» »

OI Atene 2004

OI Atene 2004

«
1
2 3

whatever ::

Ker še ni podobne teme, sem se jo odločil odpreti, ker bodo kmalu olimpijske igre. Sem naj se pišejo pričakovanja o medaljah slovenskih olimpijcev, druge stvari o olimpijskih igrah, komentarji športnih prireditev in rezultatov na olimpijskih igrah, kateri so vaši favoriti v določenih panogah, ipd. Jst pravim da bomo dobili najmanj eno medaljo. BTW še eno vprašanje če kdo ve: kdaj točno se začnejo olimpijske igre? Če se ne motim, 13. 8. Mam prav?

Neon87 ::

Pametna tema ;)
Da 13.8 se začnejo oz. je otvoritev, pol 14.8. pa je 1.tekmovalni dan.(panoge začnejo veslači,rokometaši,..). BTW se atletika začne šele 21.8.
Jst pričakujem 4-5 medalj ter 3 sigurno: ČOP-ŠPIK,ČEPLAK,MANKOČ.Pa plavalci bojo še kaj dobil.Pa atleti.
Mislim pa da bojo rokometaši odpovedali. Pa padlo bo ogromno svetovnih rekordov!!!
U glavnem komi čakam, da se začne ta "veliki spektakel" kot pravijo nekateri.
Se slišmo med igrami o raznih komentarjih,..ITD.

LP.

SLOVENIAAAAAA!

McHusch ::

Mnja, kul bo že, če bodo Grki uspeli zgraditi vse objekte do otvoritve... Zaenkrat ne zgleda tko..

whatever ::

Verjetno jih je slavje po dobljenem pokalu na EURU še dodatno upočasnilo pri gradnji. Pa že itak so Grki bolj počasen narod - sklepam po izkušnjah z maturantskega izleta - čeprav moram reči da jih razumem, ker poleti pri njih sonce tak žge da je že žvet težko, kaj šele kaj konstruktivnega počet.

MEDENA ::

To bodo najslabše OI doslej....

moj_nick ::

Možno, ker tudi Grki niso več to, kar so včasih bili.
110111001001010001010000

largie ::

protiraketna obramba (rakete patriot) okoli aten? mislim, ali imamo športno prireditev ali vojno?? :\
krneki...

Hair ::

A mogoče kdo ve če bo Kavtičnik igral?

Kar se pa tiče kandidatov za medalje, ne smemo pozabiti na Debevca, pa tudi rokometaši, bi znali presenetiti (čeprav dvomim).

Largie, če se boš malo pozanimal, boš ugotovil, da so bile OI že tarča teroristov, tako da so taki ukepi še zlasti v tem času enostavno potrebni.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hair ()

Zheegec ::

A mogoče kdo ve če bo Kavtičnik igral?

Danes bomo izvedeli.
Upam, da bo, na prvi tekmi priti Nemčiji je dal 5 golov od (5) :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Groovy ::

Kavtičnik BO igral!!! >:D
No ja vsaj piše, da odpotuje v Grčijo... (predvidevam da ne na absulventa) :D ;)
Članek o naših rokometaših...

Medalje pa: Mankoč, Čeplak, Čop, pa mogoče kako presenečenje... 8-)
I am the captain of my soul

|CyGNUS-x ::

Moje domneve so:

Mankoč bo zlat, prav tako Špik in Čop, Debevec bo drugi, rokometaši pa okoli 8 mesta. Čeplakova pa absolutno ne bo prva. Ma prevelik gobec. Če bi lavfala tako hitro kot govori bi bla vsaj še 10 let pred ostalimi.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Hair ::

Jaz pa Čeplakovi čisto privoščm, pa mislim, da bi si tudi zaslužila.

|CyGNUS-x ::

az pa Čeplakovi čisto privoščm, pa mislim, da bi si tudi zaslužila.


