» »

Po mnenju strokovnjakov so iPhone uporabniki prismode

1 2 3
4
»

todman74 ::

Poleg tega, da imaš hud manjvrednostni kompleks zaradi nezmožnosti nakupa Apple izdelkov, imaš očitno tudi hude prisluhe, sodeč po tem kakšne bedarije klatiš.


Sem kar čakal, kdaj bo eden v tem stilu nekaj "izjavil"....človek, sploh me ne poznaš, mogoče imam celo boljše finančno stanje kot ti, ti pa kar na pamet, ne vem no, a si star 10 let, al kaj.

Eni tukaj dejansko verjamejo, da je nakup Apple izdelka nekaj najlepšega, kar se jim lahko zgodi v življenju in da imajo ostali, ki jih ti izdelki ne zanimajo, zaradi tega travme v življenju.8-O Oglasil sem se pa pač zaradi tega, ker je teh "jabuk" tem na tem forumu tolk, da se že "spotikaš" ob njih.

in btw, nobeden me ni vprašal, kateri player imam, vsi sam neki, da je z mano neki narobe....

Dr_M ::

Koncno en super clanek. :)
Se pa kar strinjam s to raziskavo :) Ocitno lahko danes tudi lepo zapakiran drek lepo prodajas. >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

roberto1 ::

full je smešno, kako se Applovci identificirajo s svojim phone-om. Število postov v tej temi in shoutanje je najbrž dokaz da bo nekaj res na tej raziskavi. Pattern sem zasledil že 100X in nikoli še nisem srečal nobenega uporabnika karkšnegakoli drugega izdelka (pazi tu je všteto vse) ki bi pokazal zobe in dobesedno bil pripravljen na fizično nasilje, ko se postavi pod vprašaj Apple.
Meni je žal, ampak takšno obnašanje mi pa res meji že na hud "psycho issue":). Sam sem uporabljal Macbooka in je čist ok, ipodi so pač playerji v malce bolj ličnem ohišju, isto je iphone sicer dizajnersko in uporabniško napreden, a tehnološko dokaj povprečen telefon! Pa ni treba se zdaj pobit tukaj:) lpt
Someday never comes!

root987 ::

katero raziskavo? link? bo šlo? končno?


borchi: Imaš polinkano tako novico, ki se je primarno povzemala in obe raziskavi od Strand Consult.

Ko si že spraševal - ne, nisem šel prebrati celotnega poročila, primarno sem povzemal CNet (kot bi ti lahko bilo razvidno iz začetka novice), bežno sem pa na hitro preletel osnutke, ki jih imajo na svojih spletnih straneh (poročilo moraš sicer zahtevati, da ti ga pošljejo - verjetno na mail v PDF formatu).
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

ABX ::

full je smešno, kako se Applovci identificirajo s svojim phone-om. Število postov v tej temi in shoutanje je najbrž dokaz da bo nekaj res na tej raziskavi. Pattern sem zasledil že 100X in nikoli še nisem srečal nobenega uporabnika karkšnegakoli drugega izdelka (pazi tu je všteto vse) ki bi pokazal zobe in dobesedno bil pripravljen na fizično nasilje, ko se postavi pod vprašaj Apple.
Meni je žal, ampak takšno obnašanje mi pa res meji že na hud "psycho issue":). Sam sem uporabljal Macbooka in je čist ok, ipodi so pač playerji v malce bolj ličnem ohišju, isto je iphone sicer dizajnersko in uporabniško napreden, a tehnološko dokaj povprečen telefon! Pa ni treba se zdaj pobit tukaj:) lpt


Se strinjam s tabo!


Vsak ki lahko trezno razmišlja se strinja z njim. Apple je zbral ker mu je všeč vmesnik, človek razume izdelek in plača dodano vrednost te lastnosti. Ovce so tiste ki kupujejo izdelke brez da bi sploh razumeli zakaj so se tako odločili.

Nekako kot tisti ki kupijo Ducati, vemo da se kvari in vemo da ga bomo šraufali celo življenje, ampak občutki ko zadeva dela so brez cene. Fanatik pa razlaga kako ta motor je oh in sploh v vseh pogledih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Bimmer_E30 ::

Zadnič je eni iPhone padu v banjo med kopanjem in vsak človek avtomatično da baterijo ven, da se vse ne skuri. A v tem primeru to ni bilo možno.
There is god!

