» »

Depozit - katera banka ima najvišje obresti?

Depozit - katera banka ima najvišje obresti?

««
12 / 15
»»

velikBrokoli ::

Torej, če predpostavimo, da je APY skozi celotno leto isti in se obresti izplačajo v vedno enakem znesku, pa recmo, da v 1 letu dobiš 1000 eur obresti. Na to moraš vsako leto plačati 25% davka, torej 250 eur. Ostane 750 eur, ki jih recimo po temu letu tudi dvigneš, plačaš potem še 25% davka na kapitalski dobiček, torej 187.5eur. Ostane 563 eur. Efektivno država pobere 437 eur, kar je 43.7%.

Wow...

5ygmq ::

Na ves 'dobiček' plačaš 25% brez olajšave 1000€, tako je verjetno mišljeno.

Old Spice ::

Brokoli če je to res jim pa je***. Dvomom sicer. Verjetno udarjo 25% na razliko med nakazanim in pobranim.

Kanban ::

velikBrokoli je izjavil:

Torej, če predpostavimo, da je APY skozi celotno leto isti in se obresti izplačajo v vedno enakem znesku, pa recmo, da v 1 letu dobiš 1000 eur obresti. Na to moraš vsako leto plačati 25% davka, torej 250 eur. Ostane 750 eur, ki jih recimo po temu letu tudi dvigneš, plačaš potem še 25% davka na kapitalski dobiček, torej 187.5eur. Ostane 563 eur. Efektivno država pobere 437 eur, kar je 43.7%.

Wow...

Ne, na obresti plačaš 25%, kapitalskega dobička pa nimaš, ker je vrednost delnice sklada na začetku in koncu 1eur.

velikBrokoli ::

Kanban je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

Torej, če predpostavimo, da je APY skozi celotno leto isti in se obresti izplačajo v vedno enakem znesku, pa recmo, da v 1 letu dobiš 1000 eur obresti. Na to moraš vsako leto plačati 25% davka, torej 250 eur. Ostane 750 eur, ki jih recimo po temu letu tudi dvigneš, plačaš potem še 25% davka na kapitalski dobiček, torej 187.5eur. Ostane 563 eur. Efektivno država pobere 437 eur, kar je 43.7%.

Wow...

Ne, na obresti plačaš 25%, kapitalskega dobička pa nimaš, ker je vrednost delnice sklada na začetku in koncu 1eur.


V članku na financah piše:

Kaj je v tem primeru kapitalski dobiček? »Davčna osnova od dobička iz kapitala je razlika med vrednostjo kapitala ob odsvojitvi in vrednostjo kapitala ob pridobitvi. Če se imetniku fleksibilnega računa natečene obresti reinvestirajo, se tako imetniku poveča število delnic oziroma število investicijskih kuponov v investicijskem skladu. Do povsem enake situacije se pride tudi, če si zavezanec izplača dosežene obresti, ki jih vnovič vloži v nakup delnice ali investicijskih kuponov investicijskega sklada. Natečene obresti so vedno predmet (ločene) davčne obravnave,« pravijo na Fursu.


Ne vem, men se zdi, da sem pravilno razumel z izračunom, lahko pa da se motim.

nokken ::

Brokoli lahko se motis ti, lahko se motim jaz, je pa precej velika verjetnost da se motijo tudi "strokovnjaki" na Financah. Ne glede da se imenujejo Finance, so vseeno precej tabloid v rangu Slovenskih novic ali Lady, tako da ravno 100% jaz tistim "strokovnjakom" tam ne bi verjel. Imajo precej dobro zgodovino "uspesnosti" njihove strokovnosti na financnem podrocju, tako da jih vsaj jaz za kaksno strasno referenco ne bi uporabljal.

5ygmq ::

Drži, Finance že dolgo niso neka konkretna avtoriteta, sem bil dolgoletni naročnik, z nekaterimi škodljivimi objavami izpred kakšnega leta so me izgubili. Zdaj sicer ponujajo neke ugodnosti ampak res ne prepričajo. Nezanesljivi so, občasno škodljivi in preveč poenostavljeni.

velikBrokoli ::

Se strinjam, vendar pa so vseeno edini, ki so o dotični zadevi večkrat preverili na fursu in poročali. Imate še kakšen boljši vir?

