» »

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

««
17 / 23
»»

oo7 ::

SPOILER

Tisto v gostilni mi je bilo malo smešno, ko se usede za drugo mizo in potem govorita z hrbtom obrnjena in govorita v prazno. Todd je taprav hudič.
Imam občutek, da bo WW poiskal unadva iz televizije>:D

NightHawk ::

oo7 je izjavil:

SPOILER

Tisto v gostilni mi je bilo malo smešno, ko se usede za drugo mizo in potem govorita z hrbtom obrnjena in govorita v prazno. Todd je taprav hudič.
Imam občutek, da bo WW poiskal unadva iz televizije>:D


Ah, nikakor. Hotel bo popraviti del tega kar je naredil....tako, da bo pobil nacije.

bzzero ::

oo7 je izjavil:

SPOILER

Tisto v gostilni mi je bilo malo smešno, ko se usede za drugo mizo in potem govorita z hrbtom obrnjena in govorita v prazno. Todd je taprav hudič.
Imam občutek, da bo WW poiskal unadva iz televizije>:D


Enako se je vsedla, ko sta se dobila z Mikeom - takrat ko je dobila idejo, da je potrebno pospravit vse ki kaj vedo o Gusovi organizaciji - ona je šele hudič.

Limona ::

upam da pocrkajo naziji, oba schwartza, lidija, pa jessie. pol po tem pa lahk walter umre:))

jizzer ::

kaj je na koncu WW odkril? Predvidevam da je nekaj iz prejšnjih sezon ampak nisem mogel z nobeno stvarjo povezati, razen tega da bi lahko bil jezn na onega zaradi "ukradene ideje/firme", a spet sem predvideval da je nekaj z methom?

NightHawk ::

jizzer je izjavil:

kaj je na koncu WW odkril? Predvidevam da je nekaj iz prejšnjih sezon ampak nisem mogel z nobeno stvarjo povezati, razen tega da bi lahko bil jezn na onega zaradi "ukradene ideje/firme", a spet sem predvideval da je nekaj z methom?



nevem, jest ta pogled razumem kot da se je malo nad sabo in svojimi dejanji zamislil. On je včasih nekej dal na Gretchen in ko reče "this sweet man we once knew"....

martincek1 ::

No ja, ne vem zakaj bi se zamislil... saj ji je lepo razložil na zadnjem srečanju. :))

Zgodovina sprememb…

NightHawk ::

martincek1 je izjavil:

No ja, ne vem zakaj bi se zamislil... saj ji je lepo razložil na zadnjem srečanju. :))


Marsikaj se je spremenilo od zadnjega srečanja. Sedaj lahko v polni luči vidi sadove svojega dela.

Free Bird ::

Limona je izjavil:

upam da pocrkajo naziji, oba schwartza, lidija, pa jessie. pol po tem pa lahk walter umre:))

(Y), upam da se Walt res razpi*di in poravna račune. Zadnja epizoda bo nora! 8-)
EDIT: mogoče mi je malo žal za Schwartza, sta bila dobra do njega, vendar je bilo to na televiziji res hinavsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Free Bird ()

Smurf ::

Jaz bi rekel, da je v zadnjem kadru bil bolj jezen na Gretchen in njenega moza, ker mu nista dala nobenih zaslug (cisto mozno, da je celo Walter naredil vecino na zacetku), oz. ga je izjava podkurila, da bo odsel na drugacen, bolj odmeven, nacin. Ppomoje, mu je rekla da je sweet in kind tudi takrat, ko mu je pobegnila z njenim sedanjim mozem ;) in on se v tem trenutku ni zamislil nad sabo, ampak je pomislil na njuno hinavscino.

But could be wrong.

XIIT ::

jizzer je izjavil:

kaj je na koncu WW odkril? Predvidevam da je nekaj iz prejšnjih sezon ampak nisem mogel z nobeno stvarjo povezati, razen tega da bi lahko bil jezn na onega zaradi "ukradene ideje/firme", a spet sem predvideval da je nekaj z methom?


Mislim da ga je razkuril ravno ta intervju, saj je (kakor sem jaz razumel) ravno Walter imel neko ključno vlogo za uspeh tega podjetja.

