» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
34 / 78
»»

FireSnake ::

Ja napaka je, da ljudje še vedno zaupajo, da prodajalci in servisi delujejo v dobro stranke.


Hmmmm, do danes bi se pa ze lahko folk naucil, da so prodajalci navadne pijavke.
Lahko bi se ucili na napakah drugih ... pa se ne.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gorencg ::

OK, nekje je bilo že ful napisanega o Comtronu, pa naj mi un k to tok šteka nakej pls razloži.. še 1x ;)
www.comtron.si ima zgoraj logo TRON, na katerm piše "Racunalniki in prenosniki lastne blagovne znamke". Ko klikneš gor, te vrže na stran www.akcija.si torej je vse to še od Comtrona. TRON pcje seveda prodajajo tudi na Comshop.si ter v njihovih trgovinah, kjer govorijo da je to njihova blagovna znamka. Če še unim k tm delajo ni jasn, kako nej bo nam?

Snegec ::

OK, nekje je bilo že ful napisanega o Comtronu, pa naj mi un k to tok šteka nakej pls razloži.. še 1x ;)
www.comtron.si ima zgoraj logo TRON, na katerm piše "Racunalniki in prenosniki lastne blagovne znamke". Ko klikneš gor, te vrže na stran www.akcija.si torej je vse to še od Comtrona. TRON pcje seveda prodajajo tudi na Comshop.si ter v njihovih trgovinah, kjer govorijo da je to njihova blagovna znamka. Če še unim k tm delajo ni jasn, kako nej bo nam?


Naslovi mail z istim vprašanjem na ivan.selar@comtron.si, pa ti bo lastnik podjetja Comtron d.o.o., najverjetneje z veseljem odgovoril kako in kaj je s to zadevico.

Do konca leta definitivno.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

energetik ::

Še enkrat bi pohvalil Funtech za hiter in korekten nakup. Najprej zato, ker predlagajo oz. zamenjajo v predračunu take komponente, ki jih majo na zalogi, potem pa za hitro izvedbo 1-2 dni.

333333 ::

snegec :))
Bo Iveku težil za brez veze :)
Lastnik blagovne znamke TRON je Comshop in ne več Comtron. Aja pa COMSHOP in COMTRON nista več ena in ista firma!
Spiritual

kmetek ::

Že pol leta ne.

wolverine22 ::

A slucajno kdo ve ce ti pri AGTju posljejo kak mail ko je blago odposlano?...lp

Alexius Heristalski ::

Pohvala za AGT: kupil sem procesor, ki stane 154,7 EUR in ker niso imeli drobiža, da bi mi vrnili denar, so mi ga dali za 150. Carsko.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

timotejs ::

Pri AGT-ju ti pošlejo mail, ko odpošlejo blago.

Tilen ::

ENAA.COM

+ naročilo preko spleta, uporabnik lahko spremlja pošiljko, predplačilo preko bank@net, zelo hitra (v mojem primeru brezplačna) dostava, ustrezen paket

- mesec dni po nakupu na kontaktni mail pošiljajo SPAM (Z enim klikom do 1.000,00 evrov - ali že veste kaj boste kupili?).

Uporabnika z mikro pisavo sicer obvestijo, da je to sporočilo poslano prvič in samo enkrat vendar hkrati prosijo, da se ne odjavljamo z liste. Zakaj le?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Dr_M ::

Pohvalil bi trgovino Komportal. Danes dopoldne sem klical za Dell 2209WA, mi je prodajalec rekel, da naj ga narocim na njihovi strani in pridem po 14 uri iskat.
Cena je odlicna, poleg tega, mi je dal se kupon za 2% popusta pri naslednjem nakupu.
Priporocam. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

T-h-o-r ::

wow 2%, how will you wait till next time
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Dr_M ::

Bolje kot v vecini stacun, kjer ne dobis nic.:)
Gre bolj za lepo gesto.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Snegec ::

Cena je odlicna, poleg tega, mi je dal se kupon za 2% popusta pri naslednjem nakupu.:)


Pohvalno.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

4TecH ::

Malo bi skritiziral enaA. Narocil sem namrec laptop in monitor, za oboje pise da je na zalogi, po oddanem narocilu pa me obvestijo, da nimajo nic od tega. In zdaj ima monitor predvideni dobavni rok 6.11., laptop pa 21.11. (pa tut tega mi nocejo dat pisno). Dobro, pac dobavni rok je dolg, me nebi motilo, ce nebi na strani pisalo 'na zalogi' in bi bil njihov odnos do strank malo lepsi (ce jim ze bom pustil tam 1,7k eur).