Masamune ::

Zadnič je eni iPhone padu v banjo med kopanjem in vsak človek avtomatično da baterijo ven, da se vse ne skuri. A v tem primeru to ni bilo možno.
There is god!


slučajno sem zadnjič pri prijatelju gledal navodila za ipod. imaš notri za vsak model posebej točno s slikami pokazano, kako posamezen model odpreš in ven vzameš baterijo. mogoče je tudi pri iPhoneu tako.
lp, j

borchi ::

ni.
l'jga

ebatis ::

Res bi lahko bilo drugače napisano. Ampak je pa vse res!!
600 in več € za telefon ki nima niti fotoaparat. Če primerjamo s kakšno nokiou N96 recimo ki stane pou manj in ima odličen fotoaparat in tudi vse ostalo kar ima iPhone. Edino res nima na dotik ekrana in pač pošminkanega uporabniškega vmesnika. Z Nokio N97 pa sploh ga ni za primerjat.
Dokler ne poskusim leva je prašič zame kralj živali! :D

borchi ::

oh. zdej se fotoaparata nima...
l'jga

nekikr ::

Itaq da ne, tisto zadaj je samo neka leča. Za okras.

Je pa res da so VSI telefoni boljši od Iphona, s tem se sedaj popolnoma strinjam. Ste me prepričali, na podlagi tehtnih argumentov, da Iphone ni dober, ni meni primeren, to sem si samo domišljal saj je vsak drug telefon, tudi tisti iz praška boljši. Le da en nima takega UIja, drugi nima takega zaslona, tretji ima Symbian, četrti ima samo preloaded programe spet peti..... ampak so pa boljši !

Mr.B ::

PRoti HTC HD 2, mu lahko iPhones samo potegne. Fotoaparat je boljši, snemaš video kot se šika, pa ne rabiš kupiti še deset gadget aplikacij, zato da imaš spodoben telefon. No sej jaz bi se tudi sekiral, če bi dal 600EUR za MP3, predvajalnik, ter telefon iz časa mobiČuk paketa. Da ne omenim, kako si streniran, da kupiš polnilec za doma, avto, službo, pa za vsak slučaj še rezervo, kaj veš, kje bo zmanjkalo baterije.
Ko sem imel powen kurac, blišča, sem prižgal star iPaq, ker sem rabil telefon, ne moderni privesek.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

c00L3r ::

Zanima me mnenje zagrizenih iPhone zagovornikov, kaj manjka telefonom z Android OS? Dam vam to, da ni na tone čudnih igric na app store.

Mr.B ::

iPhone = Gadget, pri katerem bi lahko na koncu tudi kupil funkcijo UMTS/GMS v app storu. Pa imaš gadget, ki med drugim zna tudi telefonirati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

pivo ::

Zanima me mnenje zagrizenih iPhone zagovornikov, kaj manjka telefonom z Android OS? Dam vam to, da ni na tone čudnih igric na app store.


totalno šli izven teme, že lep čas nazaj. A vendar, ja fali veliko appsov, totalno mrtvilo ubistvu. NIČ kaj (meni) všečen vmesnik, neke bajne hitrosti ni,... baterija je isti kurac, pač od takih telefonov ni za pričakvat nekega bajnega časa. Sicer pa, android je fajn, da je prišel...se vsaj kaj dogaja na tem področju. Samo zakaj hudiča je ok, če dam 300funtov za android telefon, ko pa kupim iphona za isti denar, sem pa kar naenkrat prismoda?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Zmajc ::

Saj, to je isto kot da bi vse windows in OS X uporabnike označil za "prismode" ker prisegajo na rahlo omejene rešitve z boljšim user experiencom in se jim ne ljubi hecat z linuxom ... se pravi 96% uporabnikov. S to razliko da je linux zastonj iPhone alternative pa stanejo skoraj isto kot iPhone sam.

nekikr ::

No, pa vseeno naj nekdo odgovori na vprašanje, zakaj si prismoda če kupiš Iphone, če kupiš pa andorid (ki je trenutno svetlobno leto za Iphonom) pa nisi. Za praktično isti denar. Prosim, kdorkoli?

gzibret ::

Prečistil temo. Sicer ne detajlno, ampak vseeno je brisanih cca 30% postov. Večina jih je brisanih zaradi tega, ker so vsebovali osebne žaljivke, ostali pa zaradi tega, ker so bili samo natolcevanje, flejmanje, trolanje ipd...

