» »

PSP 3000 ali PSP 3004

PSP 3000 ali PSP 3004

fuck3r ::

Pozdravljeni
Sem novi tle na forumu, pa mam eno vprašanje upam da nebom zvenel kot kak noob samo vseeno. Zdajle si nameravam kupit PSP konzolo pa me zanima kero verzijo bi mi vi priporočali da si kupim (razen PSP GO ja tega ne mislim kupit), baje sta na trgu dve verziji in sicer PSP 3000 in nek PSP 3004 Piano black je še kera novejša verzija izšla razen PSP GO-ja in pa zanimajo me razlike med njim in pa katerega naj bi si kupil, kaj si naj kupim raje rabljenega ali pa novega, pa kje bi dobil novega najceneje v kateri trgovini.

Že v naprej hvala vam za pomoč in LP
  • spremenil: fuck3r ()

hojnikb ::

PSP300x je sam regija v kateri se prodaja psp.Ni nobenih razlik.PSP3004 je pol za Evropo.PSP Go je pa sam PSP brez UMD pogona.Piano black je sam barva..

Če boš špilu originale,je vseen ka kupiš, če pa hočeš špilat backupe, pa malo poglej za rabljenimi ko majo software 5.03 ali manj..
#brezpodpisa

Zheegec ::

v sloveniji so v prodaji samo psp 3004 slim že kar nekaj časa. Seveda v več barvah in paketih.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

fuck3r ::

Aha hvala za razlago pol je psp 3000 pa psp 3004 je čist isto samo drugo ime?? Pa rableno lih nebi nevem kak rad kupo rajši novo ker nimam dobrih izkušenj z rablenimi stvari, kje se dobijo nejcenejši v kateri trgovini??? pa kolko pol stane da ti ga odklenejo

LP IN HVALA ZA ODGOVORE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fuck3r ()

hojnikb ::

Novega 100% ne boš mogu odklenet, zato ker je odklep vezan na software ki pride gor in ta je na vseh novih tak da se ga ne da odklenet pol.Zato kupi rablenga če hočeš odklep, drgač ne gre (vsaj trenutno)

..al pa če maš velikansko srečo in dobiš kakega starejše izdelave in z softwareom 5.03 ali manj.Sam zelo zelo težk..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

fuck3r ::

aha tako da se pol te nove verzije še ne dajo odklent, hvala hojnikb za hiter odgovor, samo sem se vseeno odločo da pač kupim novga pa mal počakam, ker bodo enkrat itq neke spet zrihtal za odklenit, pa ko vidim da se razumeš bi te še vprašu kaj se pol bol splača kupit PSP GO al PSP 3004??

PINki ::

poglej review na youtubu in se odloči. Drugače pa ne pričakuj v kratkem odklepa

fuck3r ::

Pa ko vsi govorite da se neda odklenit kako pa pol na bolhi prodajajo odklenjene verzije 3004, pa gor so oglasi da ljudje ponujajo odklep kaj to je pol fake al kako??

hojnikb ::

Ne ni fake,sam je pogoj je da je software 5.03 ali manj.Prodajajo pa kake stare 3000ke odklenjene ko so mel star software gor in je delal odklep.

Kupi pa rajši 3000ko ker lahko še vedno kupiš špil v trgovini, za psp go pa rabiš paypal..

No psp go in psp3000 z najnovejšim softwareom je že pohekan (preko savegame exploita) in poganja določene homebrewe sam ker je usermode exploit pomen da ne bo iso loaderja oz poganjanje piratskih igrc, za kar ti smatraš odklep/hack..
Sepravi ne splača se čakat na odklep za tanove pspje ker ga še verjetn neki cajta ne bo.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

fuck3r ::

Ok pol pa preko neta vidim da prodajajo nove z možnostjo odklepa pol kupim novga jim še tam rečem naj mi ga odklenejo pa je to po tem takem najbolša rešitev al??

hojnikb ::

Kje si to vidu ? Link..

No možno je da kdo prodaja kake starejše izdelave (še vedno novi) ko majo tak software..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

fuck3r ::

Glej tu sem vido http://www.playgame.biz/index.php?pojdi...
ko piše da je verzija 5.03 to si pa ti reko da se da odklenit

hojnikb ::

no če je res tak pa če so novi pol ql.
#brezpodpisa

fuck3r ::

Ja nvm no pomojem to ni nateg, ker je to vseeno trgovina al??

hojnikb ::

Ja nč najbolš da kupiš pa boš vidu 8-)
#brezpodpisa

PINki ::

dvomim, da je nateg. Jaz sem tam prodal svojo rabljeno konzolo bp. Ma model tud svoj forum itd...

tomi97 ::

jaz tudi gledam da bi si kupil psp.ne vem katerega naj si kupim al psp 3000,3004,go...in po možnosti da bi se ga dalo odklenit.
raje bi si kupil novega.če poznate kakšno spletno trgovino ki prodaja poceni psp-je mi plisssssss povejte.HVALA ŽE VNAPREJ:D:D:)

hojnikb ::

Novi PSP + odklep = no go
Razn če kje najdeš novega z 5.03 firmwareom pol nč ne bo z odklepom.
Za PSP Go pa sploh ne obstaja odklep.

Med psp 3000 in 3004 ni razlik (gre sam za regijo)
#brezpodpisa

tomi97 ::

aaa hvala za odgovor8-)a mogoče poznaš kakšno pocen trgovino s psp-jmi????????a ima mogoče psp USB priključek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi97 ()

hojnikb ::

Ja psp ma usb priklop.
Kupiš ga pač tam kjer je najcenej ;)
sam ne pričakovat da boš dobu z teto verzijo, ker so možnosti za to skoraj nične.
#brezpodpisa

tomazscape ::

jaz ti priporočam psp 3004, ker boš še ziher kere originale kupuvo ko ti bo placa naspominski zmenkalo, pač toti slim, jaz ga mam pa mi je ful dober, edino problemi pri vseh psp-jah je da se ekran hitro vmaže, pa kupi si dodatke za njega.
Bul ti pa priporočam da si kupiš PS3 al pa PS2 če nimaš gnara ti priporočam PS2. PS3 stane 300e PS2 pa 90e

hojnikb ::

tomazscape je izjavil:

jaz ti priporočam psp 3004, ker boš še ziher kere originale kupuvo ko ti bo placa naspominski zmenkalo, pač toti slim, jaz ga mam pa mi je ful dober, edino problemi pri vseh psp-jah je da se ekran hitro vmaže, pa kupi si dodatke za njega.
Bul ti pa priporočam da si kupiš PS3 al pa PS2 če nimaš gnara ti priporočam PS2. PS3 stane 300e PS2 pa 90e


Upam da se zavedaš da odgovovarjaš na 1 leto staro temo..
In ne piši bullshita, ker se da za psp go tud nabavit igrce, sam da to nardiš preko psnja.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646636 (19000) Peter6
»

PSP-3004

Oddelek: Konzole
72440 (2223) levstek
»

Hackanje PSP 3004 6.37

Oddelek: Konzole
152104 (1529) hojnikb
»

Psp

Oddelek: Konzole
303794 (2282) hojnikb
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211229 (9967) ZaOstali

Več podobnih tem