5ygmq ::

Seveda, lastno presojo, da ni verjetno, da bi bil za vložke v denarni sklad celo bolj obdavčen kot za v IFI. Morda bo sledil še tretji članek, ki bo razjasnil še to. Pocukaj tiste dekline za ...rokav?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5ygmq ()

Kanban ::

velikBrokoli je izjavil:

Kanban je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

Torej, če predpostavimo, da je APY skozi celotno leto isti in se obresti izplačajo v vedno enakem znesku, pa recmo, da v 1 letu dobiš 1000 eur obresti. Na to moraš vsako leto plačati 25% davka, torej 250 eur. Ostane 750 eur, ki jih recimo po temu letu tudi dvigneš, plačaš potem še 25% davka na kapitalski dobiček, torej 187.5eur. Ostane 563 eur. Efektivno država pobere 437 eur, kar je 43.7%.

Wow...

Ne, na obresti plačaš 25%, kapitalskega dobička pa nimaš, ker je vrednost delnice sklada na začetku in koncu 1eur.


V članku na financah piše:

Kaj je v tem primeru kapitalski dobiček? »Davčna osnova od dobička iz kapitala je razlika med vrednostjo kapitala ob odsvojitvi in vrednostjo kapitala ob pridobitvi. Če se imetniku fleksibilnega računa natečene obresti reinvestirajo, se tako imetniku poveča število delnic oziroma število investicijskih kuponov v investicijskem skladu. Do povsem enake situacije se pride tudi, če si zavezanec izplača dosežene obresti, ki jih vnovič vloži v nakup delnice ali investicijskih kuponov investicijskega sklada. Natečene obresti so vedno predmet (ločene) davčne obravnave,« pravijo na Fursu.


Ne vem, men se zdi, da sem pravilno razumel z izračunom, lahko pa da se motim.

No tole pa res ni tako zakomplicirano, da se ne bi dalo razbrati. Precej jasno piše, če se obresti avtomatično reinvestirajo, se poveča število delnic sklada, ki jih imaš, kar je efektivno isto, kot če bi si obresti izplačal in sam na roke nakupil dodatne delnice. V kontekstu napovedi kapitalskih dobičkov je to relevantno zato, ker moraš navesti datum odsvojitve (prodaje) in pridobitve ("ročni" nakup + avtomatični nakupi iz reinvestiranih obresti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

Old Spice ::

In koliko je tu kapitalski dobiček? Za kar se ti poveča se ti zaradi obresti, ki so že obdavčene 25%.

Kanban ::

V primeru eur sklada je kapitalski dobiček 0EUR, smo že cca 10x napisali. Vrednost kapitala, ki si ga vložil notri se ti zaradi obresti ki jih dobiš ne poveča, ampak ostane enak. Se pa pri reinvestiranju dokupi nove delnice, vendar je prvotni kapital še vedno enako vreden kot je bil na začetku. Bi bilo očitno potrebno organizirati neko malo šolo financ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

deco16 ::

Kaj pa če šparaš v dolarjih in vrednost dolarja pade? :)

Kanban ::

Tudi to sem že razložil. Si naredil odličen biznis in imaš na koncu manj kot na začetku :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kanban ()

5ygmq ::

Huh, ja tole je zdaj (zelo) dobro vprašanje, kam bo šel EUR/USD v enem letu glede na dogodke v EMEA regiji. S padcem se je že dalo zaslužiti.

barakus ::

A potem je od slovenskih depozitov najboljša izbira zaenkrat še vedno intesa?

energetik ::

Če odpreš nov račun in preneseš plačo.

Sicer imaš drugje celo malce boljše obresti.
Npr. NLB ima varčevalca (vezava samo 1 teden) z 0,8%, hranilnica LON 0,5%.
Sicer so depoziti nekje okoli 1% za 1-3 mesece in 2,5% za 12mesecev+, kakor sem gledal.
vires in numeris

LeQuack ::

Zakaj so se pri nas obresti zdaj ustavile na ~3%? V tujini so 4 in več.
Quack !

kuglvinkl ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj so se pri nas obresti zdaj ustavile na ~3%? V tujini so 4 in več.


