» »

Čeplakova zmagala

Čeplakova zmagala

TESKAn ::

Jeah! Slovenke niso od muh:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

LapD ::

Ja sej itak ni mela konkurence.
Sam vseeno je zlo hitra

Matek ::

Svaka čast.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tr0n ::

Yup yup.

Dr_M ::

Cestitam...SPET!!:>>>

Thomas ::

Poznam nekoga, ki jo pozna. V čast mi je.

8-) :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Luka Percic ::

Ja, svaka ji dala!:D

Alexius Heristalski ::

VSAKA ji čast, ane, MadManMato in Luka Veliki?

para-site ::

Sicer sm zmagoviti tek po tv zamudu (kar se da zamudit, jst zamudim:D ) ampak congratulations of course...
Mene bolj zanima, glede na to da v europi nima konkurence, kako je v svetovnem merilu???

Airskull ::

she is the best!
Sam zdej bomo spet po tv slišal da ji je dala država 500k za naslov evropske prvakinje. Unmu kretenu roglu so pa dal nevem kolk milijonov.
U tujini jim za tak dosežek(beri reklamo) dajo velik bol mastne vsote in ona si jih zdej že kar pošteno zasluži.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

PALOMINO ::

Ravnokar sem slišal, da so v Munchenu dejali da je naša Jolandica jemala nedovoljena poživila.

Švaboni so fouš ali pa je nemara kaj resnice o tem??
Time will tell...

whatever ::

Jah, kaj pa vem, da ena tekmovalka pusti druge tako daleč za sabo in potem še čist frišno odlaufa častni krog... če ne bi bila Slovenka bi se mi zdelo ZELO sumljivo. Tako mi je sumljivo mal manj, ampak še vedno nisem povsem prepričan, da je vse v redu. Še posebej, ker je eksplodirala takorekoč čez noč ter vodila suvereno celo tekmo. Anyway, time will tell, take slejkoprej razkrinkajo in upam, da se izkažejo tele govorice za neresnične. Če so larifari, potem ji je lahko to zgolj v čast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

blue96 ::

lahko bi se hvalili, če bi bil slovenec/slovenka prvak v kakšnem elitnem športu, kot je npr. golf, f1,...
mamo pa karničarja!
tud za velenje bravo!
.

Blinky ::

waaaaaaaaaaa, kakšen tek!!

To stvar s poživili naj bi izjavila drugouvrščena tekmovalka, je pa prišlo do nesporazuma med njo in mediji. Ne vem, poglejte na TTX TVS in si preberite.

Meni osebno se njena zmaga s tolk prednosti ne zdi nenavadna (ok, malo pa:) ) - še pomnite EP v dvorani? Z Graffovo sta imeli kar precejšno prednost pred ostalimi tekmovalkami. (P.S-mogoče kdo ve, zakaj Graffova ni sodelovala na EP? Poškodba?)

V svetovnem merilu ima Jolanda hudo tekmico-Mario Muttolo (ne, nisem pravilno napisal). Če me spomin ne vara, je Muttola letos 1x že prehitela Jolando.

Aja, še to:
GO Joli, go Joli, go Joli....:D

whatever ::

JOLA rula!:D ;)

Tomi ::

Jaz tudi poznam nekoga, ki pozna Jolando (je atlet), in menda si je punca pot preko določenih (birokratskih, recimo) ovir, kupila na različne načine.
Sicer pa to tako ali tako ni važno, važno je, da je prvakinja.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bo Joli še tekla kdaj za Zdravljico ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098191 (6226) Matev
»

OI Atene 2004 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1147799 (5762) MEDENA
»

Hitreje, višje, močneje

Oddelek: Novice / Matične plošče
342515 (2515) Olajuwon
»

Viktorji 2004

Oddelek: Sedem umetnosti
101079 (950) Bobb
»

Joli za zgodovino!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
262118 (2118) Lee_Nover

Več podobnih tem