» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
41 / 44
»»

Bananovec ::

globoko grlo je izjavil:

Edit: Imajo pa ti artifakti tudi en velik +. Nasprotnike vidiš v artifaktih čez celo mapo skozi vse kar se da (zidi, hribi, itd.).


o kakšnih artefaktih govoriš?

Še nisem slišal, da bizaradi tvojih zgoraj naštetih razlogov videl čez stene. Temu se reče wallhack, ane :)

Sedaj si slisal. Mozni vzroki so napisani v istem postu. Je pa to znak, da se ti bo kmalu sesul gonilnik oz. WSoD.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Nemixxx ::

Ve kdo zakaj igra lagira?Tak k bi mel okol 300pinga?
Naprimer ko ustrelam z bazooko prov raketa zaostaja tud do 2 sec?
Isto je pištolo,strelam na enga tipca mi zmanka metku relodam in šele pol pokaže da sm ga ubil lol?
To me res mot kak to da nimajo pošlihtanih serverju saj je le original to bi moral delat tipi topi igro mam pa slab mesec.
Če kdo ve v čem je problem mi nej mal pojasne zakaj bi to delal.Pinga mam pa okol 100-150 ampak vidim da je to povprečje tud pri drugih igralcih
Mam pa 2mb interneta kar bi moral zadostovat
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

ShinseiYama ::

ping je v redu ker to je roundtrip ping.

če ti en server lagga pojdi na drugega če ti tudi na drugih ni težava v serverjih ampak na tvoji strani.

globoko grlo ::

welcome 2 d club

možno, da je bila trenutno slaba povezava, al pa da je server kj štekal

morš več serverjev probat in zih najdeš enga, ki je ok

Nemixxx ::

a mi lahka kdo pol predlaga kak server?Na katerih vi večina igrate?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

ShinseiYama ::

Jaz igram na tistih, ki imajo ping do 50 max v server browserju.

Če ti ne pokaže pravi ping al pa ga sploh ne , zaženi igro kot administrator.

Drugače pa lohka prideš na naš TS3 mamo dnevno vedno folk gor, vsi smo slovenci in igramo vse mogoče oz. kar folku zapaše, za BFBC2 boš vedno nekoga najdu.
Težko čakamo na BF3, Red orchestra, GW2 pa celo morje drugih iger.

Smo team oz. bolj skupnost, ki skupaj igramo eni so uradno del nas drugi pridejo za zajebancijo in druženje.

Seveda vsi lepo vabljeni.

www.extremenastytossers.com TS3 info na desni strani samo z miško poskrolaj na TS3.
ali pa izvoli: IP:62.67.42.172:9148

P.S.
Zaželjeni ljudje ki se znajo pošaliti na lasten raćun in niso preveč zategnjeni he he.
Server stalno pod admin nadzorom tako da takih, ki bi prišli jebat folk.. ne hodit.

Zgodovina sprememb…

Nemixxx ::

Hvala ti :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

TOP ::

ShinseiYama je izjavil:

Jaz igram na tistih, ki imajo ping do 50 max v server browserju.

Če ti ne pokaže pravi ping al pa ga sploh ne , zaženi igro kot administrator.

Drugače pa lohka prideš na naš TS3 mamo dnevno vedno folk gor, vsi smo slovenci in igramo vse mogoče oz. kar folku zapaše, za BFBC2 boš vedno nekoga najdu.
Težko čakamo na BF3, Red orchestra, GW2 pa celo morje drugih iger.

Smo team oz. bolj skupnost, ki skupaj igramo eni so uradno del nas drugi pridejo za zajebancijo in druženje.

Seveda vsi lepo vabljeni.

www.extremenastytossers.com TS3 info na desni strani samo z miško poskrolaj na TS3.
ali pa izvoli: IP:62.67.42.172:9148

P.S.
Zaželjeni ljudje ki se znajo pošaliti na lasten raćun in niso preveč zategnjeni he he.
Server stalno pod admin nadzorom tako da takih, ki bi prišli jebat folk.. ne hodit.

