» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
12 / 20
»»

Mr.Nice ::

St235 je izjavil:

Recimo tako čez palec: vse pretepačine se da igrat v dva.

Aha, sprašujem zato, ker sem do zdaj igral samo na en player in še nisem igral pretepačin....
Dont worry.......be happy!!!:)

St235 ::

Tukaj je seznam coop iger (torej sodelovanje ne tekmovanje) za xbox360
List of cooperative games for the Xbox 360 @ Wikipedia

Pri opisu tudi piše, če slučajno niso split screen ampak so online.

Drugač pa google:
split screen xbox360 in boš dobil kup seznamov katere igre to podpirajo.

PRetepačine in športne igre pa v 99,99% podpirajo dva igralca.

Mare3 ::

Kot kaže zadnji xbox 360 update zaklene konzolo nazaj, tako da je praktično neuporabna razen če ne plačaš spet 30€ za odkelp, wtf? Lahko xbox vržem v smeti...

St235 ::

Da bi pa dejansko kupil kakšno igro pa ne pride v poštev? bo že boljša rešitev, da ga vržeš v smeti.

Mare3 ::

Ti izgleda kot da imam denar za igre?

LuGi ::

Si ga pa sam odkleni in bo zastnoj ;)

Berserker ::

Mare3 je izjavil:

Ti izgleda kot da imam denar za igre?


Konzola je luskuz. Kako to da si zanjo imel denar ? Tudi pri avtomobilu boš po nakupu vlagal denar za bencin, vzdrževanje, registracijo ter tehničnega, kaj res misliš da bo potem kar tako zastojn po nakupu ? Poceni igre lahko dobiš iz anglije ali pa kupiš rabljene, igraj igre ki so ti všeč in ne kar tako vsakega apna.

Mare3 ::

Zakaj nebi imel odklenjenega xboxa če je igra 1€ z zaklenjenim pa 40€? Konzolo sem pa kupil ravno zaradi tega ker se jo da odklenit in se lahko igrajo kopije iger, če se ne bi dalo je sploh ne bi kupoval.

Dr_Andy ::

na tem forumu vas res ne razumem. Ne bo valda dajal po 50 e za igrice če z odkljenjenim lahko igra zastonj? ne moreš primerjat xboxa pa avta... zgrešeno

Gandalfar ::

moraliziranje je offtopic, piratstva pa tudi po pravilih ne podpiramo

yayo ::

Igre so po 15-17 evrov, ne rabiš igrat najnovejših. Potem, ko preigraš oa daš oglas na internet in menjaš. Tako jaz delam, in nimam nobenih problemov z igranjem preko neta. Bolj kot primerjava z nakupom avta pride v poštev tista s plonkanjem na izpitih, ko si mularija izmišlja nekakšne neverjetno komplicirane načrte, da bi jim ratalo narediti izpit. In potem vseeno padejo, ali jih dobijo. Včasih se splača stvari narediti po uradni poti, saj je v bistvu iger za konzole, ki so res kaj vredne zelo malo, v glavnem gre za maso smeti, katerih se po par mesecih nihče več ne spominja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Dr_Andy ::

yayo je izjavil:

Igre so po 15-17 evrov, ne rabiš igrat najnovejših. Potem, ko preigraš oa daš oglas na internet in menjaš. Tako jaz delam, in nimam nobenih problemov z igranjem preko neta. Bolj kot primerjava z nakupom avta pride v poštev tista s plonkanjem na izpitih, ko si mularija izmišlja nekakšne neverjetno komplicirane načrte, da bi jim ratalo narediti izpit. In potem vseeno padejo, ali jih dobijo. Včasih se splača stvari narediti po uradni poti, saj je v bistvu iger za konzole, ki so res kaj vredne zelo malo, v glavnem gre za maso smeti, katerih se po par mesecih nihče več ne spominja.



To pa se strinjam s tabo. Lanski hit Red Dead Redemption leži na moji polici in na njem se nabira prah. Zanj sem dal 70 evrov.

