» »

Prepovedana tema!!

Prepovedana tema!!

Tiger ::

Moderatorje prosim naj zaklenejo, zbrišejo to temo, da me ne bo kdo obtožil, da sem nacionalist (slo-tech pravila tega ne dovoljujejo)!!!

Hvala za razumevanje
  • spremenil: Tiger ()

McWolf ::

Problem je v tem da majo hrvati večino jadranskega morja, matra jih pa to da nimajo celga pol pa zajebavajo
Go tell it on the mountains!

Mercier ::

Tam jih matrajo volilni glasovi pa podobne pritlehne zadeve. Najbolj izi je pa ustvarjat probleme s sosedi, potem pa opozarjat na njih.

Da bi pa bojkotiral morje? Ne se hecat! Čakam, da porihtajo boljšo internet pipco do mojega otoka, pa se tja preselim.

Gandalfar ::

Tiger: slovenci smo ogromni lastniki apartmajev na hrvaskem .. zakaj bi hotel lastno lastnino bojkotirat

Airskull ::

to še teoretično ni možno, zakaj ti je Gandalfar razložu, drugač pa mislim da bi moral hrvatom mal vrnt take s piranskim zalivom. Največji debili so pa naši policaji k vse te dogodke opazujejo od daleč pol k je pa konc so pa pametni kdo je kriv.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Thomas ::

Po moje so ribiči z obeh strani eni troublemakerji. Ne vem zakaj naj bi bili tile izjeme. Ribiči so povsod troublemakerji.

Živijo pač neposredno od ulova čedalje redkejših rib in se ne menijo dosti za razne Rupel/Picula črte, ko sledijo jati.

Logično.

Potem je pa še 10 drugih, posamezno manj, skupno pa še bolj eksplozivnih reči.

Oh, ja ....

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Mercier ::

Thomas:
Po moje so ribiči z obeh strani eni troublemakerji. Ne vem zakaj naj bi bili tile izjeme. Ribiči so povsod troublemakerji.
Po moje bi jim marsikateri sabornik najraje podelil zlatni red bana Jelačića, so svetovni prvaki v izkoriščanju malih sporov v velika zamagljivanja. Tele ribice so bile večja medijska tema od zadnjega incidenta s Srbijo (vsaj na radiju).

perci ::

Moderatorje prosim naj zaklenejo, zbrišejo to temo, da me ne bo kdo obtožil, da sem nacionalist (slo-tech pravila tega ne dovoljujejo)!!!


Ne razumem, te je kdo obtožil nacionalizma?

Sicer pa, kaj se ti zdi narobe s tem pravilom:
Prepovedano je žaljenje in/ali nadlegovanje drugih uporabnikov, žaljenje drugih ras, nacij in narodnostnih manjšin, ali kakršnakoli druga diskriminacija

Matek ::

Meni se pa zdi brezveze kaj se hrvati tak kregajo če pridejo 3 barkice lovit na njihovo, kot da bo jim to razpolovilo profit iz ribištva. Pa glede totih mej se tak kregajo, naj naredijo vzporedno z ekvatorjem mejo in naj vsaj kak kilometer, 2 od obale postavijo vsakih 100m bojo z lučko, sa je to tak težko? pa bojo točno vidli kje je kaj, ne pa da reče en, pri nas ste, ne nismo, ja pa ste, 2 metra nazaj, ipd.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

||_^_|| ::

Zdej hočjo met hrvaški ribiči vojsko v zalivu. lol

Thomas ::

Obe policiji so pa tudi eni papki. A ne morejo priskrbet vsaj fotografij situacije skupaj z GPS koordinato?

Če že ne morejo meje (razmejitve) z lučkami označiti, ko je rekel Mato?!

Če se mislijo kregat, pa mene vlačit v kakšen spor (vpoklic rezervistov npr.) - jih bom ročno poslal k vragu.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

Kot je že bilo omenjeno - bližajo se volitve. In kot vemo iz izkušenj, se v predvolilnem obdobju dogajajo čuda...vse za ratinge.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Area_51 ::

:)) Tisti, ki so iz kopra, izole ipd. so lahko včeraj zvečer in danes zjutraj videli krožit dva Slovenska pilatusa(letala in en policijski helikopter. Ne pustimo se zafrkavat, če je treba grozit, kot v tem primeru pol pa dejmo.:) Ampak so se pošteno usrali, ko se jim je približal slo. policijski čoln.
Area 51

Thomas ::

No, zdej naj pe še oni začno letat z migi - smo pa tam.

Tepci - obojni!

:|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tejo ::

Kdo pravi da mi ne mormo migov dobit :D

So nam jih že rusi hotli dat, samo naši majo raje delež v njihovih podjetjih. ;(

Je pa res, da so oboji tepci, zafrkavajo se na morju, pa pošiljajo prostestne note sem pa ke. Da bi kej resnega nardil pa ne!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

madmitch ::

Hrvati so mojstri obračanja situacij v svojo korist. V Zagrebu bodo naredili vse, kar se bodo Istrani zmislili, predvsem poleti, le da ne bodo delali zgage.
Če bi jim slovenska diplomacija ponudila Piranski zaliv, bi čez dva dni zahtevali Primorsko do Vrhnike, Trst in Gorico. Too much, tako pogoltnih in nadutih ljudi ne vidiš zlepa.
Planke na meje, pa bo mir.

Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

So Hrvatje totalno nori (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21936994 (29649) PaX_MaN
»

Jansa - Sanader (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9813655 (10477) mtosev
»

Joško Joras z argumenti na hrvaškem forumu

Oddelek: Problemi človeštva
402878 (1827) Tear_DR0P
»

Jorasu grozijo s smrtjo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
525181 (4026) DavidJ
»

Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
716808 (5345) ||_^_||

Več podobnih tem