» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
38 / 44
»»

Dua'L ::

Nič več map za BC2 ter vietnam Vip map pack 7 zadni... :(

games.on.net: Bad Company 2 is one of our favourite FPS of all time... but it needed more maps! Is BC2:Vietnam the last content expansion? Did Dice see the number of maps as an issue?

Björn Johnsson producer at DICE: You should never say never, but we have nothing planned right now when it comes to even more maps for Battlefield: Bad Company 2 or Battlefield: Bad Company 2 Vietnam. VIP Map Pack 7 is probably the last one.

http://games.on.net/article/11236/Inter...
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Bor H ::

Eno leto ste dobival free mape. Pol je pa prišel še expansion. Sorry, več od tega ne morte prčakovat, ubistvu od FPSov se mi zdi sam TF2 še tok dobr osveževan. Naj raje delajo BF3 pa BC3 pa upejte da bo podpora modom v BF3.

legice ::

mislm ta igra pa je izpadla kot velik nateg.....pravjo da bo bf3 tako kot bc2, le da ima mod support...mislm če pa map ne moreš naložiti costum,pol pa res ne vem več
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

st0jko ::

uf komaj čakam BF3...
keks?

legice ::

jaz tudi...:D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

glistovje ::

kr v vrsto se postavte :)

Meizu ::

Mnjah, brat je z avstralije zrihtal dve kopiji BC2, pa še midva malce igrava... Ni slaba zadeva, je kr ok, če malce odmisliš lag je špil super. Napram prejšnjim battlefieldom, ko si res rabil sto let, da si nekoga ubil, je hardcore prava milina :) Ubistvu se mi zdi, da je BC2 nekako združen COD in BF.

st0jko ::

Ok... Nabavil si bom vietnam.. Kje je najceneje?
keks?

Heavy ::

Ameriški EA store; 12EUR, na EU je 13EUR.

Ti pa nebi svetoval da ga kupiš. Je kakec od dodatka. Mape so neuravnotežene, orožja pa so hudo prenatančna.

TOP ::

Sam sem nabavil Vietnam in ti rečem zakon dodatek.Vse je kot original v Vietnamu.Orožje helikopterji in ostalo.Da o samih mapah ne govorim,res fenomenalni dodatek.Najlepše je ko ustreliš v slamnato hišo,kako se razleti.

McGregorSL ::

na EA store sem ga dobil za nekaj manj kot 8€ mislim pa, da je bil se nek popust tisti teden.

Dua'L ::

Zanima me kakšne nastavitve imate v settings jaz imam takšne:

[WindowSettings]
Width=1920
Height=1080
Fullscreen=true
RefreshRate=60
VSync=false
[Sound]
Quality=high
VoipEnable=true
SpeakerCount=0
[Graphics]
Effects=medium
Soldiers=medium
Vehicles=medium
Overgrowth=medium
Undergrowth=medium
StaticObjects=medium
Terrain=medium
Shadows=medium
Bloom=true
HSAO=false
MSAA=1
Water=medium
MainQuality=medium
Texture=high
DxVersion=11
Aniso=2
Detail=medium
RenderAheadLimit=2
Fov=65
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

sheldon ::

Lahko bi se dopisalo tudi specifikacije, da se malo primerja.

Specs:
CPU 3Ghz x2 6000
GPU HD4870

[WindowSettings]
Width=1920
Height=1080
Fullscreen=true
RefreshRate=60
VSync=false
[Sound]
Quality=low
VoipEnable=true
SpeakerCount=0
[Graphics]
Effects=high
Soldiers=high
Vehicles=medium
Overgrowth=high
Undergrowth=high
StaticObjects=high
Terrain=high
Shadows=medium
Bloom=true
HSAO=false
MSAA=0
Water=high
MainQuality=custom
Texture=high
DxVersion=auto
Aniso=0
Detail=high
RenderAheadLimit=0
Fov=65

globoko grlo ::

mene predvsem FOV zanima, glih 100 ne moreš met, ker je že mal hecn, sam ga mam na 70, kolk ga mate pa vi?