Berserker ::

70 € ? Za takšen denar dobiš že dve novi igri (recimo). Sam sem igro prednaročil v Sloveniji ter dal 54 €. Sicer pa običajno naročam iz UK.

Strmi13 ::

Zdravo!
Jaz bi proso za pomoč, ker si nameravam kupit XBOX 360 in hočem uporabljat XBOX Live za katerega moraš plačat. Zanima me kako lahko plačuješ, samo z kreditno kartico ali tudi z kodami ker mi je en prijatelj rekel da greš lahko nekam na Mobitel kupit kode in jih potem uporabiš.

chuck ::

Lahko plačaš v Viso ali MasterCardom, če nimaš, pa najceneje online. Ali v trgovini kot naprimer goblin.si, bigbang,...

yayo ::

V Bigbangu in Mullerju pa na netu pri Goblinu (po povzetju) dobiš kartice podobne telefonskim s katerimi "polniš" svoj dobropis na Xbox Live.

edi123 ::

mene pa zanima ce je ze kdo dal v garancijo svoj xbox v bigbang ko imajo to Sezgodi? v mojega je ruknla strela. star je 2 leti in pol z 60gb diskom. zdaj pa me zanima kaj dobim zdaj za menjavo? novega slima al "starega navadnega" ? kak dolgo traja to vse skupaj? za njega sem dal 260€.

LuGi ::

Odvisno od zaloge in dobavitlja katerega bo dostavil =)

Traja? Mislim da oni niso vezani na 45 dnevni rok.. prebral nekje na tem forumu =)

gazibo ::

ce kupim 4GB verzijo xboxa, kako je z dodatnim diskom ? namrec razmisljam da bi dokupil nek 2.5" disk vendar se mi zdi da sem enkrat bral na enmu x forumu da znajo bit tezave z patchi, updatei in slicno ter da je bolje ce kupis iz prve 250gb xbox in mir

Mavrik ::

V Xbox paše samo disk narejen za Xbox, tako da kar "nek" 2.5" disk ne boš moral dat noter. Če nočeš brezveznih problemov daj tist mal denarja zraven za verzijo z diskom.
The truth is rarely pure and never simple.

gazibo ::

se mi je zdelo ja. hvala za hiter odgovor, 250gb verzija it is :-]

gazibo ::

btw na kater forum/site naj se obrnem kjer slahko postavim vprasanja, ki tukaj niso "tolerirana" glede Xboxa in piratov ?

RuN ::

@womb

kmalu bo tudi JTAG za XBOX Slim na voljo in boš takrat lahko na njega pripopal katerikoli zunanji disk.

Mavrik ::

gazibo je izjavil:

btw na kater forum/site naj se obrnem kjer slahko postavim vprasanja, ki tukaj niso "tolerirana" glede Xboxa in piratov ?


Kot netolerantni do piratkov nekak ne bomo pustili objave tega ;)
The truth is rarely pure and never simple.

LuGi ::

gazibo je izjavil:

btw na kater forum/site naj se obrnem kjer slahko postavim vprasanja, ki tukaj niso "tolerirana" glede Xboxa in piratov ?


Kontaktiraj "lokalnega" odkleparja :D

gazibo ::

RuN je izjavil:

@womb

kmalu bo tudi JTAG za XBOX Slim na voljo in boš takrat lahko na njega pripopal katerikoli zunanji disk.



ok sicer res nevem kaj JTAG je sploh tocno vendar se bom pozanimal, ker slucajno nekdo na bolhi prodaja 4GB verzijo, 24mes garancije, 2x kontroler za 190€ kar se mi zdi da je pretty good deal.

tnx for heads up za btw

Mavrik je izjavil:

gazibo je izjavil:

btw na kater forum/site naj se obrnem kjer slahko postavim vprasanja, ki tukaj niso "tolerirana" glede Xboxa in piratov ?


