» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
40 / 44
»»

glistovje ::

igra ga je začela orngi srat.

po 10 min mi igra zmrzne, ceu komp ubistvu, bral po forumih da gre za problem z zvočno. ko disejblam zvočno , mi špil gladko dela, vendar brez zvoka ne gre. :'(


je nekdo že naletel na podoben problem ter ga rešil?

Zgodovina sprememb…

PNG ::

Tako je to, če kupiš Creative zvočno kartico :D

glistovje ::

mam asus p5q se2 z zvočno VIA VT1708S 8 -Channel High-Definition Audio CODEC .

treba kupit drugo zvočno za pcie da bo laufal?

PNG ::

Aja, na integrirani ne deluje? Hmmm....imaš dve zvočni slučajno?

glistovje ::

ne, imam eno in to integrirano na plati.

igral igro že pou leta, in zdj je začelo srat...;(

Bor H ::

Yup, men je tut kr enkrat začel srat pa se mi ni dal gruntat kaj je pa sm iz ene druge mašine pobral zvočno in zdj dela. Mel sm pa Realtek.

glistovje ::

nimam nobene pri roki, bom moral kupit. a mora bit kaka specifičnega proizvajalca? kateri si ti vrgel not?

Vnaprej hvala za izredno odziven odgovor :D

Zgodovina sprememb…

Bor H ::

Ubistvu skor katerokol. Jst mam Audigy LS in dela, "novi" Audigyi so pa okol 30€, lahko pa verjetn vsako za 10€ vzameš. Mogoče je pa vredno probat format.

glistovje ::

preveč programou in stvari imam da bi se šel spet format.

kej takšnega bo kul ZVOČNA?

particle ::

Updejtej si winse.

glistovje ::

mam win 7 profesional original, everything is up to date. ta problem se je pojavil pred parimi dnevi.

globoko grlo ::

stric google verjetno ve

je mel folk full težave s tem, tko da mal prečekirej

glistovje ::

našel povzročitelja frezzou. sapphire triXX


ko sem ga odstranil zadeva deluje perfektno :)

M_T_M ::

Imam original BBC2 vendar ko igram MP mi računalnik po 10 minutah zmrzne in ga moram resetirat. SP z navitim cpu-jem in grafo deluje bp. Grafično in procesor sem dal na stock vendar je v MP enako. Moram pa dodati da mi dela težave samo ta igra v MP načinu. Prosim za pomoč.

sheldon ::

Lahko napišeš specifikacije?

Sicer pa kakšna je temperatura cpu in gpu na stock?

particle ::

Sem mel enake probleme, dokler nisem naložil SP1 za Windows 7. Od takrat ne freeza več.

M_T_M ::

Malo OT

Ko hočem inštalirat Windows 7 SP1 mi napiše tale eror 8024200D. mogoče kdo ve za rešitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M_T_M ()

koyotee ::

vpiši error na google, ali si nesposoben?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Outsajder ::

koyotee je izjavil:

vpiši error na google, ali si nesposoben?

Jaz mislim da so forumi za pomoč ne za žaljenje ljudi.

BushMonster ::

jaz imam en problem. vsakič ko grem na server me vrže dol im mi napiše service comunication fail punkbuster.exe alinekaj podobnega ali mi lahko prosim nekdo pove kaj je narobe in kaj moram narediti

Bolf3nk ::

ShinseiYama ::

Evo da spet mal reklame nardim, k je že dolgo nisem :P

ENT-jevci smo spet zelo redno... vsak dan začeli nabijat BFBC2, in ja vsi smo vedno na TS3 ko igramo.

Torej če še gdo igra in hoče skupaj z drugimi , ki imajo jajca priditi na TS3 je vljudno vabljen.
Zajebancija in smeh zagarantiran.

Ko se joinate na TS3 boste pristali v Predsobi (Foier) prestavite se v "Chill Room" vsi smo zmeraj v tej sobi.
Ker imamo večino sob zaklenjenih sam rečte pa vas damo v server grupo z polnim dostopom..

Smo Slovenski Team FPS igralcev primarno, nato vse ostalo in čakamo da BF3 končno pride.
Seveda tisti ki bodo zainteresirani lahko kasneje se odločjo uradno vstopiti v team, seveda če mu uspe vzdržati zajebancijo na njegov račun.

www.extremenastytossers.com

TS3 info najdete na naši strani za tiste bolj lene pa : 62.67.42.172:9148

Igramo pa hardcore seveda.