Saj ne rečem, da so tisti posti, ki so ostali, resnično model oz. zgled za argumentirano debato (podkrepljeno z viri), ampak tisto, kar je brisano, to definitivno ni.

Pritožbe v pritožbe!
Vse je za neki dobr!

borchi ::

> borchi: Imaš polinkano tako novico, ki se je primarno povzemala in obe raziskavi od Strand Consult. Ko si že spraševal - ne, nisem šel prebrati celotnega poročila

ok. to ni res, pa če se gzibret še tako trudi. nikjer ni linkana raziskava. NIKJER!

ampak dobro, tudi če nisi šel prebrat celotne raziskave, vsaj nekaj si je pa? ali ne? sploh nič?

lepo sprašujem in kulturno debatiram z avtorjem novice*

* ane, gzibret?!

edit by gzibret - ni problem, dokler tvoja "debata" ne vsebuje raznih zbadajočih dodatkov.
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

borchi ::

> edit by gzibret - ni problem, dokler tvoja "debata" ne vsebuje raznih zbadajočih dodatkov.

ok, ni problema. bom repostal tiste poste, ki nimajo "dodatkov". zdaj, ko praviš, da je to košer... ker še vedno nisem obupal, da bi spoznal nekoga, ki je videl te raziskave. kljub temu, da so baje nalinkane (no, ja, mogoče to samo potrjuje to, da slo-tech ne zna linkat v novicah. v forumu se da, v novicah pa očitno ne. primoz?!)


> Najboljši telefon za bedake (če gre verjeti raziskavi).

kateri raziskavi?

Zgodovina sprememb…
izbrisalo: gzibret (danes ob 09:25:05)
ustvaril: borchi (včeraj ob 13:37:27)


> Se pa kar strinjam s to raziskavo

katero raziskavo? link? bo šlo? končno?

super!

Zgodovina sprememb…
izbrisalo: gzibret (danes ob 09:35:18)
ustvaril: borchi (včeraj ob 16:51:23)
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borchi ()

todman74 ::

No, pa vseeno naj nekdo odgovori na vprašanje, zakaj si prismoda če kupiš Iphone, če kupiš pa andorid (ki je trenutno svetlobno leto za Iphonom) pa nisi. Za praktično isti denar. Prosim, kdorkoli?


Zame je prismoda vsak, ki komaj "napraska" 600€, potem gre pa kupit telefon, pa čeprav še za osnovne življenske "potrebščine" nima in takih je v tej državici kar dosti, pa se ne gre tukaj samo za Iphone in ostale precenjene Apple izdelke,sem spadajo tud N97, kakšen HTC in ostale stvari kot so npr. plazme, avtomobili...

Če imaš pa "preveč" denarja, pa verjetno ni nič narobe če si lastnik Iphona, HTC ali N97, dokler ne začneš vsakemu "težit", kako je tvoj telefon najboljši in kako je od njega odvisen "tvoj obstoj".

Je pa fanatičnost "jabolčnikov" brez primere, potem si pa še domišljajo, da so objektivni....moje mnenje.

pivo ::

Zame je prismoda vsak, ki komaj "napraska" 600€, potem gre pa kupit telefon, pa čeprav še za osnovne življenske "potrebščine" nima in takih je v tej državici kar dosti, pa se ne gre tukaj samo za Iphone in ostale precenjene Apple izdelke,sem spadajo tud N97, kakšen HTC in ostale stvari kot so npr. plazme, avtomobili...

Če imaš pa "preveč" denarja, pa verjetno ni nič narobe če si lastnik Iphona, HTC ali N97, dokler ne začneš vsakemu "težit", kako je tvoj telefon najboljši in kako je od njega odvisen "tvoj obstoj".


