» »

Masovno prekompresiranje MP3 jev ??

Masovno prekompresiranje MP3 jev ??

TribesMan ::

Torej zadeva je sledeča. Mam morje glasbe na disku in mi primankuje prostora. Ugotovil pa sem da je veliko komadov skompresiranih pri več kot 128kbps. Torej ali obstaja program, ki bi mu ukazal da vse MP3je ki imajo bitrate 128kbps ali manj pusti pri meru, kar je pa več pa prekompresira na 128 kbps in prepiše starega z novim manjšim, kajti s tem bi prišparal tam okoli 3 GB diska kar bi mi prišlo še kako prav >:D . Probaval sem z Nerotom sam je bedn bedn in ne gre nikamor.
Torej vse informacije dobrodošle.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

kockish ::

Izgubil bos precej kvalitete, ne pocni tega ( ce das recimo najprej na 192 in potem rekompresiras na 128 je slabse kot ce takoj kompresiras na 128)...
Cez mejo dobis 120GB disk za dobrih 30k sit...

TribesMan ::

Na zalost sem brez ficka in tudi precej daleč od tiste meje tako da ne pride u poštev.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

TheJack ::

Resnično se ne splača, saj bo izguba kvalitete prevelika. Le uničil boš zbirko. Poleg tega pa je že (vsaj zame) 128kbps premalo kvalitetno.

Pekača nimaš?

iration ::

če bi s tem prišparal 3 giga, potem moraš imeti 20-30 giga mp3-jev. če jih imaš res toliko, potem raje naredi selekcijo. npr., vse mp3-je al pa plate ki jih nisi poslušu eno leto zbriši al pa kej podobnega.
važna je kvaliteta, ne kvantiteta!!! vsaj v tem primeru (vsaj men se tko zdi).
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

AngelOfDeath ::

Posnami na cd-je :D

Povok ::

Ce imas toliko mp3-jev bi verjetno najboljsa resitev bila, da si jih pricnes pecti na CD-je. Pravzaprav me preseneca, da se tega nisi zacel, ker da ti toliko prostora na disku odzirajo mp3-ji je enostavno potrata prostora.

Ce pa se ti zdi strosek 20KSIT za pekaca prevelik, pa pricni brisati mp3-je, ki jih ne poslusas (ne mi recti, da si zadnji mesec slisal vse komade na disku in se ne mores lociti od nobenega), ceprav se mi zdi arhiviranje mp3-jev na CD-je dalec najboljsa resitev, zmanjsevanje kakovosti le-teh pa je enostavno stran metanje casa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MP3 128 kbps in 320 kbps

Oddelek: Zvok in slika
485527 (3263) marS
»

Microsoftov odgovor na iPod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13412349 (9676) BigWhale
»

kvaliteta glasbenih cd-jev

Oddelek: Zvok in slika
201953 (1717) tx-z
»

192 ali 256 kbit-na muska ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1058218 (6613) tha_man
»

mp3 kvaliteta

Oddelek: Zvok in slika
242186 (1731) Air_Borne

Več podobnih tem