» »

Brivnik, ki ohranja dolžino brade

Brivnik, ki ohranja dolžino brade

Brasco ::

Ni mi všeč britje z Gillette brivniki saj obrije čisto na "otroško ritko" poleg tega ko brada začne zopet rasti se mi pogosto zgodi da se kakšna dlaka obrne in so spet sitnosti. Ker se še ne brijem dolgo (oz. sem vedno uporabljal britvice od Gillette) nimam še izkušenj z električnimi brivniki. Me pa zanima ali je na tržišču kak el. brivnik, s katerim bi se lahko lepo enakomerno obril na 1 mm dolžine?? :D

zee ::

To se da, vendar je problem električnih brivnikov, da (po mojih izkušnjah) zelo slabo brijejo, če je koža vlažna (poleti ali po tuširanju), saj brivnik slabo drsi po koži.

Zdaj so sicer na voljo tudi brivniki, ki omogočajo mokro britje, vendar z njimi nimam izkušenj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

fosil ::

Ja lahko si pustiš kakšen mm brade če se briješ z električnim, samo se moraš obrit s tistim delom, ki je namenjen za prirezovanje brade in zaliscov, ne pa s tistim glavnim delom, ki je namenjen za britje.
Ta del je običajno boljši pri braunovih koker pri philipsovih, kjer je precej ozek.
Tako da če boš nabavljal bod pozoren predvsen na tist del za zalisce.
Tako je!

mirage ::

Jaz uporabljam kar brivnik za lase, pobrije na dolžino, da si malo hrapav al kako se naj izrazim :)

A. Smith ::

Obstaja namenski brivnik za to (tukaj), lahko pa uporabiš tudi brivnik za lase.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698038 (45491) šernk
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824174 (16226) radmannsdorf
»

Britvice-kje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12838639 (28464) gendale
»

Samo za moške (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514346 (11568) LordTado
»

Brivni aparat - brivnik

Oddelek: Loža
346654 (6013) Saladin

Več podobnih tem