Zdaj razmisljam, da bi kupil to kje drugje...

Veron ::

podobno izkušnjo sem mel z mimovrste
predlagam ti, da greš v "fizično" trgovino :)

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje kupovanja preko eBaya? Je zanesljivo oz. so kakšne klavzule za zaščito potrošnikov?
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Kami ::

Malo bi skritiziral enaA. Narocil sem namrec laptop in monitor, za oboje pise da je na zalogi, po oddanem narocilu pa me obvestijo, da nimajo nic od tega. In zdaj ima monitor predvideni dobavni rok 6.11., laptop pa 21.11. (pa tut tega mi nocejo dat pisno). Dobro, pac dobavni rok je dolg, me nebi motilo, ce nebi na strani pisalo 'na zalogi' in bi bil njihov odnos do strank malo lepsi (ce jim ze bom pustil tam 1,7k eur).

Zdaj razmisljam, da bi kupil to kje drugje...


Pri enaA sem tudi jaz imel podobno izkušnjo glede zaloge (pa ne samo enkrat).

Strinjam pa se tudi glede odnosa do strank - en moški, ki dela na informacijah je zelo neprijazen in se obnaša kot, da nisi vreden nič, čeprav si redna stranka in si tam pustil že veliko denarja.

Nimam pa nobene pritožbe glede punc, ki delajo na informacijah / telefonski podpori - te so prijazne in ustrežljive.

Marvin ::

Pri enaa so čisto usekani... sem zmetal v košaro par različnih stvari in so mi naračunali 15 eurov poštnine! Pri tem da je bilo za cca 120 eur robe. Naj grejo koga drugega nategvat s poštnino takole, tam ne kupim nikdar več, razen dražje rač. robe, kjer je poštnina zastonj. Seveda se prikladno poštnina ne prikaže do zadnjega koraka pri nakupu.

šernk ::

Pri enaa so čisto usekani... sem zmetal v košaro par različnih stvari in so mi naračunali 15 eurov poštnine! Pri tem da je bilo za cca 120 eur robe. Naj grejo koga drugega nategvat s poštnino takole, tam ne kupim nikdar več, razen dražje rač. robe, kjer je poštnina zastonj. Seveda se prikladno poštnina ne prikaže do zadnjega koraka pri nakupu.


se strinjam, zato manjših stvari ne kupujem več pri njih, predvsem zato ker ne omogočajo osebnega prevzema za vse stvari, drugače bi jim z veseljem pustil kakšnih 20€ več za drobnarije, ker imam namen kupit kar precej manjših stvari, pa se mi ne da hodit od trgovine do trgovine, tako da bom nabavil ob priložnosti v klasičnih trgovinah
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

jJack ::

Na spletni strani platform.si naročim igro Football manager 2010. Ker je cena igre več kot 30Eur in imajo na uradni strani zapisano, da potem stroške pošiljanja krijejo oni naročim igro pri njih. Ko prispe paket do mene ugotovim, da se cena razlikuje od cene, ki je bila navedena ob naročilu. Paket vseeno dvignem na pošti, ter jih vprašam, zakaj višja cena. Povedo mi, da pošta zaračuna stroške pošiljanja in jih plačam jaz kot prejemnik paketa?!! Torej, tisto oglaševanje, če je paket v vrednosti več kot 30Eur, da sami krijejo stroške ne drži! Zavajanje kupcev! Sem jim pisal mail, pa so ga ignorirali! Nikoli več pri njih. Pa še to, napišem jim naslov in poštno številko za LJ, pa ugotovim da je pošta najprej romala v MB nato pa v LJ! ;(

Steinkauz ::

To je verjetno pošta zafukala ;)
Ker ti doskrat kr računajo kak evro več, tut če z mimovrste naročim :\
Seveda rečem, kdaj je treba mal pizdit in ugotovijo svojo "zmoto".
Ker to majo itak pogodbe s temi firmami...

gazibo ::

graja Nakupovanje.net ker že drugič nimajo izdelka na zalogi čeprav v njihovi spletni trgovini pravi da je na zalogi. pravtako velka graja enaa, ki ima eno najbolj morbidnio & "nosignsoflife" osebje

