» »

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Temo vidijo: vsi
««
6 / 12
»»

enadvatri ::

Vsi ste pametni, pa dobro veste, da se enim trgovem ne da ubadati z unovčevanjem garancije in te gladko odpikajo.

Med njimi je tudi Mlacom in prav zato me nikoli več ne vidijo, pa ne delam reklame nikomur. Meni je crknil ventilator na grafični po samo 3 dneh uporabe, pa od prvega priklopa je bil glasen. Zamenjavo ali popravilo so zavrnili z izgovorom, da deli, ki so izpostavljeni dejavnikom okolja (npr. prahu), da se ne zamenjujejo in popravljajo. Kartica je bila stara 3 dni in čista kot solza. Niti pogledati je niso želeli, mojster pa je bil nesramen, da bi si prislužil zaušnico!

Pri Funtechu še nimam izkušenj z unovčevanjem garancije, zato nimam mnenja o njih. Enkrat sem nekaj kupil, pa je šlo gladko kot pri vse ostalih trgovcih.

medenko ::

Zakaj se jim ne bi dalo? Tale glede praha je dobra, se pošlje na servis in se tam ugotavlja, ne prodajalec.
Inšpekcije pa mir.

enadvatri ::

Ker se jim pač ne da, to je tudi razlog, zakaj me ne vidijo več! Sploh pa je njihova prijaznost na višku ... Ne!

@nny ::

Mlacom zelo slabe izkušnje. Za računalnik z rokom dobave so našli 1000 izgovorov, zakaj ga še ni po datumu, kot je bil napisan na predračunu! Treba jim je bilo zagroziti z mediji, da so se zmigali.

Čudi me, da jim posel še teče....če kdo bere samo stran od njih.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Remba ::

Jaz imam čudno samo hude izkušje z mlacom. Niso neka leva firma saj so (če samo pogledam bizi) vendar večji in daleč dlje na trgu kot vse kar je drugaga podobnega pri nas. Morda je večina pubecov tule premladih, da bi vedeli in zato tako lahko pljunejo. Dam pa kapo dol mlacomu, da nikoli v vseh teh letih ne nasede provokacijam po forumih, vsaj ne najdem na forumu, vsa čast za to. Zato in ker se vedno vse da zmeniti sem in ostajam njihova stalna stranka. Glede na to kaj in kako delajo je meni čisto logično, da so trn v peti drugim. Enkrat 2011 sem se celo z unim visokim na servisu zapletel v debato glede pluvanja čez njih po forumih in zakaj ne reagirajo in na koncu spoznal drugo plat, vse mogoče svinjarije, od snemanja delujočih diskov in nabijanje le teh, do ostalega namernega uničevanja komponent pred iztekom garancij. Navezano na to sem na koncu tudi dobil, če se prav spomnim 3 uničene grafike in dve fuč plošči gratis. Da, morda kdo težko razume ampak ostale so jim, ker so po pregledu menjali ljudem vnaprej in potem dobili zavrnjeno od proizvajalca zaradi svinjarij kupcev. Ena grafika mi je pokazal je bila tako specialno uničena, da ne moreš niti videti, z olfo prerezano vezje za ram pod hladilnikom. Eno ploščo sem po nasvetu celo "popravil"-odbil mrežni čip lol. Tako da kar drži, da se o dobrih vedno piše. Parkrat sem tudi prevzemal zaradi svoje službe okoli šeste ure in so vedno počakali. Zadnje kupljene komponente sem dobil naslednji dan, samo omenil sem, da se mi tokrat mudi in da naj tako izberejo tako, da dobim takoj. Ko pa prideš v skladišče pa itak vidiš kar drugje še poznajo ne, zadnjič sem videl nek iossd ali nekaj takega, v kovčku lol. Samo pohvale in tako naprej!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

enadvatri ::