S tem se popolnoma strinjam, pravilno povedano. Mene osebno ne moti natolcevanje proti iphonu...stvar posameznika, moti me dejstvo, da bluzijo čez iphona, hvaljo androida....VEDNO.

Je pa fanatičnost "jabolčnikov" brez primere, potem si pa še domišljajo, da so objektivni....moje mnenje.

To pa počnemo vsi, oz. skoraj vsi. Poglej si teme o WIN, ali pa Linux....slinjenje po vrh in počez.
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Zmajc ::

No, pa vseeno naj nekdo odgovori na vprašanje, zakaj si prismoda če kupiš Iphone, če kupiš pa andorid (ki je trenutno svetlobno leto za Iphonom) pa nisi. Za praktično isti denar. Prosim, kdorkoli?


Zame je prismoda vsak, ki komaj "napraska" 600€, potem gre pa kupit telefon, pa čeprav še za osnovne življenske "potrebščine" nima in takih je v tej državici kar dosti, pa se ne gre tukaj samo za Iphone in ostale precenjene Apple izdelke,sem spadajo tud N97, kakšen HTC in ostale stvari kot so npr. plazme, avtomobili...

Če imaš pa "preveč" denarja, pa verjetno ni nič narobe če si lastnik Iphona, HTC ali N97, dokler ne začneš vsakemu "težit", kako je tvoj telefon najboljši in kako je od njega odvisen "tvoj obstoj".


Jaz sem prav zadovoljen z svojo "budget" varijanto iPod touch (kupil poceni v tujini) + stari non fancy gsm ki ga imam samo za telefoniranje.

tomaz- ::

Hmm, berem tole.. "Zanimiva" debata, v kateri moram rečt, da je veliko več tistih, ki vsepovprek pljuvajo čez Iphone in hvalijo vse ostalo na vse pretege. Sam si ga lastim, prej pa sem imel izmed "boljših" telefonov Nokio N95 8Gb, pa potem 5800XM, pa vmes N97 za par dni.. Moji kolegi imajo skor vsi po vrsti "smart fončke",tud nekaj iphonov, pa še nikoli nismo v debati prišli do razprave " kdo ima daljšega".. očitno smo druščina, ki vemo, da si bo vsak pač kupil zadevco po svojih zmožnostih in presoji, pač kar mu je všeč in se njemu zdi uporabno.. Mi je pa zanimivo, kako so včasih ravno tisti največji "sveznalci" za mizo, ki vedo teorijo na dolgo in široko in do potankosti obvladajo sceno in oh in sploh, ko mu pa telefon zazvoni, potegne iz žepa telefon, ki ni videl niti Symbiana, kaj šele kaj drugega.. Ja, taki so res ponavadi najpametnejši.. Zelo podobno, ko se mladi lastniki malih nafriziranih starih hondic, po možnosti s tistimi krasnimi modrimi lampami na pragovih na dolgo in široko pregovarjajo o tem, kako se točno določen model BMW-ja fuuuuuuul boljš drži ceste kot model Audija in kako se "ta-pa-ta" lohk skrije pred "tem-pa-tem" ..

Ah, fantje, sej je v peskovniku dovolj mivke za vse nas, vsak prinese svojo lopatko in kanglico in se bomo super igrali..

Aja, sej res, spet bo imel nekdo modro lopatko, nekdo bo pa bedak, ker mu je oči kupil rdečo lopatko..

Ups, nikoli konca, hehe

Bakunin ::

vsak "telefon" (smart ali pa ne) nad 100g je zame prevec okoren, da bi ga nosil okrog...

M-XXXX ::

vsak "telefon" (smart ali pa ne) nad 100g je zame prevec okoren, da bi ga nosil okrog...

Aha- 4kg obleka je OK, 1kg čevlji so ok, 5kg bunda je OK a 0.025kg več za telefon te pa na kolena spravi:)

Bakunin ::

ce tebi ustreza drzati pol kilski cigl ob usesu, potem ti kar... ;)

M-XXXX ::

ce tebi ustreza drzati pol kilski cigl ob usesu, potem ti kar... ;)

Glede na to da večino časa doma naokoli prenašam 1kg zapestne uteži mi je za tistih 25gramov čisto vseeno.

