» »

[Vodič] Odklep DIVX/MKV na Samsung xxB6000

[Vodič] Odklep DIVX/MKV na Samsung xxB6000

KoMar- ::

!!!POZOR: ZA MOREBITNO ŠKODO NE ODGOVARJAM. NE SPREMINJAT ČISTO NIČ DRUGEGA V NASTAVITVAH KOT TO, KAR BOM OPISAL SPODAJ. DEJANSKO LAHKO KAJ UNIČITE (PREDVSEM KALIBRACIJO PANELA)!!!

1. TV daste v standby in pritisnete naslednje 4 tipke na daljincu v tem zaporedju: INFO, MENU, MUTE, POWER, da pridete v servisni menu.



2. V servisnem menuju greste najprej v podmenu "OPTION" in tam tip TVja spremenite iz UB6000 v UB7000.



3. Zdaj greste nazaj v glavni menu in v podmenu "CONTROL". Tukaj bi morali videti 4 stolpce nastavitev. Da je omogočeno branje SD/HD filmov iz USBja, morajo biti "WiseLink Movie", "WiseLink Write" in "High Devi" na "ON". Če niso, jih ročno preklopite.



4. Zdaj lahko TV ugasnete in ko ga boste spet prižgali, boste prihranili 150 € (Xtreamer) :)
  • spremenil: KoMar- ()

OK.d ::

ali pa se tolkli po glavi>:D
LPOK.d

KoMar- ::

Postopek preverjeno deluje :)

alien-w ::

O, ja, deluje. :) Predvčerajšnjim sem izvedel postopek in sedaj z WD passporta gledam filme in nanizanke v praktično vseh formatih. Edino DTSa ne podpira zadeva, kar bom pa upam da rešil s kablom na zunanji dekodirnik.

Nisem pa nič preverjal 3. koraka - no, zadeva deluje, tako da ne bom nič več stikal.

Kul zadeva, predvsem zato, ker mi je prodajalec zatrjeval, da 40B6000 že po defaultu predvaja preko USBja video, potem sem pa TV dobil, ga priklopil in ugotovil da to ni res. Seveda mi je bilo čudno, saj mi na 55B7000 zadeva deluje odlično, vem pa da niso razvijali različnega hardwera za vsako serijo. No, sedaj deluje. :)

KoMar- ::

:) Vse, kar manjka, je še kak vodič, kako dodati ETH port :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokažite svoje namizje! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
710215053 (43372) nergac
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103266 (43710) kitka77
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155911 (47802) Lupin
»

Navijanje AMD Phenom II 955BE (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
686167 (3727) Machiavelli
»

Nasvet pri nakupu projektorja in platna na podlagi slik in opisa prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5211550 (10378) urosbe

Več podobnih tem