IvoJan ::

180 :P
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Heavy ::

LOL.

No, nekakoma za *1050 resolucijo priporočajo imeti FOV na 75.

Pyr0Beast ::

75-80
Da se pa tudi s 120 lepo špilat. Farcry v 360 je pa na sploh smešen. Fisheye :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

globoko grlo ::

zdej me pa sam še spomnte, kje so ti fajli

najdu

kaj pa ti 2 zadevi pomenta?

SettingsManager.floatSet GSDefaultLatencyCompensation 0.0450000
SettingsManager.U32Set GSInterpolationTime 45

Zgodovina sprememb…

Dua'L ::

Mogoče kdo ve zakaj imam na medium 75fps na high pa komaj 30-40 ?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Heavy ::

Dua'L je izjavil:

Mogoče kdo ve zakaj imam na medium 75fps na high pa komaj 30-40 ?


Ker imaš DX11 vklopljen.

globoko grlo ::

a še komu noče konektat na serverje?

legice ::

mene včasih ven vrše in v 90% mi ne kaže pinga ko iščem serverje, tako da je za popizdit=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

bdoxx ::

se da kje zadn updejt oz patch dol cuknt?

pozabte najdo http://www.gameupdates.org/details.php?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

BushMonster ::

jaz imam en problem vsakič ko hočem igrat multiplayer me takoj vrže vn in mi napiše punkbuster service commmunication failiure sem si pa ravno dau gor windows 7 prej na xp mi je pa normalno delalo enako velja za medal of honor kjer imam isto težavo

st0jko ::

Na novo inštaliraj igro, ali pa odsurfaj sem in obnovi PB na svojem sistemu.
keks?

BushMonster ::

punkbuster sem že updatal pa še zmeraj ne dela

bdoxx ::

ahaha kaki noskill špil omg :D, kemp na vsakem eki :D

def0r ::

Ql in kaj je skill spil? Ce bos rekel CoD se ti bom smejal.
CSS and Q3 i would agree.

bdoxx ::

COD 1&2 boš reko da ni skill špil??,
tu v bf se v tanka, helikopter. . . vsedeš pa gasa pa strlaš vsepovprek nekoga ziher trofiš, al pa snip pa za najbližjo drevo . . ., nekega boja oz situacij 1na1 pa praktično ni . . .,
no to je le moje mnenje po prvih parih urah igranja :)

P.S :)) no na geeko pa se bom špil vseeno v nulo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

def0r ::

V primerjavi z Q3 in CSS ne ravno :) Drugace pa BF serija nikli ni bila one man game. Bolj sodeluje squad bolje ti gre igra. Ponavadi na serverju lahko kaksen organiziran squad samo zmaga igro.

bdoxx ::

def0r je izjavil:

V primerjavi z Q3 in CSS ne ravno :)


says who? :))

no za q3 nemorem govorit ker nisn špilo sam verjetno je isto sranje ko UT2003 :))),
CSS pa je kr nekaj :D, vsaj men :))

def0r je izjavil:

Drugace pa BF serija nikli ni bila one man game. Bolj sodeluje squad bolje ti gre igra.

ma ja se bo treba privadit :),
(drgač za co-op špil mam arma2)

Outsajder ::

bdoxx je izjavil:

def0r je izjavil:

V primerjavi z Q3 in CSS ne ravno :)


says who? :))

no za q3 nemorem govorit ker nisn špilo sam verjetno je isto sranje ko UT2003 :))),
CSS pa je kr nekaj :D, vsaj men :))

def0r je izjavil:

Drugace pa BF serija nikli ni bila one man game. Bolj sodeluje squad bolje ti gre igra.

ma ja se bo treba privadit :),
(drgač za co-op špil mam arma2)

Pejt sniperja špilat pa pol povej kok je no skill>:D

galu ::

Heh, COD ima čist svoje 'skill' levele. MW je tok brezvezen, da je ACR total win. Sploh ne nucaš snipe, tak malo recoila ma ta stvar - glupo.
V 4-ki pa maš res ta pravo snipo in pravi hitmark detector, COD2 tudi ni slabo.
Tako to gre.