Kot netolerantni do piratkov nekak ne bomo pustili objave tega ;)



I will respect the autoritah ;((

kaj pa ixtreme ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

yoco ::

A ni ta JTAG že na navoljo? Na raznih trackerjih zmer vidm JTAG v opisu zravn novih iger.

barocco ::

http://www.konzole-slovenija.com/vb4/fo... super stran glede vsega kar je pri nas konzolastičnega (PS2,PS3 XBOX,) -igre, mnenja, članki o igrah.Novice
Igre se menjajo prodajajo ,je veliko uporabnih nasvetov in seveda cenejših varjant za xbox live points. ipd.
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barocco ()

LuGi ::

yoco je izjavil:

A ni ta JTAG že na navoljo? Na raznih trackerjih zmer vidm JTAG v opisu zravn novih iger.


Je na voljo ze od lani (ali celo predlani?) ampak mocno omejen.. caka se na "novega" ki bo nadomestil tega ;)

yoco ::

LuGi je izjavil:

yoco je izjavil:

A ni ta JTAG že na navoljo? Na raznih trackerjih zmer vidm JTAG v opisu zravn novih iger.


Je na voljo ze od lani (ali celo predlani?) ampak mocno omejen.. caka se na "novega" ki bo nadomestil tega ;)

A za nove slim verzije še ni delujoč?

LuGi ::

Trenutno samo za emulatorje http://libxenon.org/index.php?PHPSESSID...

simonsimon ::

Imam staro fat varianto xbox360 z 120gb diskom in me zanima ce je ta 120bg disk kompatibilen z slim varinato v primeru nakupa novega 4gb slim xbox360?

LuGi ::

Je ja le drugo ohisje bos potreboval zanj http://www.dealextreme.com/p/internal-h...

nkgacm ::

Pri kolegu sem na PS3 igral LitleBigPlanet. Zanima me če kdo ve za kako igro z podobno igralnostjo za xbox. Prav tao me zanimajo igre za xbox z podobno igralnostjo kot God of war za PS3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nkgacm ()

XsenO ::

Tako na pamet podobne reči kot je god of war imaš npr Castlevania lord of shadows in dante's inferno.
1 + 1 = 1

Urbiturbi99 ::

nameravam si kupit xbox 360 pa nevem skoraj nič o njemu

1. kaj lahko vse na njem pocnes?

2. katerega se najbolj splaca kupit?

3. kje naj ga kupim?

hvala za odgovore

barocco ::

Urbiturbi99 je izjavil:

nameravam si kupit xbox 360 pa nevem skoraj nič o njemu

1. kaj lahko vse na njem pocnes?

2. katerega se najbolj splaca kupit?

3. kje naj ga kupim?

hvala za odgovore


1: vse kar na kompu(gledaš filme,slike,igraš igre ,chating z folkom in skupno igranje iger- MP...
2. Odvisno, kolko si pripravljen dati denarja oz. ga imaš-sam kupu pred 1.5leta za ugodnih 200-220€ novega xbox slim-a 250GB-imel srečo.Sam ga nisem odklenu in ga tudi ne bom!!
3.Pomoje trgovina Goblin ali pa v Italiji čez mejo, ampak zaradi garancije bolje pri nas.
če ,te zanima, kaj več pošlji na zs.

Bo še kakšen kaj več povedal;)

kriko07 ::

Če boš igral Online (MP) Boš moral vsak let dati 50 €. Če ga boš odklenu nesmeš tiste igrce igrati preko Onlina,če te dobijo dobiš bann,in spet na novo odklepat kar pride spet 50 €.
Tudi jaz se odločam med Ps3 in Xbox 360,ampak definitivno bo prišel PS3 ker ga imam že 4 leta,sem tudi sprobal Xbox360 in me enostavno ni prepričal.
Pa če bi ti rad igral sam (OFFLINE) Si kupi kar Xbox360,ker mi ki imamo Ps3 igramo definitvno online.
Cenovno sta prbl enaka.
Grafika odvisno od igre,skoraj enaka
Gamepada sta različna,bolši je za ps3,ker je lažji ma akumulator,na xbox treba tudi akumulator kupit...
Pa še neka rdeča lučka sveti pri xbox360 ga lahko le vržeš v smeti,ta lučka pa nevem zakaj sveti.
Enostavno PS3 mi je bolši ker ga imam 4 leta in je model FAT.Jutri grem pa po Slima.
LP

St235 ::

Če boš igral Online (MP) Boš moral vsak let dati 50 €. Če ga boš odklenu nesmeš tiste igrce igrati preko Onlina,če te dobijo dobiš bann,in spet na novo odklepat kar pride spet 50 €.

