» »

Izkušnje z trgovino EnaA

Izkušnje z trgovino EnaA

«
1
2

M_T_M ::

Mene zanima kakšne izkušnje imate z trgovino EnaA (garancija,....)

amigo_no1 ::

http://slo-tech.com/forum/t148264/1649

glej:
Tilen :: 24. okt 2009, 13:39:12


Mogoče je še kdo napisal, poglej.

solatko ::

Z enaA imam kar nekaj dobrih izkušenj, tudi z reševanjem reklamacij in vračilom blaga - so solidni, dosti odzivni in, če se ti zdi cena iskanega ugodna, priporočam.

Tomson ::

Tudi sam lahko zelo pohvalim kar se tiče fleksibilnosti, hitrosti in prijaznosti. Tudi cenovno največkrat najcenejši.

Reklamacij in uveljavljanja garancij kljub kar nekaj nakupom še na srečo nisem imel, vendar pa sem prepričan da vse poteka brez problema.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

whatever ::

Ena boljših štacun v vseh pogledih imho.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

TOP ::

Ena najbolših stacun,veliko kupujem in tud reklamiral sem že,vse brez zapletov.

kixs ::

Tudi sam nisem imel tezav pri njih.

mtosev ::

3 artikli. problemov ni bilo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

c3p0 ::

OK, razen zanič dostavljalne službe. Mislim da je Intereuropa (beli kombi brez poslikav). Zato raje jemljemo pri tistih, ki dostavljajo preko Pošte SI.

whatever ::

Se strinjam. Zato jim moraš dopisat kot opombo, ko vzameš robo, naj ti dostavijo preko Pošte. Dostavljajo tudi prek pošte seveda, po želji.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

TOP ::

Sedaj dostavljajo sam preko Pošte Slovenija,vsaj tako so meni rekli.Jaz že celo letošnje leto dobim preko Pošte Slo.

KoMar- ::

EnaA je zelo solidna trgovina, priporočam.

M_T_M ::

Kako pa je glede pakiranja (npr. če dajo komponente še v kakšno drugo škatlo, da je bolje zavarovano ali pa je tako kot pri AGT, da je zavito samo v belo folijo)?

stojko1 ::

fantastična trgovina , mam ze preko 15 nakupov pri njih ! nikoli nisem imel težav !

dostava je pošta slo ! zapakirano super !
stojko

shark_nm ::

Da si sposodim temo ;) Ali ima kdo izkušnje z tistimi bonus točkami pri nakupih? Jih imam že kar nekaj, vendar kot opažam ni lih neki šasn za koriščenje itd...

Han ::

Opisi in slike izdelkov so res slabi in včasih zavajajoči.

Pred dobrim mesecem sem naročil dve DVD+R tortici Verbatim DATA LIFE PLUS, ki naj bi bili boljši od navadnih. Dobavili so seveda navadne, ena je bila indijska, druga tajvanska. Vzel sem le slednjo. Na jasno opozorilo, poslano prek spletnega obrazca, so se odzvali skrajno amatersko, slike in opisa izdelka pa še do danes niso popravili. Pravzaprav je odgovor na tovrstne pritožbe vselej enak: pri takšni količini izdelkov ne moremo zagotoviti boljšega stanja. ;((

St235 ::

Jaz pri njih že cc 6 - 7 let ne kupim ničesar. Takrat sem kupoval laptop in tako nesposobnega, nespoštljivega in neprijaznega folka še nisem srečal. Po tistem, ko je bil izdelek že plačan so najprej mutili z dobavnimi roki in po enem tednu ko mi je počil film so mi poskusili podtakni t bistveno slabši produkt. Sem takrat o tem pisal tudi na tem forumu.

shadeX ::

Jp. Aroganca na višku.. tudi kadar sem jaz naročeval. Od takrat če kupujem iz SLO, potem je mimovrste prva/edina izbira.