Remba je izjavil:

jaz imam čudno samo hude izkušje z mlacom. niso neka leva firma saj so (če samo pogledam bizi) vendar večji in daleč dlje na trgu kot vse kar je drugaga podobnega pri nas. morda je večina pubecov tule premladih, da bi vedeli in zato tako lahko pljunejo. dam pa kapo dol mlacomu, da nikoli v vseh teh letih ne nasede provokacijam po forumih, vsaj ne najdem na forumu, vsa čast za to. zato in ker se vedno vse da zmeniti sem in ostajam njihova stalna stranka. glede na to kaj in kako delajo je meni čisto logično, da so trn v peti drugim. enkrat 2011 sem se celo z unim visokim na servisu zapletel v debato glede pluvanja čez njih po forumih in zakaj ne reagirajo in na koncu spoznal drugo plat, vse mogoče svinjarije, od snemanja delujočih diskov in nabijanje le teh, do ostalega namernega uničevanja komponent pred iztekom garancij. navezano na to sem na koncu tudi dobil, če se prav spomnim 3 uničene grafike in dve fuč plošči gratis. da, morda kdo težko razume ampak ostale so jim, ker so po pregledu menjali ljudem vnaprej in potem dobili zavrnjeno od proizvajalca zaradi svinjarij kupcev. ena grafika mi je pokazal je bila tako specialno uničena, da ne moreš niti videti, z olfo prerezano vezje za ram pod hladilnikom. eno ploščo sem po nasvetu celo "popravil"-odbil mrežni čip lol. tako da kar drži, da se o dobrih vedno piše. parkrat sem tudi prevzemal zaradi svoje službe okoli šeste ure in so vedno počakali. zadnje kupljene komponente sem dobil naslednji dan, samo omenil sem, da se mi tokrat mudi in da naj tako izberejo tako, da dobim takoj. ko pa prideš v skladišče pa itak vidiš kar drugje še poznajo ne, zadnjič sem videl nek iossd ali nekaj takega, v kovčku lol. samo pohvale in tako naprej!


LOL

Moja prva izkušnja je bila dobra pri njih. In to že leta 2001. Zanje sem izvedel prav na tem forumu. So se mi pa kasneje zasrali, tako da se mi zdi tvoje nabijanje prav njihov PR ali vsaj pisanje nekoga, ki nima pojma o čem se gre.

Tisti, ki so z nami delali kot svinja z mehom, že vemo. Ne pozabimo.

Ziga Dolhar ::

Prispevki uporabnika Remba

Prozorno, nadvse prozorno ...
https://dolhar.si/

Janac ::

V kratkem nesem tja grafo, me prav zanima kako bo vse skupaj glede na to kaj nekateri pišejo tle.

BigSexy ::

Jaz sem imel z Mlacom & Funtech dobre izkušnje; dobava kot tudi uveljavljanje garancije, ko je bilo to potrebno.
To Infinity And Beyond !

Remba ::

lahko se ti zdi prozorno, a moje dolgoletne izkušenje, predvsem iz časov svojega s.p., ko sem bil v računalnikih in konstantno parkrat mesečno tam, so take. morda so mi kot znani stranki vse uredili hitro in na roko. pa tudi če je tako, so dobri, glede na to, da sem povečini jemal nič vreden potrošni material za svoj servis. prihaja počasi čas za menjavo svoje mašine in nimam neke dileme, če me speče ti pa javim.

medenko ::

janac: ti si tvojo zaflešal :)

Janac ::

medenko je izjavil:

janac: ti si tvojo zaflešal :)


Ma ze stock bios gor ;)

Nesu bom 6950.

Venum ::

Remba je izjavil:

