» »

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Temo vidijo: vsi
««
3 / 12
»»

D3m ::

Aleshko je izjavil:

Stvar presoje...registriral oz.prijavil sem se, ker se mi je zdela zanimiva tema...v nasprotnem primeru se najbrž ne bi, mar ne?


Dobrodošel na slo-troll forumu! 8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

miraldi ::

Zdravo. Da ne odpiram nove teme bom kar to mal obudil. Torej zanima me kako je zdaj z računalniškimi trgovinami? Katera vam je bila in je do sedaj najboljša. Razmišljam da bi robo vzel pri fantechu, mlacomu ali AGTju. Vendar nevem kako je kaj z čakanjem preden robo dobijo, povsod nekaj piše 3-4dni a koliko je to res me zanima. Katero mi priporaočate po vaših izkušnjah.

para! ::

Pri AGTju je pravilo, da se na robo čaka. Koliko časa? Ja, dokler ne dobijo, oni že vejo kako pa kaj.

Resno, na tem forumu je polno pizdenja čez čakanje na AGT dobavne roke, meni pa pri njih v zadnjih 5ih letih ravno zaradi "ja, bo v roku enega tedna" ni uspelo kupiti še ničesar. Resne štacune majo zadevo na zalogi.

Aja, AGT ti zna celo zahtevat avans :))

lp
Death before dishonor!

D3m ::

Hmmmm me zanima kdo je njihov dobavitelj v Nemčiji, da toliko časa traja rok dobave.
|HP EliteBook|R5 6650U|

miraldi ::

Za AGT sem nekaj že prebral da se folk pizdil na nji. Kaj pa mlacom pa funtech? Kako je pri njih z dobavo?

Reycis ::

Mlacom ima kar precej zaloge ampak zgleda, da imajo dostavo nove opreme predvsem iz tujine - enkrat do dvakrat na teden in zadeva pride ko pride. Funtech ma zaloge manj kot mlacom ampak zgleda kupujejo od dobavitelja v Sloveniji tko da je odzivni čas dost hitrejši.

PINki ::

Priporočam Funtech, ker so korektni

EDIT: Z Mlacomom nimam izkušenj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PINki ()

miraldi ::

Zgleda da bom kar pri funtechu naročil. Zdaj sem v dilemi ker nevem katero matično naj naročim(do 100Eur). Gor bom dal i5 2500k in zaenkrat še radeon 4870 1gb(finance) v kratkem pa radeon 6870. A se mi splača uzet te tanove z77? Res se ne spoznam na matične. Kakšen predlog dobrodošel.
Gledal sem tole:

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

Kr_Edn ::

" PINki :

Priporočam Funtech, ker so korektni"

Lahko samo potrdim. V ponedeljek naročil, v torek dobil.

" miraldinjo"
Preberi:
http://www.eteknix.com/reviews/motherbo...
http://www.kitguru.net/components/mothe...

Cveto ::

Kupujem računalnike že skoraj 20 let, zase in za firmo, do sedaj vse skupaj preko 100 računalnikov v pomoje ene dvajsetih različnih firmah in nikjer nisem imel večjih problemov. Še najbolj morda z Mlacomom in njihovimi "jutri bo" dobavnimi roki, a se mi zdi (glede na osebne izkušnje) da je zdaj ok in da so čisto resna trgovina. Je pa dobro da se prej poučiš, da ne pametuješ in da ohrani mirne živce, seveda pa tudi ni dobro lagati, saj te poznavalec hitro dobi.

Spmnim se recimo še kako sem kupoval prvi računalnik v Mrak Computers na Viču in so me nategnili z neoriginalnim soundblasterjem, kako sem pri BoComu kupil (takrat ekstra drag) 4x Mitsumi CD pogon, kako je Jerovšek (btc) v kratkem času iz dobre firme postala draga in slaba , kako so imeli pri Čepinu (Moste) prvej BH6 plate in celerone 300A, kako je KOS computers v Idriji oragniziral enega prvih tekmovanjan, kako smo čakali pred Comingom za Bežigradom na prve Voodoo-je 3, kako sem dal v PCX-u pol plače za prvega Voodoja, kako sem v JAE (brnčičeva) čakal na grafično kartico tri četrt leta in tako naprej.

Nasploh sem opazil da so se firme najbolj poslabšale ravno v času, ko na hitro zrasle oziroma imele vodilen položaj na trgu. Jerovšek, Mlacom, PCX, in Comtron so bile vse zelo fajn firme dokler ni vse zraslo in so zaposlili razne morone oziroma začeli gledati na kupca kot na nekaj samoumevnega. Ampak itak trg naredi svoje in zadeve se uredijo, tako ali drugače.

