» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
6 / 44
»»

=666= ::

Jebo vas sniper , kemprji leni:))

FeniksX ::

Pff, da pa prideš sniperju na bliz je pa bol ko ne mrtev.

DOOM_er ::

hehe ja :)), sem bivši igralec BF2 in sem se odloču da bom tole kr kupu :)) bomo spet mal igral prek neta
Robots will steal your job. But that's OK

destroyer2k ::

DOOM_er

Kako se ti zdi ta igra proti bf2 (prednosti in slabosti obeh)?

DOOM_er ::

Hm, nekih slabosti pri bf2 razn neodzivnega vmesnika za iskanje serverjev ni, isti problem je tudi tukaj. Mogoče me samo motijo classi pri temu bad company ko so samo 4je, pa še smešni so :8) medic ma machine gun 8-) , pogrešam commanderja vendar pač zdej en zavzame mesto na uav in ima še dodatne možnosti metanja raket itd, to mi je zelo všeč. Potem je še sam squad spawn ki je bil včasih samo pri squad leaderju, vendar se lahko sedaj spawnaš pri kateremkoli članu tvojega squada. Pogrešam tudi Q menu ( need pickup, need medic ammo itd), ter pogrešam ležeči položaj, vendar se mi zdi bolje da je zaradi camperjev to odstranjeno, pa smešno mi je ko imajo sniperi C4 :)). Sem prejle gledo tanke bogo ko mi je ravno mim peljal, sem samo gledal potem sem se pa spomnil da imam c4 ter razfukal 2 tanka :)) :))
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

iceph03n1x ::

MrX oz kdorkoli ce ma kdo ksn kljuc odvec PLEASE PM ali iceph03nix na gmailu

(sem poskusal ze vse zgubljam zivce grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :(

Grega B ::

Najbol je ko daš C4 na štirikolesnik in zapelješ pred tank pa dol skočiš dol pa raztreliš :) Kaj pomeni, da imaš 3 puške, ki imajo normalno določene točke za odklep recimo 3000 do 8000 potem pa ta 4 pa ima 10000000024 ali nevem kok že. A to je fora, da zj nemorš dobit še tega al kaj?

Bor H ::

Tako je, v beti imaš dostop samo do določenih zadev.

MrX ::

bi lahko kdo, ki spremlja sceno in igra BF serije že dalj časa podal kakšen link do kvalitetnih community strani?
hvala vnaprej :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

chucki ::

www.fileplay.net keye tala! Pohiti!

mjolnir ::

Na fileplay ni več keyev, če hočeš key moraš bit subscriber.

DOOM_er ::

vsako polno uro jih talajo

EDIT: Kje bi najceneje lahko naročil limited edition?
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

Bor H ::

game.co.uk, sam ne vem kako je z dostavo

Snohman ::

Pozdravljeni,

Imam eno težavo(no, mogoče jih je več:D) in sicer je slika takšna:



Ima kdo idejo kako rešit zadevo? Mašina res ni najnovejša, ampak COD:MW2 dela brez težav.

Hvala.

Bor H ::

Prvi preblisk: drajverji pa DX

Berserker ::

Ma kolk se mi zdi so vsi klasi tako narejeni da lahko uničijo oklepnik, seveda moraš imeti odklenjene določena orožija in support, recimo medic ima airstrike, sniper laser designator,pa tako dalje.

Bor H ::

Men se zdi da je assault še najbolj "pohabljen", lahk strela to je pa to, ostalo je pa bolj ubogo, še zmer se mi zdi engineer najboljš izbira.

DOOM_er ::

:)) Jst sm se pa zdej kr navadu na tele classe, pogrešam sicer special ops, ampak načeloma niti ni take krize. Kul mi je ko oklepniki niso tok über kot so bili v BF2
Robots will steal your job. But that's OK

TechBeats ::

mah tok je buggy da konc, kr na enkrat ga začene laggat/štekat in pade fps iz 40-50 na 20-30 pa sept nazaj, jao jao huda beta ni kej..
Tud orožja ga laggajo da konc, ubistvu je ta špil en sam lagg..

Me prav zanima če bojo zrihtal tako kot je treba u 20dneh ali kokr kol je še do doknca bete.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

Kaj pa si pričakoval od bete? Zato je, da se testira in popravi bugge. Ene igre so v končni izdaji veliko slabše od tega, ki je BETA.

MrX ::

TechBeats je izjavil:

mah tok je buggy da konc, kr na enkrat ga začene laggat/štekat in pade fps iz 40-50 na 20-30 pa sept nazaj, jao jao huda beta ni kej..
Tud orožja ga laggajo da konc, ubistvu je ta špil en sam lagg..

Me prav zanima če bojo zrihtal tako kot je treba u 20dneh ali kokr kol je še do doknca bete.