S čim pa?
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

LapD ::

zanimiv izbor malega napoleona:D Izpadli Lubej pa Backovic kar glih ni blo v skladu s pričakovanji ampak je treba Tislju zaupat. Je pa Kavtičnik pravi fenomen ceprav se glede na razvoj medicine niti ne čudim da so ga tako hitro zrihtali....zdj sam še čakat na medaljon :D

PrimozR ::

Škoda da nimamo nobenga gorskega kolesarja :'(

Hair ::

|CyGNUS-x, a ni že to dovolj, da celo svojo kariero teče z eno načvakano mozambičanko, k ji sam še k*rac manjka da bi bila popoln "on".

Pa ne mi zdej začet težit zarad dopinga, ker itak vemo da ni niti ene(ga) "čiste(ga)", ampak nekateri grejo res preveč v ekstreme.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Vikking ::

speedy, zelo dobro povedano!!!

Zasluži si da dobi medaljo!!!

|CyGNUS-x ::

In Čeplakova je pa zelo ženstvena? Pod 2 minutama tečt na 800 m ni mali zalogaj. To ni zmožna večina moškim.
Kdo je zdaj možat, ko že glih temo spreminjaš.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Hair ::

Ah.... Sej sem vedu da bo tko.:\

Vsak ima pravico do svojega mnenja, ti pa si me za mojega še celo prosil, in sem ti prijazno povedal.

Pa pustmo zdaj to - naj se tema razvija v olimpijskem duhu!:D :D :D
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

SodVina ::

Evo, danes je otvoritev.

Nikakor mi ni jasno, kako so se lahko olimpijske zacele se pred otvoritvijo. V cem je potem smisel otvoritve?

Hair ::

Res čudno! Če sem prav gledal (na uradni strani), je bilo že 14 tekem; lokostrelstvo in nogomet - oboje za ženske in moške!

klik
klik
klik
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

laibachnsk ::

nogometni turnir se VEDNO začne dva dni pred otvoritvijo.To je že dolgo,spomnim se Seoula 1988 ko je naša bivša država sodelovala na olimpijadi in je tudi začela dva dni prej.

Hair ::

Verjetno pretežko vprašanje - zakaj?

Microsoft ::

Samo, da je DJ Tiësto vrtel musko. :))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

monster-x ::

Jup ... otvoritev je bila zelo v redu organizirina. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Microsoft ::

Jst sm kr svojo sosedo videl. Tam, ko je kazalo slovenske tekmovalce je bila. Bol manjsa pa mlada je. Trenira pa judo. :)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Hair ::

A kdo ve za kakšno stran, kjer bi bil koledar vseh nastopov slovenskih športnikov (po možnosti še z uro)?

LapD ::

TLE je dost v redu narjeno

Trubadur ::

Sicer pozna ampak useen. Hauptman car! Čestitke

Škoda da nimamo nobenga gorskega kolesarja :'(


Za to so potrebni sponzorji. Potenciala je velik sam kaj čš...to je drago k prasica
Berite Thomasa!

Neon87 ::

Hm,... začetek zgleda slab, razen izjeme-Hauptmana, ki je še enkrat dokazal, da je odličen šprinter. Plavalci so me pa precej razočarali na začetku. Jutr pa Hrvaška:Slovenija :)) -to bo najbolj zanimiv dogodek za mene na letošnjih OI.

LP.

PrimozR ::

Heh, loh bi poslal Miha Šolarja (za kros) pa so neki zamučkal. Pač naša dobra, stara politika :|

SnakeBite ::

JimiBtn: ti si mislu najbrš Rašo. Ona pomojem da mora rasturat ornk. Drgač pa definitivno navijam za Jereba ( Judo kateg. do 73kg), ker sm pred dvema tednoma treniral z njim. Čeprov intenzivno trenira komi kšno leto zarad ene poškodbe;(( . Upam da jim jutr pukaže

borinho ::

Ja svaka čast Hauptmanu, jest čakam da Luka odvesla svoje (pomojem bosta druga), pa Matevžičeva je dons tut dobr odigrala. Drugač sta pa une jadralke pomojem trenutno na tretjem mestu.

