» »

Psp odklep

Psp odklep

««
«
1 / 6
»»

simnov ::

Vem samo to , da ima firmware 5.01 kje vidiš ostale stvari ali fat, slim, 3000. In kje bi dobil kakšna jasna navodila kako odklenit psp brez baterije pandora.

c3p0 ::

Ne se preveč igrat, da ne boš končal s ciglom.

hojnikb ::

Če maš 5.01 je kul.Pol ga lahko odkleneš.
Prvo morš dat gor 5.03, potem ChickHEN, in iz tam ven pol
če maš 3000 al pa 2000 z ta88v3 plato CFWe 3.51 ALI pa če maš FAT ali slim 2000 model z plato nižjo od ta88v3 pol lahko flashaš CFW iz Hellcat recover flasherja.Kiro plato maš pa ogotoviš tak da poženeš ko si ekrat v ChickHEN pspident. in ti pol tam izpiše kiro plato maš.


Tak da prvo povej kir model pspja maš, pol pa dobiš navodila in primerne fajle.
#brezpodpisa

xcjen ::

Vem samo to , da ima firmware 5.01 kje vidiš ostale stvari ali fat, slim, 3000. In kje bi dobil kakšna jasna navodila kako odklenit psp brez baterije pandora.

pust ljudjem ko so pro drugač boš pokvaru psp kot jst ti lahk povem ker sem pro lol

hojnikb ::

Vem samo to , da ima firmware 5.01 kje vidiš ostale stvari ali fat, slim, 3000. In kje bi dobil kakšna jasna navodila kako odklenit psp brez baterije pandora.

pust ljudjem ko so pro drugač boš pokvaru psp kot jst ti lahk povem ker sem pro lol

:))
#brezpodpisa

jonynho ::

ODKLEPAM vse verzije PSP razen SILVER (ni testiran)
Cena odvisna po modelih

info na 040 804563
ali zs

c3p0 ::

Silver ni testiran? Kaj to pomeni?

jonynho ::

Nisem še ga odklepal, baje se ne da

hojnikb ::

Nisem še ga odklepal, baje se ne da

Jao,jao kak lahko sploh kej takiga butneš ven??????

Odklenet se da VSE pspje 1000, vse Slime ki majo plato nižjo od ta88v3, vsi slimi z plato ta88v3 in firmom 5.03 ali nižjim in 3K če ma firm 5.03 ali manj)
Odklenet se (trenutno) ne da slimov z ta88v3 plato in firmom višjim od 5.03 (5.50 recimo) in 3K ko majo firm višji od 5.03.
Barva PSPja nima veze.Pr slimih je edino to da če pride ko ga kupiš z firmom 4.00 ali več skor sigurn ta88v3 plata.
Obstajajo še pa ZELO redki modeli izdani po ta88v3 plati z plato ta90v1 ki se pa dajo flashat ker majo isti pre-ipl ko prejšne plate.
#brezpodpisa

c3p0 ::

Točno tako... Silver je že od začetka zraven in ni nobena anomalija.

hojnikb ::

Točno tako... Silver je že od začetka zraven in ni nobena anomalija.

Barva ni pomembna, važna je plata
#brezpodpisa

c3p0 ::

Itak, saj imamo bele, rdeče, modre, zelene, pisane, prozorne...

Je pa bila silver takrat prva pošiljka, ki je vsebovala ta88v3 in se je ni dala odklenit, zato se je verjetno še vedno drži slab glas ;).

hojnikb ::

Itak, saj imamo bele, rdeče, modre, zelene, pisane, prozorne...

Je pa bila silver takrat prva pošiljka, ki je vsebovala ta88v3 in se je ni dala odklenit, zato se je verjetno še vedno drži slab glas ;).

To ja pa možn.
#brezpodpisa

medeia ::

Zdravo!

Moj nečak kupuje psp in bi rad kupil takega ki se da odkleniti. Kako naj v Big bangu vem kakšno plato ima psp, ki ga bo kupil... Gledamo pa ta dva modela:

http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

Help anyone??

Hvala in lep pozdrav!

hojnikb ::

Zdravo!

Moj nečak kupuje psp in bi rad kupil takega ki se da odkleniti. Kako naj v Big bangu vem kakšno plato ima psp, ki ga bo kupil... Gledamo pa ta dva modela:

http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

Help anyone??