če maš muzejski komp in si se povezal na server z 500 pinga verjamem da je lag :)

men namreč dela vedno tekoče, igram pa vedno na i3D.net serverjih

tommy boy ::

Kje se pa lahko dobi beta verzijo?

TechBeats ::


če maš muzejski komp in si se povezal na server z 500 pinga verjamem da je lag :)

men namreč dela vedno tekoče, igram pa vedno na i3D.net serverjih


jp to bo to...

ne špilam na UK srverjih z 50 pinga, in komp ni muzejski, je dobr quad q9450@3.5ghz z 4gb rama pa dokej solidno grafično 250gts 1gb. mogoče tvoj, tko da ne seri
;d
AciD TriP

gunserman ::

Men tud čist nč ne lega... mogoče na svete cajte. Je kr ql špil :D

Bor H ::

Men občasno laga ampak še to če grem na play now, če ročno izberem server, ki ima 80 ali manj pinga je pa vredu

Trupl0 ::

Meni nič ne laga, grafika je zelo ok in tudi fps je visok.
Zvok je ubijalski!! =) Bomo kar nabavili original.

je pa res, da igram PS3 demo in bom tudi igro nabavil za perestrojko =)
If you are going through Hell, keep going !

TechBeats ::

gunserman je izjavil:

Men tud čist nč ne lega... mogoče na svete cajte. Je kr ql špil :D

zame je že to dost, sem pač občutljiv na tako sranje :D
AciD TriP

Berserker ::

Tudi sam bom nabavil logično za ps3, komp ni dovolj močan , mučit z low fps pa se mi ne da, raje brezskrbno igram, kot pa MihaJe ki se mora namatrat da lahko normalno igra.

mjolnir ::

MihaJe, se mi zdi, da se ti grafična kartica pregreva ali pa si jo preveč navil.

Pesimist ::

Jaz pa igram vedno na multiplay.co.uk serverih. Ping 31 prikazan v spilu. Ce pa pingam njihove ipje je pa tudi 32ms.

Pesimist ::

kolko so kaj vasi damage modifieri? Jaz opazam da rabim priblizno 8-10 metkov z najbolse assult puske da ubijem nekoga.

st0jko ::

Pri meni je na 8800GT komaj igralno, pa imam vse na low, razen resolucijo(1650) in prvo opcijo v nastavitvah na medium. FPSji se gibljejo okoli 30. Včasih pride do 40, velikokrat, ko se dosti dogaja, pa tudi do 22 padejo. Merjeno z frapsom. Imam sicer SLI, ampak očitno zelo slabo(nič) skalira. Upam da bodo bolje optimizirali za SLI.
keks?

Pesimist ::

jaz mam tudi 8800GT in dela cisto ok. Na Dx9 moras samo nastavit. Mam sicer vse na low in 1680...

MrX ::

Pesimist je izjavil:

kolko so kaj vasi damage modifieri? Jaz opazam da rabim priblizno 8-10 metkov z najbolse assult puske da ubijem nekoga.

lep score..
drgač sm pa gledu en movie kjer model primerja dmg rifle vs gun.. v chest rifle rabi 8 nabojev, gun pa samo 4 za kill.

Snohman ::

mjolnir je izjavil:

MihaJe, se mi zdi, da se ti grafična kartica pregreva ali pa si jo preveč navil.


Hm, ne vem če se mi lahko pregreva, ker slika je takšna takoj ko pridem v igro. Navil je pa tudi nisem, cel računalnik je povsem serijski.

st0jko ::

Pesimist je izjavil:

jaz mam tudi 8800GT in dela cisto ok. Na Dx9 moras samo nastavit. Mam sicer vse na low in 1680...


"cisto ok" je relativno. Lets talk numbers. Zalaufaj FRAPS in povej kolk FPSjev imaš.
keks?

AngelOfDeath ::

Bor H je izjavil:

Probej ga zadet ;)

Glede vožnje helikopterja, je skoraj identična kot v prejšnjih BF delih. Taka je namenoma, se ujema z ostalimi sestavnimi deli. Tudi če imaš helikopter nimaš premoči, lahko ti ga sklatijo takoj in še precej okoren je. Če bi rad kdo vadil vožnjo helikopterja mu priporočam BF Vietnam. Ah...to je blo fajn ja..

Mi je pa zelo všeč kako se vidi kako se fronta premika, dejansko ne more en sam nič narest, en squad pa lahko razsturi zadevo. Meni je igra čist impresivna.