Na Schwartzova pa je (poleg tega) jezen tudi ker sta nekje na začetku odkupila njegov delež za male pare (mislim da je bilo 500 ali 1000$). Sicer je jezen tudi nase ker se je prodal tako poceni, saj če bi ta delež obdržal bi zdaj bil milijonar, njegova družina bi živela boljše, ne bi mu bilo potrebno delati kot profesor in najpomembnejše - izognil bi se svetu organiziranega kriminala (in vseh neprijetnih situacij povezanih s tem).


Ne razumem pa zakaj se je sploh izdal (prek telefona). Poleg Marie in žene, dobesedno nobena živa duša (razen nacijev, Jesseja in Saula) ni vedela da je (do nedavnega) prosti čas preživljal kot kuhar :D . Naciji itak ne bi povedali, Jesse je uradno mrtev, Saul pa se je itak nameraval preseliti.

Bomo videli naslednji teden teden kaj bo, možnih scenarijev je nešteto :)

Anyways, Noč čarovnic se bliža:

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

@XIIT: ha? kako ne razumes, zakaj se je izdal? pa kaj gledate?

Saul mu je lepo razlozil, da bo njegova druzina trpela, dokler ga ne najdejo oz. se ne preda....

zadnja kaplja cez rob pa je bila Jr. reakcija... kaj pol Waltu drugega se preostane kot da resi se tisto mao kar se resiti da za svojo familijo?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gladi ::

Finalna epizoda

:))

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

hehe kira fora :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

jizzer je izjavil:

kaj je na koncu WW odkril? Predvidevam da je nekaj iz prejšnjih sezon ampak nisem mogel z nobeno stvarjo povezati, razen tega da bi lahko bil jezn na onega zaradi "ukradene ideje/firme", a spet sem predvideval da je nekaj z methom?

Tisto na TV sta bila njegova "bivša" prijatelja s katerima je on v mladosti skupaj ustanovil firmo. Ne spomnim se točno, ampak Walt mislim da je bil mastermind te firme, in spet ga jezi, da ni prejel nobenih zaslug (spet ego).

Te epizoda je bila odlična za psiho študijo Walta. Sicer je marsikomu povedal, da je vse počel za družino, a vendar ga najbolj iz tira vrže, ko mu ne pripišejo zaslug za uspeh firme. Juniorjevo košarico je hitro pozabil, ko je bil ogrožen njegov ego. :))

V vsakem primeru bo genialno. Pinkmana še ni nihče omenil. Upam da se izmaže, ker je že dovolj trpel.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lion29 ::

NE.... NE.... NE..

nocem, da se pinkman izmaze... ravno v fris tistim, ki to pricakujejo (ker je kao ze zadosti trpel)... neka fcrkne... (just for the fun of it... tko kot recimo SPOILER GameOFThrones - 1. sezone

Ata stark

)...

ceprav sem pa mnenja, da bo walt zelel postreljat nazije, ob tem pa jo skupil... a storil katarzicno dejanje in resil Jesseja ob tem (se zrtvoval za to)...

sem pa ziher, da bo Skayler zatozla tisto babusko v katero je Todd zatreskan... in tako poskusala vsaj malo omiliti pritisk FBIja in DEA-e.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

ceprav sem pa mnenja, da bo walt zelel postreljat nazije, ob tem pa jo skupil... a storil katarzicno dejanje in resil Jesseja ob tem (se zrtvoval za to)...

Stavim pivo, da ne bo tako. To bi bil preveč pocukran način, da bi gledalci naenkrat pozabili vse Waltove grehe, in ga imeli spet za grešnega kozla. Preveč plehko za BB.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lion29 ::

ma itak vecina drzi za walta, tak da nima nihce kaj za pozabit ;)

pa itak je edino vodilo Walta se zdaj, da ima vsa ta kalvarija nek smisel... obupno isce opravicilo za vse kar je storil...zakon bi bilo, da ga nebi nasel :D



fak no me razganja.... PLEASE GILLIGAN, ne zajebat... PLEASE
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Nikec3 ::

obupno isce opravicilo za vse kar je storil...zakon bi bilo, da ga nebi nasel :D

Družina kot opravičilo sedaj bolj težko obstaja, ker ga vsi zavračajo. Ostane le še ego.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FlyingBee ::

to bo spet malo verjetno, da nas konec zadovolji

Shegevara ::

Nikec3 je izjavil:

obupno isce opravicilo za vse kar je storil...zakon bi bilo, da ga nebi nasel :D

Družina kot opravičilo sedaj bolj težko obstaja, ker ga vsi zavračajo. Ostane le še ego.