Lep pozdrav.

Zgodovina sprememb…

glistovje ::

dons se bom še jst uštulu :P

x4en0n ::

Zanima me kako je z tem hostanjem serverjev oz. kako pač dobit svoj server ?

Res nimam pojma o tem, zato prosim, da mi povete na kake vse načine lahko vzpostavimo server.

Videl sem, da gre nekaj kupit oz. najet server preko interneta. Je kakšna zastonj varjanta ?

Malo me pač zanima tako, da prosim če lahko kdo malo obrazloži.

ShinseiYama ::

Ne BFBC2 serverjev ne moreš sam postavljati, lahko ga najameš samo od pooblaščenih ponudnikov

x4en0n ::

Mi lahko zaupaš od katerega ponudnika je vaš server in če še poznaš kakšne druge.

Trenutno nas je skupaj 6-7 sošolcev od tega smo 3je že veliko igrali ostali bodo začeli, pa gledamo malo kolko bi nas to prišlo.

Hvala!

ShinseiYama ::

po pravic povedano ne rabte serverja razen če mislite bolj cupe... igrat

kolk kaj pridejo , pa najboje da malo raziščeš.. google

na gameservers.com majo kar ugodno se mi zdi okol 20e za 24 slotnega se mi zdi

COD:MW2 ::

Živjo !

Mam en problem s tole igrico ;)
Včeraj sem kupil Battlefield : Bad Company 2 ...igrco sm inšaliru kot ponavad .No potem pa sem jo hotel dati v steam .. add new game in tako dalje ... ko pridem do neke točke kjer morem vtipkati kodo mi vedno napiše : INVALIDE CODE !?Kodo sem utikpal najmanj 10x + prjatu mi je pomagal a neuspešno...
Igrca je kupljena v Big Bangu ...drgač normalno deluje ;)

Mogoče ve kdo kaj ?

lp,.

ShinseiYama ::

kje ti to napiše v steamu? al v igri?

če si kupu box verzijo ni potrebe jo dajat v steam, inštaliri z dvdja, se logiraj v igro vpiši cd-key in to je to.

Še lažje je zdownloadi si EADM se logiraj z svojim EA računom , uporabi redeem game code in vnesi cd-key, če se ti igra ne pokaže v EADM , ga zapri in ponovno zaženi, pa preko njega laufej in instalirej.

COD:MW2 ::

ShinseiYama je izjavil:

kje ti to napiše v steamu? al v igri?

če si kupu box verzijo ni potrebe jo dajat v steam, inštaliri z dvdja, se logiraj v igro vpiši cd-key in to je to.

Še lažje je zdownloadi si EADM se logiraj z svojim EA računom , uporabi redeem game code in vnesi cd-key, če se ti igra ne pokaže v EADM , ga zapri in ponovno zaženi, pa preko njega laufej in instalirej.


Se prijavim v steam...hočm dodat novo igro : add a new game - activate a product on steam : kliknm next potem i agree no potem pa mi piše : product code in jo vnesem ... kliknm next INVALIDE CODE !!hm -.-

Robert_S ::

PARTyZAN ::

Retail verzije ne moreš vpisat v Steam. Poženi igro, vpiši cdkey in igraj. To je to.

ShinseiYama ::

jup to pa na žalost ni mogoče kar ti poskušaš.

OmegaM ::

Ali to hoces vpisat v igri kodo?

Tam mislim, da jo vpises v primeru update-a, recimo da ti posodobi in omogoci igranje recimo Battlefiled Vietnam.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

AndyChem ::

Odgovarjam uporabniku "glistovje" in vsem, ki jim zamrzne špil BFBC2. Meni je tudi in sem že izgubljal živce, nato pa sem našel odgovor nekje na netu, da dela probleme kakršen koli zvočni imput na USB. V mojem primeru je to bila Logitech Web kamera. Ko sem jo izklopil mi ni zamrznilo nikoli več, razen ko sem po Skypanju pozabil kameru priklopljeno in je takoj spet zmrznil špil, tako da sem pripričan da je to to.

glistovje ::

jaz sem samo odstranil saphire triXX - aplikacija od grafične. špil laufa tako kot treba zdj.

sem prvo mislil da je problem v zvočni, pa ni bil . Vseeno hvala, mogoče ta problem še pride :D

No pa še to, ko igram igro in laufam skype hkrati (pogovor z nekom) mi špil neverjetno šteka, pinga mam pa 100, kar se mi zdi normalno. linija je 10/10, mislim da kle nebi smelo bit problemov. Teamspeak pa laufa kul.