Kako se kliče vaš server

ShinseiYama ::

Nemixxx ::

js sploh nevem kak se naj joinam v vaš server :S
Neki sem probval z game trackerjom pa sm tam kliknu add server vpisu addres,port,pa ime vašga serverja in pol k se kao joinam mi gre sam v menu?
Ka morm nrdit :P
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

IvoJan ::

to je team speak server butl.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Nemixxx ::

O.o lol,ja js sm mislu da je prov server za bf 2
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

IvoJan ::

ne ne :D TS3 je team speak :D ocitno nimajo svojega serverja.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

ShinseiYama ::

ne nimamo svojga serverja, smo ga mel sam ni blo potrebe po njem... oz. še vedno je ni lol

Ti prid got na TS3 pa bomo skočil na enga od drugih klanov pa raztur nardil :).

Za BF3 pa ja pizda bomo mogl enga nabavt da bo res moderiran z admini 24/7 da lohka kretene k ne znajo teamsko igrat kikal...
Zadnje dni ko igram po serverjih vedno naletim na totalne idiote ki ne vejo ka je teamwork.....
Če ne pazim na MCOM-e stalno so takoj plentani od sovražnikov, in to kljub temu da so moji okol in bliz njih, jest res ne vem ka gledajo, v zrak ptice verjetno. porazno res.

Pol pa mam tko top score, največ killov, največ defusov,plantov.... pa naletim na lastne kretene k mi pravjo ka sm idiot k ne branim, pa pička ti materna sj sem edin ki kaj naredi.

Še bolj žalostno je to da sem invalid ki igra samo z desno roko (leva mi je mrtva k se mi je živc strgu iz hrbtenjače) in k mam doma modificirano tipkovnico za pod noge da dobim dodatne 4 tipke. Ne morem strafat oz. se premikat levo in desno tko kot ostali, pa še vedno v 90% končam top igralec , in pol mam debile ki mi rečejo heker,cheater, ali pa idiot če nam ne rata ubrant ali napast in, ko jim napišem kakšni noobi so v chat....

Res ne vem preveč solo igralcev zadnje čase v BFBC2

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

Takim, ki mi pizdijo (z rankom 50) z haxi, čiti, ki žalijo in pdb. , jaz lepo dam napotnico za Call of Duzy serijo, ker tam sem take vedno srečal.
Sam najraje igram na White Pass, ponavadi pa furam Rush mode. Zadnje čase pa prakticiram Assault + C4 + še več C4 + prva pumpa + še več metkov za pumpo. C4 samo namečeš okrog MCOM-a ter paziš na sovražnike. Ponavadi raznese pol bajte še zraven, igralci v nasprotni ekipi pa sicer še dolgo padajo na isto finto. S
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Ales320 ::

Da delim z vami kaj sem doživel danes na mapi heavy metal. V naši ekipi je bil igralec z vzdevkom Talk n Dead in njegovo edino poslanstvo je bilo sabotiranje helikopterjev...naših. Človek se je s tankom parkiral na landing pad za Havoca in se vrtel na mestu in vsakič ko se je helikopter pojavil ga je razneslo, posledično je zraven umrl še vsak, ki je bil preblizu helikopterju in nato ti je še napisalo da si storil samomor. Umobolnica direkt! Vglavnem če naletite na igralca s tem vzdevkom vam svetujem, da preklopite v drugo ekipo ali pa poiščete drug strežnik.