Se spomneš kaj je Guss rekel Waltu v laboratoriju?
A man provides. And he does it even when he's not appreciated, or respected, or even loved. He simply bears up and he does it. Because he's a man.


Strinjam se, Walta v glavnem vleče egoizem. Ampak ima pa tudi skrb za družino in sorodnike. Nazije bo Walt šel pobijat zato, ker so mu ubili Hanka, ne zaradi ega in to je dovolj jasno sporočil.

Moje mnenje je, da je ta njegov ogromen ego en katalizator, ne pa duševna motnja.

Lion29 ::

A man provides. And he does it even when he's not appreciated, or respected, or even loved. He simply bears up and he does it. Because he's a man.


jap... mislim, da ga to drzi se vedno gor, tut ce ga ne jebejeo 5 posto
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

xxxul ::

Obcutek mam da gre walt na suicide run, naredu bo pizdarijo, strup bo pa za backup

Mam filing da bo lidijo ar karkol je ze "bejba" od Todda najdu, pol pa dalje (na tv je zvedu da se vedno kuha in ocitno ga to moti)

FlyingBee ::

ja to ga žene naprej, mora biti po njegovo, ne popusti

Karaya 52 ::

Nikec3 je izjavil:

Te epizoda je bila odlična za psiho študijo Walta. Sicer je marsikomu povedal, da je vse počel za družino, a vendar ga najbolj iz tira vrže, ko mu ne pripišejo zaslug za uspeh firme. Juniorjevo košarico je hitro pozabil, ko je bil ogrožen njegov ego. :))


Točno to, o tem smo pisali že po zadnji epizodi, pa so nekateri nosove vihali. Waltu je družina spet smet, ko mu nekdo ego pohodi.

mihor ::

Upam, da ubije onadva od Gray Matter (svinec ali ricin, nekaj od tega bo)! :) Bogi Pinkman je pa itak dobil sladoled, kaj sploh še hočete? :D Najbrž bo ravno on "podedoval" waltov denar, ki je trenutno pri nacijih. Skratka, najbrž bo vsak dobil, kar si zasluži, družina bo pa itak off-the-hook, ko Walt končno zagrize prah...
Hint: http://www.salon.com/2013/09/23/breakin...

bzzero ::

mihor je izjavil:

Upam, da ubije onadva od Gray Matter (svinec ali ricin, nekaj od tega bo)! :) Bogi Pinkman je pa itak dobil sladoled, kaj sploh še hočete? :D Najbrž bo ravno on "podedoval" waltov denar, ki je trenutno pri nacijih. Skratka, najbrž bo vsak dobil, kar si zasluži, družina bo pa itak off-the-hook, ko Walt končno zagrize prah...
Hint: http://www.salon.com/2013/09/23/breakin...


Ma klinc gleda Jesseja >:D On ga je imel več kot bi ga kadarkoli potreboval, pa ga je metal skozi okno. Naj da denar Mikeovi vnukinji 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bzzero ()

Limona ::

"You killed Ankle Honk! You assphmhull!"

WAAAA PREKLET R-TARD;(

Nikec3 ::

Limona je izjavil:

"You killed Ankle Honk! You assphmhull!"

WAAAA PREKLET R-TARD;(

Zakaj? Ti bi raje imela 100 000 $ kot živega strica?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

NightHawk ::

Nikec3 je izjavil:

Limona je izjavil:

"You killed Ankle Honk! You assphmhull!"

WAAAA PREKLET R-TARD;(

Zakaj? Ti bi raje imela 100 000 $ kot živega strica?


A to dvoje se izkljucuje? Hank je mrtev, pa če vzame 100k ali ne.

