» »

Dvojna merila za ljubljansko mestno redarstvo...

Dvojna merila za ljubljansko mestno redarstvo...

Nextor ::



Se pravi, po novem kazni za parkiranje v ljubljani veljajo samo za tiste "manj vredne" ali kako? ;(

zee ::

Kaj pa drugega? ;((
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Good Guy ::

ja in?

men tut ne smejo napisat kazni...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

BlaY0 ::

Saj to ni "po novem". A ne vidiš da ima tip kratke rokave, se pravi se je to dogajalo že poleti;((

Sicer pa saj se je opravičil:))

koyotee ::

plačal pa vseeno ni!!!!!!!!!!1
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BlackHole ::

Malo je manjkalo, pa bi se redar njemu opravičil, ker je moral tako dolgo čakat na njega.
LP Marko

koyotee ::

ko bom dobil kazen v ljublajni, jim bom lepo samo url dal do posnetka, pol nej se pa jebejo!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

STASI ::

Svinarija!
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

particle ::

Jaz sem pustil 130kg možakarja(gorilo) v avtu.:)) Ko je redar prišel mimo in hotel slikati avto, mu je dedec samo odkimal z glavo, in redar je bil na poti do drugega avtomobila. >:D

Pšenični ::

Dejte folk, heh, podžupan je verjetno naredil le napako. Z napakami se pa ve kako je pri nas. Sire Daniele pravi, da je potrebno pri prvi napaki pogledati stran. Sicer to o napakah velja le za določen sloj državljanov. Za nas ki smo preveč stran od korita,zakoni še veljajo.
Smo v pravnem Bananistanu, to vam je menda že jasno. Eni so pač bolj enakopravni od drugih. Sindrom Orwelove prašičje farme.....
Če pogledamo tisto prigodo z "ubogimi kužki", pa tole in še in še....

dronyx ::

Saj ti se lahko tudi izogneš kazni, samo redarja moraš prepričat, da osebno poznaš zokija (ena od možnosti je opisana tule).

Sem pa mislim da danes v Financah prebral, da je zoki že na začetku mandata jasno zabičal vsem mestnim redarjem, da ne bi slučajno....njemu lepili kazni za napačno parkiranje.

Ha, ha, ha, ljubljančani, meni ste res posrečeni. Vsak dan me nasmejete!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Dr_M ::

Upam, da ne bomo imeli v LJ se 4 leta tega salabajzerja za zupana. :\
Ampak se bojim, da ga bodo spet tiste stare mame izvolile.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tintorel ::

13. 12. 2006, Jankovića se ne lisiči:

http://24ur.com/bin/article.php?article...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tintorel ()

borealisx ::

ker pussy od redarja

Mr.B ::

OBVESTILO REDARSTVU
NE PIŠITE IN NE LEPITE MI OBVESTILA.
PRIHRANITE SI DELO IN POJDITE RAJE NA PIVO.
1. Redarstvo ne more biti prekrškovni organ:
Glej 3. in 23. člen Ustave Republike Slovenije.
2. O obtožbi, da sem storil prekršek, lahko po 23. členu ustave RS odloča in razsodi
samo sodnik,
se pravi: - ali ste zaposleni na Ministrstvu za pravosodje ?
- ali imate zaključeno pravno fakulteto ?
- ali imate pravosodni izpit ?
- ali ste sodnik ?
3. V kolikor ne izpolnjujete teh pogojev, izvajate dejavnosti, ki niso v skladu s 23.
členom ustave RS, torej delujete protizakonito.
Ker redarstvo spada med izvršilno vejo oblasti (3. člen ustave RS), me torej ne morete
in ne smete kaznovati in ne smete nastopati kot prekrškovni organ, ker
tega ustava RS ne predvideva.
4. Če seeno mislite napisati obvestilo, mi prosim priložite naslednjo dokumentacijo:
- o merilni napravi, ki jo zahteva Zakon o standardizaciji (atesti, merilni listi,
sodno odločbo, da te naprave lahko služijo kot dokazne
- predložite sodno odločbo, da reziultati, izmerjeni s to napravo in to merilno
metodo lahko služijo sodišču kot dokaz
- predložite dokumentacijo, da ste pooblaščeni in javno priznani za to vrsto meritev.
Ker gre v v tej zadevi za kršenje Ustave Republike Slovenije in hkrati
temeljnih človekovih pravic in svoboščin vas prosim, da pred
morebitnim izrekom kazni dobro proučite moj predlog.
Hvala za razumevanje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

connel ::

Mr.B, ti kar popaj to gor ja, pa mimogrede se še včlani v klub (imena ne bom napisal, ker ne mislim delat reklame šalabajzerjem), potem pa si zmagal, untouchable, če verjameš.

Mr.B ::

No kot stranka v postopkum, se lahko pritožiš na ustavno sodišče. No pa ne več za dolgo. Vlada spreminja ta zakon, tako da bo počasi uvedla državni fašizem. Ampak pridni Slovenski pionirčki veselo ploskajo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kmetek ::

Gotovi smo na celi črti......odklenkalo nam je, samo še ceste so rešitev in nič drugega....Pobijat so se tudi že začel, samomor gor ali dol, to je bil umor.