Iz istega razloga, zaradi katerega si pes lize jajca - ker si lahko.
Your focus determines your reallity

delavec44 ::

Ne da so se ustavile, že počasi padajo. Baje bo v prihodnjih mesecih šlo še dol kar se tiče dolgoročnih depozitov.

Tale šala Intese za 6-9 mesecev je pa samo nateg za nove stranke za katere potem upajo, da bodo ostali pri njih.

Tudi Unicredit je šel iz 3x12 mesecev na do 18 mesecev v novi akciji.

Zgodovina sprememb…

ducy ::

Ali kdo ve (natančno) kako je/bo potrebno oddati napoved dohodnine, v primeru če imaš neinvestiran denar na TR, ter z njim dobivaš obresti?
Vem, da je vse obdavčeno z 25%, ampak kater obrazec in kako se potem to uredi ob napovedi?
Glede na to da imaš na koncu 3% obresti in denar na voljo "kadarkoli", ni slaba opcija.
Thnx.

velikBrokoli ::

Na kateri banki imaš to? Za slovenske banke mislim, da se to avtomatsko poroča, za tuje pa ne. Ampak to mi ne deluje kot depozit?

Mato989 ::

ducy je izjavil:

Ali kdo ve (natančno) kako je/bo potrebno oddati napoved dohodnine, v primeru če imaš neinvestiran denar na TR, ter z njim dobivaš obresti?
Vem, da je vse obdavčeno z 25%, ampak kater obrazec in kako se potem to uredi ob napovedi?
Glede na to da imaš na koncu 3% obresti in denar na voljo "kadarkoli", ni slaba opcija.
Thnx.



Ja tudi meni mojih 57 EUR na trading212 računu dobiva obresti par centov mesečno ne vem če bom kaj poročal, bom se butla naredil če zatežijo itak pa ne presežem 1k letno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ducy ::

Mato989 je izjavil:




Ja tudi meni mojih 57 EUR na trading212 računu dobiva obresti par centov mesečno ne vem če bom kaj poročal, bom se butla naredil če zatežijo itak pa ne presežem 1k letno...


Pri TradeRepublic, je VSE obdavčeno z 25% in ne samo do 1k. Kako je pri Trading212, pa ne vem.

Mato989 ::

ducy je izjavil:

Mato989 je izjavil:




Ja tudi meni mojih 57 EUR na trading212 računu dobiva obresti par centov mesečno ne vem če bom kaj poročal, bom se butla naredil če zatežijo itak pa ne presežem 1k letno...


Pri TradeRepublic, je VSE obdavčeno z 25% in ne samo do 1k. Kako je pri Trading212, pa ne vem.


Zakaj pa če je identično kot da bi imel na banki depozit?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto mesi ::

Mato989 je izjavil:

ducy je izjavil:

Mato989 je izjavil:




Ja tudi meni mojih 57 EUR na trading212 računu dobiva obresti par centov mesečno ne vem če bom kaj poročal, bom se butla naredil če zatežijo itak pa ne presežem 1k letno...


Pri TradeRepublic, je VSE obdavčeno z 25% in ne samo do 1k. Kako je pri Trading212, pa ne vem.


Zakaj pa če je identično kot da bi imel na banki depozit?

A se bos spet debila delal tako kot v temi o Revolutu, ko si pa dobil uradno razlago pa izginil? Ni depozit, placa se 25%, ti se pa kr delaj debila, upam da dobis kazen.

ducy ::

ducy je izjavil:

Ali kdo ve (natančno) kako je/bo potrebno oddati napoved dohodnine, v primeru če imaš neinvestiran denar na TR, ter z njim dobivaš obresti?
Vem, da je vse obdavčeno z 25%, ampak kater obrazec in kako se potem to uredi ob napovedi?
Glede na to da imaš na koncu 3% obresti in denar na voljo "kadarkoli", ni slaba opcija.
Thnx.


Bi pa bil vesel, če bi kdo malce opisal kako se zadeva uredi ob napovedi. Rad bi se predhodno pripravil :)

Mato989 ::

Kripto mesi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

ducy je izjavil:

Mato989 je izjavil:




Ja tudi meni mojih 57 EUR na trading212 računu dobiva obresti par centov mesečno ne vem če bom kaj poročal, bom se butla naredil če zatežijo itak pa ne presežem 1k letno...