Bakunin ::

ce imas poceni tarifo te najamem za osebnega nosaca tki. "mobilnega" telefona. ;)

zdaj rabim samo se Dedka Mraza, da mi prinese ta cudezni polkilski "mobilni" aparatus.

M-XXXX ::

Ma neumno se mi zdi ko se tolk tako sekira za tistih 25g, naj raje pogledajo navzdol proti trebuhu, pa sem ziher da se bo tam najdla kašna kila, ki bi se jo dalo znebit pa se ne sekirajo kaj toliko:)

823483 ::

vsak "telefon" (smart ali pa ne) nad 100g je zame prevec okoren, da bi ga nosil okrog...

Kako zanimivo!

Jaz pa nosim samo črne štumfe, ker so mi najlepši.

Khamul ::

> Keyser: s to izvajo si samo dokazal da si še eden izmed tistih "saj smo vedeli da je boljši, samo privoščiti si ga nismo mogli". Iphone prve generacije je bil kljub pomankljivostim nekaj revolucionarnega. Predvsem zaradi zaslona in UI.
To niti približno ni res :) kaj je revolucionarnega na zaslonu? pa v UI? zato ker je patentirano še nihče ni mel tega? izl une padu?
na ekonomiji učijo da dodaš copy/paste in s tem pospešiš prodajo?

Tuki je citat enega od ljudi iz micro$ofta:
"We’re still playing catch-up. When Apple came on to the scene a couple of years ago, it threw away the rulebook and reinvented it. We unfortunately don’t have that luxury. It’s true, Apple caught us all napping. It launched something that was very iconic, new and unseen with a very good user interface."
Skratka ne gre za specifične zadeve - zaslon, ui, hardware. Gre za celoten koncept, zasnovo, idejo, ki je prodrla. In ne govort, da NI revolucionarno. Ker če nebi blo, a se ti slučajno zdi, da bi zdele bli priča taki poplavi telefonov z na dotik občutljivimi zasloni?

Zico4 ::

> Keyser: s to izvajo si samo dokazal da si še eden izmed tistih "saj smo vedeli da je boljši, samo privoščiti si ga nismo mogli". Iphone prve generacije je bil kljub pomankljivostim nekaj revolucionarnega. Predvsem zaradi zaslona in UI.
To niti približno ni res :) kaj je revolucionarnega na zaslonu? pa v UI? zato ker je patentirano še nihče ni mel tega? izl une padu?
na ekonomiji učijo da dodaš copy/paste in s tem pospešiš prodajo?

Ja, iPhone je bil (in je še vedno) odličen marketinški dosežek. Še nikoli nihče ni od prve naredil tako dobrega telefona. Ki je imel (in še vedno ima) cel kup pomankljivosti. Velika večina pomanjklivosti je bila narejenih namenoma, saj te le tako lahko (zelo spretno) pripravijo da čez kako leto kupiš nov, a le malo boljši model. Če bi dve leti nazaj Nokia ali Sony Erricsson dala na trg model s kamero brez MMS-ja, bi ga vsi popljuvali. Apple pa je iz tega po marsičem inferiornega izdelka naredil kult. In za to jim lahko čestitamo. Kar pa ne pomeni, da mi je to njihovo obnašanje všeč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zico4 ()

Bakunin ::

Jaz pa nosim samo črne štumfe, ker so mi najlepši.


se dobro da ne nosis drsalke.

Mavrik ::

Če bi dve leti nazaj Nokia ali Sony Erricsson dala na trg model s kamero brez MMS-ja, bi ga vsi popljuvali.


A iPhone pa niso? Saj ga še zdaj pljuvajo kot vidiš tule.
The truth is rarely pure and never simple.