Jaz imam čudno samo hude izkušje z mlacom. Niso neka leva firma saj so (če samo pogledam bizi) vendar večji in daleč dlje na trgu kot vse kar je drugaga podobnega pri nas. Morda je večina pubecov tule premladih, da bi vedeli in zato tako lahko pljunejo. Dam pa kapo dol mlacomu, da nikoli v vseh teh letih ne nasede provokacijam po forumih, vsaj ne najdem na forumu, vsa čast za to. Zato in ker se vedno vse da zmeniti sem in ostajam njihova stalna stranka. Glede na to kaj in kako delajo je meni čisto logično, da so trn v peti drugim. Enkrat 2011 sem se celo z unim visokim na servisu zapletel v debato glede pluvanja čez njih po forumih in zakaj ne reagirajo in na koncu spoznal drugo plat, vse mogoče svinjarije, od snemanja delujočih diskov in nabijanje le teh, do ostalega namernega uničevanja komponent pred iztekom garancij. Navezano na to sem na koncu tudi dobil, če se prav spomnim 3 uničene grafike in dve fuč plošči gratis. Da, morda kdo težko razume ampak ostale so jim, ker so po pregledu menjali ljudem vnaprej in potem dobili zavrnjeno od proizvajalca zaradi svinjarij kupcev. Ena grafika mi je pokazal je bila tako specialno uničena, da ne moreš niti videti, z olfo prerezano vezje za ram pod hladilnikom. Eno ploščo sem po nasvetu celo "popravil"-odbil mrežni čip lol. Tako da kar drži, da se o dobrih vedno piše. Parkrat sem tudi prevzemal zaradi svoje službe okoli šeste ure in so vedno počakali. Zadnje kupljene komponente sem dobil naslednji dan, samo omenil sem, da se mi tokrat mudi in da naj tako izberejo tako, da dobim takoj. Ko pa prideš v skladišče pa itak vidiš kar drugje še poznajo ne, zadnjič sem videl nek iossd ali nekaj takega, v kovčku lol. Samo pohvale in tako naprej!


Ti se hecas, da podpiras njihovo politiko ane? Pac so nekteri delali svinjarije, da bi jim zamenjali komponente, a to zdej pomeni da morejo zavrnit garancijo vsem, tut tistim ki jim je neki crknilo naenkrat ? Naloga servisa je da ugotovi kaj je narobe z neko komponento (ce je uporabnikova krivda mu pac ne priznajo garancije). Zdej pa oni mislijo da pac nebojo vec nobenmu priznavali garancije, ker sumijo da vsi uporabniki namerno pokvarijo svoje komponente :) Lol, res zaostala politika :D

btw mislim da majo forumi vecji vpliv pri kupcih kot mediji. Js osebno pred nakupom v kaki trgovini prej preverim izkusnje uporabnikov in glih zato se nikol nism in nebom kupil nic pri mlacomu. Mi je za uveljavljanje garancije se avtera 100x boljsa, ceprav je trajalo malo dlje so mi ze s prvim dnem priznali garancijo brez komplikacij brez nekega zanikanja pa "nevednosti".

r3dkv1c4 ::

@nny je izjavil:

Mlacom zelo slabe izkušnje. Za računalnik z rokom dobave so našli 1000 izgovorov, zakaj ga še ni po datumu, kot je bil napisan na predračunu! Treba jim je bilo zagroziti z mediji, da so se zmigali.

Čudi me, da jim posel še teče....če kdo bere samo stran od njih.

od primera do primera je odvisna garancija in na koncu nesrečen kupec ki si je sam dostikrat kriv za nedelovanje naprave, ponavadi, okrivi mlacom....ne dvomim da je v tvojem primeru tako.
Sam sem kupil nekaj stvari tam in tudi garancije sem ze uveljavljal in nimam negativnega mnenja....vedno točni in kortektni.

Kar se pa servisa tiče je pa ze od nekdaj polom.

nitro20:"btw mislim da majo forumi vecji vpliv pri kupcih kot mediji. Js osebno pred nakupom v kaki trgovini prej preverim izkusnje uporabnikov in glih zato se nikol nism in nebom kupil nic pri mlacomu."

Kako si lahkpo tak tumbolino da si mnenje ustvariš na mnenjih drugih.....sam pa razen da nekaj preberes ne veš popolnoma nič o ničemer......wtf

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Venum ::

Ahahaa si smesn ti :) al si simpleton alpa delas za mlacom. No da se popravim :) Imel sem izkusnje z njihovo prodajo in ce so do mene osorni in nezainteresirani nevem zakaj bi jim sploh kdajkoli dal svoj denar...

Po veliko negativnih izkusnjah s to firmo (od uporabnikov na st), nevem zakaj bi se jaz tvegal, ko pa je naokoli tolko zdrave, boljse konkurence?

Nevem kako logiko maš to ti.. A ne vidis cm stran od svojega ekrana al kaj te muci ?