Snegec ::

Na spletni strani platform.si naročim igro Football manager 2010. Ker je cena igre več kot 30Eur in imajo na uradni strani zapisano, da potem stroške pošiljanja krijejo oni naročim igro pri njih. Ko prispe paket do mene ugotovim, da se cena razlikuje od cene, ki je bila navedena ob naročilu. Paket vseeno dvignem na pošti, ter jih vprašam, zakaj višja cena. Povedo mi, da pošta zaračuna stroške pošiljanja in jih plačam jaz kot prejemnik paketa?!! Torej, tisto oglaševanje, če je paket v vrednosti več kot 30Eur, da sami krijejo stroške ne drži! Zavajanje kupcev! Sem jim pisal mail, pa so ga ignorirali! Nikoli več pri njih. Pa še to, napišem jim naslov in poštno številko za LJ, pa ugotovim da je pošta najprej romala v MB nato pa v LJ! ;(


Pošta zaračuna nek dodaten strošek za pošiljke, ki imajo plačilo po povzetju. Kolikor vem, je imela včasih Igabiba napisano, da "če vam pošta zaračuna to nam pošljite potrdilo računa in vam bomo vrnili razliko", ker se gre za plačilo storitve, ki bi po vsem kar je prav moralo biti zaračunano podjetju, ki to pošilja in ne prejemniku.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

kitewing ::

Pošta zaračuna nek dodaten strošek za pošiljke, ki imajo plačilo po povzetju. Kolikor vem, je imela včasih Igabiba napisano, da "če vam pošta zaračuna to nam pošljite potrdilo računa in vam bomo vrnili razliko", ker se gre za plačilo storitve, ki bi po vsem kar je prav moralo biti zaračunano podjetju, ki to pošilja in ne prejemniku.

Poštnino plača trgovec. Kupec pa plača provizijo za vplačilo. Na pošti in banki poleg zneska, ki je na položnici vedno plačaš še provizijo. Višina provizije je odvisna položnice, ki jo uporabiš (pp02, bn02, poštna nakaznica).

Dr_M ::

Ponavadi si uzamejo 1€, za "stroske" nakazila denarja posiljatelju.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TOP ::

0,96 evra si računa pošta,če smo bolj natančni.Kar se tiče Mimovrste ti poštar ne sme zaračunati nič več kot piše gor da je odkupnina,niti 0,96 evra,ker mimovrste ma s Pošto Slovenija pogodbo.Če ti poštar več računa mu povej,da ma pogodbo in če ne verjame naj klilče svojega nadrejenega.

Aljosa_EnaA ::

Ker sem za večino stvari na EnaA odgovoren kar jaz, bom poskusil odgovoriti tudi na to. Cilj EnaA.com je, da vsem našim kupcem zagotovimo najnižje cene. Seveda si niti približno ne domišljamo, da smo vedno najugodnejši.
V konkretnem primeru je šlo za zelo redko kombinacijo naročila različnih izdelkov iz različnih oddelkov, tako da so stroški dostavi bili višji. Žal bi bili stroški za nas enako visoki, četudi bi te izdelke najprej pripeljali na naš naslov in bi jih potem od nas poslali naprej kupcu kot en paket. Res je, da bi kupec v tem primeru plačal manj, toda ob nizki marži in visokih stroških logistike, bi imeli izgubo mi. Verjemite, če je le mogoče, stroške dostave znižamo na minimum. Velik del naročil v vrednosti nad 99 evrov dostavljamo tudi brezplačno, ampak ja, so tudi primeri, ko je strošek dostave za navidez preproste in poceni zadeve neprimerno visok. Bolj odkrito vam tega ne znam razložiti.
Vsekakor vsem našim kupcem predlagamo, da upoštevajo celotne stroške nakupa: izdelki + priprava in dostava. Če ste prepričani, da je ta znesek za to naročilo previsok, ne oddajte naročila! Kupite le tisto kar potrebujete in ste prepričani, da nudimo ugodno!
Če nam zaradi previsoke cene izdelka ali storitev pošljete kritiko ali pa jo objavite na kakšnem forumu, jo bomo vsekakor sprejeli v poštev kot dodaten izziv, kako lahko naše poslovanje še izboljšamo.
Ker pa ta trenutek tega ne moremo na vrat na nos spremeniti, se opravičujemo in v zahvalo za sodelovanje vsem slotechovcem podarjamo kodo za popust "SLOTECH", ki vam bo do 25. novembra omogočila nakupe z dodatnim 3% popustom.

sejmon ::

Včeraj naročil nekaj stvari na mimovrste.
Še posebej sem pazil da je vse na zalogi,ker rabim čimprej.
Plačam preko trr.
Dobil potrdilo,da je naročilo potrjeno.
Spodaj pa "Predvideni rok DOBAVE do 30 november."
WTF?

