» »

Msn messenger 7.5 ne deluje

Msn messenger 7.5 ne deluje

rock.cepin ::

Ja tkole je men je delu msn messenger 7. 5 cist normalno dokler mi ni ta teden v zacetku tedna crku internet oz. Interneta povezava ko je meu amis neke tezave no zdaj pa ko kliknem na msn-ju vpis mi napise da trenutno ne morem vzpostaviti stika koda mi nebi delu internet ampak mi pol pa kliknem odpravlanje teŽav pa mi tam obkljuka vse razenm vrata za ključe in vzpodaj napise! Poskus povezave s storitvijo ni uspel. Vzrok za to so lahko nepravilne nastavitve strežnika proxy ali požarnega zidu. Preverite nastavitve nastavitve strežnika proxy so na voljo v možnostih msn messengerju za nastavitve požarnega zidu se obrnite na prodajalca!
To mi napise zdaj pa ne vem kako to resti probal sem ze veliko ampak se kar ne ugotovim prosim ce mi pomagate hvala! ;((

danielka84 ::

IE imas nastavljen na offline>?

rock.cepin ::

Kje pa to naštimam prosim če mi pojasnis k nimam velik pojma heeh!!!
Hvala!

Sadida ::

Odpreš IE, potem pa Datoteka- Brez povezave odkljukaš
;)

rock.cepin ::

;)JA sam kje ga odprem;)
TO TE PROSIM CE MI POVES!!!
hvala
lp

rock.cepin ::

A IE pomeni event viewer ce poem to pol sem ga odpru sam usejen zdej ne znam tuki nich!8-O

Tody ::

IE internet explorer tista modra ikonca pa to....

zee ::

pa ni treba uporabljat klicajev in velikih tiskanih črk.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Trinitron ::

IE = Internet Explorer :'( Žalostno, da tega ne veš. Ikonca:

rock.cepin ::

Ja vem da je to ikona za intzernet explorer ampak me zanima kk nastimam tist k uzgor pise ne pa kaka je ikonca za IE
pa prosim ce bi lahka hiter odgovorli:)) :D

jancko ::

Glej al ti se delaš neumn al si... Kar so ti gor napisali je tko odpreš IE in goe v kotu imaš datoteka klikneš in maš brez povezave:))

A zastopš zdej
jancko

rock.cepin ::

Ja tist sm nardi da sm dau brez povezave jooj kk naj razlozim sej tist mi dela ampak VRATA ZA KLJUČE mi ne dela evo vam screenshot

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

OmegaBlue ::

Čari slovenskih prevodov - sanja se mi ne kaj bi bila vrata za ključe.(socket?)

P.S.
Sem ti popravil sliko.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

rock.cepin ::

JA hvala da si popvaru sliko!
EM pa za une k so mi prej pisali A VAM JE ZDEJ KJ BOLJ JASN!

OmegaBlue ::

Sem zagnal angleško različico - Vrata za ključe so v resnici "Key ports" se pravi ključni porti za komunikacijo (čestitke tistemu, ki je to prevajal). Torej si pred kratkem nameščal kak firewall (požarni zid) ali antivirus program? Ker ti nekaj blokira komunikacijo.

P.S.
Kak router na mreži?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

rock.cepin ::

Em ne da bi vedel ampak mam bitdefender-ja pa je skos uredu delal res pa je da sem dol vrgel msndiscovery nek glup program a pol doben ne vem kk nj to popravi 8-O :(

OmegaBlue ::

Torej bitdefender ima vgrajn požarni zid (firewall) poglej v nastavitvah če ima MSN dovoljenje za dostop, možno tudi da tisti "dodatek" za msn kaj sabo vzel - probaj reinstall msn-ja v skrajnem primeru.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

rock.cepin ::

Vsa vrata sm odpru msn zbrisu pa se enkrat nalozu pa se kr ne dela js ne vem ka je edina moznost je se da mi je amis blokiru dostop do msn-ja a zej je se sam tta moznost formatirat!!!8-O ;((

OmegaBlue ::

Izredno dvomim da bi amis blokiral MSN.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

rock.cepin ::

kwa bi pol lahka blo

R33D3M33R ::

Izklopi najprej Bitdefender in poglej če deluje. Si sploh preizkusil gumb "Popravi"? Prenesi si sporočilnik GAIM in preizkusi če povezava deluje na njem. Preizkusi WebMessenger, če ti deluje ta...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

rock.cepin ::

Ja tkle je tudi Web Messanger mi ne dela in tudi LogMein ne Napise pa isto kot pri Msn Messenger-ju da je neki narobe z Proxy-ji zdej me pa zanima kje spremenim proxy-ije pa tudi gumb POPRAVI sem ze oporabil gaim sem si pa dol potegnal sam ga ne znam oporabljati, pa tudi BitDefender sem ze zapru pa probu pa tudi ne dela tko da ne vem evo vam pa slike od LogMein-a in Msn 7.5 tam ko grem pod moznosti in povezava.

Zgodovina sprememb…

rock.cepin ::

rock.cepin ::

Ka je zdej a doben ne ve al kaj! Al doben noče pomagat!;(( 8-O

5er--> ::

Ko sem si dal jaz gor msgdiscoveryx mi je tudi msn 7.5 nehal delat (kao brez povezave)... po mojem je še vedno ostalo kaj od tega programčka gor.

rock.cepin ::

Ja in kaj si naredil potem da je delalo!!!