Pri TradeRepublic, je VSE obdavčeno z 25% in ne samo do 1k. Kako je pri Trading212, pa ne vem.


Zakaj pa če je identično kot da bi imel na banki depozit?

A se bos spet debila delal tako kot v temi o Revolutu, ko si pa dobil uradno razlago pa izginil? Ni depozit, placa se 25%, ti se pa kr delaj debila, upam da dobis kazen.



Daj debil ne nabijaj, piše mi vsak dan INTEREST ON CASH na tradingu nič nisem nikol potrjeval da bi karkoli dal v sklad

https://ibb.co/CByWc0n

Takole mi piše ko odprem... nikol noben sklad
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

LapD ::

Ne sekiraj se, par centov obresti FURS ne pobira, je celo zapisano v 50. členu ZDavP-2-NPB14
web&motion designer

Kanban ::

Mato989 je izjavil:



Daj debil ne nabijaj, piše mi vsak dan INTEREST ON CASH na tradingu nič nisem nikol potrjeval da bi karkoli dal v sklad

https://ibb.co/CByWc0n

Takole mi piše ko odprem... nikol noben sklad

Finančni guru Mato pozna samo 2 opciji: depozit in sklad. In odločil se je, da v tej njegovi omejeni definiciji INTEREST ON CASH pomeni depozit. Ni panike, ti bo FURS razložil razliko, ko te bo pozval, da oddaš samoprijavo in prijaviš obresti.

Mato989 ::

Kanban je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj debil ne nabijaj, piše mi vsak dan INTEREST ON CASH na tradingu nič nisem nikol potrjeval da bi karkoli dal v sklad

https://ibb.co/CByWc0n

Takole mi piše ko odprem... nikol noben sklad

Finančni guru Mato pozna samo 2 opciji: depozit in sklad. In odločil se je, da v tej njegovi omejeni definiciji INTEREST ON CASH pomeni depozit. Ni panike, ti bo FURS razložil razliko, ko te bo pozval, da oddaš samoprijavo in prijaviš obresti.


Boš ti dokazal kje sem kliknil da se strinjam z kakršnimkoli nakupom sklada... medtem pa meh... ne prijavljam nič
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GregiB ::

Mato989 je izjavil:

Daj debil ne nabijaj, piše mi vsak dan INTEREST ON CASH na tradingu


Če je posameznik v preteklem letu dobil izplačanih več kot 1.000 EUR obresti na denarne depozite pri bankah in hranilnicah, ustanovljenih v Sloveniji ali EU, mora najpozneje do 28. februarja na katerikoli finančni urad, razen na Generalni in Posebni finančni urad, vložiti edavki napoved za odmero dohodnine od obresti. Vir: FURS

Trading 212 ni ne banka.... ne hranilnica...

Zej pa nazaj za knjigico... odpri jo pri poglavju... "Basics"
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Kanban ::

Mato989 je izjavil:

Kanban je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Daj debil ne nabijaj, piše mi vsak dan INTEREST ON CASH na tradingu nič nisem nikol potrjeval da bi karkoli dal v sklad

https://ibb.co/CByWc0n

Takole mi piše ko odprem... nikol noben sklad

Finančni guru Mato pozna samo 2 opciji: depozit in sklad. In odločil se je, da v tej njegovi omejeni definiciji INTEREST ON CASH pomeni depozit. Ni panike, ti bo FURS razložil razliko, ko te bo pozval, da oddaš samoprijavo in prijaviš obresti.


Boš ti dokazal kje sem kliknil da se strinjam z kakršnimkoli nakupom sklada... medtem pa meh... ne prijavljam nič

Glede na napisano, je precej jasno, da nisi kupil ne sklada ne sklenil depozita. Nista pa to edini opciji, ki nosita obrsti.

Invictus ::

LapD je izjavil:

Ne sekiraj se, par centov obresti FURS ne pobira, je celo zapisano v 50. členu ZDavP-2-NPB14

FURS naredi izvršbo, ko si mu dolžan več kot 10 EUR.

