» »

Vaša vrstica

Vaša vrstica

«
1
2

Tody ::

Glede na to da računalničarji slovimo kot veliki jebači, me zanima kakšna je vaša ukaz.eem.. osvajalna vrstica pri predstavnicah nejžnješega spola !

Sergio ::

"You must be tired." <-- vse kar rabis :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

-> Če bi ti sledil do doma, bi me vzela za svojega?

-> Daš? Ne Daš?! Adijo.. pol pa neč...
Excuses are useless! Results are priceless!

.:joco:. ::

Grrrrrr, hov, hov... woofff, woofff,... Hov, Hov...

In potem zbeži :)
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

R0K ::

A bi bla moja, če bi jest mel Zetorja?

Matek ::

Not spellable
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

R0K ::

ne pa vsak mesec


Optimist! >:D

Asgard ::

cao bejba a si za spin :D

Tomi ::

Upirati se je neumno. Saj boš prej ali slej moja, s tem samo mučiš sebe, ker vem, da me hočeš..

Truly, ni univerzalnega tag-lina.
metrodusa.blogspot.com

Asgard ::

cao picke ja sam z bihaca :D :D

to pali, samo preverjeno je samo na frizerski (litostroj)

3LeR. ::

nikol ista :D

Paramedic ::

Js sm pa ful originaln:
How are you doin'?

Friends :D
End transmission.

Sergio ::

paramedic, ta je dobra, ja, sam rabis Joey-attitude. tega pa nima vsak :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matek ::

R0K, tudi taki smo:8)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Road Runner ::

"čaw a maš mogoče uro" :D

Gandalfar ::

Racer: in pri tem elegantno skrijes svojega 'rolexa' ;-)

Lucas ::

Low your shields and surrender your ship,
resistence is futile!:D
I was here...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucas ()

Ziga Dolhar ::

"Amm, ______, me jjjjje zannimal cce bi te lllahko v nedeljo povabi v kkkk-koloseja gledat ...."

Preizkušeno 1x. Didn't work, doesn't work.

Zgodovina sprememb…

Tomi ::

Seveda ni delalo. Če bi rekel, v Kolosej, brez a-ja, bi bilo pa povsem drugače. To je pa to, da punce imajo rade tipe, ki znajo uporabljati jezik...

[sem se kasneje spomnil, da je ta varianta veliko bolj berljiva]
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

bodom ::

tomi: ja ja, to so tiste punce...ki majo rade da tip obvlada (svoj) jezik...al pa da one pokazejo kaj znajo:D

drgac pa: "uf...mam doma eno mucko, sam to kjutkane kot si ti, pa je se nism vidu..."..tko nekak:D

LP

Ziga Dolhar ::



Čuj mojo skrivnost. Zelo preprosta je: Kdor hoče videti....

kakorkoli. V naslednjem življenju bi si morda želel biti neizobražen skinhead.

perci ::

V moji psihofizični konstelaciji se manifestira absolutna dominanca pozitivnih aspektov tvojega individuuma.

kuglvinkl ::

Si že kdaj videla, kako personalna matrica šiba čez puščavo? (obraz se ji je pordečil. Še danes ne vem zakaj. Ali zaradi tega, ker je mislila, kakšnega kretena ima pred sabo ali zato, ker ni razumela stavka. Hej, kdo ga pa. In nisem bil zadet, ko sem to izdavil, mačka sem pa imel, o ja.)
Your focus determines your reallity

Road Runner ::

Gandalfar tko nekak ja ;)

ne sam to je men u petk ena tko do mene pride ej kok je ura, men se je pa ene par urc nazaj pokvarla ura ej čist bed :(

Mate ::

Folk komplicirate!

Just be yourself. ;)

Sergio, ti se pa ne zacet rezt zdej 8-)

Dj-Prah ::

Hehe

Ko jo vidis ji reces:Bi bla ti moja,ce jest nebi bil tvoj??:D

To sem eni reko ko sem sel v solo,pa se je nasmejala-prasica.:)

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

jRk0 ::

yo me bitch, grema na eno pijacko?:)

nikol se probal:)

razen s prijatlco, ki razume hec:D
You fuck up once, you loose two teeth.

