» »

Dober avto nižjega cenovnega razreda?

Dober avto nižjega cenovnega razreda?

1
2
3

atubbuta ::


Meni pri 130km/h porabi nekje med 5.7-6L (seveda tempomat), corsa D 1.2 16V.


Skoraj težko bi kaj takega verjel, saj meni pri 130km/h toliko pokuri diesel. Res pa je, da je nekoliko švoh verzija 1.5 dCi (85hp). Če bi jo tuningiru na 105hp, sem prepričan, da bi mi pri 130km/h manj pokurila.

Pa še neki. Preveriti morate, koliko vam računalnik za porabo laže. Pri meni kiksne za okoli 0,6 l/100km.
:)

borutz ::

kako pa preveris koliko ti laze? :D

atubbuta ::

Vodiš evidenco. Beležiš kilometre, ko točiš gorivo, v excel vnašaš kilometre in količino goriva. Ta ti preračuna kar želiš. To primerjaš s podatki iz računalnika. Ti odstopajo enkrat malo manj enkrat malo več, iz tega izračunaš povprečje in to je to. :)

V mojem primeru je bilo odstopanje vsakič med 0,55 in 0,7 l/100km. Nikoli več in nikoli manj. Torej lahko rečem, da je taka evidenca izredno zanesljiva. V daljšem obdobju bi lahko na 10 ccm natančno lahko določil kiks računalnika.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Invictus ::

Francozi imajo drag servis.

Fiat sploh ni več neko sranje, ampak je zadnjih deset let čisto dober avto. Imam puntota, starega več kot 10 let in več kot 230.000 km. Še nobenega extra servisa razen obrabe ...

Korejci in Japonci so problematični zaradi servisa in kakor vidim, sploh niso več poceni ...

Če rabiš za prevoz tovora, potem vzemi Fiat Dolbo/Doblo?. Je res škatla, ampak kolega pravi da kakih večjih problemov z njim ni ...

LP I.

guest #44 ::

Ma sem vozu ta novega fijata, ampak me ni prevzel.

Mogoče bi blo najbolje vzet avto, ki je najbolj razširjen, saj bi tako bilo dosti delov na razpolago pa mehaniki vajeni delat. Boo

Trenutno gledam Škodo, ker se mi zdi underdog med množico.

Fizikalko ::

Se strinjam, Škoda je zakon. Zelo zanesljiva, poceni servisi.

T-h-o-r ::

grda




izgleda kot štedilnik iz začetka 20. st.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

atubbuta ::

Daj za primerjavo še tisti štedilnik zraven.

Ni pa rečeno, da je nekaj kar je staro tudi grdo. Npr. najlepše podeželske hiše so iz 19. stoletja. Ali pa starinska linija hladilnikov se spet vrača, ...
:)

kmetek ::

Mene tudi zanima avto z čim nižjo porabo.....ne rabim za daljše ture itd.....Škoda pravite?

Fizikalko ::

Kolk km narediš letno?

Noben ni reku, da ima Škoda najnižjo porabo (motorji so tako ali tako VQ), ampak zgolj, da gre za best price/performance.

kmetek ::

Letno cca 20.000km.

dzinks63 ::

Od novih bencinskih avtomobilov je zelo varčen Peugeot 107, Toyota Aygo
Od novih dieslov pa kakšen Clio storia 1,5dci,...

IceIceBaby ::

Škode niso napačne, ampak niso pa nevem kako poceni. Za Fabio lahko hitro zapraviš 12, 13k, če nočeš ravno povsem osnovnega modela s 60 konjsko mašino.