Potem imaš pa na vsakem računu, če jih imaš več, strošek izvršbe od 60-80 EUR, odvisno od banke.

Namreč izvršba gre na vse banke, kjerimaš račun, ne samo na eno, tam se sproži postopek, preveč izterjan denar pa se vrne nazaj.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Kripto mesi ::

Mato989 je izjavil:



Daj debil ne nabijaj, piše mi vsak dan INTEREST ON CASH na tradingu nič nisem nikol potrjeval da bi karkoli dal v sklad

https://ibb.co/CByWc0n

Takole mi piše ko odprem... nikol noben sklad

Saj ves, da neumnost ni izgovor ne? Ceprav, ce clovek tebe pogleda bi skoraj lahko bila. V glavnem zaradi mene delas kar hoces, ampak ne zavajaj forumašev.

dunda ::

Načeloma tale dokument pojasnjuje, od katerih zadev se plačuje davek za obresti in od katerih ne.
Roko na srce - tudi meni po branju ni jasno, kaj je z obrestmi, ki jih človek dobi, ko ima na Trade Republic naložen denar, ki čaka za nakup ETFov, delnic ...
Če prav razumem, ga Trade Republic shrani pri banki, zadeva pa je obrestovana. Se to obdavči ali ne? V dokumentu bi bil takšen primer lahko pod tistim poglavjem, da se obdavči, kot tudi pod tistim, da se ne.
Nisem pa znalec.
https://www.kacnje.eu

Pat_MaGroin ::

Invictus je izjavil:

LapD je izjavil:

Ne sekiraj se, par centov obresti FURS ne pobira, je celo zapisano v 50. členu ZDavP-2-NPB14

FURS naredi izvršbo, ko si mu dolžan več kot 10 EUR.

Potem imaš pa na vsakem računu, če jih imaš več, strošek izvršbe od 60-80 EUR, odvisno od banke.

Namreč izvršba gre na vse banke, kjerimaš račun, ne samo na eno, tam se sproži postopek, preveč izterjan denar pa se vrne nazaj.


Zato se pa nima računa v SLO :).

gansta ::

Kako pa kje?

gansta ::

Kako na TradeRepublic dejansko povezati sredstva v "interest" s 4%? Nakažeš sredstva na TRR traderepublic in potem? Če so sredstva na računu že avtomatsko tečejo obresti in sproti dodajaš in vzemaš iz TRR-ja?

ducy ::

gansta je izjavil:

Kako na TradeRepublic dejansko povezati sredstva v "interest" s 4%? Nakažeš sredstva na TRR traderepublic in potem? Če so sredstva na računu že avtomatsko tečejo obresti in sproti dodajaš in vzemaš iz TRR-ja?


Da, avtomatsko tečejo obresti, na ne-investian denar.

janez77 ::

Ali je potrebno na TradeRepublic vsak mesec posebej nakazati nova sredstva na račun, da dobiš izplačane obresti? V oktobru sem namreč nakazal denar na Trade Republic, za katerega sem dobil 4% izplačane obresti. Ko pa gledam stanje za november, pa mi kaže pod obresti - average balance 0, ker nisem nakazal še nobenega denarja v novembru in bom torej ostal brez obresti 1. decembra?

gansta ::

šele 1.11.2023 smo, kako naj bo kaj obresti za mesec november?

Meee ::

ducy je izjavil:

gansta je izjavil:

Kako na TradeRepublic dejansko povezati sredstva v "interest" s 4%? Nakažeš sredstva na TRR traderepublic in potem? Če so sredstva na računu že avtomatsko tečejo obresti in sproti dodajaš in vzemaš iz TRR-ja?


Da, avtomatsko tečejo obresti, na ne-investian denar.


js sem mislil, da gre avtomatično pa sem danes prejel "le" 2% obresti za oktober. Sem sedaj ugotovil, da je treba it v app-u pod Cash -> Benefits in tam vklopit povišane 4% obresti.. tako da prejmem 4% šele z naslednjim mesecem ;)

gansta ::

Meee je izjavil:

ducy je izjavil:

gansta je izjavil:

Kako na TradeRepublic dejansko povezati sredstva v "interest" s 4%? Nakažeš sredstva na TRR traderepublic in potem? Če so sredstva na računu že avtomatsko tečejo obresti in sproti dodajaš in vzemaš iz TRR-ja?