Sergio ::

Mate: bua-ha-ha ;)

sicer ma pa človek prav. kdor misli, da bo lahko z eno vrstico ujel očesu všečno predstavnico nasprotnega spola z mentalnim sklopom ki presega artikulacijo tipa "uh huh huh, zadnjic sm kupla .. .. uh huh huh, zadnjic sm vidla pižoja dvestošest cece .. .. iiiii kter kuži", potem - se boste namatrali. en stavek ni dost.

be yourself. ker če ona vas brez maske ne šteka, pol vas itak ni vredna.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ru7 ::

Prej boš dala, prej boš frej!>:D

leonius ::

Sergio, se strinjam. Vendar, žal takih žensk ni veliko. Mislim, so, s takimi itaq moraš najprej vzpostavit bolj oseben odnos. In to mi je všeè,
Ce pa greš v kak fancy lokal, kjer so sami high society wannbeji, pa nima smisla. Ker te zenske HOCEJO ponizevalni odnos do njih. Dobesedno.
Spank me and i'll love you.

Sergio ::

ah, tisto lajdranje po diskotekah sm jzst ze prezivel ter dal cez. se pa strinjam, ja. vecina jih pride notri zato, da si najdejo tipa. vecina tipov zato, da si najdejo zensko.

jzst sm vedno prisel not kej malega popit ter se met lepo. napit se do smrti ter pristat z eno, k si jo vidu 3x (prvic zadnjic ter nikoli vec) mi pa pac ni definicija besede "lepo". :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

freejack ::

jrk0: pol si pa avto poštimaš v slogu Ali G., na tvojo stran me na njeno pa me bitch> :D Al pa rečeš; živjo, ej glih dons mi je zmanjkalo keša na mobi kartici, a mi lahk posodiš tvojo telefonsko dokler... :D A ti spiš na trebuhu? Ne? A lahk jst? :D Eh pozab na to. Igranje zdravnikov je za otroke. Greva se igrat ginekologe. :D Zdravo, moje ime je _____, ampak ti me lahk kličeš dragi. :D Če bi mel 13 cm velikega tiča, bi spala z mano? Ne? Uff, sreča, jst mam namreč 20 cm.:D Kaj??? Poredna punca, takoj v mojo sobo... :D Zdravo, jst sn prvič v tem mestu in ti si najlepša znamenitost, kar sem jih videl do sedaj. Mi lahk razkažeš svoje telo? :\ Jst sn pa darovalec organov, rabiš kaj? :D (ko odhaja) A nisi pozabila nekaj? (ona vpraša) Kaj? (ti pa odgovoriš) Mene. :D Zdravo, jst sn prvič tu v mestu. A mi lahk poveš kk lahk najhitreje pridem do tvojga stanovanja? :O (gledaš na znamko njene majice in ko te vpraša, kaj delaš, odgovoriš) Jap, kot sn mislo, "made in heaven" :P Hmm,.. je tvoj oče mogoče terorist? Ker ti punca, ti si BOMBA. :D :D Bodi drugačna, bodi izvirna, reci JA. :\ A verjameš v ljubezen na prvi pogled? AL grem še enkrat mimo? :)) Zdravo, a maš fanta? Ne? Bi rada enga? :D Mah, dost mate za1x. :D :D :D

Paramedic ::

Ampak to ne vela za vse, ampak samo za tiste, k grejo men na kurac in to so keš pičke...>:D:D8-).
End transmission.

bodom ::

hehe:D

al pa...ej punči, a bi ti z mano cesnje nabirala...sej ti bom lojtro drzal...:D

LP

Road Runner ::

bodom, pozabu si rečt da more met ta ženska kiklo :D

Zgodovina sprememb…

bodom ::

hja...al pa da ma kake fine oprijete hlace, pa d mas pol za mislt in si predstavljat kaj te caka spodaj, hehe:D

LP

Ziga Dolhar ::

Hmmm, se strinjam glede diskotov in tega. Popravil bi le nekaj: fantje v diskotekah ne iščejo žensk, ampak seks :))

Hehe. No, jaz sem potreboval 4 leta da sem spoznal, da mi neko dekle res pomeni nekaj posebnega. Zelo posebnega.

spader ::

zig ti si ze udomacen teb ni vec pomoci:\

Ziga Dolhar ::

Em? Kaj si s tem mislu?

Gh0st ::

Malo za hec...kako uporabniki linuxa pripravijo žensko do vrhnca...
(skripta)...:D

who | grep -i blonde | date; cd ~; unzip; touch; strip; finger; mount; gasp; yes; uptime; umount; sleep

:D razumete?!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Zjeban ::

Me pa res zanima,če je na slo-techu kakšna UPORABNICA?Da bi mal pregledala poste...:P

Zjeban ::

Moja vrstica:

Živjo,kako si kaj?A greš na pijačo?:8)

Zelo staromodno,a učinkovito!;)

Nobeden od vas ni šarmer vsaj kolk sem prebiru poste,tud js nisem !!;(

Zelo malo jih je ki bi se upali stopit k punci in ji rečt: moram ti povedat,da te že dolgo opauzujem in si mi zelo všeč,a bi šla mogoč zvečer na kakšno pijačo!
-Osebno,bi mi blo zlo nerodn,edino če bi bil mal pod dozo!