Hexx ::

Bi raje imela mrtvega strica in 100k $ ali samo mrtvega strica? ;)

FlyingBee ::

ne more vzeti denarja, to pomeni da bo moral skrivat, tudi če bi hotel mu ne bi bilo lahko ... sploh pa ne gre se več o denarju, čer itak vemo koliko mu pa zdaj pomaga, da ima 10 mil v žepu, ljubezni in zaupanja se ne more kupiti ... gre se tudi o tem, da so zdaj na radarju DEA, FBI, NSA in še CIA sigurno ker se grejo izvoz

Limona ::

hah znorel:))

FlyingBee ::

Hexx je izjavil:

Bi raje imela mrtvega strica in 100k $ ali samo mrtvega strica? ;)


če impatijo izklopiš itak zdaj takoj pograbit 100k dolarjev, ampak ni Flynt kar tako, čeprav je prizadet tako ali drugače

Gladi ::

Ta breakfast boy a.k.a Flynn je prov... nadležen. Sam men al še komu?

FlyingBee ::

ima visoka moralna načela in je še popolnoma nedolžen pa še hibo ima

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

FlyingBee je izjavil:

ima visoka moralna načela in je še popolnoma nedolžen pa še hibo ima

Fane BB moti predvsem njegova moralna načelnost. Kdo bi jih razumel.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

ZaphodBB ::

Nikec3 je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

ima visoka moralna načela in je še popolnoma nedolžen pa še hibo ima

Fane BB moti predvsem njegova moralna načelnost. Kdo bi jih razumel.

Mlad je. Glede na to kako pravičniška sta (bila) njegova starša ni prav nič nenavadno.

Shegevara ::

Nikec3 je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

ima visoka moralna načela in je še popolnoma nedolžen pa še hibo ima

Fane BB moti predvsem njegova moralna načelnost. Kdo bi jih razumel.


Mene že ne, pa sem sigurno fan :D
Nevem kako ste lahko pričakovali da bo Flynn odreagiral WW-ju razumljivo?
1.) Ima polovico genov Skylarce in ona je vsaj na začetku, ko je odkrila waltovo dejavnost bila kar čustvena glede tega, ni čudno da njen sin tudi.
2.) je še najbolj kriminalno nedolžena pomembna oseba v seriji.
3.) kriza identitete. Oče mu je bil vzornik. Kako mu je lahko v vzor morilec?

Enostavno WW je postal prevelik bad-boy. Če bi Flynn vedel samo za proizvajanje metamfetaminov, bi bila MOGOČE še druga zgodba, in bi na eno oko zamižal, ampak v situaciji v kateri je pa v resnici se mu pa svet popolnoma podre.

Nikec3 ::

Razlika je tudi, da je bila Skyler kot žaba v vodi, ki se segreva. Za Waltov biznis je ugotovila veliko prej, ko še Walt le ni bil taka baraba. So bile bolj kot ne droge in nekaj barab. Zato je tudi lažje sproti sprejemala vse nove težave. Junior je za vse najhujše stvari zvedel v eni minuti.

Sicer pa kot je komentator zgoraj napisal. WW je postal prevelika baraba. Junior je to opazil, nekateri fani še zmeraj ne.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Lion29 ::

od kje to tebi, da fani tega nismo spoznali... ne poznam nobenega, ki bi trdil kakorkoli drugace...

je pa seveda dovoljeno navijat za (fiktivne) barabe, ne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

echo ::

Pa sej je sam serija, kaj je s tabo Nikec3, da nam hočeš neko krivdo vzbudit?

Meni recimo so všeč močni in čvrsti karakterji, ki so včasih sebični in željni moči. To ne pomeni, da se mi Waltov karakter kakorkoli smili. Šel je do konca, živel na polno.
Se spomnete, ko je na začetku pojahal Skylar v drugo dimenzijo?
Motivacijo in pogum je vedno našel v sebi, nikoli se ni predal.

Pa pustmo WW. Kaj je pa potem Todd, ki s tako lahkoto grozi in ubija popolnoma nedolžne in nevedne osebe? Nepoboljšljivi romantik?

