» »

ADSL in ISDN

ADSL in ISDN

OldSkul ::

Zanima me če lahko uporabljam ADSL internet in ISDN internet.
Pa ali je potrebno razcepnik za ADSL imeti postavljenega zraven NTBA za Isdn ali je lahko kjer koli kjer je ISDN vtičnica?

Lp

LapD ::

Kje ti je logika? Če maš ADSL, zakaj bi kuru impulze?

OldSkul ::

Zato ker mi jih firma plačuje,kapiš!?

tejo ::

Samo še vedni ni logike. Maš ISDN in ADSL. ADSL plačaš vsak mesec toiko kot plačaš, pa če si 24h na dan gor, al pa cel mesec nič, pa še hitrost je velika, ti boš pa ISDN uporabljal (ki je počasen, res pa ga firma plačuje, samo še kr ni logike).

Razcepnik je pa najbolje, da je čim bližje ISDN omarci (tista bela škatla). Ti vsaj kabli niso v napoto. :D Razcepnik ni isto kot modem, zato ga ne moreš kr v vtičnico vklopit. Shema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

McHusch ::

Lahko ADSL in ISDN hkrati uporabljas (tako dobis max 640kbps povezavo) vendar pri recimo brskanju po internetu ipd. ni bistvene razlike, pri downloadu pa se vecja hitrost minimalno opazi in nikakor ni vredna cene.

Zadevo sem sprobal z ADSL Siemens XpressLink modemom ter 3COM USR ISDN Pro TA in je zadeva sicer lepo delala vendar, je potrebno kar precej prepricevanja Windowsov da uporabijo obe povezave (ponavadi pomaga kaksen WinGate ali WinRoute).

V bistvu, da se a je brezveze. Zakaj bi firmi po nepotrebem delal stroske?:\

Dami ::

ISDN pol kvečjemu fajn paše kot backup če adsl dol pade. Sej že skor vsi (če ne že vsi) routerji to podpirajo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

OldSkul ::

A mi zna kdo razložit kako se to naštima, da bi imel ISDN in ADSL skupaj vpreženega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114275 (10162) Bistri007
»

Ljubljanski kabel?

Oddelek: Omrežja in internet
272257 (1874) Fury
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049618 (7300) flipflop
»

ISDN - ADSL instalacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
262345 (1800) TESKAn
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764509 (3145) eiht

Več podobnih tem