SaXsIm ::

Tudi sam kot dolgoletna zvesta stranka Enaa prihajam do podobnih ugotovitev, tako da bom tudi sam prenehal z nakupi tam.
SaXsIm

Mare2 ::

Kuil bom tam, kjer bo ugodneje. Na probleme naletiš kjerkoli. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Veron ::

Sam nimam nobenih težav pri nakupih enaa.com.

Velja pa upoštevati dejstvo, da sta za konflikt vedno potrebna dva.

Arctander ::

Kakršni šefi in odnosi v kolektivu, takšni zaposleni in njihov odnos do strank ;)

Mare2 ::

Veron je izjavil:



Velja pa upoštevati dejstvo, da sta za konflikt vedno potrebna dva.


To že. Samo če ne dobiš tistega kar naročiš, plačaš?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

SaXsIm ::

Mene moti počasnost in neažurnost. Večkrat se mi je že zgodilo, da je paket bil pripravljen na izdajo, pa niso obvestili. Prav tako, ko je bilo naročeno več robe, skoraj vsa dobavljiva takoj, le kakšna manjša stvar ne, pa je bilo pri osebnem prevzemu vseeno potrebno čakati, da so prejeli tisto zadnjo stvar, namesto, da bi razdelili naročilo. Včasih so v takšnem primeru kontaktirali, če želiš, da ti razdelijo naročilo. Pa tudi, vedno, ko sem prišel na osebni prevzem, so bili osorni in nič kaj prijazni. Pa me to sicer ne moti toliko, ampak se pa zadeve seštevajo.
SaXsIm

Looooooka ::

Isti šmorn kot mimovrste.
Zaenkrat pri obeh brez problemov.
Edini problem je to, da je nakup prek amazona in ebaya največkrat cenejši.
Ampak ta problem je permanenten :)

Furbo ::

Jaz sem na enaa že velikokrat kaj kupil, pa še ni bilo težave.
Tale nina3000 naj raje plača tukaj za reklamo svoje spletne štacune, pa bo bolje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mare2 ::

Furbo je izjavil:

Jaz sem na enaa že velikokrat kaj kupil, pa še ni bilo težave.
Tale nina3000 naj raje plača tukaj za reklamo svoje spletne štacune, pa bo bolje.


Ampak, kako je nina navihana. Šimfa druge in zreklamira svojo.

Sem tudi jaz že kupoval na enaa, pa je delovalo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

numerouno1 ::

Slotech prebiram že zelo dolgo, ko ste se nekateri tukaj še najbrž v peskovniku igrali. Vidim, da se ta EnaA trgovina zadnje čase velikokrat pojavlja, zato sem se registriral, da tudi jaz dodam nekaj. V januarju sem prvič kupoval pri njih, naročil LCD, ker je bila res zelo ugodna cena. Po pošti sem dobil po enem tednu in to LCD eno generacijo starejši, kot so ga reklamirali. Se pravi plačal sem novejši model, dobil starejši in mastno preplačal. Zadevo sem seveda vrnil, zaebancija, ker sem invalid in sem to potem prenašal na pošto ter mastno plačal tudi poštnino. Vračilo kupnine je nato tudi trajalo več kot mesec, pa še to sem jih moral večkrat opozoriti. Z moje strani prvič in zadnjič pr EnaA, "šalabajzerji" totalni.

Ahim ::

numerouno1 je izjavil:

Slotech prebiram že zelo dolgo, ko ste se nekateri tukaj še najbrž v peskovniku igrali. Vidim, da se ta EnaA trgovina zadnje čase velikokrat pojavlja, zato sem se registriral, da tudi jaz dodam nekaj. V januarju sem prvič kupoval pri njih, naročil LCD, ker je bila res zelo ugodna cena. Po pošti sem dobil po enem tednu in to LCD eno generacijo starejši, kot so ga reklamirali. Se pravi plačal sem novejši model, dobil starejši in mastno preplačal. Zadevo sem seveda vrnil, zaebancija, ker sem invalid in sem to potem prenašal na pošto ter mastno plačal tudi poštnino. Vračilo kupnine je nato tudi trajalo več kot mesec, pa še to sem jih moral večkrat opozoriti. Z moje strani prvič in zadnjič pr EnaA, "šalabajzerji" totalni.