Za foro sem skonfiguriral model s 105 konjsko tdi mašino in sport opremo (brez dodatne opreme), pa je cena 17000EUR.

kmetek ::

aygo 1,4 d poraba 3,4L/100 izvenmestna :D

energetik ::

Takole spraševati za mnenje ni nevem kako koristno - skoraj vsak ima svoje trdno zabetonirano mnenje, ki ga ne boš spremenil. Tako boš o istem avtu dobil dve popolnoma nasprotujoči mnenji in bo vse skupaj samo še bolj konfuzno (pa tudi za vse ostale, ki sodelujejo v debati)

Najboljše si je SAM pogledat vse možne opcije, naredit kakšno preizkusno vožnjo in lastnike vprašat (oz. pogledat na netu) o morebitnih težavah (pa brez primerjav seveda). Še testi so povečini ZELO biased...
Se popolnoma strinjam, prav tako s CrniE-jem. Vsak svoje hvali, čeprav mogoče sploh ni tako dobro. Še bolj smešni so pa predsodki avtorja teme. Če nekaj 20let nazaj ni bilo v redu, je potem še zdaj slabo?
Predlagam nekaj od I10 do I30 (Hyundai). Največ boš dobil z I30, če hočeš pa zelo majhen avto, pa I10. Če greš gledat, kaj dobiš za to ceno, boš videl, da je to p/p.

Aston_11 ::

aygo 1,4 d poraba 3,4L/100 izvenmestna :D



Te so mi pa hecne.

Vozil sem npr. Yarisa 90 KM s 1.4 litrskim dizelčkom. Saj na papirju ne porabi dosti, vendar je bila po BC poraba 5.5 l/100 km po podeželskih cestah. Motorček ne seže do kolen 1.9 TDI-ju 90 KM, ki je vedno imel porabo okrog 4,5 l/100 km. Velik navor se pozna, saj ko je TDI že na željeni hitrosti, se 1.4 še vedno matra, da do tam pride.

wooted ::

Vozil sem npr. Yarisa 90 KM s 1.4 litrskim dizelčkom. Saj na papirju ne porabi dosti, vendar je bila po BC poraba 5.5 l/100 km po podeželskih cestah. Motorček ne seže do kolen 1.9 TDI-ju 90 KM, ki je vedno imel porabo okrog 4,5 l/100 km. Velik navor se pozna, saj ko je TDI že na željeni hitrosti, se 1.4 še vedno matra, da do tam pride.


audi a3 sportback 1.9 tdi 5.2/100km pa ni zanemarjen ;D

Steinkauz ::

Hm 4,5 kako pa ti vozš?

Jst mam relacijo, 66km, furam uro pa pol. V lj pridem v 50 minutah(25minut avtoceste(140kmh, 25 minut naselje/izven naselja). Pol se pa cjazm po lj da prpelem sestro pa še enga in zgubim 30 minut s tem. Poraba http://www.poraba.com/usage_view.php?ca... 5,78 l/100km
Se mi zdi dokej mal, ne vem pa kako spravte na 4,5.

energetik ::

Steinkauz, si že sam napisal razlog - 30 minut cijazenja po LJ. Tisti, ki dosežejo 4,5 pač nimajo cijazenja. Toliko ima moj kolega porabe na Cliotu 1,5dCI - po AC 120-130 potem pa samo zavije z obvoznice do firme.

lopov ::

Polo classic 1.6 bencinar, letnik 1997 -- 45 litrov gre v tank in pri 110 km/h v peti (žal nima šeste) @2500 obratih naredim 700 oz. enkrat celo 720 km - relacija. Če imam v mesecu samo mestno vožnjo (Ljubljana) je to še zmeraj več kot 630 km. Žal je menjalnik neki zjeban in se bom avta znebil - samo za dele so mi naračunali prek jurja evrov, avto pa ni glih tolk vreden :/

Z novim avtom in mojo vožnjo je 4,5 litra/100km najbrž kar uresničljivo. Sem vozil Mazda 5 dizel, mislim da 1,9 in je bila poraba med 4,1 in 4,5, pa je velik avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

D3m ::

Jst sm mel najnižjo porabo 5 litra/100km z 1.9 TDI 90KM.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Blinder ::

Polo classic 1.6 bencinar, letnik 1997 -- 45 litrov gre v tank in pri 110 km/h v peti (žal nima šeste) @2500 obratih .


To bi pomenilo, da maš 44 km/h @ 1000 rpm v peti, kar je nemogoče.
Tisti 1.6 75 km od vw je drugače požeruh od motorja.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

djordjevic ::

Clio 1.5 dci 82KM, jadranska magistrala - 4,2.
No grave is deep enough to keep us in chains.