Vem,bluzenje,ni več v modi, ampak,če bi ji to lepo povedal, ziher nebi ostal brez zmenka!

bodom ::

zjeban: to kar si napisu je pa tist kar pri vecini punc najbl vzge...pa ce se folk strinja al ne. tiste zajebancije kar smo jih pisali zgori pa itak da nikol ne palijo...lohk da na kaki zabavi k je folk ze totalno uklan, ma drgac...ni sans.
drugi del tvojga posta mi je pa kr vsec...si ga velja zapomnt8-)...ker zlgeda resno, pa nobene fore ni, kao da bi punca nasedla al kej podobnga kot si kdo misli oz. upa d bi.
pa to ni bluzenje, ce resno misls...ej ce bi ti bla res posten vsec, pa bi se tud trezen prlimal tm in ji kej tazga povedu. je tko?
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bodom ()

bastadu ::

Hazn bazn, dej noge narazn, pa boš vidla mojo prkazn :D:D:D <-- Zaenkrat z moje strani še nepreverjeno>:D Mogoče kdo upa preverit, da vem, kako se obnese? :)

bastadu ::

Zjeban:
Zelo malo jih je ki bi se upali stopit k punci in ji rečt: moram ti povedat,da te že dolgo opauzujem in si mi zelo všeč,a bi šla mogoč zvečer na kakšno pijačo!
Če ji rečeš tako kot si ti napisal, verjetno ne bo nič. To pa zato, ker morš dat vprašaj na koncu;) Drgač si pa kr prav napisal...

Thomas ::

Ali imaš možnosti, ali pa nimaš možnosti.

Reci karkoli nepreneumnega, da vsega ne pokvariš.

Potem bo tisto kar si rekel

- prvi stavek, ki si ga spregovoril z njo

- tudi več ali manj zadnji stavek, ki si ga spregovoril z njo

Morda je slučajno v veljavi prvi primer - zato naj bo nekaj kot:


"Oprostite ... nekaj vam imam reči gospodična. Danes sem star 10000 dni. Vam je videti da ste ... 200 mesecev?"


Samo ... odločeno je bilo že v prvi liniji - vse. Oziroma že davno prej. :D

8-)


Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Kaiser ::

Ej, ti! Kaj če bi šla ta uscane konce skup tišat?...:P
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

Zjeban ::

Moški smo vsi mahjeni nad lepoto žensk!
Se nardi, da spiš z njo pa ne veš niti kako ji je ime!:-D
Ženske pa v večini gledajo tehnične plati!Bolj ali manj!Pa tudi izjeme se najdejo!
Sem pa sigurn, da bi se 80% bab limalo na tebe, če bi se z ferrarijem prpelav pred šolo recimo!In imel nevem kolk keša!
Moški pa ponavadi nikol ne gledamo kok ma pička keša sam da ma dobre noge pa airbag pa gremo na juhej.....ne me narobe razumet, ne govorim o tem, da mora bit baba bogata ampak, da se pač babe(ne vse) limajo na dnar!Ne rečem tud za moške,ampak dvomim, da bi šou s kako debelo bajso spat,ki je izjemno bogata!

Ok,zdaj sem mal zašel iz teme,ampak sam,da razčistimo!

Vem, da vsi ne mislite enako(tudi sam ne,ampak tko je) , da vaše punce ne gledajo na bogastvo ampak na čustvenost,iskrenost.....partnerja!

Moj sosed ima Mercedeza, pa ne bom zdaj reku, da je grd ampak ni nevem kak privlačen, dobi pa vsako babo, ki jo hoče!No zdaj mi pa povejte vaša mnenja, ne pričakujem zaveznosti oz. istih mnenj!

Sorry,zarad razlik v temi!




.:joco:. ::

Zjeban -> odpri novo temo, mamo velik na to za pripomnit :)
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Tomi ::

Ja, ta tema naj ima samo fraze, samo je pa tema o tem, kaj res priblači ženske, in kako gledamo na to, zelo mikavna za prediskutirati.
metrodusa.blogspot.com
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539706 (29498) vostok_1

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952910 (5181) Poldy
»

Moski "problemi" z zenskami :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33222939 (13691) Tear_DR0P
»

Težave s punco (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
958314 (4903) vrtnyka
»

najbolj seksi ženska na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666845 (4864) Gh0st

Več podobnih tem