Da, avtomatsko tečejo obresti, na ne-investian denar.


js sem mislil, da gre avtomatično pa sem danes prejel "le" 2% obresti za oktober. Sem sedaj ugotovil, da je treba it v app-u pod Cash -> Benefits in tam vklopit povišane 4% obresti.. tako da prejmem 4% šele z naslednjim mesecem ;)


To je zato ker si bil že od prej uporabnik traderrpublic, če si pa nov z oktobrom imas pa avtomatsko 4%

dunda ::

Potrjujem napisano pred menoj.
Če si "star" uporabnik, moraš v aplikaciji aktivirati 4 % obresti na neinvestirana denarna sredstva. "Novi" uporabniki (mislim, da nekje od oktobra) pa imajo to že avtomatično.
Obresti pripišejo prvega v mesecu (recimo včeraj so jih).

Mimogrede - če se bo kdo na novo registriral, je tukaj referral povezava: https://ref.trade.re/33r1q1zs.
Če se ne motim, dobi novi uporabnik med 15 in 25 EUR v kateri od delnic.
https://www.kacnje.eu

barakus ::

A je kdo zasledil če interactive brokers pnuja tudi obrestno mero na denar?

LapD ::

IBKR tudi ponuja ampak relativno nizke napram Trade Republic, tukaj na sredini strani je kalkulator: https://www.interactivebrokers.com/en/a...

1. Za prvih 10k eur ne dobiš obresti
2. Maksimalne obresti (2.873%) dobiš če je tvoj portfelj vreden več kot 100k.

V glavnem, ne preveč privlačno.
web&motion designer

mit3k ::

buttcrack je izjavil:

Kako hudiča vneseš rojstni datum, vpišem xx.yy.zzzz pa mi kao na koncu manjkata še dva znaka?!?!?


Je komu že uspelo vnest datum na ios appu? Ker debilen bug, ne morem verjet.

buttcrack ::

dunda je izjavil:

Mimogrede - če se bo kdo na novo registriral, je tukaj referral povezava: https://ref.trade.re/33r1q1zs.
Če se ne motim, dobi novi uporabnik med 15 in 25 EUR v kateri od delnic.

zadnjič je nekdo delil ref link in sem preko tega opravil registracijo.
V roku meseca dni moraš nakazat vsaj 100€ in opravit dva nakupa (ETF, stocks ali crypto) in dobiš za 25€ delnic.

mit3k je izjavil:

buttcrack je izjavil:

Kako hudiča vneseš rojstni datum, vpišem xx.yy.zzzz pa mi kao na koncu manjkata še dva znaka?!?!?


Je komu že uspelo vnest datum na ios appu? Ker debilen bug, ne morem verjet.

jaz sem se registriral prek ženinega androida in prijavil potem prek japke BP.

sem pisal supportu že več kot 14 dni nazaj pa ni rešitve.

Zgodovina sprememb…

dunda ::

buttcrack je izjavil:

dunda je izjavil:

Mimogrede - če se bo kdo na novo registriral, je tukaj referral povezava: https://ref.trade.re/33r1q1zs.
Če se ne motim, dobi novi uporabnik med 15 in 25 EUR v kateri od delnic.

zadnjič je nekdo delil ref link in sem preko tega opravil registracijo.
V roku meseca dni moraš nakazat vsaj 100€ in opravit dva nakupa (ETF, stocks ali crypto) in dobiš za 25€ delnic.


Hvala. Nisem točno vedel, kako je na strani novega uporabnika.
https://www.kacnje.eu
««
12 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TradeRepublic (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
66061601 (267) delavec44
»

kje čim višja obrestna mera za vloge na vplogled (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8011413 (3664) Horas
»

Varčevanje

Oddelek: Loža
344689 (2934) Lonsarg
»

Kam ta trenutek s 30K EUR na daljsi rok? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15956664 (15417) Buggy
»

Kaj narediti s prihranki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11123296 (20004) M.B.

Več podobnih tem