Se pravi za "zelo ugodno ceno" si kupil monitor, katerega si "mastno preplacal" ?

[D]emon ::

Zelo ugodna cena bi bila v primeru, da bi dobil tistega, ki je bil reklamiran. Ker pa je dobil generacijo starejsega, je bila cena v kontekstu mastno predraga.

Bralno razumevanje ni tako komplicirana stvar, no. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

barbarosa ::

Po mojih izkušnjah najslabša spletna trgovina. ODSVETUJEM SPLETNI NAKUP PRI NJIH!!
Kljub temu da je bil artikel kupljen preko spleta in insti dan vrnjen zaradi neustreznosti niso hoteli vrniti denarja niti izdati dobropisa, temveč pradlagali odprodajo po znižani ceni.
še enkrat:
ODSVETUJEM SPLETNI NAKUP PRI NJIH!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

scipascapa ::

30.11.2018 19:57:33

Veron ::

barbarosa je izjavil:

Po mojih izkušnjah najslabša spletna trgovina. ODSVETUJEM SPLETNI NAKUP PRI NJIH!!
Kljub temu da je bil artikel kupljen preko spleta in insti dan vrnjen zaradi neustreznosti niso hoteli vrniti denarja niti izdati dobropisa, temveč pradlagali odprodajo po znižani ceni.
še enkrat:
ODSVETUJEM SPLETNI NAKUP PRI NJIH!!

se mi zdi, da nisi vsega napisal. Sigurno manjka kak ključen podatek.
Artikel, v kakšnem stanju si ga vrnil, itd...

Scorpy84 ::

Veron je izjavil:

barbarosa je izjavil:

Po mojih izkušnjah najslabša spletna trgovina. ODSVETUJEM SPLETNI NAKUP PRI NJIH!!
Kljub temu da je bil artikel kupljen preko spleta in insti dan vrnjen zaradi neustreznosti niso hoteli vrniti denarja niti izdati dobropisa, temveč pradlagali odprodajo po znižani ceni.
še enkrat:
ODSVETUJEM SPLETNI NAKUP PRI NJIH!!

se mi zdi, da nisi vsega napisal. Sigurno manjka kak ključen podatek.
Artikel, v kakšnem stanju si ga vrnil, itd...


Se mi tudi zdi, da ni vsega. Meni so ze dali dobropis, je pa res, da sem stalna stranka zaradi blizine sluzbe tako da bolj ali manj pri njih kupujem in nikoli nisem imel problemov. Tako da najslabsa zagotovo niso, so se hujsi, pac zdaj se more mascevati.

Han ::

Letos sem vrnil dve neuporabljeni ohišji za trdi disk od skupno treh in dobil povrnjen denar prej kot v enem tednu.

Vrnili so tudi kupnino za dve pomanjkljivo gravirani tipkovnici, kupljeni na firmo, kljub temu, da sem sprva izbral dobropis.

St235 ::

Par let nazaj (je bilo govora tudi na tem forumu) sem imel zelo slabo izkušnjo z njimi, od takrat jih imam na črni listi in ničesar ne kupim od njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

SeMiNeSanja ::

St235 je izjavil:

Par let nazaj (je bilo govora tudi na tem forumu) sem imel zelo slabo izkušnjo z njimi, od takrat jih imam na črni listi in ničesar ne kupim od njih.

Saj pri meni tudi ne.... pa kaj? Who cares!

Point je, da se menjajo zaposleni. Menja se politika. Menja se.....marsikaj v samo dveh letih, ne pa v 5 ali celo 10 letih.
Trgovina izpred 10ih let ni ista kot danes. NOBENA!
Ene se popravijo, druge se poslabšajo. Izjeme pa so vedno 'top'.