Ramon dekers ::

3.) kriza identitete. Oče mu je bil vzornik. Kako mu je lahko v vzor morilec?


Sin je malo zabit. Ampak tako pač je. Saj, če bi mu zdravljenje omogočili na prvem mestu mu tega ne bi bilo potrebno. Sinovo razumevanje realnega stanja je popolnoma retardirano.
Walt je bil dobesedno prisiljen v kot in je kot tak pač izkoristil zadnjo priložnost.

je pa seveda dovoljeno navijat za (fiktivne) barabe, ne?


Zakaj je WW baraba? Šel je v biznis v katerem je dober. Enako kot so včasih trgovali z alhoholom ko je bil le ta v ZDA. prepovedan. Dejansko serija prikazuje da kot pošten državljan, kjer se ti krivično zgodi nesreče aka bolezen pač ne moreš preživeti. Walt bi bil brez tega posla že kdaj že v grobu.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

najbolj retardirana poteza je bila ukvarjanje s "hudo" drogo in misliti, da bo družina ločena od tega oziroma, da bo imela samo denar kot posledico njegovih dejanj

Ramon dekers ::

najbolj retardirana poteza je bila ukvarjanje s "hudo" drogo in misliti, da bo družina ločena od tega oziroma, da bo imela samo denar kot posledico njegovih dejanj


Zakaj pa ne? Mislim, če Sky in Junior ne bi bila tako omejena bi lahko razumela dejanja svojega očeta. A sedaj je pa prekoračil mejo, ker je človek živel pošteno, zbolel za rakom in si kot pošten državljan ni mogel privoščiti zdravljenja. Nalijmo si čistega vina in se vprašajte raje kdo od vas bi raje segnil kot pa da bi šel v posel kot je šel WW. in preživel?

Lion29 ::

Ramon dekers je izjavil:

Sinovo razumevanje realnega stanja je popolnoma retardirano.



ma ne me jebat... recimo, da bi ti imel strica, na kjerega si full navezan... prezivis z njim ogromno casa, si full navezan nanj.... in fotr ti ga ubije...

ti bi valda cist mirno razumel situcaijo ?

fuck me, kake nekateri kvasite...

tip je bil stisnjen v kot in ni imel druge? po tvojem imajo pol vsi bolniki z rakom pravico preprodajat ta gnoj od droge in pobijat okoli ljudi vsevprek?

Pismo v RL se fotru zameri za najmanjse malenkosti... kaj sele take pizdarije


razumem, da si v afektu serije in se ti tako dejanje zdi upraviceno v kontekstu serije...in v svetu walter white-a...

valda v resnici tega nebi toleriral, ali pac?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ramon dekers ::

tip je bil stisnjen v kot in ni imel druge? po tvojem imajo pol vsi bolniki z rakom pravico preprodajat ta gnoj od droge in pobijat okoli ljudi vsevprek?


Torej zakaj imamo že bolnišnice? So le te same sebi namen? Ja po mojem mnenju ima pravico vsak storiti to kar pač lahko, da preživi.

ma ne me jebat... recimo, da bi ti imel strica, na kjerega si full navezan... prezivis z njim ogromno casa, si full navezan nanj.... in fotr ti ga ubije...


Strica ni ubil Walt. Še več poskušal ga je rešiti. Ampak hej to je pač biznis. Sicer tudi Hank si je želel uspeha in prijeti Heisenburga, kajne. Vse za slavo in ego. Sin je pač malce omejen, tu ni kaj preveč za razlagati. Enako kot takrat ko je cela Amerika krivila Bin Ladna v puščavi za napad na WTC.

Pismo v RL se fotru zameri za najmanjse malenkosti... kaj sele take pizdarije


Mogoče, če si neka trapasta jokica kjer ti očka ne kupi vsak mesec nov telefon, ali pa če imaš zapitega fotra, ki s teboj ne ravna kot s človekom.

Ramon dekers ::

ti bi valda cist mirno razumel situcaijo ?


Sin se niti trudil ni da bi razumel situacijo. Njemu je bilo kot mulcu pomembno samo, da mu je očka kupil nov avto za rojstni dan in bil ves vesel. Čudno, da ni že prej pomislil kaj točno dela njegov stari ko je "zadel na loteriji". Skratka sin je omejen fizično in intelektualno.

