» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
39 / 44
»»

IvoJan ::

enako je frendu delalo :) pac realtekovi driverji so crap.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Pyr0Beast ::

Sploh če so stari. Daj nove pa probaj še enkrat.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

OmegaM ::

Pozdravljeni.

Sicer nisem vse odgovore, vprasnja prebral pa vseeno vprasam in upam, da mi nekdo zna odgovoriti.

Imam key za Battlefield Bad company 2 original, pa nikoli ne prikaze serverjev.

Mi zna kdo pomagati, dat nasvet?
Pri namestitvi izberem, da preveri elektronsko key, logima se v racun, izberem pac profil vojaka, vse, samo streznikon za igre pa nikoli ne najde, tudi ce posodobim.

Hvala.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

def0r ::

Mogoce ti noce updatat avtomatsko spila:)
Poglej v igri katero verzijo igre imas trenutno, ali pa pogledas detaile od launcherja:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

OmegaM ::

Igro sem odstranil, namestil, spet enako.
Sedaj sem pognal update in mi je prvic javilo napiko da ne mora zapisovat v datoteko.
Znova poizkusam, vendar kot skrbnik.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

def0r ::

Lahko poskusis rocno potegniti dol update.
Meni tudi ni hotelo avtomatsko updatat in sem mogle rocno patch nalozit.

Bor H ::

Pyr0Beast je izjavil:

Sploh če so stari. Daj nove pa probaj še enkrat.

sem inštaliral čist nove dva tedna nazaj tko da a-a, realtekovi driverji vidjo mojo mašino sam še pred formatom za test

OmegaM ::

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, SEDAJ PA DELUJE!!!

Se opravicujem za velike crke, ampak to je sedaj zadovoljstvo :)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

ZaLoMaT ::

Wah! Tudi sam počasi izgubljam živce zaradi BBC2, VEDNO mi igra freezne po približno 15min igranja, igra zamrzne v "akciji", slika obstane, sledi še samo reset in v primeru ponovnega igranja po 15min ponovno doživim freez.
Konfiguracija v podpisu:
*ASUS P5Q-C | Intel C2D E8500 | OCZ Gold XTC 2×2GB | nVidia GF 250GTS 1GB

Bor H ::

Probej diseblat zvok.

Berserker ::

Jaz sem opazil da je ta igra za vikende čisto neigralna, kot prvo se kiti začasno restartajo oz to je nekakšen bug ki se dogaja večine igralcem ob določenem času. Nov bug je ta da niti igre več ne najde in je treba konzolo restartat. Sel level 41 pa mislim z takšnimi napakami nikoli nebom prišel do 50 levela.

def0r ::

Berserker je izjavil:

Jaz sem opazil da je ta igra za vikende čisto neigralna, kot prvo se kiti začasno restartajo oz to je nekakšen bug ki se dogaja večine igralcem ob določenem času. Nov bug je ta da niti igre več ne najde in je treba konzolo restartat. Sel level 41 pa mislim z takšnimi napakami nikoli nebom prišel do 50 levela.


I c the problem:D

Drugace pa je bil koncno announcan BF3 na fall 2011.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Heavy ::

Statistika se beleži, le prikaže je ne.

OmegaM ::

Ja, baje bi naj za "friz" bil kriv oziroma bi naj bila ali punkbuster ali zvocna ce imas realtek, ni pa sigurno kaj tocno, ampak kot zgleda ga nekako zna punkbuster kiksat.
Sicer imam sam najnovejso verzijo punkbusterja in nimam tezav, pravtako pa realtekovo zvocno.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Berserker ::

Heavy je izjavil:

Statistika se beleži, le prikaže je ne.


Imaš prav, razen parkrat se je zgodilo da statistike oz točk sploh ni beležilo in sem nekaj matchov igral zastojn. Pogosto prikaže statistiko za nekaj dni nazaj.
No ja vsaj novica o BF3 me je malo razvedrila.

Pyr0Beast ::

Bor H je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

Sploh če so stari. Daj nove pa probaj še enkrat.

sem inštaliral čist nove dva tedna nazaj tko da a-a, realtekovi driverji vidjo mojo mašino sam še pred formatom za test



Zanimivo. Ker meni dela z realtek driverji čisto ok.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Bor H ::

Ne vem, kot sem bral se to rado zgodi, sej mogoče je odvisno še od chipseta, ali celo kake bolj obskurne kombinacije pol. Uglavnem v prihodnjih dneh bom vrgu Audigy eno staro v mašino, ker mi je z generičnimi driverji tut zmrzlno ampak vseeno bolje da to stori po eni uri kot po 10 minutah.

alpha1 ::

Imam namen kupiti CD key za Battlefield Bad Company 2- Vietnam pa me zanima če cd-key dobim na e-mail ali kako drugače? Preko katere spletne trgovine se splača kupit igro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alpha1 ()

OmegaM ::

Jaz sem tu kupil, BF:BC2 za cca 15 EUR

http://directgamekeys.com/
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

alpha1 ::

CD-key dobim na e-mail ali kako?

OmegaM ::

CD key ddobis na email v obliki slike, prikazana na plasticni skatli od CD-ja.

Preverjeno deluje.