Mr.B ::

Ceste ravno ne, metek pa kar dobro opozorilo. Samo kmetek sej ne rečem da mentaliteta hlabca ravno ni nek dojemljiv pojem, pa vladali so nam skoz nazadnje iz Beograda, sedaj so se pa iz Beograda kar sem preselili.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bluefish ::

Pobijat so se tudi že začel, samomor gor ali dol, to je bil umor.
O čem ti to?

JanezekNovak ::

Mr.B je izjavil:

OBVESTILO REDARSTVU
NE PIŠITE IN NE LEPITE MI OBVESTILA.
PRIHRANITE SI DELO IN POJDITE RAJE NA PIVO.
1. Redarstvo ne more biti prekrškovni organ:
Glej 3. in 23. člen Ustave Republike Slovenije.
2. O obtožbi, da sem storil prekršek, lahko po 23. členu ustave RS odloča in razsodi
samo sodnik,
se pravi: - ali ste zaposleni na Ministrstvu za pravosodje ?
- ali imate zaključeno pravno fakulteto ?
- ali imate pravosodni izpit ?
- ali ste sodnik ?
3. V kolikor ne izpolnjujete teh pogojev, izvajate dejavnosti, ki niso v skladu s 23.
členom ustave RS, torej delujete protizakonito.
Ker redarstvo spada med izvršilno vejo oblasti (3. člen ustave RS), me torej ne morete
in ne smete kaznovati in ne smete nastopati kot prekrškovni organ, ker
tega ustava RS ne predvideva.
4. Če seeno mislite napisati obvestilo, mi prosim priložite naslednjo dokumentacijo:
- o merilni napravi, ki jo zahteva Zakon o standardizaciji (atesti, merilni listi,
sodno odločbo, da te naprave lahko služijo kot dokazne
- predložite sodno odločbo, da reziultati, izmerjeni s to napravo in to merilno
metodo lahko služijo sodišču kot dokaz
- predložite dokumentacijo, da ste pooblaščeni in javno priznani za to vrsto meritev.
Ker gre v v tej zadevi za kršenje Ustave Republike Slovenije in hkrati
temeljnih človekovih pravic in svoboščin vas prosim, da pred
morebitnim izrekom kazni dobro proučite moj predlog.
Hvala za razumevanje.



OK, kratko vprašanje.

Nej en pravnik mal pogleda tole in pove, če bi teoretično tole delovalo!
http://www.euroairsoft.com/

dronyx ::

Jaz nisem pravnik in tole zgoraj je čisto navadna solata. Po tej preprosti logiki te ne bi smel kaznovati noben policist, noben inšpektor skratka nihče, ki ni sodnik iz sodne veje oblasti.

Mimogrede, da je tole sestavljal popoln laik priča že to, da avtor misli, da so na Ministrstvu za pravosodje zaposleni sodniki, ki bi lahko sodili ljudem v sodnih postopkih, kar je neumnost. Tam delajo navadni uradniki, ki teh pristojnosti sploh nimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mr.B ::

onyx , vsaka čas, po tvojem te lahko obsodi, tudi vsaka branjevka. Ni čudno da sodnike toliko slabo cenijo. No ampak glede na dogajanje v državi, ti smatraš to kar si napisal kar razumno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bluefish ::

In ti meniš, da je kjerkoli drugje na svetu tako, da te lahko direktno kaznuje le sodnik?
Pismo, saj imaš možnost pritožbe.

Mr.B ::

Ne temu primerno usposobljena oseba. Ostalo je lahko samo mediacija, itd... Pri nas pa, saj se ne poritožujejo, pa dajmo še kaj izmisliti za ovce, po šišanju.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bluefish ::

Torej, kaj je tukaj policist, ki ti izstavi cetelc?

Mr.B ::

Ja samo policist ne krši 3. točke.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Legend(SLO) ::

Pa sej, če misliš, da ni bilo prekrška ti ostane pritožba kjer pa o prekršku odloči sodnik. In pritožba je na 1. stopnjo tko, da v bistvu si pač razlagi obvestilo redarstva oz. policije kot obvestilo o prekršku s katerim se lahko strinjaš in plačaš oz. zahtevaš, da to dokažejo in se pritožiš. Glede na to, da pa slikajo vse napačno parkirane avtomobile pa veliko sreče na sodišču. Nimam pa blage veze o tem kakšna posebna naprava naj bi bla predvidena za sodišče. Pač slika ne sme biti ponarejena ni pa nobene zahteve po posebej testeranih fotoaparatih.

Aja pa tole je 23. člen, ker si ga ti zelo čudn napisu zgoraj:
Vsakdo ima pravico, da o njegovih pravicah in dolžnostih ter o obtožbah proti njemu brez nepotrebnega odlašanja odloča neodvisno, nepristransko in z zakonom ustanovljeno sodišče.

Sodi mu lahko samo sodnik, ki je izbran po pravilih, vnaprej določenih z zakonom in s sodnim redom.