Med AGT, Funtechom in Mlacomom bi izbral ravno Funtech, so pa vse tri ok. Dosti sem kupil tudi v AGT, a so mi zdaj na novi lokaciji predaleč.

kmetek ::

To ni res Cveto ;), se trudim(o) za vsako stranko veš.

BALAST ::

kmetek kaj se sploh oglašaš, tvoje firme še omenil ni.

Je pa res da so razni Čepin, Jerovšek, JAE, PCX res kupce nategovali s ceno in storitvami. Večina danes že v analih zgodovine ali pa zadnjih izdihih.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

kmetek ::

Posredno je bivšo omenil hehe....

solatko ::

kmetek - Tvoja štacuna ni konkurenčna Dinotu, Funtechu, pa še kakšna bi se našla. Ste predragi, slab izbor, edino včasih presenetite s kakšno akcijo.
Če se samo eden ali dva trudita, je to premalo za dober renome.

Trenutno je Funtech no.1 na slo trgu in upam, da se ne bodo pokvarli. Ne vem sicer, kako jim uspe preživeti s tako nizkimi maržami, izgleda da šibajo na dolgi rok in ne na hitre zaslužke, kar je neslo večino naših preprodajalcev.
Delo krepa človeka

miraldi ::

Danes sem bil v fantechu kupil sem matično Gigabyte GA-Z77M-D3H Z77+i5 2500k. Dal sem jim še da mi to zmonterajo v PC in pol urce kasneje me pokliče edi da mi grafična NEDELA! zdej pa nevem a me misljo nategnt al kaj, men je še 2 uri pred tem delala normalno in tudi vseprej skoz. to so mi jo oni zjebal 100%. tudi ta matična mi je sumljiva kokr da je pokvarjena. ko je dal drugo(njihovo) grafićno v slot v katerem je bila prej moja tudi ni delovala in ni bilo slike na monitorju. a je možno da je na novi matični bil slot al pa kšno vezje pokvarjeno in jim je zato skurilo mojo grafično??? kaj naj zdej? v torek sem zmenjen da pridem tja. sam jaz nam tega v miru požru. nej mi plačajo za škodo. kaj vi pravte? kako naj jim dokažem??

3man ::

miraldi je izjavil:

Danes sem bil v fantechu kupil sem matično Gigabyte GA-Z77M-D3H Z77+i5 2500k. Dal sem jim še da mi to zmonterajo v PC in pol urce kasneje me pokliče edi da mi grafična NEDELA! zdej pa nevem a me misljo nategnt al kaj, men je še 2 uri pred tem delala normalno in tudi vseprej skoz. to so mi jo oni zjebal 100%. tudi ta matična mi je sumljiva kokr da je pokvarjena. ko je dal drugo(njihovo) grafićno v slot v katerem je bila prej moja tudi ni delovala in ni bilo slike na monitorju. a je možno da je na novi matični bil slot al pa kšno vezje pokvarjeno in jim je zato skurilo mojo grafično??? kaj naj zdej? v torek sem zmenjen da pridem tja. sam jaz nam tega v miru požru. nej mi plačajo za škodo. kaj vi pravte? kako naj jim dokažem??


Čaki, a ti misliš, da ta edi oz. kdorkoli ni "zašvical fuL", ko je ugotovil, da grafika ne dela (ali ne dela ok)?
Predlagam, da greš tja in se pogovoriš in če imaš kolčkaj občutka za ljudi boš videl kakšne namene ima in ne da že v naprej pričakuješ teorijo zarote...

miraldi ::

Sej to. Jaz takoj zatem ko me je poklical sem šel tja a njega(ta k mi je sestavljal PC) ga ni bilo več tam(že prej se mi je zdel da se mu full nekam mudi). Sumljivo do bola. Ma sto procenten sem da so mi oni uničl grafično. Čeprav ni najjača(in sem jo nameraval menjat čez mesec dva) grafična je še zmeri moja in je bla sposobna poganjat use špile. Kaj naj zdej zahtevam denar al kaj vrednost nje pri popustu ko bom novo kupu? Ker če me bodo rap*** bom zahteval denar nazaj pa nej uzamejo to matično in procesor.

tony1 ::

No, grafično težko uničiš kar tako mimogrede... Razen, če rabi eno strašno hlajenje, pa ne priklopiš ventilatorja?

