» »

Vaša vrstica

Vaša vrstica

1
2
»

Gh0st ::

Ne, to kar govori Zjeban je res...
pa nej se sliš še tko grozn. To je opazt že pr najstnikih. Če ma model skuterja, bojo pičke sigurn bl palile, kukr na enga k je brez...dones se ne gleda več tok na notranjost človeka, ampak na to a si "luškan" in da maš KESH-MONEY!!!
Sej pol k so ženske starejše, se bl nakulirajo, pa jim je nakonc žou, ker taki tipi, k majo kesh pa "nice-look" punavad nimajo nč u glavi...isto je s pičkami....
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

swalow ::

hm, ja nimam glih pickup lajna, vseeno je vsaka sobota/vikend zanimiv...pa sm trezen, ničpokajen...clean. nevem kako mi rata, ker tudi nisem izjemno mičen, niti nabildan... :)

Sergio ::

mouđou, swalow. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zjeban ::

Te stavke o nasprotnem spolu sm hotu povedat zato ker sem jih čutu na lasni koži! 5 mescov sm hodu z sedaj bivšo!Lahk bi se reklo moj frend(nekoč,in nikoli več) mi jo je speljal, in to seveda s čim drugim kod z dnarjom!Tip jo je brez moje vednosti vozu tri dni z seveda novim autom in z košem dnarja po nakupih za pol milijona vrednih verižicah!Veste kaj mi je rekla po treh dneh, .da jo tip ljubi!
(sam sem pa 100% prepričan, da mu gre le za sex)!

Še neki,bla mi je res vse!Res sm jo mel rad!
Ok,nisem hotu zdaj tu izpovedvat čustev,ampak sam sm hotu povedat kak je s tem!:'(

Ne bom se več vtiku z mimovsekanimi temami!:(

perci ::

Tip jo je brez moje vednosti vozu tri dni z seveda novim autom in z košem dnarja po nakupih za pol milijona vrednih verižicah!

Kako hudiča nisi tega opazil? Edina možna razlaga je, da te ni bilo doma. Če pa si bil doma in tega nisi opazil, si pa, roko na srce, za en kurc tip.
Če te pa ni bilo doma, je pa to pač zelo podla zadeva oz. te očitno punca ni imela rada. Tako, da se nimaš kej sekirat - you are better off without.

No, zdej pa res - back to topic.

Ziga Dolhar ::

(z)jebat ga. Največji problem pa je, da človek težko ve, pri kateri deklini naj se "grebe" in pri kateri se "ne splača" [ne dobesedno... prosim lepo.. hvala].

Zjeban ::

Recimo, da sem bil v internatu! Ja res ,sam bi mi pa lahk mal prej zaupla, da je keš pička! Kot se navežeš na vsakega sm se tud jas na njo!In to zelo, 5mescov je dolga doba!Pa še tak sem se trudu, da bi uspelo, pa ni!

Ma bo že, sej še je 4x10^9 žensk!

suse80 ::


Moj predlog:

"A bi šla na večerjo z zajtrkom?"


ali pa bolj južno:

Prideš s sončnimi očali v disko, jo zagledaš in rečeš?
"Čao, riba, jel si slobodna?"


Eden je omenil Linux user pick-up skripto.

Boljše bi bilo uporabit ukaz " man girl-fuck-line "

Z njim bi si lahko ogledal celotno help datoteko....
Nato bi pohledal še How-to in FAQ, pa ni hudič, da ne bi našel ustrezne besede.

Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

Gh0st ::

Eden je omenil Linux user pick-up skripto.

Boljše bi bilo uporabit ukaz " man girl-fuck-line "

Z njim bi si lahko ogledal celotno help datoteko....
Nato bi pohledal še How-to in FAQ, pa ni hudič, da ne bi našel ustrezne besede.


That was me...me veseli da je vsaj en kapirow. Sicer se pa jest ogiban računalnikov, kr se mi zdi, da preveč uplivajo na družabno življenje. Tiste cajte k sm ga kot mulc prebiu pred Quake 2 ali 3, zdej ga rajš nadomestim tko da grem vn, pa je feeling velik bolši...


you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

ABX ::

Vedno bodi prijazen do punc, ker nikoli ne veš kako kolegico ima. Najhitreje zmutiš punco če te kaka druga punca pohvali.

Prvi in drugi dan je ne taknit, telefonsko pa si poskrbi zadnjo minuto srečanja.

Nikoli se trudit jih razumet, ker enostavno se ne da.

Pri seksu ne silit v njo (povej ji da če ji ni do tega ni nobenega problema) in uporabljaj čim več jezik (fizično:).
Ko postneš dober se jim itak zmeša.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako ogovoriti punco na facebooku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15539738 (29530) vostok_1

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952966 (5237) Poldy
»

Moski "problemi" z zenskami :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33222957 (13709) Tear_DR0P
»

Težave s punco (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
958319 (4908) vrtnyka
»

najbolj seksi ženska na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666854 (4873) Gh0st

Več podobnih tem