Zgodovina sprememb…

fredii ::

A kdo ve, kako se v BFBC2 Vietnam, npr pri Operaton Hastings zaklepa tarčo z RPGjem?
Hvala

Bananovec ::

Kje lahko vdarim Nvidio oziroma DICE po jajcah? Res ne maram tega WSoD. Bo treba po neko zvočno, vsaj tako izgleda. Ima kdo kak predlog za kako poceni, a vseeno dobro kartico?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

globoko grlo ::

eh, počak na bf3 :)

ZaLoMaT ::

Bananovec je izjavil:

Kje lahko vdarim Nvidio oziroma DICE po jajcah? Res ne maram tega WSoD. Bo treba po neko zvočno, vsaj tako izgleda. Ima kdo kak predlog za kako poceni, a vseeno dobro kartico?

Meni je W7 SP1 odpravil omenjeno tezavo.

Bananovec ::

Fora je v tem, da je za to lahko krivo več faktorjev:
[x] Novejši gonilniki, stari delajo nekaterim vredu
[x] Manjka diskretne zvočne kartice
[x] DirectX v kuhcu
[x] Punkbuster v kuhcu
[x] Slabo navite grafične (konkretno Gigabytovi GTX 560 Ti - slaba voltaža)
[x] Razne nastavitve (konkretno vem za FOV, ki je nastavljen na 55 (90), rešitev je nastavitev na 68 (100)
pa še in še je tega. Zdaj pa ugotovi, kaj je narobe. Bom pa poskusil še SP1 namestiti.

Edit: Pozabil dopisati še
[x] Periferija, ki uporablja zvok
[x] HDMI kabel (možnost je, da to napako odpravi SP1)
[x] Nvidini Game Profili
.
.
.

Edit: Imajo pa ti artifakti tudi en velik +. Nasprotnike vidiš v artifaktih čez celo mapo skozi vse kar se da (zidi, hribi, itd.).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

fredii je izjavil:

A kdo ve, kako se v BFBC2 Vietnam, npr pri Operaton Hastings zaklepa tarčo z RPGjem?
Hvala

Kaj to pomeni zaklepa tarčo?

IvoJan ::

dronyx je izjavil:

fredii je izjavil:

A kdo ve, kako se v BFBC2 Vietnam, npr pri Operaton Hastings zaklepa tarčo z RPGjem?
Hvala

Kaj to pomeni zaklepa tarčo?

lock-on
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

fredii ::

Ja, lock-on. No sem ugotovil da to ni to. THX

dronyx ::

Mislim da te opcije v Vietnamu sploh ni. Je pa zelo težko zadet helikopter z RPG. Precej lažje s tankom.

Ales320 ::

Res je težko zadeti, ker te rakete letijo občutno prepočasi.

69charger ::

Kakšen pameten server za BC2 ali Vietnam in da je slovenski? Bi šel malo nazaj igrat :P
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

globoko grlo ::

Edit: Imajo pa ti artifakti tudi en velik +. Nasprotnike vidiš v artifaktih čez celo mapo skozi vse kar se da (zidi, hribi, itd.).


o kakšnih artefaktih govoriš?

Še nisem slišal, da bizaradi tvojih zgoraj naštetih razlogov videl čez stene. Temu se reče wallhack, ane :)

sajko33 ::

Imam eno vprašanje. No, ker sem na steamu kupil BFBC2 Complete, sem dobil ključ tako za BC2 kot tudi Vietnam. Ker sem imel že odprej na EA account prijavljeno retail verzijo BC2, nisem vnašal steam BC2 cd key, ampak samo Vietnam. Trenutno oboje deluje. Sedaj me pa zanima, če lahko steam BC2 cd key prodam, brez da bi mi kakšen dodatek, dlc oz celo BC2 prenehal delovat.

PARTyZAN ::

Načeloma lahko prodaš CDkey naprej, ja.
««
40 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475200 (2236) Jernej88_
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272690 (29289) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676837 (59323) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19837975 (27380) Clubraider

Več podobnih tem