miraldi ::

Sam zakaj je meni delala use do danes ko so oni dobil pc v roke? Kajti v un slot v katerega je dal mojo grafično je dal potem še eno drugo(pa ne edi) in ni bilo nič od nje. FUl mam občutek da je ta matična neki pokvarjena in mi je tud grafično uničla. Smo se zmenili za ponedeljek da pridem nakar me kliče 2uri zatem da je probal mojo grafično še v drugem pcju in da nedela.

tony1 ::

Po mojih izkušnjah so glede reklamacij zelo korektni. Pokliči jutri in opiši težavo, ter se zmeni, da prideš jutri/v ponedeljek tja. Nova plata mora imeti delujoče slote. Da ti plata z zanič slotom uniči grafično pa je verjetno tudi mogoče - ampak da se to zgodi, mora biti plata res zanič.

Še to: če se na računalniku slika ne prižge, je lahko milijon vzrokov, ki jih je treba raziskati. Je pa največkrat zato kriva res zanič plata ali pa slabo vštekan RAM.

miraldi ::

Čez vikend ne delajo. V ponedeljek bom šel tja in upam da mi nebo treba narest cele štale ker boljše da mi priznajo da so mi uničl grafično in da z matično ni use vredu. Neki mi je prodajalec že omenju da je mogoče z matično kej narobe, potem me pa 2uri kasneje kliče da je grafična uničena. Zdej mam intergrerano grafiko vklopljeno in dela. Ja nekaj je narobe z matično pa njenim slotom. Zmeri me more bit neki fakkk!

Brane2 ::

Težko narediš štalo, ker jo prej lahko on tebi.

Čim si mu odnesu zadevo, pomeni, da mu priznaš avtoritativno vlogo serviserja, ti pa si stranka.

Da bi to ovrgel, bi moral dokazatio, da je kriv on, ker je praktično nemogoče.
On the journey of life, I chose the psycho path.

miraldi ::

Odnesu sem pc zato ker serviserja ni bilo več. tako da sem se za ponedeljak zmenu.

Sssaga ::

Omeni mu, da si načel temo na SloTechu o sledečem problemu... :))
Nč bat, uni ti bodo že poštimali

PS. da ni un pozabu slučajn dodatn napajanje priklopt ... :-P mau fail, sam kaj pa veš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

kmetek ::

solatko: res je, ne oporekam.

miraldi ::

A najhujš je pol to, ker ta model k mi je sestavlju pc skupi in ker me je tu klicu da mi kao grafična nedela oz.da neda slike na ekran, no v roku 10min po končanem klicu sem bil jaz že na funtechu a njega nikjer. kakšen odnos je to do strank? loh bi počaku pa mi povedu kaj je narobe pa da probava kakšne opcije so ne pa da pc sestavi crkne grafična me pokliče in pol nema ga več tam. in pol je tam en drug model se neki ubadu z grafično pa isto ni blo slike na ekranu pa je še njihovo grafično probu pa tud ni blo.
matična ni čist ok nerabš bit pametn preveč da dojameš to a unga serviserja itak ni blo več tam.
pridem domov in ko nosm pc neki rožlja odprem ohišje in vidm da so mi pustil dva mejhna šravfka v ohišju. pa kakšni ljudje delajo tam???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

PINki ::

Pomoje se, da za Funtechom lepo zmenit, ce je tako kot pravis. Seveda nas pa ne pozabi sproti obvescati o dogodku.

Reycis ::

Verjetnost, da plata skuri grafično je mikroskopska. Tu nekaj drugega ni uredu.

Half-Saint ::

Jst sm mel šrauf NA plati pr pržganem računalniku pa se ni nč skurlo tko da...
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

miraldi ::

Sam kaj? Men je skozi delala še isti dopoldan preden sem tja prpelu pc. med vožnjo do tja pa tud nism uniču grafe za to je še manj vrjetno. Za tista dva šravfa pravm zato ker pizda kakšen serviser pa firma ti je to če ti kr pusti dva šravfa v ohišju??? tega še nism doživel.

ombre ::

Funtech lahko samo pohvalim. U redu cene pa dobri dobavni roki.