A je res težko,ko računalnik v skladišču javi,da je zaloga potekla,da še to vnesejo noter v online trgovino tisti gospodiči v pisarnah???
Pa to se ni samo 1x zgodilo!

Najbolj fak pa je blo v prejšnjem naročilu,kjer sem čakal pošiljko samo zaradi enega pxxxxxxxxa kabla,ki je bil tudi kako "na zalogi" in sem ga naročil, čeprav ga nisem ful rabil.

Če kdo to bere z mimovrste je najbolje da tisto okence "predvidena dostava" zbrišejo ker en kxxxc pove.

333333 ::


Pa to se ni samo 1x zgodilo!


In tudi zadnjič ne, če naročas tam se pač sprijazniš s tem, sicer pa zdaj bi se že moral navadit poćasi :P (glede da to ni 1.)
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

kmetek ::

madonca: je pa trgovcev tukaj na forumu celo morje :D

Tilen ::

ENAA.COM

+ naročilo preko spleta, uporabnik lahko spremlja pošiljko, predplačilo preko bank@net, zelo hitra (v mojem primeru brezplačna) dostava, ustrezen paket

- mesec dni po nakupu na kontaktni mail pošiljajo SPAM (Z enim klikom do 1.000,00 evrov - ali že veste kaj boste kupili?).

Uporabnika z mikro pisavo sicer obvestijo, da je to sporočilo poslano prvič in samo enkrat vendar hkrati prosijo, da se ne odjavljamo z liste. Zakaj le?


Ponovno SPAM!

Povečajte si možnost za 1.nagrado!
1.000 evrov je lahko tudi vaših!

* To sporočilo je poslano samo enkrat, zato ni potrebno odjavljanje. Med prejemnike ste uvrščeni kot registriran uporabnik enaA.com spletne trgovine.

Seveda, bedna fora. 1000 različnih sporočil pošljejo, pri vsakem pa napišejo, da je poslano le enkrat tako da odjavljanje ni potrebno.


Še enkrat preveril osebni profil kjer lahko preveriš na kaj si se "prijavil".

Naročilo na e-revije in e-dnevnike

Na vaš e-poštni naslov *, prejemate naslednje e-revije:

EnaA LifeStyle Špil (zabava, zdravje, erotika, lepota, knjige, moda, trači, ...) -odjavljen- [prijava]
EnaA DNE (tehnika, IT, gadgeti,...) -prijavljen- [odjava]
EnaA poslovne novice -odjavljen- [prijava]

Omenjene revije seveda nisem dobil nobene. Dobil sem pa spam tako da pazite kateri mail zaupate ENAA.COM!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Aljosa_EnaA ::

EnaA DNE bi moral prejeti, ker gre ta podatek avtomatično v bazo naročnikov. Prosim, pošlji mail na enaA_crm@gambit.si, da bodo lahko preverili napako (brez tvojega e-mail naslova žal ne gre, Tilnov je v EnaA precej!)
Povabilo k nagradni igri smo poslali res vsem in tovrstne zadeve so zelo redke, enkrat ali dvakrat letno. Pošljemo jih vsem našim kupcem. Po zakonu to ni spam, zavedamo pa se, da če nekdo ne želi sprejemati nikakršne pošte, to ni ravno prijetno. Zato je to le enkrat ali dvakrat na leto, kot sem zapisal. Bom pa zelo vesel še kakšnega komentarja o tem, kaj o tem mislijo drugi slotechovci. Če je tako moteče, lahko to tudi ukinemo ali pa recimo dodamo vprašanje pri registraciji: ne želim prejemati nobenih reklamnih sporočil, ....

kuglvinkl ::

Po defaultu bi moralo biti off.

Če date kaj nase.

