» »

Poker 888

Poker 888

iNooby ::

Lp

Na poker 888 sem si odprl nov account, na katerega sem si nakazal 50$(for free - pokerstrategy)

zdaj pa me zanima koliko poker točk, oz. koliko % od tega bonusa moram prislužiti da lahko ta denar dvignem.

iščem in iščem po netu pa nikjer ne najdem pravega odgovora, iskal sem tudi na njihovi uradni strani, pa mi nekak niso najbolj jasni.

pomoč je dobrodošla.
Haters gonna hate...

Matev ::

free?

zakaj me ta beseda v spravlja v smeh

ZaOstali ::

free?

zakaj me ta beseda v spravlja v smeh

Verjetno zato, ker je postal preširok pojem.

Sem dostix prebral, da so take strani samo nateg....

drvo ::

free je mišljeno zato, ker denar res dobiš nakazan na svoj račun na katerem igraš jasno pa je, da oni računajo, da bodo z rake-om na tebi kasneje zaslužili več kot so investirali, saj gre del rake-a strani preko katere si dobil denar nakazan.

sicer pa ponavadi vidiš koliko točk moraš doseči za sprostitev denarja najpogosteje v my account pod bonus ali kaj podobnega.

iNooby ::

Haters gonna hate...

Matev ::

Prosim fotografirajte se, ob obrazu pa držite svojo osebno izkaznico ali potni list. Poskrbite da bo slika dovolj kvalitetna, da bo moč prebrati tudi podatke z osebnega dokumenta, saj bomo le tako lahko potrdili vašo identiteto. PokerNews da veliko na zasebnost in vam zagotavljamo, da te fotografije ne bodo posredovane naprej, niti jih ne bodo gledali nepoklicani posamezniki.


zakaj me to spominja na nigerijske scame

Matheeew ::

Ne, ne.

Sicer ne poznam konkretnega primera. A sem sam že na nekaj straneh dobil dejansko free od 10$ - 50$. Mislim, da je bil eden od teh ravno pokerstrategy stran.

Zdaj ali lahko rečeš temo free money ali ne je drugo vprašanje. Seveda ti ne dajo brezpogojno denarja, da si ga prenakažeš na svoj račun.
Navadno se zahteva, da odigraš toliko in toliko handov in s tem narediš igralnici in affiliate-u (v tem primeru pokerstrategy) toliko prometa, da večino od teh 50$ dobijo nazaj. Če pa igraš še dlje in na višjih mizah pa imajo seveda od tebe še profit, kar je tudi osnovni namen.

Še nekaj več info o tem: http://www.pokerklub.si/novice/poker-de...
Upam, da mi spregledate malo reklamiranja (je ravno stran od mojega brata) ;)

LapD ::

Če si mislil da se boš prijavil in dvignil denar si se lepo uštel. So pa te ponudbe primerne za začetnike, ki se tako z minimalnim ali ničelnim vložkom lahko preizkusijo na real money mizah. Splača se ti recimo potem odigrat kakšne sit`n`go turnirje z malimi buy-ini kjer lahko z tem denarjem odigraš kar nekaj iger. Če si bol hazarder pa uleti takoj na cash game :)
web&motion designer

c3p0 ::

Denar je potrebno dovoljkrat "obrnit" (na razne načine, odvisno od rooma), preden ga lahko dvigneš. Ni pa to scam. V bodočnosti, če ti uspe, pa služijo precej na tebi, za srednje sposobne igralce tudi po 1000EUR+ / mesec.

Torej, če le enemu od xxx rata, se jim še vedno splača.

iNooby ::

LapD nisem mislil da bi se prijavil in dvignil denar. Samo zanimalo me je koliko poker točk moraš zbrati da lahko denar dvigneš? drugič prberi kaj sem napisal.

Matev če ti vse zgleda kot potegavščina pa raje zapusti to temo.

Zakaj me to spominja na sebe?
Haters gonna hate...

Matheeew ::

Poišči kakšen uradni mail od Pokerstrategy in jih vprašaj. Lahko pa pišeš tudi direktno na Poker 888.

bahti12 ::

Samo zanimalo me je koliko poker točk moraš zbrati da lahko denar dvigneš?

To ti piše pomoje samo na strani poker strategy. Poker 888 ne verjamem da oglašuje free money.
Jaz poznam za ziher samo yourpokercash in pri njih je tako, da imajo za vsako igralnico drugačne pogoje za izplačilo, vendar je vedno potrebno zbrati določeno število njihovih točk. In ti pogoji so točno napisani na njihovi strani.
Še to... ko enkrat odpreš račun na pokru preko teh strani, nimaš več variante za rakeback (vsaj za ta poker). Celoten rakeback, ki bi ga lahko imel pobere stran, preko katere se registriraš. In do možnosti izplačila so oni zagotovo na plusu. Če imaš vse skupaj za malo djabe gemblanja je itak v redu.
lp

leiito ::

vsaka poker stran ti pojasni kako se dobivajo točke. Teh zastonj $50 ni neka huda stvar, ampak lahko pa začetnik izkoristi legalne bonuse (in obdrži svoj rake, kjer ta je), ki so do 100% tja do $600. Torej položiš $600, igraš, ko nabereš dovolj točk imaš $1.200 (brez svojega profita, če je, in rake-a, če je), potem s temi $1.200 greš v dva druga poker room-a in ponoviš vajo, $2.400, potem ti počasi zmanjka velikih poker room-ov s 100% bonusi do $600, so pa manjši bonusi (v % in/ali največjem možnem znesku). Temu ponavadi rečejo bonus whoring, kao ni najbolj nobl, ampak za nekoga, ki si gradi bankroll ni slaba ideja, ker se seznani z vsemi glavnimi poker roomi (Stars, Party, Full Tilt, UB...), pobere bonuse in potem igra s celim bankrollom kjer mu pač paše. najboljši je verjetno Poker Stars, kjer pa ni rake-back dilov, dobivaš pa pike in jih včasih lahko zamenjaš za keš, sicer pa z njimi kupuješ (nekoliko precenjene ampak OK) iPode, jakne, knjige, televizije itd. Za 3 milione pik na Starsu dobiš Porscheja, ampak za 3mio pik v enem letu je treba igrati kakih 16 miz hkrati 16 ur na dan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poker (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24227662 (4995) CoreySteel
»

gembling (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
6710337 (6418) c3p0
»

Internetna pokerska stran Full Tilt v resnici Ponzijeva shema (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7927031 (22674) Jeronimo
»

POKERfejs :)

Oddelek: Loža
347278 (5868) dela
»

Igralne naprave v kazinojih

Oddelek: Znanost in tehnologija
187373 (6644) frudi

Več podobnih tem