Microsoft ::

SnakeBite, ne, jst sm mislu Lucijo Polavder. Poznas?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

MEDENA ::

razen Hauptmanovo 5 mesto se mi zdi,da bodo te OI katastrofalne...

rokometaši zgleda,da bodo šli domov kar po prvem delu......

dr.J ::

> rokometaši zgleda,da bodo šli domov kar po prvem delu......

res bolj žalostno zgleda tole, pa Mankoč, pa Debevec

Ampak basket je bil pa vrhunski včeraj; Ginobili v zadnji stotinki iz obupa kr zadane.

LapD ::

ginobili zadane and there goes my 250€ na stavah :'( sicer pa naši rokometaši igrajo ko da sploh niso imeli priprav in niso vidli žoge par mescev, judoista je dons pošteno stresu plavalci brez komentraja in sploh nevem če gre lahk še na slabše. Tolažba je da je dreamteam koncno dobil petardo ki so jo tako iskali :D Upam da bo veslanje kej boljše pa da debevc odstrelja svoje za rokometaše pa vseen mislm da bodo šli naprej pod pogojem da stresejo islandijo kar bi dvignlo samozavest da še korejce kar bi po mojm blo zadost.

dr.J ::

bo moral bit janković predsednik OK

MEDENA ::

korejce ? pa korejci so ubil ruse dons....

MEDENA ::

JUPI

BRON ZA SLOVENIJO :D

NoUse4AName ::

Ampak je vseeno bedno kako je izgubila proti avstrijki (izkljucitev).

BaRtMaN ::

Kako pa?

NoUse4AName ::

Nasa je vodila po tockah, nakar se sodnik vmes med odmorom odloci da ji bo dal kazensko tocko in ker jih je ze imela maksimalno dovoljeno je izgubila. Priznam da nimam pojma o judu, ampak vseeno je izgubila proti zenski, ki je bila slabsa od nje?

MEDENA ::

ne med odmorom ampak po izteku časa...baje je bila pasivna zaradi tega....pr judi moraš baje bit napadalen, če ne si upozorjen...to je tako,kakor pr basketu 5 sekund mrtva žoga....

NoUse4AName ::

Ja ampak ko je dobila zadnje opozorilo je postala veliko bolj napadalna, pa ji je vseeno dal se eno.

Trubadur ::

Sam kera ekma je bla dons8-O

Srbija : Italija
74:72
Berite Thomasa!

Tilen ::

A so tut Grki pol vtrgali USA? Al so jih je samo Portorico :) tako ali drugace, so pozeli veliko sramote, haha. Imajo pa najvec medalj do slej menda. Gr.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

Bravo, Urška Žolnir, vse čestitke za bronasto medaljo. Onega sodnika iz dvoboja z Avstrijko bi pa najraje v žakelj zavezal, pa v morje vrgel :)
Sicer pa so na teh OI najbolj zanimive košarkarske tekme.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

whatever ::

A mogoče kdo ve, zakaj na igrah ni Pegana in/ali Petkovška?

LapD ::

Buuuu slovenija go home. Nesposobni rokometaši. Sicer je pa boljše da zdj končajo kokr da bi jih Francozi pojedli v 1/4finalu. Za Pegana in Petkovška so se kregali par mescev nazaj če si kej spremljal ker tudi sicer manjka neki najboljših iz drugih držav. Pa Americani "presentljivo" premagali Grke :D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Olimpijske igre Peking 2008 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1219965 (2090) mtosev
»

Olimpiada 2016 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11516011 (10938) Sssaga
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945440 (35217) WarpedGone
»

najbolj uspešen slovenski smučar

Oddelek: Loža
467760 (6512) bajsibajsi
»

Hitreje, višje, močneje

Oddelek: Novice / Matične plošče
342514 (2514) Olajuwon

Več podobnih tem