Gregor P ::

... in sploh še nismo nehal (N900 -> ni MMS-a):D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

Ta tema z butastimi odgovori je dokaz, da so res prismode. Zmagajo pa seveda tisti, ki mislijo, da če nekdo ne kupi iNekaj, da je to samo zato, ker nima denarja. Ker drugega racionalnega razloga za kaj takega res ne more bit, a ne. In potem mislijo, da niso prismode :)

Mavrik ::

Ta tema z butastimi odgovori je dokaz, da so res prismode. Zmagajo pa seveda tisti, ki mislijo, da če nekdo ne kupi iNekaj, da je to samo zato, ker nima denarja. Ker drugega racionalnega razloga za kaj takega res ne more bit, a ne. In potem mislijo, da niso prismode :)


[citation needed]
The truth is rarely pure and never simple.

Utk ::

Ga imaš v naslovu teme. In v odgovorih "prismod".
Ampak fascinantno kako užaljeni znajo bit nekateri...kot v tisti temi, da se hp in lenovo računalniki kvarijo bolj od asusov. Bi lahko naredili še kakšno raziskavo kolk samomorov in pretepov več je po objavi takih novic.
In še enkrat...in potem še mislijo, da niso prismode :)
Pa sej, če bi jaz neko stvar tako mastno preplačal, bi tudi iskal racionalne razloge na vse načine in prebutal vsakega, ki mi bi nasprotoval. Če bi bil prismoda.

tomaz- ::

Ga imaš v naslovu teme. In v odgovorih "prismod".
Ampak fascinantno kako užaljeni znajo bit nekateri...kot v tisti temi, da se hp in lenovo računalniki kvarijo bolj od asusov. Bi lahko naredili še kakšno raziskavo kolk samomorov in pretepov več je po objavi takih novic.
In še enkrat...in potem še mislijo, da niso prismode :)
Pa sej, če bi jaz neko stvar tako mastno preplačal, bi tudi iskal racionalne razloge na vse načine in prebutal vsakega, ki mi bi nasprotoval. Če bi bil prismoda.



Ja, ampak pozabljaš eno OČITNO dejstvo te novice:
To novico niso (nismo )splavile "prismode" z Iphoni, ampak tisti, ki si ga ne lastijo, lastijo si pa pravico uporabnike okarakterizirati s prismodami.. Zanimivo, kako se potem razvije debata o tem, kako so (smo) uporabniki užaljeni.. KDO hudiča je pa zadevo sploh načel: uporabniki ali tiste NE-prismode??????

pivo ::

Ga imaš v naslovu teme. In v odgovorih "prismod".
Ampak fascinantno kako užaljeni znajo bit nekateri...kot v tisti temi, da se hp in lenovo računalniki kvarijo bolj od asusov. Bi lahko naredili še kakšno raziskavo kolk samomorov in pretepov več je po objavi takih novic.
In še enkrat...in potem še mislijo, da niso prismode :)
Pa sej, če bi jaz neko stvar tako mastno preplačal, bi tudi iskal racionalne razloge na vse načine in prebutal vsakega, ki mi bi nasprotoval. Če bi bil prismoda.


Na podlagi česa sklepaš, da preplačaš? Plačamo toliko, kot se nam zdi vredno. Vsi ostali apple izdelki, ki so bili vsi po vrsti označeni kot "mastno" predragi....dejte mal cene primerjat. 13 macbook in mbp sta med cenejšimi. 15 MBP je isti rang kot kak lenovo, elitebook,...
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Tear_DR0P ::

najbolj hecno je da je poleg vsega flameanja in nabijanja kako zanič je iphone, treba plačati še raziskavo, ki pokaže da je iphone res zanič in da so userji navadni tepčki. moram priznat da tak telefon mora bit zares zelooooooo zanič - vsi ostali, ki jih nihče ne opazi pa so verjetno precej boljši

p.s. za dobrim konjem se vedno prah dviga ;)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

powr ::

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zlobne spletne strani so brskale po iPhonih

Oddelek: Novice / Varnost
356409 (4129) MrStein
»

Apple tudi letos izgubil prototip iPhona (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8225387 (21702) axee
»

Zakaj Apple? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
767264 (4250) bluefish
»

Po mnenju strokovnjakov so iPhone uporabniki prismode (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
19214698 (9652) powr
»

Predstavljen Verizon Droid, Googlova glasovna navigacija, druge napovedi

Oddelek: Novice / Android
233827 (3335) Mobidick

Več podobnih tem