Zdaj mogoče, da je napajalnik prešvoh pri menjavi matične. Sem imel podoben problem, ko sem menjaval grafiko na enem računalniku. :)
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Reycis ::

Men se je funtech zameril par let nazaj zaradi problema s parkingom. Takrat še ni blo pol ure zastonj ampak so ti oni nekaj poštempljali in si mel zastonj. ko sem prišel do blagajne za parkirnino je bil gor listek "pridem takoj". Okoli je že bilo nekaj besnih ljudi, ki so ga čakali že več kot 10 minut. Jaz sem čakal še 10 minut potem pa prevozil grmiček, da sem prišel na dunajsko. Sej vem, da ni njihova krivda ampak zarad tega dogodka se jih še vedno izogibam.

miraldi ::

Napajalnik nemore bit prešvoh mam Rasurbo 600w kupljen pol leta nazaj. No sej upam da bojo do mene tud tok super pa mi priznajo njihovo krivdo..

69charger ::

Sem že videl problem da na ekranu sploh ni bilo slike pri določenem ekranu in določeni grafični kartici, ko sem pa priklopil drugega je pa laufalo. Mogoče pač kakšen novinec na delu.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Pomoje najbolje da stopi tja pa da se vidi kako pa kaj..Ker tule sestavljamo neke črne scenarije mogoče za bwz..

para-site ::

Imel sem cel dogodek napisan in celo zgodbo opisano, pa sem šel vmes pojest kosilo in mi je slotechov timeout pobral cel text. :)Zato samo povzetek.

Edi je včeraj delal do 15h kar je stranki tudi povedal in ji dejal naj pride najkasneje do 14h. Stranka je zamudila 20min, zato časovna stiska in nič sumljivo ni, če je naš zaposlen odšel ob 15h. Tu ni za delat dramo. Drugo, dejstvo je, da je stranka prišla ravno ko se je ulil dež in je bil računalnik ob prihodu moker(da ne boste mislili, da karkoli sklepam iz tega). Stranki verjamem, da ji je grafična delala pri njej doma. Dejstvo je tudi, da grafika z naše strani ni bila napačno zmontirana, to sem videl. Ker obstaja vedno dvom poškodbe med transportom in mokrega računalnika je možno celo, da imamo oboji prav, torej, da je stranki stvar delala doma, nam pa v trgovini ne več. Ker grafika nima fizičnih poškodb sem stranki po tel predlagal, da garancijo za grafično uveljavlja tam, kjer jo je kupila in da k nam ponovno prinese računalnik, da testiramo, če je matična plošča izpravna. Kot je že nekdo napisal je verjetnost, da PCIe slot skuri grafo mikroskopska, po naših izkušnjah se prej zgodi obratno, torej da pokvarjena komponenta skuri slot.
Da ne bom spet spisa napisal razumem jezo stranke, lahko ji pa zagotovim, da ne občutimo niti najmanjšega veselja ob takšnih dogodkih, zato naj pozabi na možnost, da bi mi namenoma uničili njeno grafično, saj s tem ne bi imeli prav nobene koristi. In tudi obljubljena štala v trgovini z obtoževanjem ne bo prav nič koristila, saj zato ni nobenih dokazov. Za nedelovanje grafične kartice je treba poiskati pravega krivca, ki pa definitivno nismo mi. Dajem mikroskopsko možnost, da je to matična plošča, najverjetneje je pa pač grafična kartica enostavno prenehala delovati in to ravno ob najbolj neprimernem momentu.

Reycis je izjavil:

Men se je funtech zameril par let nazaj zaradi problema s parkingom. Takrat še ni blo pol ure zastonj ampak so ti oni nekaj poštempljali in si mel zastonj. ko sem prišel do blagajne za parkirnino je bil gor listek "pridem takoj". Okoli je že bilo nekaj besnih ljudi, ki so ga čakali že več kot 10 minut. Jaz sem čakal še 10 minut potem pa prevozil grmiček, da sem prišel na dunajsko. Sej vem, da ni njihova krivda ampak zarad tega dogodka se jih še vedno izogibam.



Parkirišče je bil problem ja, sedaj ko ne rabimo potrjevat listkov je precej lažje in stranke nimajo težav. Sicer pa lahko pogledate zgodbo z druge plati... ker je rampa, se pri nas vedno lahko dobi brezplačne (30min) parkirne prostore, kar v LJ ni glih standard.

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Half-Saint je izjavil:

Jst sm mel šrauf NA plati pr pržganem računalniku pa se ni nč skurlo tko da...


Ti si mel srečo, tko da...

miraldi je izjavil:


pridem domov in ko nosm pc neki rožlja odprem ohišje in vidm da so mi pustil dva mejhna šravfka v ohišju. pa kakšni ljudje delajo tam???