Jaz z njimi do sedaj še nisem imel slabih izkušenj. Je pa res, da mi še na kraj pameti nebi padlo, da bi pri njih kupoval prenosnik (imam druge 'kanale' za tovrstno robo).

Zgodovina sprememb…

Samael ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Jaz z njimi do sedaj še nisem imel slabih izkušenj. Je pa res, da mi še na kraj pameti nebi padlo, da bi pri njih kupoval prenosnik (imam druge 'kanale' za tovrstno robo).

V čem je pa fora (razen kadar je faktor cena)? A lenovo za enaa posebej sestavi prenosnik in se ta razlikuje od enakega modela pri drugih trgovcih?
(ne zafrkavam - resnično me zanima, zakaj ti je tovrstna roba pri enaa drugačna, kot drugje)

zmaugy ::

M_T_M je izjavil:

Mene zanima kakšne izkušnje imate z trgovino EnaA (garancija,....)

V glavnem dobre. Enkrat pred leti so mi poslali zunanji disk, ki je imel rahlo vidne znake uporabe in so ga po telefonskem klicu brez kakršnih koli pripomb nemudoma zamenjali, kolikor se spomnim so poslali poštarja, da ga je prevzel nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SeMiNeSanja ::

Samael je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

Jaz z njimi do sedaj še nisem imel slabih izkušenj. Je pa res, da mi še na kraj pameti nebi padlo, da bi pri njih kupoval prenosnik (imam druge 'kanale' za tovrstno robo).

V čem je pa fora (razen kadar je faktor cena)? A lenovo za enaa posebej sestavi prenosnik in se ta razlikuje od enakega modela pri drugih trgovcih?
(ne zafrkavam - resnično me zanima, zakaj ti je tovrstna roba pri enaa drugačna, kot drugje)

Preko podjetja (iz IT branže) lahko nabavljam pri distributerjih, kar se seveda pozna na ceni.

Kljub temu se pa vsake toliko zgodi, da vidiš kakšno ponudbo v teh trgovinah, kjer je cena boljša od nabavne pri distributerju (če nisi ravno nek 'velik' prodajalec).

Osebno mi bolj leži kupovati neposredno pri izvoru, tako da potem tudi vem, komu težiti v primeru reklamacije.

Skratka, nisem hotel reči, da imajo kakšno 'ekstra slabo' robo. Poudarek je bil na 'drugih kanalih', ki so mi na voljo.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

St235 je izjavil:

Par let nazaj (je bilo govora tudi na tem forumu) sem imel zelo slabo izkušnjo z njimi, od takrat jih imam na črni listi in ničesar ne kupim od njih.

Saj pri meni tudi ne.... pa kaj? Who cares!

Point je, da se menjajo zaposleni. Menja se politika. Menja se.....marsikaj v samo dveh letih, ne pa v 5 ali celo 10 letih.
Trgovina izpred 10ih let ni ista kot danes. NOBENA!
Ene se popravijo, druge se poslabšajo. Izjeme pa so vedno 'top'.

Jaz z njimi do sedaj še nisem imel slabih izkušenj. Je pa res, da mi še na kraj pameti nebi padlo, da bi pri njih kupoval prenosnik (imam druge 'kanale' za tovrstno robo).


Point je da si butthurt ker spet nisi nič prodal. Ja, zaposleni se menjajo, ugled oziroma manjko le tega pa ostane. Zato resne firme gradijo svoj brand skozi leta. Slovenski preprodajalčki pa jokajo po forumih in upajo, da bodo koga nategnili. Že 100x videno tudi na tem forumu.

SeMiNeSanja ::

St235 je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

St235 je izjavil:

Par let nazaj (je bilo govora tudi na tem forumu) sem imel zelo slabo izkušnjo z njimi, od takrat jih imam na črni listi in ničesar ne kupim od njih.

Saj pri meni tudi ne.... pa kaj? Who cares!