T

Hvala in lep pozdrav!


akiga novga ne morš več kupit.Kvečjemu kakega rablenga al pa stare zaloge.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

medeia ::

Torej če prav razumem, se psp-ji ki so trenutno v prodaji sploh ne dajo odklenit??

c3p0 ::

Kakor kje... Več prometa ima trgovina, manjša verjetnost je, da dobiš še "dobrega".

medeia ::

Groza!! Torej ker ima bone za big bang nam ne preostane drugega kot da se sprijaznemo in dajemo od 10-50EUR za igre..
A pa bo to sploh še kdaj možno odklenit?

Drugače pa hvala vam za info!

hubertfast ::

Zdravo
Jaz sem pa imel gor firmware 3.71, potem sem ga upgrejdal na 5.02 in nato še na 5.50. Do tu je bilo vse ok, potem sem se pa nekaj špilal z wirelessom in downloadal dol 6.10. Zdaj mi pa ne deluje več, mislim deluje vse ok, samo igrice več ne delajo. A bi moral formatirat memory stick? Oziroma a se odklenit 6.10? po mojem je v tem problem?
Lara je zakon!!!

c3p0 ::

V tem je problem ja. Spet boš moral downgradat in nato največ na 5.50 GEN-D.

hubertfast ::

Iščem že ene par ur po googlu kako downgrejdat 6.1 pa ne najdem, samo za nižje verzije. Pa še tako vesel sem bil, ko mi je kar ponujal upgrade :)
Lara je zakon!!!

hojnikb ::

Ja z pandorino baterijo gre, drgač pa ne.
#brezpodpisa

c3p0 ::

Pandora pa kak Despertar del Cementerio...

hojnikb ::

Pandora pa kak Despertar del Cementerio...

Tako.
Pandoro lahko kupiš al pa jo sam hard al pa softmodaš.
#brezpodpisa

c3p0 ::

In če se boš (ali kdorkoli) spustil v hardmod baterije, pazljivo. Pred lotanjem obvezno odklopit LiIon celico, ali pa lahko sledi nadležna eksplozija.

hubertfast ::

Pozna kdo koga, ki se s tem ukvarja proti plačilu
Lara je zakon!!!

gremyus ::

Jest sem uspel kreirat na svoji kartici magic memory stick, ki ima 8GB kapacitete. Je pa Sony-jeva memory stick Pro Duo. To mi je ratal naredit s pomočjo PSP grader-ja (v8), brez problema, če se le držiš navodil, ki so komplementarna SW. Sam baterija mi pa nagaja in se noče "prelevit" v Pandoro :) Imam PSP 2004, slim varjanto. Ima kdo idejo kater pin je potrebno dvignit na eprom-u S93C56, da odprem Pandorino skrinjico :) ? Ajmo carji, kje ste hekerčki ? :))

hojnikb ::

No če maš software 5.03 al manj sploh ne rabiš pandore + mms.
Sam zaženeš chickhen iz tam ven pa recovery flasher pa je to to.
#brezpodpisa

gremyus ::

Hm. Ne, žal je bil PSP upgrade-an na začetku na 6.01 OFW. Govorim o EPROM upgrade. Kolikor sem prebiral forume, je tako, da če je na PSP v ERPOM-u najnovejši OFW, potem je edini izhod za crack-anje PSP-ja MMS + pandora. Lahko se motim, pa naj me nekdo potem popravi.

hojnikb ::

ja če maš 6.10 pol gre res sam z pandoro.
#brezpodpisa

Mato365 ::

Tud sam imam probelme z odklepom PSP-ja z verzijo 6.0 Bi se priporočal za kakšna navodila, Hvala

hojnikb ::

Tud sam imam probelme z odklepom PSP-ja z verzijo 6.0 Bi se priporočal za kakšna navodila, Hvala

Kir model PSPja ?
#brezpodpisa

bobo55 ::

doro ma kaj mislite da je programerstvo bogve kaj,
neki pazi da ne koncas s ciglom, pizda ce gre clowek
po navodilih itd nima kaj koncat s ciglom (2. komnentar)

KO MI GRE TAXEN FOLK NA KURAC !!!!!!!

333333 ::

bobo55 :)
Kaj bi rad točno s tem povedal? Da so vsi tisti ki so porabli ogromno ur in spisali "crack" z njim tudi navodila (med drugim tudi zate) how to do it... niso bokve kaj? Bi znal sam brez tega nardit to? Mala malca ne, oz težki frajer z navodili... klik klik, yes, a agreee pa ok... vse ve drugi pa nc :))
Spiritual

rejč ::

zdravo !
imam eno vprašanje .
ali se da odkleniti PSP 3004 Slim verzija 6.00 ?
hnala in lepo se imejte ! ;)

rejč ::

ODKLEPAM vse verzije PSP razen SILVER (ni testiran)
Cena odvisna po modelih

info na 040 804563
ali zs

psp 3004 slim verzija 6.00 tudi ?

hojnikb ::

ODKLEPAM vse verzije PSP razen SILVER (ni testiran)
Cena odvisna po modelih

info na 040 804563
ali zs

psp 3004 slim verzija 6.00 tudi ?