Sky je bila tudi nekaj časa z WW. potem pa kar naenkrat preobrat in si je želela ubiti Walta. Ma daj no, zakaj ga ni takoj izdala Hanku? Nevem no, kot da so karakterji v nasprotju s samim seboj.

techfreak :) ::

Ramon dekers je izjavil:

Torej zakaj imamo že bolnišnice? So le te same sebi namen? Ja po mojem mnenju ima pravico vsak storiti to kar pač lahko, da preživi.

Očitno že ni imel dovolj dobrega zdravstvenega zavarovanja.

Ramon dekers je izjavil:

Strica ni ubil Walt. Še več poskušal ga je rešiti. Ampak hej to je pač biznis. Sicer tudi Hank si je želel uspeha in prijeti Heisenburga, kajne. Vse za slavo in ego. Sin je pač malce omejen, tu ni kaj preveč za razlagati

Junior pač tega ni vedel. Kaj če bi ti v nekaj minutah izvedel, da je tvoj oče delal drogo, se ukvarjal s kriminalom ter (vsaj tako je videl) hotel ubiti mamo? Bi še mislil da ni možnosti, da je tudi strica ubil?

Ramon dekers je izjavil:

Sin se niti trudil ni da bi razumel situacijo. Njemu je bilo kot mulcu pomembno samo, da mu je očka kupil nov avto za rojstni dan in bil ves vesel. Čudno, da ni že prej pomislil kaj točno dela njegov stari ko je "zadel na loteriji". Skratka sin je omejen fizično in intelektualno.

Ker ti bi pa trezno razmišljal ter celo verjel takšni barabi? Sicer pa zakaj ne bi mogel priti do denarja na milijon drugih načinov, kot pa s kriminalom?

Ramon dekers je izjavil:

Sky je bila tudi nekaj časa z WW. potem pa kar naenkrat preobrat in si je želela ubiti Walta. Ma daj no, zakaj ga ni takoj izdala Hanku? Nevem no, kot da so karakterji v nasprotju s samim seboj.

Vsaka odločitev tudi ni preprosta in takšne stvari precej bolj ponazarjajo zadeve v RL.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Junior pač tega ni vedel. Kaj če bi ti v nekaj minutah izvedel, da je tvoj oče delal drogo, se ukvarjal s kriminalom ter (vsaj tako je videl) hotel ubiti mamo? Bi še mislil da ni možnosti, da je tudi strica ubil?


Fant je bil dovolj star da bi lahko malo preštudiral da oče v času ko je potreboval denar za zdravljenje pač ni zadel na tomboli. Čist simp. Kakšen odnos bi on imel do tega nevem, ampak dejstvo je da denarja niso imeli.

Očitno že ni imel dovolj dobrega zdravstvenega zavarovanja.


Je bil že nek dober film posnet na tole temo. Kaj je bil že tisti film ko je bil nek afro-američan ki je zavzel talce v bolnišnici ker mu niso omogočili zdravljenja sina in je s pištolo sedel ob doktorju ki je izvajal operacijo. Je to moralno?

Vsaka odločitev tudi ni preprosta in takšne stvari precej bolj ponazarjajo zadeve v RL.


Nop se ne strinjam. Takrat ko je bil Walt dober je bila družina in Juniorček sladek. Očka avto, rad te imam bla bla bla. Ko so videli kje Walt točno stoji so ga odjebali. Točno tako to gre.

Ker ti bi pa trezno razmišljal ter celo verjel takšni barabi? Sicer pa zakaj ne bi mogel priti do denarja na milijon drugih načinov, kot pa s kriminalom?


Kot na primer? Denar je potreboval takoj, če bi že ti malo razmišljal bi lahko vedel da long - term delo ne pride v poštev ker bi že krepnil do takrat.

Zgodovina sprememb…

««
17 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672090 (1852) Kurzweil
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666568 (2188) IL_DIAVOLO
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246570 (21791) driver_x
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659542 (6067) IL_DIAVOLO
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280894 (19129) weasel

Več podobnih tem