Point je, da se menjajo zaposleni. Menja se politika. Menja se.....marsikaj v samo dveh letih, ne pa v 5 ali celo 10 letih.
Trgovina izpred 10ih let ni ista kot danes. NOBENA!
Ene se popravijo, druge se poslabšajo. Izjeme pa so vedno 'top'.

Jaz z njimi do sedaj še nisem imel slabih izkušenj. Je pa res, da mi še na kraj pameti nebi padlo, da bi pri njih kupoval prenosnik (imam druge 'kanale' za tovrstno robo).


Point je da si butthurt ker spet nisi nič prodal. Ja, zaposleni se menjajo, ugled oziroma manjko le tega pa ostane. Zato resne firme gradijo svoj brand skozi leta. Slovenski preprodajalčki pa jokajo po forumih in upajo, da bodo koga nategnili. Že 100x videno tudi na tem forumu.

Edini, ki je jokal, si bil ti.

Očitno si kar lepo sam svoj lastni butthurt?
Kje je pisalo, da hočem komurkoli kaj prodati? Edino ti si tukaj piskal "nikar ne kupujte pri 1A, ker so me pred 10-imi leti vlekli za.....nekaj"

Kje si videl kakšnega 'malega trgovčka' nekaj cmizdrat? Če si ciljal na mene, potem te moram razočarati - PC kramo prodajam izključno na izrecno povpraševanje, bolj kot 'uslugo', kakor pa kaj drugega. Govoril sem o nabavi za lastno rabo v podjetju in zasebno.

Skratka, pred 10 leti si naletel na prodajalca, ki je bil tebi enak. Nevljuden, nevzgojen in aroganten. Pa še danes jokaš glede tega.
Pa ne samo da jokaš - celo dva posta si moral napisati s svojim jamranjem. Pismu.... mora pa res biti hudo, če enkrat naletiš na sebi enakega!

St235 ::

ccc... zdaj se boš pa še hvalil, da na črno prodajaš?

je pa zanimivo kako se moraš revež v skoraj vsak moj post vtaknit. tako da ja, glede na tvoje jokanje sem res naletel na sebi enakega bedaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

SeMiNeSanja ::

St235 je izjavil:

ccc... zdaj se boš pa še hvalil, da na črno prodajaš?

je pa zanimivo kako se moraš revež v skoraj vsak moj post vtaknit. tako da ja, glede na tvoje jokanje sem res naletel na sebi enakega bedaka.

Wtf? Na črno prodajam?
Kaj sem komu prodal na črno? Kdaj? Kje?

Ti resnično nisi zdrave pameti! Zdaj si se že spustil na nivo zlonamernega obrekovanja? Ali se boš zdaj izgovarjal, da si tako zabit, da kao ne veš, kaj pomeni 'prodaja na črno'? Resnično ti priporočam, da paziš na svoj jezik!

In to zato, ker travme izpred desetletja do danes nisi prebolel! A veš, da obstajajo strokovnjaki, ki ti lahko pomagajo preboleti takšne travme? Pojdi k svojemu zdravniku, pa ti bo napisal napotnico!

Scorpy84 ::

St235 je izjavil:

ccc... zdaj se boš pa še hvalil, da na črno prodajaš?

je pa zanimivo kako se moraš revež v skoraj vsak moj post vtaknit. tako da ja, glede na tvoje jokanje sem res naletel na sebi enakega bedaka.


Hahaha, Rekel je vtaknit v njegov post... ja normalno clovek (ce to sploh si), ce ne znas normalno komunicirati, ampak ponizevati, zaliti...

St235 ::

Se povsem strinjava, ko se srečata dva bedaka pride do tega.

Kar pa ne spremeni dejstva, da je tema o trgovini s katero sem imel primer katastrofalne obravnave stranke. Glede na ta forum nisem edini. In predvsem je povsem moja odlocitev ali bom pri njih kaj kupoval ali ne, kot je povsem moja odlocitev da vsakemu, ki vprasa povem svojo izkusnjo.

