdo speče zanič zrezek, imaš vso pravico reči, da je slab, čeprav si morda sam tudi sendviča ne znaš pripravit.

O.

A. Smith ::

Praktično vse na tem forumu, ki so bolj levo usmerjeni, je Slakov način komuniciranja zmotil do te mere, da se veselijo, ker njegove oddaje ne bo več na sporedu. Ja, lepo, da imate tolko skupnega :))

In obratno, desno usmerjenih njegov način dela pretežno ne moti sploh.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

imagodei ::

To lahko pove samo to, da desničarji niso tako zahtevna publika in da jih ne moti Slakovo jecljanje. Ali pa so to pripravljeni požreti, ker je menda edini, ki upa levičarje stisnit za kravatelc.

Jaz pa pošteno povem, da mi gre Štefančičev način vodenja prav tako na živce in da je tudi to eden izmed razlogov, zakaj ne gledam Studia City. Pa Štefančiča sicer rad berem, ampak jebi ga, za v živo vodit pa ni najbolj primeren.
- Hoc est qui sumus -

Utk ::

Sej če so ga skenslali, ker je drag in zoprn in ga nihče ne gleda, pravilno, ampak se bojim, da ga niso zato. In to me moti.

A. Smith ::

Ali pa so to pripravljeni požreti, ker je menda edini, ki upa levičarje stisnit za kravatelc.
This. In iz tega razloga so levičarji trenutno bolj zahtevna publika.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

bluefish ::

Če si ogledaš določene starejše teme, ko je še vodil Trenja na POPTV, so se pojavljale podobne kritike zaradi stila vodenja.

Okapi ::

Dejstvo je, da ne zna improvizirano/spontano govorit in vodit take oddaje v živo. Nekateri mu to pač spregledajo, ker radi gledajo vsesplošno kreganje med gosti (Springer style) ali ker so veseli, da nekdo kritizira Jankovića, drugi smo pa pač malo zahtevnejši gledalci.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

drvo ::

Ne glede na to kar si kdo misli ali spreneveda je skoraj nemogoče trditi, da ne gre za kazensko ukinitev in PIKA.

Mr.B ::

Dejstov je to da je bil en k, K pa zato ker nikoli ni postavil direktnega vprašanja, ampak je delal predstavo češ da se bo kdo zarekel.. . Zato sem ga zelo hitro nehal gledat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

Men je šel na živce. Nekulturen pristop.

Pa Marcel je isti genij.

Utk ::

A to da predsednik vlade odkoraka z novinarske konference sred vprašanja je pa kulturno? In skenslali so ga zaradi Alenkine nekulture, ne njegove. To je narobe.

Cervantes ::

Alenka je isti šit kot Jajo, edino kar ji dam v plus je to, da ne psuje sodržavljanov z zombiji etc.

Sicer pa mi vsi tlele padamo na stare finte.

Kot sem že zapisal na enem drugem threadu, to je pesek v oči.

Elektronsko cestninje? Kdo bo zdaj pobral provizije?? Gre za 200MEUR!

AHA Mura?? Nepravi lastniki?

Tako nas scat peljejo, si sploh ne predstavljamo. Pol je pa en slak novica dneva.

BTW, kar se Lenčke tiče, ji sploh ne zamerim, da je odšla. Bolj ji zamerim, da je sploh prišla.

Krava! (predlagam izbris)

Zgodovina sprememb…

Karaya 52 ::

Slak se pokrije z oglasevanjem, ena oddaja znese okoli 10k€, kar ni nic, za eno top oddaj. Sploh ce ob bok postavimo RTVjevski Duhec, neka risanka/film, za katerega so zagonili milijon evrov. Oblast je pa ocitno malo nervozna, ker na tiskovke posilja milicnike. Je to zdaj standardna praksa?

Okapi ::

ena oddaja znese okoli 10k€,
Tole boš podkrepil s kakšnim linkom, ali si si na suho izmislil?

O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska narodna glasba

Oddelek: Sedem umetnosti
212800 (1989) Semafor
»

Virus Zika - spet senzacionalizem medijev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11925614 (18757) AC_DC
»

Pogledi Slovenije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33451952 (39377) Gregor P
»

Bojkotirajmo 24ur.com (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522837 (19183) imagodei
»

Ali pop-tvjevcem sploh dela email?

Oddelek: Loža
127229 (6654) sloex

Več podobnih tem