M-XXXX ::

Clio 1.5 dci 82KM, jadranska magistrala - 4,2.

Jaz imam lahko pod 4L z Meganom 1.9 130KM po avtocesti, vendar jaz temu ne pravim vožnja, ampak selitev nepremičnin:D

Gogi02 ::

1. Honda Jazz
2. Toyota Yaris
3. Mazda 2
4. Mitsubishi Colt
.
.
.
.
5. Suzuki

Vse ostalo - škoda €€€

Totalno subjektivno osebno mnenje

IceIceBaby ::

Gogi, jaz sem tudi nameraval Colta vzet, ker je na papirju zelo soliden. Ampak avto je v notranjosti grozno plastičen. Meni tudi položaj za volanom ne ustreza, pa za vozit je tudi precej dolgočasen.

Kar se počutja in vožnje tiče je Swift imho dosti boljši.

Aston_11 ::

Hm 4,5 kako pa ti vozš?

Jst mam relacijo, 66km, furam uro pa pol. V lj pridem v 50 minutah(25minut avtoceste(140kmh, 25 minut naselje/izven naselja). Pol se pa cjazm po lj da prpelem sestro pa še enga in zgubim 30 minut s tem. Poraba http://www.poraba.com/usage_view.php?ca... 5,78 l/100km
Se mi zdi dokej mal, ne vem pa kako spravte na 4,5.


Po omejitvah. Z občutkom (občutek je, ko s pedalom lepo počasi slediš obratom vozila, ko proti križišču prilagajaš pedal za plin navzdol itd., nič na silo). S spremljanjem prometa. Golf III ni imel nobenih problemov s 4.5, raje manj. Sedanji Golf VI 110 KM je za pol litra po BC slabši. Zgolj po AC Razdrto - Ljubljana je po BC okrog 4l/100 km, po LJ bi bilo 6-6.5. Meni pa ni bilo nikoli jasno, kaj je potrebno delati, da se dvigne na 5.5 pri mašini, kot je npr. 90KM 1.9 TDI, ki je odličen motor. Saj ga lahko tiščiš, samo ko je enkrat na hitrosti, jo samo še vzdržuješ ali pa je vožnja tako neenakomerna, da je poraba večja, ne vem.

Jst sm mel najnižjo porabo 5 litra/100km z 1.9 TDI 90KM.


5 l/100 km sem imel z 1.9 TDI 90 KM samo 1x v 5 letih, kolikor sem avto imel.

Clio 1.5 dci 82KM, jadranska magistrala - 4,2.

Jaz imam lahko pod 4L z Meganom 1.9 130KM po avtocesti, vendar jaz temu ne pravim vožnja, ampak selitev nepremičnin:D


Golf VI 110 KM 2.0 TDI ima pri hitrosti 130 km/h po BC porabo okrog 4l/100 km, kar je daleč od kašne selitve nepremičnin. Torej v mejah dovoljene hitrosti ima povsem OK porabo. Jadranska magistrala pa je specifika, tam mi je še vedno porabil cca 0,5 litra na 100 km/h manj kot običajno. Nič ne žre na njej. Še Lupo 1.0 je tam imel porabo 5.5, pa jo je običajno imel 6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

djordjevic ::

Clio 1.5 dci 82KM, jadranska magistrala - 4,2.

Jaz imam lahko pod 4L z Meganom 1.9 130KM po avtocesti, vendar jaz temu ne pravim vožnja, ampak selitev nepremičnin:D

Ma, meni 120-konjski megane pride na 4 izključno in samo na magistralki pri 70-80, pa še to po mojem ne. Najmanj mi je pil enkrat v Nemčijo 5,3, drugače pa vedno bolj proti 7, ker imam zadnje čase hudo malo relacij, skoraj samo mesto.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Gogi02 ::

KST - colt po testih zdrži mal več od swifta. Drugač pa jaz druga ko japonce sploh ne pogledam več. Če je redno vzdrževan, je parktično neuničljiv. Če pogledam mojo hondo civic 1.4i (75 konjev - uradno). Mam jo dve leti pa pol... do zdaj zamenjal samo pakne pa akumulator (dobro olje pa to ne štejemo). Notri edini čriček aftermarket sotjalo za mobitel :P, pa predal ko je polno naložen. Olja popije pol litra na 10.000 km, s tem, da je parktično vsak dan prek 6000 RPM. Pa še kuj gre in se nič ne pritožuje.