Zgornji sestavek je pač navaden bullshit.
krneki

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Prekršek in sodba nista eno in isto. Za kazniva dejanja te obsodi lahko pa res samo sodnik in te pristojnosti drugi nimajo, medtem ko imaš ponavadi v zakonih navedeno, kdo vse so prekrškovni organi. Mestno redarstvo sem sigurno zasledil na večih mestih.

Drugače sem jaz v šoli dobil ukor pred izklučitvijo, pa sodnika ni bilo niti blizu! Buuuuu! Hočem pravico!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mr.B ::

Legend(SLO), poznaš uno dva pravnika, trije mnenja.

Daj mi ti tisit fotoaparat, pa ti jaz zraven dodam še spredaj Kučana , zadaj Pahorja, tablice pa tvoje. ME zanima, koliko je pri nas strokovnjakov, ki bo opazilo, da je zadeva retuširana, razen dejstva da obadva nista bila takrat tam, kot dejstvo, da je tablica od drugega avta...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Legend(SLO) ::

Drugače sem jaz v šoli dobil ukor pred izklučitvijo, pa sodnika ni bilo niti blizu! Buuuuu! Hočem pravico!


Izkoristil bi pravico do pritožbe. Pa je nisi a ne?

Daj mi ti tisit fotoaparat, pa ti jaz zraven dodam še spredaj Kučana , zadaj Pahorja, tablice pa tvoje. ME zanima, koliko je pri nas strokovnjakov, ki bo opazilo, da je zadeva retuširana, razen dejstva da obadva nista bila takrat tam, kot dejstvo, da je tablica od drugega avta...


Jah jebiga če zretuširajo maš pač smolo. Dokazuje se pač pozitivna dejstva in če trdiš, da je retuširana moreš to dokazat.
krneki

Mr.B ::

http://www.delo.si/clanek/100883

Ob nezakonitem izvajanju sicer zakonitega odloka pa po besedah dekana ljubljanske pravne fakultete Rajka Pirnata država posebnih pravnih sredstev (razen opozorila) nima, saj >>zakonodajalec ni mislil na to, da bi občina po opozorilu še naprej sistematično kršila zakon<<.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dronyx ::

Nekje sem prebral, da naj bi janković celo predlagal, da za Ljubljano zakon sploh ne bi veljal, ker je problem parkiranja pri njih specifičen. Norost! Kako naj imajo ljudje zaupanje v pravno državo, če se iz nje vsak lahko norčuje?

Mimogrede. Ne vem če informacija drži, ampak na ladji Louis Majesty, ki so jo zalili valovi, naj bi bil baje tudi Ljubljanski podžupan Koželj (to piše v Novi) - to je tisti z lisicami na avtu na začetku te teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Brane2 ::

Ta tip mi s svojimi prijemi nikoli ni bil posebej všeč, s temi poskusi "zvijanja" zakonodaje pa sploh.

Saj mogoče je sposoben, a nos mi pravi, da je dokaj navaden manipulant.
On the journey of life, I chose the psycho path.

M-XXXX ::

Saj mogoče je sposoben, a nos mi pravi, da je dokaj navaden manipulant.

Hey, as long as it works>:D

dronyx ::

On pač fura filozofijo lako ćemo, ostali so pa ob tem brez besed. Se pa kot kaže to v tej družbi čudovito obnese.

Brane2 ::

V bistvu je tip dribler.

Razlika med teorijo in prakso nogometa je, da komolec v zobeh nasprotnega igralca niti ni nujno faul, če sodnik tega ne vidi.

Ali pa, da brca v jajca ne pomeni nujno rdečega kartona, če si gobčen, lahko prideš skozi z rumenim ali celo z navadnim prekrškom, sploh če uspeš sodnika prepričati da te je lastna noga totalka šokirala, ko se je dvignila tako visoko.

Ali pa, da rumeni karton ni nujno kazen, če si ga vnovčil tako,d a si poslal nekoga z igrišča, po možnosti za dalj časa.


Po moje je ene taka tudi razlika med teorijo in prakso županovanja.

Teoretično dela za plačo, ki mu jo odmerijo glede na zadovoljstvo meščanov, v praksi pa je to mogoče povsem nepomembno...

No, da mu ne bom delal krivice- konkretnih dokazov o hudobijah nisem videl, so pa bili dobri indici...
On the journey of life, I chose the psycho path.

kmetek ::

Že dobro pospravi za sabo oziroma ima plačano hordo ljudi, ki počistijo. Pravzaprav je on izredno nevaren človek, nekaj v rangu Zidarja. Če ne še več.

Itaq v LJ so ljudje ovce, ki se rade strižejo. Predlagam referendum za odvzem glavnega mesta LJ :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mestno redarstvo (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59397444 (15310) UganiKdo
»

Partnerko dobil radar (z mojim avtomobilom) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30187609 (52605) Darko!
»

LPP obvestilo - parkiranje

Oddelek: Na cesti
255541 (4299) SeMiNeSanja
»

pooblastila mestnih redarstev

Oddelek: Problemi človeštva
7948 (871) St235
»

Obvestilo redarstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508136 (7104) cyber_killer

Več podobnih tem