Ja, vlko ljudi napise svoje izkusnje z doloceno trgovino, da bi drugi (no razn tebe hehe ) imeli prihranjene morebitne tezave..

chucki ::

Funtech: Pred 3 tedni poslal pokvarjeni SSD, po 10 dneh sem jih klical, kakšno je stanje. Odgovor je bil, da so ga ¨glihkar¨ poslali dobavitelju.. :))
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

@nny ::

Izkušnja o nedobavi plačanega računalnika ima že dolgo brado, vlekla se je nekaj mesecev, preden so končno dostavili računalnik.. Servisa nisem niti omenjala. Bi bilo vljudno reči, da navijači ali plačanci Mlacoma odpeketajte v kraje, kamor sonce ne posije?
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

svenica ::

Remba je izjavil:

Jaz imam čudno samo hude izkušje z mlacom. Niso neka leva firma saj so (če samo pogledam bizi) vendar večji in daleč dlje na trgu kot vse kar je drugaga podobnega pri nas. Morda je večina pubecov tule premladih, da bi vedeli in zato tako lahko pljunejo. Dam pa kapo dol mlacomu, da nikoli v vseh teh letih ne nasede provokacijam po forumih, vsaj ne najdem na forumu, vsa čast za to. Zato in ker se vedno vse da zmeniti sem in ostajam njihova stalna stranka. Glede na to kaj in kako delajo je meni čisto logično, da so trn v peti drugim. Enkrat 2011 sem se celo z unim visokim na servisu zapletel v debato glede pluvanja čez njih po forumih in zakaj ne reagirajo in na koncu spoznal drugo plat, vse mogoče svinjarije, od snemanja delujočih diskov in nabijanje le teh, do ostalega namernega uničevanja komponent pred iztekom garancij. Navezano na to sem na koncu tudi dobil, če se prav spomnim 3 uničene grafike in dve fuč plošči gratis. Da, morda kdo težko razume ampak ostale so jim, ker so po pregledu menjali ljudem vnaprej in potem dobili zavrnjeno od proizvajalca zaradi svinjarij kupcev. Ena grafika mi je pokazal je bila tako specialno uničena, da ne moreš niti videti, z olfo prerezano vezje za ram pod hladilnikom. Eno ploščo sem po nasvetu celo "popravil"-odbil mrežni čip lol. Tako da kar drži, da se o dobrih vedno piše. Parkrat sem tudi prevzemal zaradi svoje službe okoli šeste ure in so vedno počakali. Zadnje kupljene komponente sem dobil naslednji dan, samo omenil sem, da se mi tokrat mudi in da naj tako izberejo tako, da dobim takoj. Ko pa prideš v skladišče pa itak vidiš kar drugje še poznajo ne, zadnjič sem videl nek iossd ali nekaj takega, v kovčku lol. Samo pohvale in tako naprej!


O šit, tale post me je pa dodobra nasmejal. Še najmanj to, da imaš druge uporabnike tega foruma za retarde. Nasedanje kakšnim provokacijam na forumu? O čem točno govoriš?
Se pravi, kaj so 'provokacije' in kako izgleda 'nasedanje' le-tem? Pritožbe uporabnikov čez storive trgovine, h katerim so legalno obvezani? So pa taki prispevki medvedja usluga za podjetja kot so npr. Mlacom, Agt. Če kaj, potem zaradi njih še bolj in še raje izobražujem rajo, da se izogibajo nakupom v teh trgovinah. Pa še enkrat, najbolj 'svinjsko' je to, da nas imaš kot predstavnik Mlacoma za neumne. To je neodpustljivo.
"Every man takes the limits of his own field of vision
for the limits of the world." - A. Schopenhauer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svenica ()

gendale ::

funtech: do sedaj same dobre izkušnje (hitra dobava, prijazni prodajalci, ...), je pa res, da mi še nikoli ni bilo treba uveljavljat garancije

mlacom: nezainteresirani prodajalci, ok dobava, za garancijo ne vem ker mi je nikoli ni blo treba uveljavljat

agt (še preden so začeli s temi ogromnimi dobavnimi roki): doberi kar se tiče servisa/garancije, recimo crkne mi pri njih kupljena grafična, nesem nazaj in mi takoj s police da drugo, crkne mi matična ali procesor, nesem oboje k njim, čez pol ure me tip kliče, da so testirali in da je matična fuč
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Rokim ::