Berserker ::

Heh ste smešni kako zgleda boj ena na ena v streljačlini ? Dobra ekipa bo sovražnika čim hitreje ter že na dolgi razdalji uničila.

Bor H ::

Špil mi je začel srat, po cca 20 minutah zmrzne tko da je sam še reset mašine rešitev. Probal sem downcloackat grafo, ji ročno povečat moč ventilatorja (drugače ne gre čez 1/3), RAMe potegnu vn in not ampak nč ne pomaga. Edin manjši uspeh je bil da sem spustu grafiko in vklopu vsync, je dlje delal do freeza, morem še stestirat ampak mogoče celo ne bi zmrzlno pol, ko sem dvignu teksture/efekte/okolico je spet freezlno.

Imam pa grafo 6870 in i5 760, grafa ne gre čez 75 stopinj, CPU ne doseže 60.
Any ideas?

edit: aja, sistem je 7 x64
edit2: prvič se mi je to zgodilo ko sem s Frapsom se snemal, zdej fraps ni več vklopljen, mi pa je istočasno začelo tudi za par trenutkov lagat ko se priključim na server

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

sheldon ::

Tole kej pomaga?

Sicer pa katere drajvrje za grafično pa imaš?

glistovje ::

Bor H je izjavil:

Špil mi je začel srat, po cca 20 minutah zmrzne tko da je sam še reset mašine rešitev. Probal sem downcloackat grafo, ji ročno povečat moč ventilatorja (drugače ne gre čez 1/3), RAMe potegnu vn in not ampak nč ne pomaga. Edin manjši uspeh je bil da sem spustu grafiko in vklopu vsync, je dlje delal do freeza, morem še stestirat ampak mogoče celo ne bi zmrzlno pol, ko sem dvignu teksture/efekte/okolico je spet freezlno.

Imam pa grafo 6870 in i5 760, grafa ne gre čez 75 stopinj, CPU ne doseže 60.
Any ideas?

edit: aja, sistem je 7 x64
edit2: prvič se mi je to zgodilo ko sem s Frapsom se snemal, zdej fraps ni več vklopljen, mi pa je istočasno začelo tudi za par trenutkov lagat ko se priključim na server



naštimaj si custom fan speed . men ista grafična ne dosega 60C ob polni obremenitvi. ne vem zakaj jo maš ti na 75C.... probaj 11.1 driverje ali starejše, men so 10.10 z hotfixom E delali super. 11.1 tud lepo dela.

McGregorSL ::

Driverji so največji problem še posebej pri ATI. Na mojmu R5970 je do zdej delal dokaj brez problema samo na driverjih 10.2 (al 10.4 ne spomnim se točno).... kar koli novejšega je sesuvalo igro.

Velikokrat oziroma večinoma časa novejši driverji naredijo več "sranja" kot koristi. Tako da še posebej ATIju jaz ne zaupam in šele po nekem času nadgradim.
V drugem primeru pa lahko reši težave z določeno igro a hkrati naredi težave pri drugih igrah...

še posebej problematične so zgleda CF kartice... ker igre ne znajo izkoristit CF kartice. Že če izklopim eno jedro na moji grafični še vedno vse dela na MAX.

Po drugi strani pa je večino špilov full ne optimiziranih še posebi konzolaških na PC... kar pa je itak večina.

Heavy ::

Meni se je isto dogajalo na gonilnikih od 10.6 dalje. Igra je na random sesuvala gonilnike od grafične. Stvar sem rešil tako, da sem kupil novo grafično od NV.

