» »

Pomoč glede brezične miši

Pomoč glede brezične miši

Kriko ::

Pozdrav. Dane sem v darilo dobil brezžično miš TEVION model MD 9470, ampak je problem ker si samo nemška navodila, jaz pa en klinc ne razumem. Lepo vstavim baterije adapter, vse lučke gorijo, ko vklopim USb računalnik spozna a miš ne dela. Ima oa spodaj nek gumb ki ne vem kaj pomeni.
Prosim če mi lahko kdo pomaga.
Na njivovi strani o kakih manualih ali novih driverjih za XP ne duha ne sluha. Link
Zanima pa me še naslednje. Piše da je treba vstavit dva NiMh akumulatorja , kaj je razlika če vsatvim dva NiCD?
  • spremenil: Kriko ()

Gapi ::

Živjo
Če maš na sprejemniku tudi knofek probaj stisniti oba hkrati.

akulp ::

A ti je uspelo?

Pri meni je drugače tako, da pritisneš najprej gumb na sprejemniku, nato ti javi okno, potem pa še tistega na miški in dela..

Srečno..:))

Vanich ::

Jah, so ti že povedali:
sinhronizirat moreš sprejemnik in pa miš; oba imata spodaj(verjetno) en gumb, pristisni prvo na sprejemniku, poj pa še na miški in to je to. NiMH baterije so 1000 X boljše od NiCD - ker se jih da večkrat filat (do 1000 x), in ne trpijo za takoimenovanem "memory" efektom. Eno polnjenje pa tudi dalj časa traja kot NiCD. So pa dražje, jebiga.

alien-w ::

Pepca: memory efekt ostaja, samo ne tako izrazit.

Kriko: Kupi res raje NiMH, ker jih boš res imel dlje.

Kriko ::

Fantje thx. Takoj ko pridem iz službe bom probal porihtat miš. Ja za baterije sem vprašal, ker za probat sem vzel iz telefona (ISDN) in so NiCD, in zdaj ko ste napisali mi je vse jasno zakaj je telekom dal te zraven, in res so pokvarjeni povsod kjer se da.
Mi je pa blo čudno, ker v teh ISDN telefonih je treba obvezno izbrat kateri tip akumulatorejv imaš, torej ali NiMh ali NiCD pa sem mislu da je pomebno tudi za miš, ker v navodilih piše NiMh!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ultimativne AA baterije?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
304054 (2567) VolkD
»

akumulatorji in polnilci

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
93139 (2793) TilenS
»

OPTIČNA brezžična miška , kako hudiča izklopit čez noč ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
113274 (3056) Scorpia
»

Baterije

Oddelek: Loža
71024 (890) schurda
»

kapaciteta polnilnih baterij

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
217262 (6874) door_man

Več podobnih tem