Glede Funtecha,pri njih je VSE kar ma rok dobave 3-21 dni plačljivo izključno po predračunu tud škatlica cdjev za 1.50€.Pr mlakomu pa sam naročiš,zmenjeno,te pokličemo k pride,ajde.

fosil ::

Pri funtechu stvari z rokom dobave 3-21 sploh ne moreš naročit, lahko te samo obvestijo ko jih bo možno dobit.
To je tudi glavni razlog da so mi všeč, kar lahko naročiš samo tisto kar je na zalogi in ti dobavijo v enem dnevu.
Namesto natezanja v nedogled kdaj pride roba.
Tako je!

Rokim ::

A res al kaj,eh čisti fail pol..aja pozabu sm povedat gledu sm eno grafično,usak dan je par evrov dražja od začetka ogledovanja,v enmu tednu že 20€ dražja,jutr bo že 23€ najbrž.Vsak dan ko pripravš določeno vsoto je dražja ko jo pogledaš,čisti fail

DOOM_er ::

katera grafična?
Robots will steal your job. But that's OK

Rokim ::

gigabyte gtx 770

Gerbic ::

Ti piše da ni dobavljiva, ceno verjetno spreminjajo dobavitelji v svojih cenikih. Ker fante poznam, vem dobro, da nimajo nič s tem, ampak se jim avtomatsko osvežujejo cene. Ko bo stvar ponovno na voljo, bo cena verjetno spet drugačna, mogoče celo nižja...

T-h-o-r ::

s funtech odlične izkušnje
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Rokim ::

Ja vem,sam blo je tko,mal dražja,mal dražja,mal dražja,mal dražja,mal dražja,,ej zdej pa ni dobavljivo,ajde

Brias ::

@rokim

ja verjetno gledas MSI

oz povej katero ..

ker so vezani na tujino, tujina cena pa je kot borza, sploh prve tedne .... potem pa kak test naredi BUM in cene rastejo ..

malo se izobrazi o ponudba/povprasevanju preden zacnes ku**at vse povpreko ...



graf .de
Gigabyte GeForce GTX 770 WindForce 3X OC, 2GB GDDR5, 2x DVI, HDMI, DisplayPort (GV-N770OC-2GD)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

Rokim ::

Dobr nima veze,dobim zdej kjer čm to grafo po taki ceni k jo majo,nazačetku se jo je še splačal pr njih uzet

Gerbic ::

Nisi razumel kako gre zadeva. Zdej grafe po tej ceni ne moreš kupit, lahko samo vklopiš obvesti me. Ko bo spet dobavljiva, boš pa vidu po kaki ceni bo spet v prodaji, če seveda ne boš prej kupil drugje. Če te seveda drugje ne bojo nategovali z dobavnim rokom...

kmetek ::

VGA GIGABYTE NV 770GTX, 2 GB (GV-N770OC-2GD)

kakšno ceno ima FUNTECH?

našel

Gigabyte GeForce GTX 770 OC, Windforce 3X, 2048 MB DDR5, DP, HDM

zakaj ne vzameš EVGA GTX 760 210+11€ PTT + preostanek denarja v SSD?

Drugače lahko dobiš grafično v enem dnevu preko mene na ZS.

drugače jo imaš na HOH.DE

Gigabyte Grafikkarte GTX 770 OC Windforce 2GB GDDR5

+ 15€ ptt

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

fosil ::

Manj kosov so imeli na zalogi, višja cena je bila, dokler ni zmanjkal :)
Sicer pa tukaj ne gre za zalogo pri funtechu ampak uvozniku.
Če je pri funtechu ne moreš naročit to pomeni da je uvoznik nima na zalogi in da ti je praviloma ne bo mogla dobavit nobena trgovina.
Morda ti bodo sicer pustili naročit, ampak dokler v slovenijo ne pride nova pošiljka je ne boš dobil.
Razen če ima kakšna trgovina lasten uvoz.
Tako je!