Kontrole za helikopter so še daleč od tistega v bf2. Meni na joysticku zazna samo 2 od 4 osi... zdaj pa igraj če lahko...
edit: Slovnica

Good Guy ::

AngelOfDeath je izjavil:

Bor H je izjavil:

Probej ga zadet ;)

Glede vožnje helikopterja, je skoraj identična kot v prejšnjih BF delih. Taka je namenoma, se ujema z ostalimi sestavnimi deli. Tudi če imaš helikopter nimaš premoči, lahko ti ga sklatijo takoj in še precej okoren je. Če bi rad kdo vadil vožnjo helikopterja mu priporočam BF Vietnam. Ah...to je blo fajn ja..

Mi je pa zelo všeč kako se vidi kako se fronta premika, dejansko ne more en sam nič narest, en squad pa lahko razsturi zadevo. Meni je igra čist impresivna.



Kontrole za helikopter so še daleč od tistega v bf2. Meni na joysticku zazna samo 2 od 4 osi... zdaj pa igraj če lahko...


preberi kaj piše zgoraj desno v igri;)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

TechBeats ::

Pesimist je izjavil:

jaz mam tudi 8800GT in dela cisto ok. Na Dx9 moras samo nastavit. Mam sicer vse na low in 1680...



;)

hehe ja to je pa druga pesm, jst mam use na high(teksture, objekte, sence), bloom on, razen 2xaa in HBAO (ambient occlusion) on, na 1280x1024 pa dobim to kar sem prej reku, 40-50 fps v heavy fightu, pade tud tm do ene 30-35fps, no včasih do 25 če kej polggaga srver al kwa je fora... ja tema hočm skos konst5antno, ehehe. Če pa izklopm HBAO je pa skos nad 40 fps :) sam se mi zdi da kar mal zgubi detajle če izklopm AO.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

mjolnir ::

TechBeats, kakšen maš pa procesor? Men laufa na C2D 3.2Ghz, 8800gt navito pa 2Gb rama, tam okol 35 do 45. Mam pa na 1280x1024 teksture in objekte na high, sence na low, 1xAA ter AO ugasnen.

MrX ::

špilati multiplayer špil z vklopljenimi vsemi grafičnimi bonbončki in max grafiko je zame hendikep :>

RazzorX ::

Saj končna različica naj bi bila optimizirana vsaj malo bolj od te.

Rotaidal ::

Zelo je razlika kakšne procesorje imate in ne grafične.



http://www.overclock.net/pc-games/65953...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Rotaidal ()

FeniksX ::

Mam 2 beta cdkeya, prva dva ki mi pošljeta ZS ga dobita (ne odgovarjam na preostala ZS),
Pa pište samo uni, ko še nimate cdkeya, če mate tolk spoštovanja do unih ko še nimajo.

destroyer2k ::

st0jko

Sli ne podpira igra, če nimaš novega drajverja za nvidio (3 dni nazaj se mi zdi da je izšlo).

TechBeats ::

TechBeats, kakšen maš pa procesor? Men laufa na C2D 3.2Ghz, 8800gt navito pa 2Gb rama, tam okol 35 do 45. Mam pa na 1280x1024 teksture in objekte na high, sence na low, 1xAA ter AO ugasnen.


c2q 9450 navit na 3.520ghz, ja AO je kr požrešen rab zlo hudo grafo da laufa nad 60fps..


špilati multiplayer špil z vklopljenimi vsemi grafičnimi bonbončki in max grafiko je zame hendikep :>


zame pa poslastica ^^, še zmeri vse vidm tko k je trba pa še hudo zgleda, jst v vseh MP špilam z vsemi detajli in je prou zakooon!! In prav tko pobijm če je treba, recimo cod4, 5, ut3, FEAR cobat, FEAR2,.. :D
AciD TriP

=666= ::

Tud grafa je najbrž pomenbna , če mi nebi nabil venta po 5 minutah na 100% (4870x2).

Pesimist ::

No lahko dam tudi vse na high pa se bo vseeno ok razen senc pa seveda vse ostalo 1x. Bloom pa izklopim ker mi je nagravzni efekt to. Samo jaz reje vsak fps izstisnem.

FeniksX ::

Hmm še noben ni poslu mi ZS za beta key ... Sm mislu da bom na 1 2 3 to oddau :P

TechBeats ::

no jst sm tudi izklopu AO in morm rečt da je dost boljš, usaj ne cuka (lagga) tako k je prej..
iz 40-50 na 50-70, najnižje je blo 38fps.

Aja pa je tud varijanta za XFI kartice.. men se zdi da mi je tud mal pomagal pri gladkosti pa še boljši zvok je (imam xfi fatality pro).

C:\Users\...\Documents\BFBC2Beta\

v gamesettings.cfg


SoundSystemSize=3


1 je software, 2 je hw, 3 je XFI.
AciD TriP
««
6 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3033479961 (410) Nesta
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273383 (29982) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677157 (59643) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838095 (27500) Clubraider

Več podobnih tem