SeMiNeSanja je izjavil:

St235 je izjavil:

ccc... zdaj se boš pa še hvalil, da na črno prodajaš?

je pa zanimivo kako se moraš revež v skoraj vsak moj post vtaknit. tako da ja, glede na tvoje jokanje sem res naletel na sebi enakega bedaka.

Wtf? Na črno prodajam?
Kaj sem komu prodal na črno? Kdaj? Kje?

Ti resnično nisi zdrave pameti! Zdaj si se že spustil na nivo zlonamernega obrekovanja? Ali se boš zdaj izgovarjal, da si tako zabit, da kao ne veš, kaj pomeni 'prodaja na črno'? Resnično ti priporočam, da paziš na svoj jezik!

Ali pa bo kaj? Daj prihrani otročje groznje za svojega psihiatra.

Ce ti ni vsec da je moje mnenje o enaa to da so za en k**** trgovina je to tvoj problem. Glede na nasicenost trga tudi izkusnje izpred n let odlocajo o tem kje bom zapravljal svoj denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

SeMiNeSanja ::

@Lakotnik - itak brezveze, da sem rekel, da pazi na jezik, ker itak že vsi vedo, da nisi sposoben normalnega komuniciranja. Bolj nekulturen kot že si, praktično ne moreš več izpasti.

Pa so včasih govorili, da so pravniki nekakšni 'intelektualci'.... Noja, moj stric je to dejansko bil (nekdanji vrhovni državni tožilec). TI pa si po svojem obnašanju sramota za svoj poklicni stan.

Scorpy84 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

@Lakotnik - itak brezveze, da sem rekel, da pazi na jezik, ker itak že vsi vedo, da nisi sposoben normalnega komuniciranja. Bolj nekulturen kot že si, praktično ne moreš več izpasti.

Pa so včasih govorili, da so pravniki nekakšni 'intelektualci'.... Noja, moj stric je to dejansko bil (nekdanji vrhovni državni tožilec). TI pa si po svojem obnašanju sramota za svoj poklicni stan.


Lakotnik je pravnik???

Mare2 ::

Scorpy84 je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

@Lakotnik - itak brezveze, da sem rekel, da pazi na jezik, ker itak že vsi vedo, da nisi sposoben normalnega komuniciranja. Bolj nekulturen kot že si, praktično ne moreš več izpasti.

Pa so včasih govorili, da so pravniki nekakšni 'intelektualci'.... Noja, moj stric je to dejansko bil (nekdanji vrhovni državni tožilec). TI pa si po svojem obnašanju sramota za svoj poklicni stan.


Lakotnik je pravnik???


Morda je bil na pravni fakulteti ampak ni naredil niti enega izpita. Obnaša se pa kot Rom. Potrebno bi bilo ugotoviti, kaj se mu je zgodilo. :)


Sicer je pa Enaa, spletna trgovina kar solidna. :)

Scorpy84 ::

Mare2 je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

@Lakotnik - itak brezveze, da sem rekel, da pazi na jezik, ker itak že vsi vedo, da nisi sposoben normalnega komuniciranja. Bolj nekulturen kot že si, praktično ne moreš več izpasti.

Pa so včasih govorili, da so pravniki nekakšni 'intelektualci'.... Noja, moj stric je to dejansko bil (nekdanji vrhovni državni tožilec). TI pa si po svojem obnašanju sramota za svoj poklicni stan.


Lakotnik je pravnik???


Morda je bil na pravni fakulteti ampak ni naredil niti enega izpita. Obnaša se pa kot Rom. Potrebno bi bilo ugotoviti, kaj se mu je zgodilo. :)


Sicer je pa Enaa, spletna trgovina kar solidna. :)


Upam da res, če ne, se nam res slabo piše v tej državi.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga v enaa (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9237055 (2024) tomaz-
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029161 (20487) technolog
»

Enaa + računalnik brez OS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
10615090 (10132) Zvezdica27
»

EnaA - Zakaj dvojna poštnina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6217762 (15933) bauci

Več podobnih tem