Klinc gleda opt-out.
Your focus determines your reallity

Volta ::

Da še jaz dodam svoje. Prinesem slušalke (za v uho,30eur) v garancijo 10.10. na Comtron tržaška. Vmes jih kličem po 3 tednih, pa zatrdijo da bo zdaj, zdaj popravljeno. Kaj je pri takih slušalkah sploh za popravlat?! Do danes še vedno nič novega, pa čakam že več kot mesec dni! Za ene presnete slušalke, ki bi jih mogli menjat že v trgovini, če bi imeli kaj pameti v glavi!

V glavnem, comtron pa servis, podn od podna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

Snegec ::

Da še jaz dodam svoje. Prinesem slušalke (za v uho,30eur) v garancijo 10.10. na Comtron tržaška. Vmes jih kličem po 3 tednih, pa zatrdijo da bo zdaj, zdaj popravljeno. Kaj je pri takih slušalkah sploh za popravlat?! Do danes še vedno nič novega, pa čakam že več kot mesec dni! Za ene presnete slušalke, ki bi jih mogli menjat že v trgovini, če bi imeli kaj pameti v glavi!

V glavnem, comtron pa servis, podn od podna.


Nauči se brati mladenič. Comtron nima maloprodajnih trgovin. Spet mešaš Comtron in Comshop.

Če imaš kakšno pripombo čez samo reklamacijo ali delo prodaje, se obrni kar direktno na vodjo prodajnega sektorja. PM me za mail.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

kmetek ::

Zanimivo ja, da že več kot leto dni ni Comtrona.

mambli ::

Pozitivno za http://www.slana-com.si/ . Naročil vsaj 10 računalnikov za moje prijatelje. Vsi so bili pri meni v roku treh dni. Še noben ni crknil v štirih letih.

Prav tako pozitivno za Mimovrste. Tam sem kupil vsaj ene 7 računalnikov, nikoli problema. Tudi, če je kaj crknilo so hitro in brez problemov popravili

Snegec ::

Zanimivo ja, da že več kot leto dni ni Comtrona.


Motiš se. Comtron še vedno obstoja, vendar ne v obliki maloprodajnih trgovin. Comtron še vedno trži in prodaja programsko opremo (TronInterCenter in ostalo), vzdržuje postavljeno/prodano programsko in strojno opremo ter komercialo.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

LordTado ::

Zaloga je relativna stvar,lahko jim zmanjka v tisti minuti,ko ti doma kleješ,ker te je oni poklical.
Lahko pa seveda gre za površnost,če se ti večkrat to pojavi se ne jezi ampak poklič Musarjevo...

Škoda živcev za balkanske firme...

Ziga Dolhar ::

LordTado: kaj ma pa ...Musarjeva ... tle zravn?
https://dolhar.si/

Snegec ::

LordTado: kaj ma pa ...Musarjeva ... tle zravn?


Očitno misli, da je poidek zalog v fohu informacijske pooblaščenke.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

EEDEEOT ::

ima kdo mogoče kakšne izkušnje z Media Planet?

tam namreč imam kupiti kompaktni digitalni fotoaparat. šele danes sem jih izvohal, se mi pa stran zelo dopade in ni neko skropucalo kot nekatere.

cut4ever ::

ponedeljek:
- prosim in-sert za ponudbo
- dobim odgovor isti dan in dobim predračun za prenosnik (10EUR ceneje kot v spletni prodaji)
sreda:
-poravam predračun,
-čez par ur mi javijo, da pošiljka kasni in se je premaknila dobava za 3 tedne.
-Predlagajo vračilo denarja.
četrtek:
-namesto vračila denarja si izberem dražji prenosnik in pričakujem doplačilo 30EUR.
-dobim za isto ceno 30EUR dražji prenosnik in se mi opravičijo za nevšečnosti.

Nevšečnosti my a**. Bravo fantje. Priporočam in-sert, vse sem se zmenil preko e-pošte.
Konkurenčne cene, navadno več garancije. Zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cut4ever ()

nUUb ::

Obužujem comtron/comshop/akcija.si/tron ker imam vedno nekaj za prebrati:

