» »

Kako bi pa VI reagirali?

Kako bi pa VI reagirali?

poweroff ::

Iz danasnjega Dnevnika:
"Običajno mimoidoči niso vedeli, kaj se dogaja, ko so roparji izsiljevali vrstnike, se je pa tudi zgodilo, da so oškodovani glasno vpili in prosili za pomoč, a se ni nihče ganil niti poklical policije.

To se je dogajalo, ko je neka banda izsiljevala otroke in mladoletnike za denar in mobitele...:(

Rott-von-weiler ::

u kurac bi ga poslal:O

Jeronimo ::

Moje metode so bolj nasilne.

Pesti rešijo še tako nerešljive probleme.

Kjer odpove intelekt, nasilje obrodi sadove.
>:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Yohan del Sud ::

Za take primere pridno treniram tek-na-dom... :D

Matek ::

jaz pa wuy-shu

Pretorijanec ::

Ja, odvisn kva si. Ce so te tepl cefurji, gres k skinom. Ce so te skini, gres k cefurjm,... Pol pa greste pa stepete cefurje/skine. Easy, a ne?:D

TESKAn ::

Eh, nabavi lil' tenk pa zgazi svojat>:D. Kill'em all!!!
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

NiggerBob ::

Eh, podobno zadevo (12:3) sem pred leti razrešil z ustreznim kosom hardwera za pasom>:D, samo potem je bil cel shit na sodišču, pa članki v Novicah, Delu, Večeru, lokalni TV....;((, pa še tipson se je na koncu zgovarjal, da je nedolžen in slučajno prišel zraven pa še o odškodnini je sanjal, namesto da bi bil hvaležen, da sem ravnal zelo humano in so ga kasneje lahko zaflikali v bolnici.
Bolj pametno se je obrniti vstran, saj ponavadi ta kratko potegne napadeni, ki se brani, vsaj takšna je praksa sodišč pri nas;((
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

MRB0rYS ::

Ja je blo na TV so policijo pojačali v teh področjih k se je to dogajalo. Bomo vidli če pomaga:\
b0rys

Pepo ::

Ja, najhuje je to, da gre folk mimo, ko nekdo prosi za pomoc, pa niti ne poklice policije. Namrec tako ravnanje da lumpom korajzo in pol se sredi belega dneva mirno ordinirajo. Moja skusnja je, da ce zacnes delat kravl, da se pobje brz poberejo, ker ponavadi korajzen postane se kdo drug in cez eno minuto tuli nanje pol ulice.

poweroff ::

Hja, mene je zanimalo ali bi vi posredovali ko bi videli da enega nedolznega maltretirajo, ne ali bi se vi branili...:P

Spominjam se ko smo se ucili o enem primeru, ko so zensko posilili in skoraj umorili, pa je slo mimo cel kup folka in ni nobeden reagiral...

luni ::

Matthai ja to pa je danasnja odtujenost cloveka od cloveka, ko gres po cesti in se sploh ne zavedas sveta okoli sebe. Kaj takega se NIKOLI nebi zgodilo nekje na vasi, kjer se ljudje dejansko poznajo. Ce bi kaksen kmet videl, da neki neznanec napada prijatelja/ico, bi jo lump kr hitro dobil z lopato po hrbtu... No anyway...

Nigger, daj povej malo vec o tem dogodku. Slisi se zanimivo :))
Artificial Intelligentia

HEKO ::

ja, NigerBOB, povej kaj!!!! Aja, pa moja reakcija, če nekdo koga izsiljuje/pretepa/posiljuje... logično, da mu pomagam, razen, čej jih je preveč, kr še sam kaj skasiram :), ampak, da pa se to dogaja na ulici, kjer hodi veliko ljudi, mislim ej.........
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Miran ::

Sem že bil v situaciji ko so težil frendu u enmu diskaču, pa sem se zakadu v težaka... Sam pol je pršla cela vojska njegovih pajdašov pa sem jih pol tut jest kaseru... Če bi bil spet v enaki situaciji bi sigurno naredil isto, saj je važno sedelovati in ne zmagati.>:D
Overclock yourself !

miha ::

S pištolo ga usteliš v nogo, tak da folk zve da si fukjen, pa verjetno ne boš mel nikoli več problemov

KamikazA ::

Je reku en, k še pištole v roki držu ni!!!

Bi ti enga v nogo ustrelu, poli bi pa vidu hudiča! Bi ti blo žov da nisi rajši v galavo pomeril.
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov temnopolti Američan žrtev policijske samoobrambe (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9722730 (20383) Gandalfar

Kako hitro onesposobiti človeka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215459 (12677) imagodei
»

Izsiljevanje v šoli. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16015013 (8117) poweroff
»

Prehitra vožnja - izogib kazni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10124791 (21983) jype
»

izsiljevanje...kaj naredil? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11721179 (18824) Nejc Pintar

Več podobnih tem