Glede komponent, lahko crkenjo KADARKOLI. Sploh med premetavanjem zaradi kakšne statike itd. Tip, ki premeče toliko PCjev na dan bo valjda semtertja prišel v tako situacijo "ko sem vam prinesel robo, je še delalo" in to še ne pomeni,d a ti je avtomatično dolžan novo robo zaradi tega.

Kar pa se šraufov tiče, se strinjam. Take stvari definitivno niso cool.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

para-site ::

No, vsaj eden, ki se zaveda, kako hitro lahko pride do neprijetne situacije. Glede šravfov dopuščam možnost, da sta ostala dva šravfa od grafične kartice v ohišju, ker ko je prišlo do problema je bilo potrebno menjati grafike, da bi izolirali problem. Za to, da so ostali šravfi v ohišju bomo imeli "debato" v firmi v ponedeljek (beri bičanje) kljub temu, da v zagovor sprejmem informacijo, da postopek ni zaključen in naj bi računalnik ostal pri nas, potem pa je stranka želela čez vikend uporabljati računalnik in ga je zato odnesla in ga je bilo potrebno v naglici zložiti. To pa nikakor nima vpliva na dejstvo, da je grafika že prej bila v nedelujočem stanju.

kmetek ::

Ste sprobali v več pcie slotih in drugegmu računlaniku?

miraldi ::

Moj računalnik ni bil nič moker ker je bil pokrit tistih 10 metrov kolikor je do strehe. Neverjamem da sem prinesel računalnik s pokvarjeno grafično. To je nekaj na matični bilo narobe. Ker potem če od moje grafične ni bilo slike zakaj tudi od vaše ko ste jo vstavili v slot ni bilo nič?? To mi nekako negre skupaj. Torej je nakaj narobe stem. Računalnik vam nisem pustil čez vikend ker moram naresti seminarsko to pa je edini računalnik ki ga imam.
Glede štale je pa nemislm nardit to sem sam tko reku ker sem jezen da more skoz neki bit narobe. Vem da ni ful vredna sam mi pa ni useeno. Upam da mi boste pregledal matično in če je kaj narobe znjo da mi jo zamenjate. Da nebom slučajno čez kakšen mesec novo grafično dal notri pa isto nebo delala.

para-site ::

No, to ali je bil računalnik ob prihodu moker ali ne je edina okoliščina, ki je preverljiva in dokazljiva, posnetek iz video kontrole bi znal biti uporaben. Sicer pa ni naš namen, da kogarkoli obtožujemo, nam je pomembno le, da se situacija reši in za to se bomo v naslednjem tednu potrudili.

miraldi ::

Lahko se pogleda posnetek. Jaz vas tud direktno nisem obtoževal sam se mi zdi full sumljivo da kar crkne grafična nikjer še nisem imel takega primera. Držim vas za besedo glede tega da se situacija razreši.

solatko ::

Ravno danes mi je, pri prenosniku, ob popravljanju, nehal delat displey. Sem kriv jaz? Eno uro prej je še odlično delal in morda bo tudi še čez eno uro.
Miraldinjo, to je tehnika, kjer nikoli ne veš, kaj bo v danem trenutku odpovedalo. Če bi vedli naprej, bi vsako napravo, malo pred tem, peljali na servis in problemi s stroški za popravila, bi bili rešeni, seveda pa je vprašanje, če bi sploh kakšen servis še delal v tem primeru.

Če ni direktnega kratkega stika na konektorju pci-e, matična plošča ne more skurit grafične kartice, pa še v tem primeru, bi MB crknila prej. Če grafika ne dela, je pač zanič, pri rabljeni vzroka nebi našel niti proizvajalec. Je pa možno, da je tvoja okvarjena grafika, skurila matično, zato tudi druga ni delovala.

Obratno no go.

Bi jo pa lahko skuril, če bi menjavo delal pri prižganemu računalniku.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Duhec ::

Za vse, ki prinesejo komp na servis, sploh pa za "padalce", ki hočejo nekaj na hitro zamenjat/posodobit sistem je vedno treba imet na sprejemnem pultu možnost, da se tak komp takoj priklopi in se vidi, če sploh štarta, se postavi OS, demonstrira napaka, itd.
Iz izkušenj vem, da je bil v povprečju vsaj eden na 15 kompov, ki so prišli v servis tak, da ni niti štartal (mrtev), stranke pa so navadno navajale napako na grafiki, da cd/dvd enota ne dela, nekaj šteka, počasnost kompa .... :)
Je/bi bila stvar že ob sprejemu precej bolj jasna. Za obe strani.

first_line ::

A je že kdo kdaj vračal robo kupljeno v Funtechu? Sploh me zanima kako si razlagajo ''Odškodnina za znižano vrednost izdelka'', ker je bila zadeva v škatli in še ovita v zalepljeno plastično vrečko, pa sem seveda odrezal s škarjami... a bom sedaj ob 20€?