McGregorSL ::

Heavy je izjavil:

Meni se je isto dogajalo na gonilnikih od 10.6 dalje. Igra je na random sesuvala gonilnike od grafične. Stvar sem rešil tako, da sem kupil novo grafično od NV.

Al pa če bi dal gonilnike 10.4 nazaj... :D upam, da si vsaj dubu denar nazaj.

Heavy ::

Šlo se je za staro 3850, tako da je bil čas tudi za menjat. Z starimi gonilniki pa sem imel malo fpsja v bc2.

Bor H ::

sheldon je izjavil:

Tole kej pomaga?

Sicer pa katere drajvrje za grafično pa imaš?


o, hvala, bom preveru

uporabljam driverje 10.12, na 10.11 je bilo isto, starejši pa itak ne podpirajo te grafične (in mislim da mi tega od začetka niti ni delalo), sem se spomnu da sem naknadno inštaliral driverje za monitor, kar bi znal bit razlog

mislim da ni pregrevanje krivo ker tudi ko sem spustu detajle in vsync vklopu se je isto zgodil, bom pa vrgu uč na temperaturo med igro

sheldon ::

Drugače so že 11.1 zunaj!

Bor H ::

Ja ja...vredu :D Sej mi je hecno, Control Center pravi da imam 10.12 sem pa 11.1 že prej downloadal. Hecno.
Sem pa zdj na low laufal in je grafa bila pod 50% obremenitvijo in je vseeno crashlna. Morm prevert še enkrat temperaturo ker mi je malenkost sumljivo visoka ampak mam na avtomatik in ne vem zakaj ne bi sam ventilator se bolj prižgal če bi bil problem..

sheldon ::

Meni je enkrat nagajalo pri špilih ko sem imel vključen Catalyst A.I. v Control Centru. Sicer je to že blo odpravljeno z novejšimi drajvrji!

Bor H ::

Heh, sm 11.1a inštaliral in mi kaže da mam 10.12 inštaliran (naredu uninstall, restart, install) še zmer pa ne dela. Blah, si bom še zaželu da bi mel raj konzolo.

McGregorSL ::

sheldon je izjavil:

Meni je enkrat nagajalo pri špilih ko sem imel vključen Catalyst A.I. v Control Centru. Sicer je to že blo odpravljeno z novejšimi drajvrji!

saj to pomeni, da si izklopil eno grafično jedro in prepolovil moč kartice. Špili to lahko tako odpravijo, da oni izklopijo to jedro :D al pa da dejansko znajo izkoristit CF način.

glistovje ::

Bor H je izjavil:

Ja ja...vredu :D Sej mi je hecno, Control Center pravi da imam 10.12 sem pa 11.1 že prej downloadal. Hecno.
Sem pa zdj na low laufal in je grafa bila pod 50% obremenitvijo in je vseeno crashlna. Morm prevert še enkrat temperaturo ker mi je malenkost sumljivo visoka ampak mam na avtomatik in ne vem zakaj ne bi sam ventilator se bolj prižgal če bi bil problem..



nastimaj si custom speed fan. 6870 ma probleme z ventilatorjem. baje je tudi bios update za to. če si pameten si boš potegnil sapphire trixx in si sam naštimal fan speed za določene temperature in to je to.

Bor H ::

Glej, mel sem grafo na 50% obremenitve, ventilator prav tako na 50% in je bil temperatura max. 60 stopinj, to ni preveč, zaradi tega ne bo problemov. Nekej druzga mi dela probleme sam ne vem še kaj. Bom še mal se poigral z nastavitvami.

Bor H ::

Ok, rešu problem. Zvočna! WTF?! ZVOČNA!!
Realtek = very bad thing
brišeš driver in pustiš windowsem da opravijo z zvočno po svoje, pol pa dela
««
38 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3038481422 (300) TucoX
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273526 (30125) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677245 (59731) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838138 (27543) Clubraider

Več podobnih tem