Ban lahko dobiš tudi, če ne igraš piratskih iger online. Banan xbox kot vem se ne da več usposobit za online uporabo.

Pa še neka rdeča lučka sveti pri xbox360 ga lahko le vržeš v smeti,ta lučka pa nevem zakaj sveti.
Okvare z rdečo lučko pri xboxu so bile stvar prve generacije, podobno kot okvare prvih ps3 kjer je pač gorela oranžna lučka. Novejše verzije so na to bolj ali manj imune.

kriko07 ::

Hvala tudi za pojasnila,če imaš bannan xbox mislim da lahko igraš le orginal igrce...

St235 ::

Če imaš banan xbox ne moreš online, sploh!

kriko07 ::

Men je osebno najbolš PS3,in mislim da ga tudi danes dobim.
za ugodnih 260€+Black Ops.

kriko07 ::

Evo pravkar mi je brat prinesel PS3 slIM :)
Čez 1 mesec dobim pa še enega :)

Zoro3 ::

Meni osebno boljši Xbox 360 :)

kratos ::

kriko07 je izjavil:

Če boš igral Online (MP) Boš moral vsak let dati 50 €. Če ga boš odklenu nesmeš tiste igrce igrati preko Onlina,če te dobijo dobiš bann,in spet na novo odklepat kar pride spet 50 €.
Tudi jaz se odločam med Ps3 in Xbox 360,ampak definitivno bo prišel PS3 ker ga imam že 4 leta,sem tudi sprobal Xbox360 in me enostavno ni prepričal.
Pa če bi ti rad igral sam (OFFLINE) Si kupi kar Xbox360,ker mi ki imamo Ps3 igramo definitvno online.
Cenovno sta prbl enaka.
Grafika odvisno od igre,skoraj enaka
Gamepada sta različna,bolši je za ps3,ker je lažji ma akumulator,na xbox treba tudi akumulator kupit...
Pa še neka rdeča lučka sveti pri xbox360 ga lahko le vržeš v smeti,ta lučka pa nevem zakaj sveti.
Enostavno PS3 mi je bolši ker ga imam 4 leta in je model FAT.Jutri grem pa po Slima.
LP


Kake buče to trosiš, raje se pozanimaj preden take beradije govoriš.

- vse špile lahko igraš online tudi na odklenjenem, sicer je šansa da te banajo če neveš kaj delaš in nimaš pojma kako špile kopirat vendar zelo majhna
- Argumentiraj zakaj te xbox ni prepričal
- Razlike med ps3 in xboxom 360 online je v tem da tebi tvoja mamika kupi originalne špile da jih lahko igraš online, pri xboxu jih lahko pa nasnameš praktično zastonj (+ odklenjen ps3 != online, odklenjen xbox = online)
- Primerjava kontrolerjev po dolgi črti premaga xbox, poglej si kako primerjavo na internetu - jih imaš ogromno.
- Nobenga akumulatorja ti ni treba kupit, imaš polnilne baterije za 10€ in si preskrbljen z napajanjem za vedno.
- rrod je že davna preteklost
- Dokler sam ne služiš denarja in cuzaš tastare za denar ti je vseeno glede končnih cen, vendar xbox 360 je definitivno v končni fazi cenejši - odklenjen.

St235 ::

Kake buče to trosiš, raje se pozanimaj preden take beradije govoriš.

- vse špile lahko igraš online tudi na odklenjenem, sicer je šansa da te banajo če neveš kaj delaš in nimaš pojma kako špile kopirat vendar zelo majhna

tisoči bananih lastnikov xboxa se ne strinja. MS redno izvaja swipe in bana kar najde.

Argumentiraj zakaj te xbox ni prepričal

Edini omemebe vreden argument za xbox je možnost igranja piratskih iger.