Rokim ::

Ja lej me nezanima,bla je 397 par dni nazaj,zdej je 417 pa še nimajo je,kaj če mi taka štacuna

Gerbic ::

Pa nabavi že enkrat v tujini, kaj stokaš tle...

Janac ::

Rokim je izjavil:

Ja lej me nezanima,bla je 397 par dni nazaj,zdej je 417 pa še nimajo je,kaj če mi taka štacuna


Se ti zdi da bodo imeli milijon produktov na zalogi, pa z akcijami čakal kupce? To jim gre samo v izgubo.

Kaj pa nisi prej naročo?

Rokim ::

Preber si naslov teme,itaq da bom stokal kaj jih bom hvalu al kaj,phahah evo cena zdele 8€ več k pred 3 urami.

Janac ::

Večja cena = Več dobička

Rokim ::

preber si kdaj sm napisal da je cena 417,4 ure nazaj,no zdej je že 8 več,pa to gledam že cel tedn,sej kul nima veze lahk jo na 500 dajo zardmene itq nimam namena tm kupt

Gerbic ::

Sm šel zdej pogledat in je cenejša, plus zdej jim kaže, da je ponovno dobavljiva. Tko je, če spremljaš trgovino z rednimi osveževanji cen in zalog. Ti se kregaš z avtomatiko. Pač naročiš, ko je na voljo, ne buliš 1 teden vsak dan kako se updejta cenik, dokler ne zmanjka.

šernk ::

Rokim je izjavil:

Ja lej me nezanima,bla je 397 par dni nazaj,zdej je 417 pa še nimajo je,kaj če mi taka štacuna


vzemi drugje kjer jo imajo na zalogi in boš dobil čez 1 teden jezno pošiljal mail kje je tvoja grafična.

jaz sem stvar nekje drugje čakal 1,5 meseca...pisalo je pa 3-10 dni. Cena sicer ista kot v tujini, le da iz tujine bi dobil zadevo 1 mesec hitreje. Sedaj pa kaj je bolje, da piše da zadeve ni na zalogi in ne naročiš, ali pa da piše da je na zalogi in čakaš 2 tedna?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kr?en ::

Ne bodi butthurt jokica in jo pac naroci v tujini (hoh.de) ane ...

Glugy ::

Superfreak je izjavil:

Ljudje,
Haha, pridite v Mercator ob 21.10 pa prosite za kilo štruce, ven vas bodo nesli po hitrem postopku. Svet je tempiran, delovni čas je določen in se ga po zakonu mora upoštevati. Delo izven delovnega časa je KAZNIVO! Dobro jutro!
Če si vi ne znate zorganizirati delovnega dneva, ne pričakujte, da vam bodo drugi jedli z roke.
Lp


Očitno ti nimaš razčiščenih pojmov. Če je nekdo že v trgovini pred blagajno se ga mora poračunat. Ne more pa en na novo v trgovino pridt po koncu delovnega časa za stranke. Trgovine tud računajo na to da se ob konicah zna zgodit da je še nekaj minut rezerve za stranke pa tud za še kakšno opravilo povezano z pospravljanjem. Delovni čas imajo pa potem še vsaj pol ure po zaprtju. Torej kdaj je zadeva odprta in delovni čas ni eno in isto.

Problem računalniških servisov je ker imajo to izenačen. Normalno bi bilo da bi imel vsaj 15 minut viška delovnega časa. In takrat ko se vrata za stranke zapro ne bi smel nobenga več not spuščat. To je normalno. Ne pa to k ti prbijaš da z vrat na nos točno do minute ne vem kaj. Pa da je kaznivo. Mešaš meglo.

šernk ::

A kdo ve kako je pri funtechu glede pošiljanja h njim v garancijo? Oni krijejo stroške poštnine ali ne?

sem namreč pred dilemo kaj je fuč matična/procesor in bi najraje jim poslal komplet škatlo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Janac ::

Oni krijejo.

Hayabusa ::

Zadnje dni opažam en kup takih izdelokv:
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...
ZA IZBIRO TEGA IZDELKA MORATE BITI PRIJAVLJENI KOT PODJETJE!