E-pošta Akcija.si Akcija.si: Pestra ponudba po ugodnih cenah 43 KB 30.11.09 ob 19:04
E-pošta Akcija.si Akcija.si 43 KB 23.11.09 ob 19:54
E-pošta Akcija.si Akcija.si: NOVO - PC namizni ra?unalniki Comtron 42 KB 16.11.09 ob 17:11
E-pošta Akcija.si Akcija.si: Super ponudba 43 KB 09.11.09 ob 21:47
E-pošta Akcija.si Akcija.si: Sve?a ponudba! 43 KB 02.11.09 ob 17:35
E-pošta Akcija.si Akcija.si: Pestra ponudba po ugodnih cenah 43 KB 26.10.09 ob 14:10
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 43 KB 19.10.09 ob 15:39
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro - Super pon... 45 KB 12.10.09 ob 19:43
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro: Z vro?imi ... 43 KB 05.10.09 ob 14:23
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 43 KB 28.09.09 ob 17:55
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 39 KB 14.09.09 ob 14:07
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 39 KB 08.09.09 ob 17:23
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 40 KB 31.08.09 ob 13:25
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 39 KB 24.08.09 ob 16:51
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 39 KB 17.08.09 ob 16:43
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 39 KB 10.08.09 ob 19:28
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 43 KB 03.08.09 ob 13:51
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Akcija.si! 45 KB 20.07.09 ob 15:15
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Akcija.si! 45 KB 06.07.09 ob 16:07
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Za aktivnej?e po?... 44 KB 29.06.09 ob 14:48
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Z rekreacijo v Ak... 44 KB 22.06.09 ob 14:55
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Ugodna ponudba! 45 KB 15.06.09 ob 15:26
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Vedno v akciji! 44 KB 08.06.09 ob 14:53
E-pošta akcija.si Brezpla?no poskrbite za svoje podatke! 7 KB 04.06.09 ob 13:10
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Vro?a ponudba! 43 KB 01.06.09 ob 18:19
E-pošta akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: Raznovrstni izde... 43 KB 25.05.09 ob 16:32
E-pošta Akcija.si Akcijska prenova 43 KB 19.05.09 ob 19:05
E-pošta Akcija.si Splet ugodnih nakupov 43 KB 12.05.09 ob 13:25
E-pošta Akcija.si Pisana in raznolika ponudba 44 KB 05.05.09 ob 17:18
E-pošta akcija.si Osve?ena pomladanska akcija 43 KB 21.04.09 ob 13:39
E-pošta Akcija.si 3D akcija za prihajajo?e poletne dni 49 KB 14.04.09 ob 14:31
E-pošta Akcija.si V poletje z akcijsko ponudbo in najnovej?imi igram... 49 KB 07.04.09 ob 18:40
E-pošta Akcija.si Shranite spomine in se ne izgubite na poti 49 KB 31.03.09 ob 18:12
E-pošta Akcija.si Najnovej?a igra, kot darilo ob ra?unalniku in ?e v... 49 KB 24.03.09 ob 20:42
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: PCX Extension + DARILO 49 KB 18.03.09 ob 21:42
E-pošta Akcija.si Ekskluzivno samo v spletni trgovini AKCIJA.si 49 KB 03.03.09 ob 19:05
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Brez?i?na Tipkovnica BTC za Samo 8... 49 KB 24.02.09 ob 21:05
E-pošta Akcija.si Kupujte na Spletu in Prihranite: - 44% Popusta na ... 49 KB 17.02.09 ob 19:11
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Prenosnik Asus X58C 50 KB 10.02.09 ob 20:47
E-pošta Akcija.si Vedno v Akciji: Ugodno - Varno - Hitro 50 KB 04.02.09 ob 14:03

kmetek ::

pomoje že milionkrat rečeno COMTRON ni COMSHOP......pa zabite si že v glavo.

jinzo ::

@kmetek,
Jaz sem dobil občutek, da je comtron/comshop/akcija.si pod istim lastništvom, oz. so podjetja zelo prepletena in sodelujejo. Kje se motim ?

jJack ::

prepleteno, sodelujejo...to se motiš. Comtron in Akcija.si ja, je isto. Comshop in Comshop, ja je isto! Ne pa Comshop in Comtron! :P

kmetek ::

@kmetek,
Jaz sem dobil občutek, da je comtron/comshop/akcija.si pod istim lastništvom, oz. so podjetja zelo prepletena in sodelujejo. Kje se motim ?


povsod.

jinzo ::

Čak, na comshop.si v footerju pise "comtron d.o.o", na comtron.si v footerju pise "comtron d.o.o." na akcija.si v footerju pise "comtron d.o.o."
So, where's the catch ?
««
34 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432845181 (677) KiNgKoNgX

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132318 (71858) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116158 (47499) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45

Več podobnih tem