- Razlike med ps3 in xboxom 360 online je v tem da tebi tvoja mamika kupi originalne špile da jih lahko igraš online, pri xboxu jih lahko pa nasnameš praktično zastonj (+ odklenjen ps3 != online, odklenjen xbox = online)

Bullshit. Pri xboxu plačuješ naročnino pri PS3 ne, glede piratskih špilov pa ne bi. Online igranje z crackanim xboxm pa je samo vprašanje časa kdaj dobiš ban.

- Primerjava kontrolerjev po dolgi črti premaga xbox, poglej si kako primerjavo na internetu - jih imaš ogromno.

Stvar okusa in osebnih preferenc. Meni je Xboxov prevelik

- Nobenga akumulatorja ti ni treba kupit, imaš polnilne baterije za 10€ in si preskrbljen z napajanjem za vedno.

Pri ps3 dobiš to out of the box, kontroler filaš nepsoredno preko ps3 in mirno igraš dalje, če treba.

- Dokler sam ne služiš denarja in cuzaš tastare za denar ti je vseeno glede končnih cen, vendar xbox 360 je definitivno v končni fazi cenejši - odklenjen.
Dokler stvar presojaš skozi grabežlji piratske oči, ker ti tastari nečjo dat denarja bo to kar držalo. Ko boš služil svoj denar boš znal tudi sam presojat kako ga boš trošil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

kriko07 ::

Žal,če tako misleš da mi mami kupi,vse si sam kupim,iz šole hodim na štop domov,tako da prosim brez buč!

Pa eni kupujemo na www.dober.si igre,če smo seveda pametni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko07 ()

kratos ::

@Lakotnik29
- Pozanimaj se kaj naredi programček: "abgx360gui". Če imaš malo soli v glavi se pozanimaš kako preprečiš možen ban, čudno da jaz še nisem dobil bana.
- Potem je edini vreden argument za ps3 blu-ray player?
- Za take kot si ti je ban neizogiben v tem se strinjava ja.
- Od kdaj je velikost problem ? (no saj mislim da te razumem).
- Pri ps3 to tudi plačaš - to je vse všteto v ceno, misliš da maš šenkane dele v konzoli ?
- Če ti ni škoda denarja za igre potem ti bo pa še, le malce bo še trajalo.

@kriko07
žepnina je isto kot da ti kupijo starši, ko boš imel enkrat šiht boš malo bol gledal na to.

St235 ::

Pri ps3 to tudi plačaš - to je vse všteto v ceno, misliš da maš šenkane dele v konzoli ?

Ker konzole staneta cc enako, pridemo do tega da te MS podomače povedano nategne, ker ne priloži baterij.

- Pozanimaj se kaj naredi programček: "abgx360gui". Če imaš malo soli v glavi se pozanimaš kako preprečiš možen ban, čudno da jaz še nisem dobil bana.

Vse je vprašanje časa. Predvsem pa se povprečnemu uporabniku konzole večinoma ne da zajebavat s tem. Cilna publika za konzole niso zaplankani slovenčki, ki vidijo smisel življenja v 100 brezplačnih igrah na teden.

Če ti ni škoda denarja za igre potem ti bo pa še, le malce bo še trajalo.

Nekateri smisla življenja pač ne merimo po tem koliko iger dol potegnemo na teden in nikoli ne končamo. Za kvalitetne izdelke mi pa nikoli ni bilo škoda denarja.

Potem je edini vreden argument za ps3 blu-ray player?

Točno tako. Zato je pa edini omembe vreden kriterij kaj kupiti, to katere ekskluzive so na voljo. Vse ostalo je namenjeno srednješolčkom, ki e penis merijo po temu katero znamko imajo.

- Od kdaj je velikost problem ? (no saj mislim da te razumem).

Nekateri pač ne rabimo pomanjkanja v hlačah kompenzirat z ceglom v roki.

kriko07 ::

Vsak bo svojega hvalu...Moj kolega je star 27 let,in ma prbl 30 igrc za ps3...tako za info,pa ne živi pri starših.
««
12 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7020968 (19209) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10533977 (23172) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324105 (3845) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514380 (10899) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848566 (38834) St235

Več podobnih tem