5er--> ::

Zbrisal msgdiscoveryx... samo zgleda, da tebi še kar blokira...

rock.cepin ::

Mah tale teden se pocakam ce se bo gdo najdu k zna s tem in mi pomagu Drugac bom naslednji teden formatiral!!!>:D ;( ;((

waLkeR^! ::

Msgdiscovery, če ga maš, in se ti noče obkljukat, ga zaženi, (v tray-u :D ), in pol klikni na advanced desno zgoraj podčrtano z modro, in potem tam označi Enable Exit. Pol klikni yes. Pol pa še samo exitaj (gumb se ti tako sam pojavi, če mu seveda to dovoliš ;:P)
Don't annoy me. I can be really really strange.

SkanK ::

ROKI SMOKI

Čepin formatiri že enkrat al pa nared to, kar so ti povedali... 1 tedn boš čaku... c-c-c popravi :D
!!!SkanK!!! LP!

rock.cepin ::

Lej ti ne ves zaka si se rodil zato bot tih!!! Pa se ne delat neki tu ko sm ti pa reku da mi poprav si pa reku ne $$nam!!!
Uglavnem folk GAIM mi dela logmein pa msn pa ne tk da res ne vem kwa bi laka to blo cudno a dobenmu se se to ni zgodu al ka!!!

zee ::

@rock.cepin: ne bit nesramen. :|

Še nasvet: piši v slovenščini, morda te kdo tudi razumel.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

R33D3M33R ::

@rock.cepin: Ne, naj ti bo to v poduk, da drugič ne nameščaš raznih bedarij kot messenger discovery. Če ti gaim dela pač uporabljaj GAIM ali pa formatiraj. It's up to you...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

SkanK ::

ja sorry ti nepoznaš heca + nesramen si glede tist kdo ma pojm pa kdo ne pa rajš nebi komentiral ;)
!!!SkanK!!! LP!

tomlc ::

jz pa vem kaj te muč in to točn... posnet mas sp2 sm 99% in od trenutka ko si posnel MessengerDiscovery, ki se nahaja C:\Program Files\MessengerDiscovery ti ne dela več, ta programček je za ene vrste zajebavat folk, snemat video... uglavnm zbriš to še prej morš crtl+alt+delete ga najdt med procesi in ga zaklučt. .... in ne deli stvari o taketih se ti ne sanja al pa saj mal prej preber o njih
tomlc

cucolino ::

dragi uporabniki... :))
Vrata za kljuce, oz. Key ports [jap, omegablue, tocno tko-cestitke prevajalcu!], naletijo pri Live Messengerju velikokrat na napako. Napaka je se vedno velika uganka, za jo software-sko rešit, tko je namreč Microsoft sam objavil. Ce ne resi zadeve izklop firewalla, jo resi ponovni zagon racunalnika, [to napako navadno vrze ven pri laptopih, ko zaspijo v stand-by ob pomankanju baterije-po obuditvi so wireless porti mrtvi-key ports namreč.pomaga ponovni zagon], ce pa ne resi ponovni zagon-pomagaj si kot ves in znas. :)
Dejstvo pa je tudi to, da je vec kot znano, da novi bitdefenderji [vse od razlicic 10 naprej-10 je bla se ok, 2008, 2009 so pa dobesedno ''jajca'' [oprostite, admini..], sploh paketi internet security.] povzrocajo sesuvanje windowsov, pocasi in skoraj neopazno, dokler pac enostavno nekaj ne dela vec. Tudi do tega pride, da antivirus mrkne, ko ga hocemo unistalirati pa windows napise da sploh ni instaliran-dejansko pa laufa v ozadju. Odstrani se ga s pomocjo nove instalacije [napise kot da ga se ni gor, tako da NE ponudi moznosti odstranitve, nic zato!-->], med instalacijo pa instalacijski paket vrze ven napako, in napise da lahko ignoriras in zaprej, ali pa odstranis vse dadoteke-tako zazene bitdefender removal tool, ki odstrani tisto 'polocivko'' datotek nove instalacije, ter cel antivirus ki se v windowsih ne identificira vec.
Pa vendar, zal ta zadeva PO popolnem mrku internetnega pretoka ne resi zadeve. Key ports so se vedno neaktivni... Na to temo sem tudi odprl novo temo, kjer sprasujem ravno za to resitev.... ;)


l.p. Marc

BlackHole ::

Že kakšna 2 tedna imam tudi sam problem z Messengerjem in to napaka "vrata za ključe". Nisem inštaliral nikakršnega programa že dalgo ne. Se že pozna kaka "izi" rešitev?
LP Marko

cucolino ::

Že kakšna 2 tedna imam tudi sam problem z Messengerjem in to napaka "vrata za ključe". Nisem inštaliral nikakršnega programa že dalgo ne. Se že pozna kaka "izi" rešitev?

Malce vec podatkov... za kateri messenger gre, verzija, kateri sistem uporabljas, laptop ali fiksni racunalnik....? To bi znalo omejiti resitev vsaj na tretjino moznosti... ;)

BlackHole ::

Messenger je najnovejša verzija. Hecno pa je, da sem se včeraj spet normalno prijavil. Popolnoma nobene spremembe na sistemu in softveru nisem delal. Sistem je XP, računalnik je "fiksni".
LP Marko

amigo_no1 ::

"izi" rešitev sliši na ime amsn ali pidgin.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Msn TEŽAVA...!!! čudna zadevaa...

Oddelek: Pomoč in nasveti
101791 (1416) d3n!5
»

vsakič ko se mi windowsi naložijo javi to nevem če je napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
13926 (733) dadooo
»

Navinaje rama in pomen latenc

Oddelek: Navijanje
161406 (985) Romčy
»

CS 1.6

Oddelek: Igre
5922 (856) Vitor
»

Navit sistem in BSoD ob uporabi Emule

Oddelek: Navijanje
141279 (1101) KrCbelca

Več podobnih tem