» »

Kako pospešiti internet?

Kako pospešiti internet?

Guzzy ::

Okej, mam problem.. internet je zlo počasn.. na kompu mam 2mb, tv 2mb, drug komp 2mb. telefon 2mb..
zaj pa mi dol vleče 150kb/s in uploada 30kb/s ko mojim sošolcem 3mb/s in 400 kb/s.. in jaz sem tam nekje v središču.. optike še nimam.. pa me zanima kako pospešit internet? probal sem že 10000000000 programov ampak noben ni pomagal.. mogoče če zmanjšam količino programov na tvju ki jih je 200? hvala za pomoč!

KoMar- ::

1. Pri vseh teh številkah nisi bil zmožen napisat, kateri paket imaš naročen
2. Nauči se ločit med malim in velikim b. Se mi sploh ne da dešifrirat zdej, ko si kar vse z malim napisal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

barocco ::

verjetno maš zabasano linijo.
potegni zastonjski program cFosSpeed.
;)

elchejek ::

telefon 2mb!?

Guzzy ::

komar to so kilobajti na sekundo in megabajti na sekundo imam pa naročen siol basic paket 100MB/s.. nevem od čega mam zabasano linijo in elchejek nevem o telefonul..

black ice ::

Če imaš osnovni paket potem je to 1Mbit/s in ne 100MB/s (kar je 800x več btw);((.
Za ta paket je to popolnoma normalna hitrost, v bistvu še višja (1Mbit/s = 128KB/s). TV kot tudi telefon nimata vpliva na hitrost internetne linije, saj imaš poleg internetne linije še nekaj rezerve za TV in telefon.

Lahko imaš 100 in 1 program pa se ti hitrost ne bo bistveno povišala (mogoče za kakšen KB/s). Brezveze kompliciraš, povej ateku naj baci pare, ti pa potem pokliči operaterja, da želiš hitrejši paket.

PS: To o ateku nisem mislil žaljivo, da ne bo to spet kamen spotike.

Guzzy ::

ok black ice, hvala za odgovor za ta tv pa si bom kupil hitrejši paket.. sory za mojo nevednost samo nisem tak strokovnjak za internet(:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447375925 (51536) Tero
»

Internet v EU: dobimo le tri četrtine tega, kar plačamo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7523875 (18991) Silck
»

Širokopasovni dostop do interneta (tehnična plat ponudbe) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
526466 (4933) darkolord
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515281 (4378) darkolord
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734231 (17313) RedOS

Več podobnih tem