» »

MLACOM!!!

MLACOM!!!

1
2
»

tao_s ::

:\ zajebane zadeve so tili zakoni... sploh zaradi tega, ker je vsak zakon napisan tako, da ga lahko prebereš na dva različna načina...

ja, lahko ustreliš človeka, ki gre v tvojo hišo... če uspeš dokazat, da je šlo za samoobrambo oz. si s tem njemu onemogočil nezakonito dejanje (katerega teža bi bila enakovredna ali težja) od tvojega!

kar se tiče skakalnic >:D tukaj je zadeva spet zelo vprašljiva... res, da te bazen ne vrže lastoročno na glavo... samo ti pa to omogoči... če gre tu za odraslo prisebno osebo se strinjam s Percijem... kaj pa če gre za mladoletnega mulca, ki ne zna brati? ali pa če dokažem, da psihično nisem sposoben razumeti opozorila? >:D

pri avtomobilih naj bi me psihično in fiizično stestirali, če sem vožnje sposoben... nato preverjajo moje znanje in šele nato mi dovolijo iti za volan... s tem se vsi zavarujejo in če za volanom zaspim je krivda izključno na meni! kdo preveri vsakega, ki bo skočil v bazen?>:D

MadMicka ::

Tao_s, že res, da se da razumet posamezne določbe v zakonu na več različnih načinov, ampak tiste pravne zadeve, o katerih se debatira na slo-techu, so vse na šolskem nivoju. Ni, da bi blo treba kej ugibat :D

Npr., če voznik avtomobila povoz pešča, se krivda avtomobilista sploh ne ugotavlja, ker avtomobilist odgovarja ne glede na krivdo (se prav ni važn, al je zaspal za volanom, al pa je bil nepazljiv, itd.).

Pa še tale zanimivost, k vem, da marsikdo tega ne ve: Če se npr. dva avtomobila zaletita drug v druzga, pa je en voznik pijan ko hlod, to samo po seb ne pomen, da je tisti voznik, ki je pijan, kriv za nesrečo.

Se opravičujem vsem udeležencem, res smo se močno oddaljili od teme...

bastadu ::

Eno vprašanje, da ne bom nove teme odpiral...
Včeraj mi je po cca. letu dni crknil ram, ki sem ga kupil pri Mlacomu (ima 3 leta garancije). Sedaj me zanima, kako čimbolj neboleče vnovčiti garancijo. Jaz sem z okolice Celja, tako da bom moral verjetno poslati rame po pošti v LJ. A so mi dolžni povrniti stroške, ki jih imam z uveljavitvijo garancije (poštnina)? V ponedeljek bom poklical tja in vprašal kako in kaj in bi rad prej vedel kaj o tem... Hvala za odgovore!

kuglvinkl ::

Poštnino so ti dolžni dat.
Your focus determines your reallity

Mr.B ::

To bi pa rad vidu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788738 (5242) St235
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828819 (6045) Invictus
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
422912 (1379) darkolord
»

Nalepka overclock

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282208 (1621) sirotka

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838068 (6549) Mr.B

Več podobnih tem