- v primeru, da je embalaža poškodovana ali nepopolna, znaša najmanj 12,00 EUR za manjše izdelke, oziroma 20,00 EUR za tiskalnike, notesnike, zasone in ostale podobne ali večje izdelke.

Poldi112 ::

miraldi je izjavil:

Lahko se pogleda posnetek. Jaz vas tud direktno nisem obtoževal sam se mi zdi full sumljivo da kar crkne grafična nikjer še nisem imel takega primera. Držim vas za besedo glede tega da se situacija razreši.


V ponedeljek bom šel tja in upam da mi nebo treba narest cele štale ker boljše da mi priznajo da so mi uničl grafično in da z matično ni use vredu.


:)

Stvar je simple, če je crknila plata je to strošek trgovca. Če je crknila grafična, je to strošek tebe. Kar me preseneča je, da si ne vgrajuješ sam stvari. Razen če nimaš dovolj znanja, samo v tem primeru si pa avtomatično nekompetenten za dajanje ocen o vzrokih. V takem primeru je navadno dosti varno sklepati, da kupec hoče poturiti predhodno crknjeno komponento na strošek trgovca.

In ja, stvar crkujejo in sam si ne predstavljam serviserja, da bi bil tako neroden, da bi ti uničil komponento. Če odmislimo padce, zlome in podobno, kar bi pa bilo očitno. Kaj bi sploh še lahko naredil, da jo pokvari (iz malomarnosti)? Razen statike, za katero moraš imeti precejšno smolo, da ti kaj naredi?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

69charger ::

Sem enkrat delal poskus na stari grafični kartici da bi se kaj pokadilo itd. sem drgnil z šraufencigerjem po njej da se je iskrilo kot pri norcih pa še danes dela tista VIA 600 32mb. Res je zadeve skoraj nemogoče uničit, pač je šla kartica po gobe. Nam lahko mogoče še zaupaš model te kartice? Če je Nvidia serije 8000 nam je itak vse jasno.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Brane2 ::

Pač nisi imel "sreče" in nisi zajel 12V in jih prišvasal na kako zanimivo mesto, recimo napajanje za core, ki znese tipično okrog 1V ali kak signal itd.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

first_line ::

first_line je izjavil:

A je že kdo kdaj vračal robo kupljeno v Funtechu? Sploh me zanima kako si razlagajo ''Odškodnina za znižano vrednost izdelka'', ker je bila zadeva v škatli in še ovita v zalepljeno plastično vrečko, pa sem seveda odrezal s škarjami... a bom sedaj ob 20€?

- v primeru, da je embalaža poškodovana ali nepopolna, znaša najmanj 12,00 EUR za manjše izdelke, oziroma 20,00 EUR za tiskalnike, notesnike, zasone in ostale podobne ali večje izdelke.


Anyone?

stock ::

Ja treba je zdaj tudi nekaj razjasnit, a zdaj grafa dela ali ne? Zgoraj je omenjeno da je bila kasneje sprobana v drugem računalniku!

Je pa pri teh zadevah res tako, da lahko z trenutkom prenehajo z delovanjem, PC žal ponavadi crkne ravno med kakšnim prenašanjem/montiranjem itd. še najbolje bi bilo da bi deloval 24/7 ob predpostavki, da je napajalnik dovolj močan ter komponente ustrezno hlajene.

Sam sem v zadnjih pol leta preštelal, kar nekaj sistemov in imel takšne in drugačne defekte. Nazadnje celo enak problem kot zgoraj, dejansko grafa ni dala slike, probal drugo in je slika. Probam spet to ne dela. Ok nič, gre v smeti. Gledam TV kake pol ures, pridem nazaj da odklopim in vržem stran, a zahec zamenjam DVI port ter PCI Ex kabel za drugega in glej ti njega, zalaufa! -Neumno do jaja! 4870 pa ima tudi 2x PCIEx Ter vsaj 2 izhoda za sliko tako, da ni greh probat tudi z drugim napajalnikom in drug izhod za monitor!
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785301751 (37297) igorpec

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132836 (72376) kuglvinkl
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531632 (20474) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815574 (11372) gendale

Več podobnih tem