Ne, tega se ne da odklenet.
Prodaj pa kup takega z 5.03 če hočeš odklep.
#brezpodpisa

pavli ::

Imam PSP-3004 OFW 5.03 in plata TA-090. Poskusil sem s ChickHEN-om, pa mi morda v 50 poskusih enkrat uspe ga spraviti gor. Naprej še nisem uspel prii. Ko poženem CFWLoader 3.50, mi javi da nima Custom Firmware-a.
Kaj naj naredim? Ali se da ta model crackati fiksno? Ali potrebujem za to Pandoro? Če ne, kaj potrebujem?

LP,
Pavli

hojnikb ::

Ne PSP3000 se ne da odklenet fiksno aL pa z pandoro.
Prvo ga hard reseti (pobriš vse nastavitve) formatiri memory stick pa potem probi.Namest cfwenablerja probaj gen 5.03c.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

dottor ::

PSP3000 se trajno ne da odklenit. Da se ga začasno odvisno od modela matične plošče. Se mi ej pa zgodilo da PSP2004 modela kupljenega v nemčiji mi ni uspelo odklenit :|

hojnikb ::

PSP3000 se trajno ne da odklenit. Da se ga začasno odvisno od modela matične plošče. Se mi ej pa zgodilo da PSP2004 modela kupljenega v nemčiji mi ni uspelo odklenit :|

To pa zato ker je meu zakl*** plato ta88v3.
#brezpodpisa

dottor ::

Pa se jo da kako odklenit?

hojnikb ::

Če maš software na pspju 5.03 ali manj ja.Drgač pa ne.
#brezpodpisa

dottor ::

Ja proval sem vsega samo matična se ne odziva. Noče in noče sprejet pandore in magic MSa :|

hojnikb ::

Al je mms narobe naret, pandora narobe nareta al pa pomožnosti prazna al pa maš tisto zakleto plato (ta88v3).
#brezpodpisa

dottor ::

Ja pandora in mms dela super saj sm z njimi odklenu že precej PSPjev pred in po tem. Ja možno da je plata kriva ;((

KiteToje ::

Pozdravljeni!

Imam PSP 3000, ki je ob nakupu imel FW 4.xx. Na lastno nesrečo sem official firmware dvakrat uradno nadgradil in je sedaj višji od 5.03.
Zato sprašujem, kaj lahko naredim, da FW vrnem 5.03 (rad bi koristil homebrew itd...). Kolikor vas spremljam, je moja plata v PSP 3000 sicer ustrezna (ni pre-nova), moral bi pa na nek način downgadati predhodno upgradan FW.

Ima kdo idejo kako to izvesti?

Hvala v naprej!

c3p0 ::

Zaenkrat ne gre. Obeta se 6.20 exploit, tako da bo potrebno počakat.

Berserker ::

Rabim pomoč, danes sem šel formatirat psp, ker sem nekaj zaj.. z update 5.50 gen d2, zdaj pa ugotovim da so se zbrisale tudi vse mape, ima kdo idejo kako si porvem nazaj vse mape, pač da si bom lahko naložil muziko pa slike ker zdaj to ni več možno.

EDIT: problem rešen, je pa tu nov problem probal sem naložiti 5.50 gen D3 pa mi napiše This game cannot be started. The data is corrupted. Ni mi jasno zakaj mi to napiše če je samo udpejt, preden sem naložil navadni 5.50 mi to še ni naredilo(prej sem imel 5.50 gen b, kasneje 5.50 gen d2), nič mi ni več jasno.

Zgodovina sprememb…

Marlin ::

Pozdravljeni,js bi si rad odkleno svoj psp 3000 ampak, ker sam nimam toliko izkušenj z takšnimi zadevami, bi prosil, če bi mi kdo bil to pripravljen storiti ali pa če mi koga predlagate.

Hvala in lep pozdrav vsem
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP

Oddelek: Konzole
282964 (1992) ABX
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72423 (2206) levstek
»

PSP "napaka"

Oddelek: Pomoč in nasveti
193513 (3252) hojnikb
»

PSP Odklep OFW 6.10

Oddelek: Konzole
112336 (2213) -THX-
»

Psp firmware Psp

Oddelek: Konzole
192631 (1810) BananaBoy

Več podobnih tem