» »

http Prblem, lahko kdo pomaga?

http Prblem, lahko kdo pomaga?

smileypuf ::

Pozdravljeni.

Imam neko bolj cudno tezavo. Rad bi, dal na www neki igrco. Magari exe igrico ali sfw igrico da bi jo folk igral online. Lahko bi jo igral samo en na enkrat in ne dva hkrati. Nvem nekako bi se igralec preko interneta povezal na igrico in jo igral. Hkrati ko pa bi igralec igrico igral, bi lahko jaz pri sebi doma gledal kaj on igra na monitorju. Se pravi da bi bil na strani samo link na en rac. na katerem bi bila ta igrica, samo zaradi tega da bi jaz lahko na monitorju doma gledal kaj igralec igra. Vsaj rac. ima svoj inet. ip in dokaj hitro povezavo. Mi lahko prosim kdo kaj razjasni kako bi to naredil? Hvala lepa za odgovor!

Lep Pozdrav
  • premaknil: perci ()

smileypuf ::

Ali pa naprimer igrice kot so q2 ali kaj podobnega. Da bi bil na mojem rac bot ostali bi se konektali name in igrali. Ali pa da bi gledal jaz kako nekdo ki je povezan na moj rac. kako on igra skace itd!

Matek ::

Ja pri novejših Streljačinah maš možnost biti spectator, torej da lahko letiš in gledaš kaj kdo dela, sam to ni kar ti rabiš
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Gandalfar ::

smiley: ah .. kaksne ponizne optimisticne zelje :-)

problem pri vsem tem je da danes povezave niso dovolj hitre da bi lahko recimo ti sliko posiljal naokoli. Tako, da bi bilo se najboljse da postavis streznik in si potem spectator.. kakor ti je ze svetoval nekdo pred mano.

smileypuf ::

Aha se pravi sem lahko jaz server in tudi spectaor hkrati? Hvalal lepa zapomoc!:)

smileypuf ::

Pa bi mi lahko kdo nastel cimvec takih igric? Queake, Unreal Wolfenstein..Fifa se da? Alpa Bomberman? Tnx:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doping testi tudi za igralce računalniških iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9532143 (24954) Superboyy
»

World of Warcraft 'obrnjen' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
21215411 (9447) FireSnake
»

Spore (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19115079 (6355) Outsajder
»

Psiholohija Iger (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148624 (6385) janko5213
»

Čemu želje po zmogljivem računalniku?

Oddelek: Loža
371691 (887) undefined

Več podobnih tem