Aston_11 ::

Ni to malo hudo, 4 l pa 70-80 km/h?

IceIceBaby ::

Po omejitvah. Z občutkom (občutek je, ko s pedalom lepo počasi slediš obratom vozila, ko proti križišču prilagajaš pedal za plin navzdol itd., nič na silo). S spremljanjem prometa.


Nekateri znate res odgnat veselje iz vsake stvari :) Sicer je pa flamewar neizbežen, ko se je začelo govorit o porabi.

KST - colt po testih zdrži mal več od swifta. Drugač pa jaz druga ko japonce sploh ne pogledam več. Če je redno vzdrževan, je parktično neuničljiv.


Mogoče, ampak vsak nov avto mora zdržat 200kkm brez posebnih težav, z rednim vzdrževanjem. Tudi te majhne jajce.

Ampak glede na izkušnje se mi Swift zdi veliko bolj zabaven. Ne bom rekel športen, ampak občutek pri vožnji je res dober. Colt je precej bolj sterilen, brez občutka na volanu in precej bolj cenen v notranjosti. (čeprav noben ni ravno biser kar se tega tiče :))

djordjevic ::

Aston_11: Saj pravim, da se tako malo vozim pri teh hitrostih, da bolj ali manj govorim na pamet. Ali imam mestno vožnjo ali pa avtocesto. Na avtocesti mi pri 130 žre od 5,7-6,2, odvisno od naklona. Ni zdaj ravno neki šparovček kot clio.
No grave is deep enough to keep us in chains.

M-XXXX ::

Ma, meni 120-konjski megane pride na 4 izključno in samo na magistralki pri 70-80, pa še to po mojem ne.

Hehe, zgodba se ponavlja:) Te z veseljem potolažim, da pri meni je konstantna vožnja po magistralki v 6ti pri 90-100km/h okoli 3-3.5L, zdajle pozimi nekako 3.5-4l.

Golf VI 110 KM 2.0 TDI ima pri hitrosti 130 km/h po BC porabo okrog 4l/100 km, kar je daleč od kašne selitve nepremičnin.

Le kako da ima potem frendov Golf (isti motor, isti model) pa krepko čez 6L povrečne?:D

kar je daleč od kašne selitve nepremičnin.

Mogoče sem se malo narobe razumel: moja izjava se ni navezovala na hitrost ampak na dinamiko. Saj lahko tudi hišo naložiš in jo odpelješ z 100km/h+ (
:D) ampak kako hitro boš speljal s tako hišo, oziroma prehiteval ter pospeševal je pa drugo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

djordjevic ::


Hehe, zgodba se ponavlja:)

Tega pa ne razumem najbolje. Katera zgodba?
No grave is deep enough to keep us in chains.

M-XXXX ::


Hehe, zgodba se ponavlja:)

Tega pa ne razumem najbolje. Katera zgodba?

Ravno na tem forumu smo imeli že podobno debato, kašen mesec, 2 nazaj, ko je nekdo trdil da to ni mogoče, oziroma zelooo malo verjetno.

Aston_11 ::

Jaz tebi trenutno, ti meni povprečno. Moj ima povprečno 5.0-5.1, tako da je odgovor jasen: tera ga. Če bi pa šel 130 od Razdrtega do Lj, pa ne bi imel 6, ampak tam okrog 4, čeprav je res, eni jo bodo imeli tudi pri enaki povprečni hitrosti večjo. Stvar občutka, tvoj frend je mlad, adrenalin pa to, jaz pa imam alarm na desnem sedežu, ki zatrobi takoj, ko so pospeški večji od 1, ko je varnostna razdalja manjša od 2, ko prehitevam preblizu sredinske črte pa to.

djordjevic ::

Imo se pozna razlika med 120- in 130-konjskim dci-jem. Bom pa danes za hec malo spremljal porabo, pa bom zvečer javil.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Aston_11 ::


Hehe, zgodba se ponavlja:)

Tega pa ne razumem najbolje. Katera zgodba?