En popoldan sem narocil, naslednji dan sem imel.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

alpha1 ::

Hvala za info.

alpha1 ::

Imam čuden problem namreč sem malo prej kupil cd-key za Vietnam vendar ko sem hočem logirati mi piše Failed to login soldier. Prej je delovalo vse brez problema ko sem imel samo Bad Company. Prosim za pomoč:8)

OmegaM ::

Pa si registriral v spilu kljuc za vietnam?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Bor H ::

Zdej sem se spravu nabirat vse pine in našitke, ena stvar mi ne gre v glavo: kako narediti 100 killov z minami, mam filing da jih vedno tankisti prej sesujejo, C4 pa Mortar bo še šel, sam mine pa ne vem, geesh

OmegaM ::

Mine kar nameces :D

Se niti ne vidijo ... tak da ... idealno za tanke, ce se zasunjas :D pa posejes malo :D

Samo jaz sem raje kar obicni soldier, ce ne pa inzenirc :D

SPilam pac ko je cas :)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

alpha1 ::

Problem je bil v serverju tako da zdaj deluje normalno:)

Berserker ::

Panama map med D in C je dovolj svinarije po tleh da zmečeš enkaj min. Ali pa atacama desert na B-ju, recimo ko je nekaj vode. Skratka tankist težko vidi kaj je v vodi pred seboj, izkušeni se bodo izognili, začetniki pa bodo nasedli. Tudi lahko zapovniš razne kraterje ali pa ozka grla kjer je uničen kakšen tank in se med ostanki težje opazijo mine. V CQC spopadih kot je Oasis pa nastavi pred B točko. Ali pa tik pred Brandleyem ali BMD-1(ponavadi vsakdo leti takoj na tank ne da bi preveril pred sabo).

ZaLoMaT ::

Katero orožje ima najboljše razmerje za uporabo?

Bananovec ::

Zaboga, par mesecev me ni pa je že 1.7GB velik update (PS3). Dam lovdat nato pa mi pri 82% prekine prenos in zdaj ne morem zagnati igre, arrrrrrrgh !
Beh, potrebno je blo zbrisati 1.04 patch.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

dronyx ::

To sem mislim da že enkrat vprašal, pa nisem dobil odgovora. Ali se da kje pri nas kupiti BC2 - Vietnam kodo? Jaz namreč ne poslujem z denarjem prek spleta in naročilo v tujini tako ne pride v poštev.

matonson ::

OmegaM ::

Ali pa skocis do najblizjega Mullera :)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

dronyx ::

OmegaM je izjavil:

Ali pa skocis do najblizjega Mullera :)

Kakor so mi razložili, igra ne obstaja v fizični obliki, da bi jo lahko kupil v trgovini pri nas.

OmegaM ::

Res je, dobis pa skatlo od DVD-ja pa noter key.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

dronyx ::

OmegaM je izjavil:

Res je, dobis pa skatlo od DVD-ja pa noter key.

Malo off topics. Zadnjič sem gledal v mullerju na čopovi, pa Vietnama nisem našel. Imajo pa oni na policah cel kup iger v nemškem jeziku. Za Medal of honour sem šel do prodajalca in ga vprašal če drži napis na DVDju, da je samo v nemške jeziku in mi je to potrdil. Mi je pa omenil, da je pri nas založnik tako navil ceno, da se jim tega ne splača prodajati. In teh nemških iger je pri njih kolikor hočeš.

OmegaM ::

Jaz sem nabavil v Marioru v Mullerju in so imeli za cca 13EUR al nekaj takega.
Ni bil nemski.
Ja, so pa imeli kar nekaj nemških teh izdaj.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

TRIROG ::

Eno vprašanje:
Ali lahko medic zdravi tudi če ima med kit samo v rokah - kot v BF2 - ali ga je nujno vreči na tla?

PNG ::

Nujno ga je treba vreči na tla.

TOP ::

i100k100 kaj maš original in špilaš kej preko neta,lahko bi se kdaj dobil bi skup eno vrgla.

PNG ::

Haha, nabil sem že 600 ur v tem, tako da imam original ja. Zdaj zadnje čase nimam pretirano veliko časa za igrat, lahko pa me dodaš! Trenutno delam na tem, da dobim vse platinum zvezde (5 mi jih še manjka), tako da igram samo recona, ker ostalo že imam vse platinum.

Dodaj me - AdHoc - v igri.

dronyx ::

Zadnjih par dni se mi dogaja, da me po parih minutah zabriše dol iz strežnika (BC2 - Vietnam). Ostale mrežne igre delujejo brez problema. Ima še kdo te težave?

ZaLoMaT ::

Jaz nimam dodatka(Vietnam), sem pa opazil da je konkretno začela zadeva laggat -.-"


Ce zeli kdo igrati malce za zabavo, lahko doda: MANKiller7

def0r ::

dronyx je izjavil:

Zadnjih par dni se mi dogaja, da me po parih minutah zabriše dol iz strežnika (BC2 - Vietnam). Ostale mrežne igre delujejo brez problema. Ima še kdo te težave?


Povej kaj tocno ti napise. Pa se mi zdi da je bil PB update za BC2 bil pred kratkim tako da poskusi updatat:)

dronyx ::

@def966: To je rešilo problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

Tole mene še vedno zajebawa! Včeraj updatam punkbusterja in do danes popoldan mi zadeva dela v redu, sedaj pa spet ven meče. Poskusim še enkrat update, ampak sedaj pa piše, da je vse posodobljeno. Še kakšna ideja, kaj bi lahko bilo narobe?

SLOmadman ::

zanima me ali imam preslabo grafično kartico ali preslab procesor (AMD dual core 2.8GHz) da mi steka pri visji grafiki

PNG ::

Procesor je tako ali tako preslab, samo ne vem na podlagi česa naj povem če je grafična preslaba, če ne vem katero imaš :o

Bor H ::

jst sm na 2.4ghz c2d laptopu igral pa je šlo za silo, ni pa čudežov za pričakovat

globoko grlo ::

res svaka čas folku k sprašuje a mi bo delal, pa ne pove niti k od konfiguracije
««
39 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475286 (2322) Jernej88_
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272711 (29310) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676854 (59340) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19837980 (27385) Clubraider

Več podobnih tem