» »

Psiholohija Iger

Psiholohija Iger

1 2
3
»

laught ::

Ko se že glih pogovarjamo o polomljenih stvareh:)
Evo moje 4 gamepade.


 polepljeno

polepljeno


 ko sem igral cod 4 na veteran je prletel v steno:)

ko sem igral cod 4 na veteran je prletel v steno:)



upam da me neboste obravnavali kot psihiča:)

Ciklamen ::

psihič... :D

No ja, sam nisem tak gorečnež, se pa znam precej razjezit, če mi kaj ne gre. Ampak da bi pa kaj polomil, to pa ne :)
- End of the Post ->

strictom ::

Pri hotel626 rabiš camero zato da te pofotka, ker pri eni misiji se moraš najt med gručo slik.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Mikrofon pa zato da eni mali zapoješ uspavanko :)

PS.: vam je uspelo pogruntat cifre v tisti celici z unem tipčkom v prisilnem jopičo? Js sm kr dal skip, ker se mi ni dalo več zajbavat...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Zakaj treba gamepade polomit, če kaj ne gre? Saj ni on kriv:D

jureus ::

V bistvu je kriv z miško se da lažje igrad cod, vsaj meni :).

imagodei ::

Onyx> "Po moje zelo slabo na marsikoga vplivajo tudi igre tipa Call of Duty, še zlasti mrežno igranje, ki dobesedno spodbuja sovraštvo med igralci. Jaz v zadnjem času precej igram COD 4 in vsake toliko opažam, kako se komu dobesedno strga (to vem po tem, kakšna sporočila pošilja). "

Oh fer crying out loud... Večina ljudi uporablja igre že od pamtiveka za ventil. Premagat nekoga 1 na 1 na košarki je družbeno sprejemljivo in moralno neoporečno, premagat nekoga v dvoboju točno opoldne pa pač ne. Pa saj tudi boksarji niso po defaultu družbeno nevarni, čeprav svojega nasprotnika periodično tolčejo v ksiht in nadaljujejo tudi, ko priteče kri. Rač. igre so v isti kategoriji. 99,99% ljudi se zaveda, da gre za make-believe zadevo, da pobijajo bite in byte. Ostalim pa pač ni pomoči in igre nimajo tukaj nobene zveze.

BTW, kako smo prišli od avtorjevega problema (strahu pri igrah) do polomljenih game padov?
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

strictom ::

Namest iger so borilne veščine fajn za izživljat se nad folku. Ampak morš bit pripravljen prenest par udarcev, zlomov, etc, ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Double_J ::



Nekaj takega se bojiš ali kako?
Dve šivanki...

strictom ::

HL1 engine?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

bajsibajsi ::

Ma ta delujo bl smesno, kot scary. Ceprav nimas v roki .50 cal ampak deznik(wtf). :D

strictom ::

... and he is armed with the ultimate in moisture stopping hardware ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Galaxy ::

Ej res vam hvala vsem za komentare in nasvete! Bom ziher probo s kolegom špilat kake grozlive - če ne pridem nazaj na forum, potem veste, kaj se je z mano zgodilo.. ;)

PrimozR ::

Kap? Če je kaj drugega povezano z (ne)igranjem grozljivk vedi, da je bedarija. It's not worth it!!! :P

janko5213 ::

men je tut zlo strasna igra doom 3.Tko da si jo sam nebi upu igrat niti podnevi kaj sele ponoci.Cene pa tut mene je strah tko ce sm u temi da me bo kej napadlo.Sam sm gledu silent hill pa mi ni bla ravno zlo strasna.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532067 (26647) AlienRR
»

Katero grozljivko mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12924552 (12914) barocco
»

Strah pred temo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5910008 (8152) Vajenc
»

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13912998 (6536) griza5
»

Best scary movie ever

Oddelek: Loža
372388 (2118) AlchemY

Več podobnih tem