Ravno na tem forumu smo imeli že podobno debato, kašen mesec, 2 nazaj, ko je nekdo trdil da to ni mogoče, oziroma zelooo malo verjetno.


Se mi zdi, da sem v tisti debati pljunu, da je BC pisal 3.8 ali 3.9, ko sem mimo Divače proti Razdrtemu peljal pa slikal BC z mobitelom. Pol se je pa folku odpililo...

M-XXXX ::

Stvar občutka, tvoj frend je mlad, adrenalin pa to, jaz pa imam alarm na desnem sedežu

Glede na to, da tako njegova mati kot oče (če vozijo omenjeni avto) dobijo višjo povprečno porabo oziroma podobno, moram temu nasprotovati.

Jaz tebi trenutno, ti meni povprečno.

Hmm, trenutno si omenjal? Sem tole spregledal (za kar se opravičujem) sem pa tukaj postavlja vprašanje kaj ima trenutna poraba sploh za iskat tukaj? Ker je lahko od 0 pa vse tja do 15L/100, razen če si na kaj specifičnega ciljal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Aston_11 ::

Se mi je zdelo, da boš opazil protislovje. Dejansko je poraba v tistem trenutku tako trenutna kot tudi povprečna, v določenem trenutku zelo očitno enaka povprečni na relaciji Razdrto LJ, kjer gre malo gor (kakšen klančič), kot tudi dol (kakšna dolinica). V LJ gre potem hitro gor, jasno. Vendar na 6 pride le takrat, ko štartam v mestu in se potem preganjam po mestu, da odložim mularijo na dveh koncih, avto se ne ogreje, vsega skupaj par km, ko ga ugasnem, je tam okrog 6, pa ne v Lj.
Je pa cela familja od frienda zelo hitra, verjetno, ali pa s težko nogo vsaj.
Jaz mojega passata karavana 1.9 115KM PD težko spravim povprečno preko 6 l. Žena tudi ne, pa je vsak dan po AC v LJ v centru okrog KC. Če bi samo po mestu, potem bi bilo verjetno 7 ali 8.

M-XXXX ::

Dejansko je poraba v tistem trenutku tako trenutna kot tudi povprečna, v določenem trenutku zelo očitno enaka povprečni na relaciji Razdrto LJ, kjer gre malo gor (kakšen klančič), kot tudi dol (kakšna dolinica).

Jaz vem da sem tak, da gledam na porabo le takrat, ko predvidevam da je nižja, oziroma povišana, ob ostalih trenutkih pa se mi ne zdi zanimiva, tako da se zanašam izključno na povprečno iz računalnika (oziroma parkrat sem ročno preračunal, da vidim kašen je kaj odstopek od računalniške in izračunane in je zanemarljivo majhna).

Je pa cela familja od frienda zelo hitra, verjetno, ali pa s težko nogo vsaj.

Hitro ravna ne, vozijo pa dosti "dinamično" vendar daleč od kakršne koli pretirancije, oziroma po mojem mnenju neka povprečna vožnja. Vendar kot si rekel da imaš dobrih 5L povprečne, to pa je pri malo bolj umirjeni vožnji čisto mogoče, posebno pri relacijski (sam sem kašna 2 meseca nazaj (zimske gume), AC od izvoza do izvoza, 140 tempomat) imel okoli 4.7-4.8L. Spotaknil sem se v tiste 4 litre, ker sem mislil da gre za povprečno (my bad:D).

Zheegec ::


Hehe, zgodba se ponavlja:)

Tega pa ne razumem najbolje. Katera zgodba?

Ravno na tem forumu smo imeli že podobno debato, kašen mesec, 2 nazaj, ko je nekdo trdil da to ni mogoče, oziroma zelooo malo verjetno.