EDIT: http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Ta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales320 ()

def0r ::

Am igralcev je toliko in toliko najbrz ne bomo naleteli.
Je pa res da je bilo extremnofun ko si zeli 8 ljudi choperja in se potem tepejo za njega. :D
hint: Always hit the back end of the chopper:D

Ales320 ::

Sej so tud men smešni tisti ki se prerivajo za helikopter. Sam se vsedem v heli resnično na vsake kvatre in danes je pač bil tak dan in to ni bilo možno. Pa človek niti ni imel želje po helikopterju ampak je pač to počel samo zato, da je iritiral ostale igralce. No naslednjo rundo se je na strani američanov vsedel na AA gun in uničeval vozila v bazi in smo spet bili brez zračne podpore. :)

def0r ::

Ja samo meni je bilo zabavno 1x ko se nas je tkole prepiralo drugi igralci so se cudili ce je celoten team afk mogoce. Mi smo se pa sestreljavali dol je bilo fun moram rect:D

TOP ::

Zanima me kako v igri Multiplayer spremeniš geslo in ime,če se da.Hvala

def0r ::

Ni geslo isto kakor EA account na katerem imas igro, najbrz ga tudi sam spremenis. Glede nicka pa ne vem ce ga lahko po tem ko si ga ze 1x v igri ustvaril.

TOP ::

def0r je izjavil:

Ni geslo isto kakor EA account na katerem imas igro, najbrz ga tudi sam spremenis. Glede nicka pa ne vem ce ga lahko po tem ko si ga ze 1x v igri ustvaril.

Hvala ti za pomoč sem našel.

Primoz78 ::

Naletel sem na problem, kupil sem samo kljuc za DL igre pa mi je brez problema sprejelo reedeem kodo za DL preko Origin-a a ko se hocem povezat na multiplayer mode in morem se enkrat vpisat kodo ki sem jo dobil pa mi vrze ven, da je koda ze uporabljena? Any idea? Kontaktiral sem ze trgovino kjer sem kljuc nabavil a se cakam na odgovor...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

def0r ::

Kaj ce bi kontaktiral raje EA origin support kar preko njihovega live supporta kakor trgovino?

rapigator ::

Kontaktiraj EA live support kot ti je svetoval def966. Imel sem isto težavo rešil v 3 min.
Je pa to kar pogosta težava. Ne vem kaj fušajo s temi ključi. Mamu jim...

def0r ::

Se 1x poudarim LIVE support ne email:) Bos cakal v vrsti 20min in bos potem e ene 5ih minutah uredil.

Primoz78 ::

Hvala za pomoc, sem jih ze kontaktiral pa so rekli da bi moralo vse delat OK, ker je tisti kljuc registriran na moj email. Svetovali so mi naj se 1x instaliram. Se 10% (vceri je bil DL iz Origina katastrofalen) DL-ja pa bo reinstalled pa da vidimo ce bo kaj boljse.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

ShinseiYama ::

Ma pa to ne moreš verjet lol smejim se ko norc.

Zele ža par dni tko hodim na Balkan veterans server 16 slotnega majo http://balkan-v.clan.su pa so me glih kikali zaradi "abusing players" ha ha ha tko sm jih klov kot še nikoli nič niso mogli, pa so me raje kikali da lohka zavzamejo MCOM.

Človek bi mislil da jim bo igranje proti meni ,ki sem precej boljši od njih samo pomagalo in da se natrenirajo....

Eh nič Idiotski admini nimaš kaj, jutr jih bom šu spet živcirat tko da bojo umirali.


Oh bog naj že pride BF3.

def0r ::

Am zakaj si mogel to napisat na forumu se?

Berserker ::

Tudi meni gre na živce da se določeni igralci na slovenskih forumih hvalijo, kako ownajo vsepoprek, in to se dogaja v vseh temah, kjer je multiplayer na prvem mestu. Očitno smo Slovenci dovolj dobri da pownamo vsepoprek ? Ponavadi takšni igralci preživijo celo dopoldne za računalnikom ter pownajo folk ki ima ziher še kakšne druge zadolžitve kot igranje mp.

ShinseiYama ::

anede se popolnoma strinjam XD

Bananovec ::

Berserker je izjavil:

Tudi meni gre na živce da se določeni igralci na slovenskih forumih hvalijo, kako ownajo vsepoprek, in to se dogaja v vseh temah, kjer je multiplayer na prvem mestu. Očitno smo Slovenci dovolj dobri da pownamo vsepoprek ? Ponavadi takšni igralci preživijo celo dopoldne za računalnikom ter pownajo folk ki ima ziher še kakšne druge zadolžitve kot igranje mp.

