» »

Mobitelove spremembe

Mobitelove spremembe

1 2
3
»

Lonsarg ::

Zanimivo kako je ta tema popularnejša od tiste, ko se govori kako je Simobil omejil neomejeni paket na 20 GB pa gre vendarle za govorice o tem, kako bo Mobitel omejil neomejen dostop in se niti ne ve kako točno in pri kateri količini. Pustimo se presenetiti, po mojem vedenju Mobitel nima zaenkrat problemov z preobemenjenostjo. ko je Simobilovcem crkavalo za novo leto, sem jaz prek Mobitela bil celo na MSN povezan, je torej še data delal brez problema, kljub taki koncentraciji:)

Bor H ::

Za novo leto pa res noben ne geeka in uporablja 3g neta na polno..

Lonsarg ::

Sej data povezava pa klicne/SMS povezave zavzemajo isto frkvenčno področje:) Pimer sem dal za data, ker to bolj nazorno pove, kako majo res veliko še frkvečnega prostora na razpolago. Tak da to ne more biti razlog, da se grejo omejevanje. Morda pa Apek hoče, da je Simobil bolj konkurenčen Mobitelu, pa zahteva od Mobitela, da še on omejuje:)

js osebno ::

Naj***** pa uporabniki :(

nevone ::

Naj***** pa uporabniki


Že že, ampak suma sumarum imamo pa vsi plus. Sicer se moramo mau tkole dajat, ampak napredujemo pa kljub vsemu.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

BlueRunner ::

Če bi APEK kaj predpisoval, bi bil to javen dokument... nič skritega in zarotniškega.

Glede Si.mobilove teme, pa mislim, da smo prežvečili večino stvari, kar jih je bilo za prežvečiti. Po crknjenem konju (zavoženi storitvi) pa nima smisla udrihati. Samo zaradi nas se Si.mobil ne bo spremenil.

Pri Mobitelu pa morda ukrep prizadane večje število uporabnikov, morda pa je težava v tem, da je t.i. "poštena poraba" (pravilno zapisano pa "operaterjeva omejitev") narejena na rezervo, v posamične pakete pa bodo vtikali opise konkretnih omejitev. Če pa ne vemo kako bodo kakšen paket spremenili, ali kako pregledno bodo te spremembe, pa se lahko razvije bolj živahna debata.

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86108090 (11514) zobnik
»

Mobitel do 21,6 Mb/s

Oddelek: Mobilne tehnologije
141977 (1329) BlueRunner
»

Simobil unlimited - omejena hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12518392 (12460) ZdravkoČolič
»

S!Mobil omejuje uporabnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12413425 (10042) #000000
»

Mobitel-ITAK poceni internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210964 (8574) bf4ed

Več podobnih tem