Se mi zdi, da sem v tisti debati pljunu, da je BC pisal 3.8 ali 3.9, ko sem mimo Divače proti Razdrtemu peljal pa slikal BC z mobitelom. Pol se je pa folku odpililo...

Ti pokažem, kako ima moj 150HP avto pri 160Km/h porabo 2.0l/100Km? Po BC slikano z mobitelom? :):)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

IceIceBaby ::

Alfa sux, ker gre samo do 2 litra najmanj. Druge znamke pri enakih pogojih kažejo 0,0 :)

balocom ::


ok resno...kako hudiča nekaterim uspe uničiti menjalnik? pa sklopko tudi... :O


Ok, nism bral do konca, ampak:
-sklopka je potrošni materjal, od 130kkm (mestna vožnja) naprej je normal da crkne zarad obrabe. Je pa kolegu šla cela sklopka zarad lufta v lameli, to da je bil punto nima veze:) (če koga zanima, dobi opis napake).
-pri določenih avtih majo menjalniki seriske napake (Rover: nekateri majo prešvoh ležaje, VW Polo '95-'??: Crkne komplet, a ne na vseh).
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

guest #44 ::

Smo v zadnjih fazah odločanja za nov avtič.

Favorit je Clio Storia, ker se mi zdi da za svojo ceno nudi največ. Še ker so akcije se ga dobi novega za 7600EUR.
Sem pa v dilemi ali naj vzamem 8 ventilsko ali 16 ventilsko različico. 16 ventilov ima 75KM. Pa naj bi malce manj pil pa lepše pospeševal.

Je pa nekje 400 evrov dražji. Je 16V vredno teh 400EUR?

M-XXXX ::

Kako močan je 8V motor?

djordjevic ::

Imo 60. Sem ga imel v prvem cliu. Avtek je s tem motorjem bolj kot ne nepremičnina. Ne upam si pomisliti, kaj bi bilo, če bi vklopil še klimo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

guest #44 ::

Ja, 8V ima 60KM. Jaz nekako nimam velikih izkušenj razen tega da sem prej imel AX 1.1 (60KM), ki pa je imel zelo dobre pospeške. Vozil sem tudi punta 1.1 ki pa ni šou nikamor. To pa je tud vse.

Finta v tem je ker je avto primarno namenjen za vožnjo ne za lovit pičke :D Npr, vem da kakšenkrat je dobro met pospeške ko se naprimer vključuješ na avtocesto.

Je pa res, da na klimo nisem niti pomislu...hmm.

energetik ::

Itak da vzami 16V mašino. Pa ne sekiraj se glede klime, ker le-ta porabi par KM. Pri 75 pa tudi pri 60KM je to par % max moči.
Na tvojem mestu bi pogledal tudi Hyundai I20, ki je sedaj tudi ugoden in po mojem več nudi kot Clio.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Lej, tako ti povem. Avto sem imel slaba 4 leta, z njim sem naredil 90.000 kilometrov. Z njim smo se vozili iz MB v LJ ter nazaj. Pogosto nas je bilo 5 in avto je kljub temu šel. Ampak ni to to. Pri prehitevanju moraš prekleto premisliti, ali so izpolnjeni vsi pogoji, preden se lotiš opravka. Po tistem sem kupil dci-ja z 82 KM. Razlika? Kot noč in dan. Po prvih tednih navdušenja sem se prav moral bremzati, da nisem naredil na cesti kakšnega sranja, tak užitek je bil vozit tisto malo plavo strelo. :)

@energetik: Doma smo imeli več fiest bencinarjev, in sicer 1.3 65 konjev (ali nekaj takega). Ko si vklopil klimo, si na križišču komaj speljal. Pa ne pretiravam. Samo povem, da dečko ne bo presenečen, ko avto ne bo nikamor vlekel.
No grave is deep enough to keep us in chains.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avtomobila cca 12k (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9913935 (11642) facepalm
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14526239 (22041) krneki0001

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
33158140 (51525) bluefish
»

Zanesljiv in varčen rabljen avto manjše velikosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919616 (17867) b
»

Poraba vašega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
657599 (6449) Boško

Več podobnih tem