Kje je catch ?

Gigahertz ::

A to sam za amd proce? Možno da so to kake nihove fore.
"670#2500#8"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gigahertz ()

Hayabusa ::

Ne:
ASUS Z87I-Pro (C2), Intel Z87 Mainboard - S1150
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

MSI Z87I, Intel Z87 Mainboard - S1150
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

ASRock B85M-ITX, Intel B85 Mainboard - S1150
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...


Napajalnik Aerocool Strike-X Army Edition - 1100 Watt EN53039
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

Napajalnik Silverstone SST-ST40NF Nightjar 400 Watt
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...


SSD disk Intel 525 Series mSATA 6G - 60 GB SSDMCEAC060B301
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

SSD disk Intel 530 Series 2,5 SATA 6G - 240GB SSDSC2BW240A401
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Janac ::

Doživel sem izredno iskrene izkušnje s Mlacomom.

Lahko samo priporočam.

darkolord ::

Meni Mlacom ne odgovarja na maile.

da_monstr ::

On topic: S funtech imam dobre izkušnje.
Mlacom, nimam nobenih izkušenj.

Rahlo off topic: kar se tiče garancij in tega posta:

Remba je izjavil:

Jaz imam čudno samo hude izkušje z mlacom. Niso neka leva firma saj so (če samo pogledam bizi) vendar večji in daleč dlje na trgu kot vse kar je drugaga podobnega pri nas. Morda je večina pubecov tule premladih, da bi vedeli in zato tako lahko pljunejo. Dam pa kapo dol mlacomu, da nikoli v vseh teh letih ne nasede provokacijam po forumih, vsaj ne najdem na forumu, vsa čast za to. Zato in ker se vedno vse da zmeniti sem in ostajam njihova stalna stranka. Glede na to kaj in kako delajo je meni čisto logično, da so trn v peti drugim. Enkrat 2011 sem se celo z unim visokim na servisu zapletel v debato glede pluvanja čez njih po forumih in zakaj ne reagirajo in na koncu spoznal drugo plat, vse mogoče svinjarije, od snemanja delujočih diskov in nabijanje le teh, do ostalega namernega uničevanja komponent pred iztekom garancij. Navezano na to sem na koncu tudi dobil, če se prav spomnim 3 uničene grafike in dve fuč plošči gratis. Da, morda kdo težko razume ampak ostale so jim, ker so po pregledu menjali ljudem vnaprej in potem dobili zavrnjeno od proizvajalca zaradi svinjarij kupcev. Ena grafika mi je pokazal je bila tako specialno uničena, da ne moreš niti videti, z olfo prerezano vezje za ram pod hladilnikom. Eno ploščo sem po nasvetu celo "popravil"-odbil mrežni čip lol. Tako da kar drži, da se o dobrih vedno piše. Parkrat sem tudi prevzemal zaradi svoje službe okoli šeste ure in so vedno počakali. Zadnje kupljene komponente sem dobil naslednji dan, samo omenil sem, da se mi tokrat mudi in da naj tako izberejo tako, da dobim takoj. Ko pa prideš v skladišče pa itak vidiš kar drugje še poznajo ne, zadnjič sem videl nek iossd ali nekaj takega, v kovčku lol. Samo pohvale in tako naprej!


Sam delam tudi v prodaji, pa delamo še s precej dražjimi zadevami (razno mašinerijo) kot so PCji in pogosto ljudje delajo s stvarmi v garanciji kot svinja z mehom, nato pa izsiljujejo, ko se jim garancija ne prizna. Če pa jim greš na roko, te pa kljub temu naokoli opravljajo, kako si za en k**** . Da ne govorimo o tem, da ko so mašine iz garancije, za tvoj servis tudi slišati več nočejo in dajo za šraufat raznim vaškim šušmarjem. Ko pa taki zaje**jo, smo pa spet dobri. Tako da Remba-u čisto verjamem, kar se tiče pljuvanja po firmah in nepoštenih strankah.
««
6 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785302057 (37603) igorpec

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133022 (72562) kuglvinkl
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531698 (20540) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815598 (11396) gendale

Več podobnih tem