Narobe razumejo besedo owned/pwned/analraped.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ShinseiYama ::

he he eh se zgodi od časa do časa da naletiš na lahek server, samo point ki sem ga hotu rečt je da kolk so admini zelo slabi na enih serverjih.

Drgač ma pa prov preždim za kompom neverjetno veliko... kar si lohka privoščim kot upokojenc :)

smarnca ::

Evo ena fun runda v helikopterju :D

Sploh komentarji :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smarnca ()

PARTyZAN ::

15minut pilot POV-a. Obstajajo tudi zanimivejši videi :D.

SLO_Robert ::

:))

Zgodovina sprememb…

SLO_Robert ::

čiterija

Zgodovina sprememb…

smarnca ::

@PARTyZAN
Sj bi jst snemu sam mam prešvoh kišto :S



SLO_Robert je izjavil:

čiterija



Ne to je skill :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smarnca ()

ShinseiYama ::

Sej če bi gunner lahko snemal bi lahko bolje zmontiral filemček.

Drugače pa tule je ena mojih easy akcij, z shotgunom.
http://www.youtube.com/user/ExtremeNast...

st0jko ::

A ni škoda časa tako bedne videe nalagat sploh...? Le kdo bo gledal 15 minutni video iz perspektive pilota.. Takih videov bi jaz lahko naložil že za 10 celovečercev, pa še bolj zanimivi bi bili, ker uničujemo tanke in helije..

sicer pa če ti je v veselje,.. Škoduješ mi ne ravno...

LP

:)
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

ShinseiYama ::

eh ne vzame velik časa , drgač pa mam raje take filmčke kot pa frag only(čeprav mislim da ga bom enkrat naredu), tk lohka pogledam kje sem kako napako naredu... pa je potem na bojišču manj napak.

he he

smarnca ::

Ubistvu je res ja.. Bi blo bolš če bi drugi snemal sam je problem ker mamo preslabe kište :))

Mogoče pol k dobim še en disk. Ker baje, da je fora da morš sneamt igro na drug disk in ne na tistega na katerem je igra.. Bomo probal 8-)

TRIROG ::

smarnca je izjavil:

Evo ena fun runda v helikopterju :D

Sploh komentarji :))



...matr 'tle sm pa skor vrtoglav'co fasou ...

st0jko ::

Tu se lepo vidi kako beden battlefield je v bistvu ta BC2. Vsaj kar se zračnih bojev tiče. Dejansko 15minut samo letaš v krogu premera nevem.. 100m. Upam da ne bo v BF3 enako.
keks?

ShinseiYama ::

he he , ne bi letal če bi gdo vzel AT4 pa nas sklatil.

Na našo srečo ni blo nobenga tazga XD

69charger ::

Ko mi kdo nabija z helikopterjem takoj vzamem bazuko al pa snipo pa ga najprej sklatim,pol pa naprej.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Bolf3nk ::

st0jko je izjavil:

Tu se lepo vidi kako beden battlefield je v bistvu ta BC2. Vsaj kar se zračnih bojev tiče. Dejansko 15minut samo letaš v krogu premera nevem.. 100m. Upam da ne bo v BF3 enako.


bedn BF? bedn folk na serverju, ki ne zna sklatit dol helikopterja

st0jko ::

beden iz vidika velikosti map.
keks?

globoko grlo ::

heh stojko, če ne znaš letet oz. rabiš fulll placa za čopr obrnt niso krive mape, ane >:D

st0jko ::

Resno se vam mape ne zdijo premajhne?? 8-O
keks?
««
41 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475280 (2316) Jernej88_
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272708 (29307) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676849 (59335) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19837979 (27384) Clubraider

Več podobnih tem